XVII Niedziela Zwykła – 26 lipca 2020 r.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 lipca 2020 r.

1. Z racji dzisiejszego wspomnienia świętych Joachima i Anny – rodziców NMP, pamiętajmy w modlitwach o naszych babciach i dziadkach – tych żyjących i tych zmarłych.

2. Księdzu Danielowi dziękujemy za dzisiejszą posługę Słowa. Przed kościołem będzie można wspomóc Jego duszpasterstwo swoja ofiarą.

3. Poświęcenie pojazdów na parkingu po każdej Mszy św.

4. Msze św. i adoracje w ramach duchowego pielgrzymowania w XXXIX Góralskiej Pielgrzymce na Jasną Górę do czwartku włącznie o godz. 1900, tylko dzisiaj adoracja przed Mszą – o godz. 1830. Są one transmitowane przez nasz parafialny kanał internetowy.

5. W pierwszą sobotę Msza z wynagrodzeniem Niepokalanemu Sercu NMP o godz.. 630. Odwiedziny chorych w przyszłą sobotę – po pierwszym piątku.

• wtorek – wspom. Św. Charbela – uczczenie relikwii po Mszach świętych;
  • środa – św. Marty;
  • piątek – św. Ignacego z Loyoli – kapłana, założyciela zakonu Jezuitów;
  • sobota – św. Alfonsa Marii Liguoriego – biskupa i doktora Kościoła, założyciela zakonu Redemptorystów.

7.  Słowa życzeń kierujemy do solenizantów i jubilatów nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości, Kuracjuszy.

8. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Romana Lysy. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie!