XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lipca 2020 r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

UROCZYSTOŚĆ

ŚWIĘTYCH LUDWIKA I  ZELII MARTIN

– RODZICÓW ŚW. TERESY

12 lipca 2020 r.

1. 1. Świętym Rodzicom naszej Świętej Patronki polecamy nasze Rodziny i Naszą Parafię, a szczególnie młodzież przyjmującą dzisiaj sakrament bierzmowania. Modlimy się również w intencjach naszej Ojczyzny.
  2. Różaniec w kaplicy adoracji z Rodziną Radia Maryja w poniedziałki o godz. 1830.
  3. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.

• poniedziałek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
  • środa – św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła;
  • czwartek – NMP z Góry Karmel – MB Szkaplerznej;
  • sobota – św. Szymona z Lipnicy, kapłana.

1. Burmistrz Miasta zaprasza zainteresowanych na spotkanie odnośnie możliwości pozyskania dofinansowania na zbiorniki na wodę deszczową. Szczegóły i terminy na stronie internetowej Urzędu.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości, Kuracjuszy i Wczasowiczów.
  3. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Augustyna Mikę, śp. Marię Biedroń i śp. Michalinę Welter. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!