XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 r.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

5 lipca 2020 r.

1. 1. Do skarbony przed kościołem można składać ofiary na pomoc poszkodowanym w ostatnich ulewach na terenie naszej Archidiecezji.
  2. 2. W niedzielę za tydzień przypada w liturgii dzień uroczystości św. Zelii i Ludwika Martin rodziców św. Teresy. W tym dniu za nawiedzenie naszego kościoła można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msze św. wg porządku niedzielnego. Sumę o godz. 1200 odprawi JE ks. bp Janusz Mastalski. W czasie Mszy udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży, a wszyscy modlić będziemy się szczególnie o błogosławieństwo dla naszych rodzin, dla całej parafialnej wspólnoty. Uczczenie relikwii Świętych po każdej Mszy.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w sobotę o godz. 900 a po nim spowiedź dla nich i ich najbliższych.
  4. Różaniec w kaplicy adoracji z Rodziną Radia Maryja po majowo-czerwcowej przerwie w poniedziałki o godz. 1830. Przypominamy, że z Rabki organizowany jest wyjazd na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę 11 lipca br. Wyjazd spod kościoła św. Marii Magdaleny o godz. 800. Zapisy u pani Sumary

• poniedziałek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Matki Afrykanów;
  • środa – św. Jana z Dukli, kapłana;
  • sobota – święto św. Benedykta, opata – Patrona Europy.
  1. W gablocie wywieszone są informacje na temat możliwości badań specjalistycznych w Szpitalu Miejskim.
  2. Życzenia obfitości Bożej łaski dla wszystkich solenizantów i jubilatów nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości, Kuracjuszy i Wczasowiczów.
  3. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Reginę Smreczak. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!