Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

24 maja 2020 r.

1. Na nabożeństwa majowe zapraszamy codziennie na godz. 1830. Za tydzień ostatnia majówka z procesją wokół kościoła.
  2. Od jutra poprzez septennę do Ducha Świętego rozpoczniemy przygotowanie do Uroczystości Jego Zasłania. Modlitwy łączyć będziemy z nabożeństwami majowymi.
  3. Od niedzieli za tydzień transmitować będziemy – w niedziele: Mszę św. tylko o godz. 1030 i nabożeństwo wieczorne; w tygodniu: nabożeństwo i Mszę św. wieczorną. Nie będzie udzielania Komunii poza Mszami świętymi.

• wtorek – św. Filipa Nereusza, kapłana;
  • piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. W Dniu Matki modlić będziemy się o opiekę Bożej Opatrzności nad żyjącymi a o nagrodę nieba dla zmarłych.