Szósta Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020 r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

17 maja 2020 r.

1. Dziękujemy Bogu za dar św. Jana Pawła II dla Kościoła, Polski i świata w setną rocznicę Jego urodzin. W sposób szczególny czynić to będziemy jutro na majówce i Mszy św. wieczornej. MOK zaprasza na okolicznościową wystawę w amfiteatrze.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830.
  3. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
  4. Jutro rozpoczniemy doroczne Dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące – dawne Dni Krzyżowe. Do środy włącznie będziemy prosili o błogosławieństwo dla ciężko pracujących na roli, o pogodę sprzyjającą dla obfitych plonów i uchronienie od klęsk żywiołowych.
  5. Przy zakrystii na stoliku są do zabrania maseczki. Dziękujemy za ich przekazanie młodzieży oraz firmie Marka Wyroby Wełniane.
  6. Od dzisiaj wewnątrz naszego kościoła w celebracjach może uczestniczyć 55 osób. Nadal transmitować będziemy w dni powszednie nabożeństwa majowe i Msze św. wieczorne, a w niedziele Msze św. o godz. 700, 1030 i majówki. Dodatkowa okazja do przyjęcia Komunii Św. w niedziele o godz. 1000 i 1300. Spowiedź św. tylko w dni powszednie w konfesjonale szklanym. W kościele prosimy o zajmowanie zaznaczonych miejsc.
  7. P. Janowi Pękali dziękujemy za przygotowanie nowej wersji strony internetowej Parafii, a firmie Brat.pl za ciągłe udostępnianie domeny.

• piątek – wspomnienie św. Rity z Cassia; poświęcenie róż po każdej Mszy św.

Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.