Piąta Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2020 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

10 maja 2020 r.

1. W modlitwie adoracji chcemy polecać Bogu nasze sprawy życia codziennego, wypraszać zmiłowanie dla świata i naszej Ojczyzny.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830.
  3. Uczniowie Szkoły Katolickiej im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu oraz uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. E. Romera uszyli maseczki. Można je zabrać z przedsionka przy zakrystii – szczególnie osoby starsze, samotne… Młodzieży dziękujemy za ich zaangażowanie!
  4. Rodzinie Radia Maryja serdecznie dziękujemy za ofiarę na utrzymanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy na ten cel składają ofiary do skarbonki, lub wpłacają na konto.
  5. Przypominamy, że w dni powszednie transmitowane są nabożeństwa majowe i Msza św. wieczorna, a w niedziele Msze św. o godz. 700, 1030 i majówki. Dodatkowa okazja do przyjęcia Komunii Św. w niedziele o godz. 1000 i 1300. Spowiedź św. tylko w dni powszednie w konfesjonale szklanym. Wewnątrz kościoła może przebywać jednocześnie 35 osób, a w kaplicy adoracji 5 osób. W kościele prosimy o zajmowanie zaznaczonych miejsc.

KALENDARZ LITURGICZNY

• czwartek – święto św. Macieja Apostoła;
  • sobota – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, głównego Patrona Polski.

1. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.