Schola dziecięca i młodzieżowa  Rabka

Osoby odpowiedzialne:
formacja- ks. Andrzej Zięba i Siostra Emilia Pociecha
przygotowanie wokalno-muzyczne - p. mgr Kinga Brandys - Wójciak

Schola świętej Tereski liczy obecnie 25 osób. Naszym zadaniem jest upiększanie i ubogacanie liturgii sprawowanej w Kościele. Pomagamy przez to wiernym lepiej przeżywać spotkanie z Bogiem i modlitwe - św. Augustyn powiedział: "Kto śpiewa dwa razy się modli". Aby czynić to jak najlepiej dbamy o swoją formacje teologiczną i liturgiczną oraz pogłębianie życia duchowego. Służą temu cotygodniowe spotkania, pielgrzymki, wyjazdy integracyjne i wakacyjne wczasorekolekcje. Znajdujemy również czas na wspólną rozrywkę i zabawę.

Swoją posługę w czasie Mszy niedzielnych podejmujemy przede wszytkim o godzinie 10:30

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2020 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep