Parafia Rabka

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
22 października 2017 r.
NIEDZIELA MISYJNA

1. Siostrom Józefitkom dziękujemy za dzisiejszą posługę Słowa i posługę liturgiczną. Niech Święty Zygmunt wyprasza nam wszystkim potrzebne łaski.
2. Niedzielą dzisiejszą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Pan Jezus każdego z nas wzywa do głoszenia Ewangelii, niektórych obdarza szczególnym powołaniem, aby nauczali o Nim  idąc aż na krańce ziemi. Wspierajmy misjonarzy naszą modlitwą, w tym tygodniu szczególnie podczas różańca. Wzorem niech będzie nam św. Teresa, która jest patronką dzieł misyjnych.
3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
4. Na wypominki jednorazowe i roczne przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.
5. Przed kościołem rodzina i wolontariusze zbierają ofiary na operację i pomoc w leczeniu trzyletniej Lenki, cierpiącej na wrodzoną wadę rozwojową podudzi i stóp.
6. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.

KALENDARZ LITURGICZNY:
sobota – święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

9. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.  Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.

Zobacz Archiwum ogłoszeń