Parafia Rabka

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
18 lutego 2018 r.

1. W pierwszą niedzielę Wielkiego Postu Kościół przypomina nam prawdę, że każdy z nas jest kuszony. Pan Jezus także nie był w swoim ziemskim życiu wolny od pokus. Pokazał nam jednak, jak należy z nimi walczyć.
2. Nabożeństwa pasyjne, w których rozważamy mękę Pańską, przygotowują nas do głębszego przeżywania tajemnicy odkupienia człowieka. Zapraszamy dziś o godz. 1600 na pierwsze gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Natomiast w piątki zapraszamy na drogę krzyżową na godz. 1630 – szczególnie dzieci i po Mszy wieczornej.
3. Składamy podziękowanie za złożoną w środę ofiarę  10 346 zł na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać.
4. Za tydzień, w drugą niedzielę Wielkiego Postu do skarbony przed kościołem będzie można złożyć ofiary na dzieło pomocy Ad Gentes Krajowego Funduszu Misyjnego, będzie to bowiem dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy.
5. Zachęcamy do nabywanie i lektury czasopism katolickich.
6. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.
7. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Jan Stanisława Wójciaka, śp. Zenona Nowakowskiego i śp. Jana Kapłona. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2018 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep