Parafia Rabka

20.08.2017 -

XX NIEDZIELA ZWYKŁA
20 sierpnia 2017 r.

1. Modlimy się o trzeźwość dla naszego narodu i naszych rodzin. Wspieramy wszystkich walczących z nałogami.
2. Jutro o godz. 1800 w salce spotkanie dla zainteresowanych Wspólnotą Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea.
3. We wtorek 22-gi dzień miesiąca. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w Loretto u Sióstr MB Miłosierdzia o godz. 1730. W kościele Msza wieczorna we wszystkich misyjnych intencjach Kościoła.
4. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.

KALENDARZ LITURGICZNY:
  • poniedziałek – św. Piusa X, papieża;
  • wtorek – NMP Królowej;
  • czwartek – święto św. Bartłomieja Apostoła, patrona wszystkich księży wikariuszy;
  • piętek – św. Ludwika, króla francuskiego;
  • sobota – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej; suma odpustowa w Zarytem o godz. 1100.

5. Burmistrz Rabki-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, kuracjuszy i turystów na Dożynki Gminne, które odbędą się w niedzielę 27 sierpnia br., a rozpoczną się Mszą św. o godz. 1100 w kościele parafialnym w Chabówce.
6. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.  Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
7. Do wieczności Bóg powołał śp. Józefę Twaróg i śp. Marię Łabuz. Polecajmy Je Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.

Zobacz Archiwum ogłoszeń