Parafia Rabka

06.10.2019 -

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
6 października 2019 r.
1. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości odpustowych, a więc: siostrom zakonnym, Służbie Liturgicznej, Scholi, Orkiestrze i pocztowi sztandarowemu OSP, p. Kościelnemu, p. Organistce, niosącym baldachim, feretrony i chorągwie, dzieciom sypiącym kwiaty, osobom sprzątającym i dekorującym kościół, składającym ofiary na kwiaty, ofiarującym dary na plebanię. Niech Bóg wszystkim, za przyczyną św. Teresy, stokrotnie wynagrodzi!
2. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy XIX Dzień Papieski. Tradycyjnie do puszek będzie można złożyć dar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą zdolną młodzież z uboższych rodzin.
3. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1630. W środę z różańcem połączona jest nowenna nieustająca.
4. W czwartek spotkanie Rodziny Radia Maryja o godz. 1600 w salce.
5. W tym tygodniu będą spotkania dla przygotowujących się do bierzmowania uczniów klas VII: w poniedziałek o godz. 1545 bądź w środę o godz. 1830.
6. Wyjazd autokaru z pielgrzymką na Jasna Górę w sobotę z parkingu o godz. 600. Osoby zapisane, które rezygnują z wyjazdu prosimy o zgłoszenie się do p. Danusi, gdyż jest wielu chętnych na liście rezerwowej.
7. W niedzielę za tydzień ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je różańcem o godz. 1630. Następnie Msza św. z kazaniem, której przewodniczyć będzie długoletni wikariusz naszej Parafii ks. Bogdan Brodowski, obchodzący w tym roku 25-tą rocznicą święceń kapłańskich.
8. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich. Na stoliku do zabrania również kartki na wypominki jednorazowe i roczne.
KALENDARZ LITURGICZNY:
poniedziałek – NMP Różańcowej;
środa – święto bł. Wincentego Kadłubka, patrona naszej Archidiecezji;
sobota – bł. Jana Beyzma, kapłana, apostoła trędowatych;
niedziela – bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, który dał początek licznym zgromadzeniom bezhabitowym w tym pracującym pośród nas Siostrom Najczystszego Serca NMP.
9. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.  Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
10. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Janinę Wójciak, śp. Czesława Banasia i śp. Stanisława Filasa. Polecajmy ich Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie.

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2019 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep