Parafia Rabka

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17 listopada 2019 r.

1. Przeżywamy III Światowy Dzień Ubogich. Ofiary na ten cel można składać do skarbony.
2. Wypominki z koronką do Miłosierdzia Bożego codziennie przed Mszą św. wieczorną.
3. We wtorek Msza św. wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
4. W niedzielę za tydzień młodzież z klas ósmych przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. o godz. 1700.
5. W niedzielę 24 listopada w Łagiewnikach będą miały miejsce uroczystości związane z 3. rocznicą aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Z Rabki organizowany jest wyjazd o godz. 800. Zapisy do piątku 22 listopada w kancelarii parafii Św. Marii Magdaleny.
6.  Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.

KALENDARZ LITURGICZNY:
  • poniedziałek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  • wtorek – bł. Salomei, zakonnicy;
  • środa – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; uczczenie relikwii po każdej Mszy  św.;
  • czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP;
  • piątek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej; pamiętamy w modlitwach o p. Organistce, członkach Scholi, chórów, Orkiestry OSP, śpiewających psalmy; Msza w intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój w sobotę o godz. 1700;
  • sobota – św. Klemensa, papieża i męczennika;
  • w niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata; na Mszy św. o godz. 1030 uroczyste błogosławieństwo nowych ministrantów; polecamy ich modlitwie wspólnoty parafialnej.

7. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
8. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Stanisława Kurańdę, śp. Edwarda Balę, śp. Helenę Czupta i śp. Stanisława Wójciaka. Polecajmy Ich Bożemu miłosierdziu: Dobru Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2019 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep