Parafia Rabka

II NIEDZIELA WIELKANOCNA
 MIŁOSIERDZIA  BOŻEGO
8 kwietnia 2018 r.

1. Druga Niedziela Wielkanocna to Święto Bożego Miłosierdzia, obchodzone na wyraźne życzenie Pana Jezusa przekazane św. Faustynie.
U Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Loretto Godzina Miłosierdzia o 1500 a uroczysta Msza święta o 1600.
2. Rozpoczynamy dzisiaj 74. Tydzień Miłosierdzia.
3. Jutro liturgicznie przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzoną również jako Dzień Świętości Życia. Na Mszy wieczornej będzie  można przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje przystąpienia do zabrania z zakrystii.
4. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
6. Zebranie mieszkańców Osiedla Traczykówka w czwartek, 12 kwietnia br, o godz. 1700 w Sali obrad Urzędu Miejskiego.
7. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
8. Do wieczności odprowadziliśmy: śp. Marię Rapacz. Polecajmy Ją Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2018 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep