Parafia Rabka

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
17 marca 2019 r.
1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy dzieło głoszenia Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce ziemi. Ofiarami do skarbony przed kościołem wspieramy misjonarzy i wszelkie dzieła misyjne.
2. Zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach – w niedziele o godz. 1600 i w Drodze Krzyżowej – w piątki o godz. 1630 bądź po Mszy wieczornej.
3. We wtorek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP. W przeddzień, w poniedziałek, na Mszy wieczornej modlić się będziemy w intencjach czcigodnego solenizanta, ks. prałata Józefa Kapci.
4. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w czwartek o godz. 1600.
5. W niedzielę za tydzień po Mszy wieczornej spotkanie dla przystępujących w tym roku do bierzmowania i ich rodziców.
6. Dziewczęta ze scholi rozprowadzają baranki i paschaliki Caritasu.
7. Zachęcamy do nabywanie i lektury czasopism katolickich.
8. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
9. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Longinę Kumer. Polecajmy Ją Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Jej wieczne spoczywanie!

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2019 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep