Parafia Rabka

22.05.2019 -

V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19 maja 2019 r.

1. Cieszymy się dniem pierwszej Komunii Świętej dzieci z klasy trzeciej. Modlimy się dzisiaj i ciągu całego białego tygodnia, z nimi i za nich, aby zawsze przyjmowały Pana Jezusa z taką miłością i serdecznością jak dzisiaj.
2. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 1830. Zapraszamy!
3. We wtorek Msza wieczorna w misyjnych intencjach Kościoła.
4. W przyszłą niedzielę gościć będziemy misjonarza z Boliwii, który będzie głosił kazania, a po Mszy będzie zbierał ofiary na wsparcie jego ewangelizacyjnej pracy.
5. Wraz z motocyklistami z Moto Rabka Group zapraszamy na trzecią Motomajówkę u św. Teresy. W naszym kościele litania do Matki Bożej i Mszą św. o godz. 1400. Wszystkie atrakcje wymienione na plakatach.
6. Za tydzień o godz. 2000 w naszym kościele odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Wraz z MOK serdecznie zapraszamy..
7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

KALENDARZ LITURGICZNY
środa – św. Rity z Cassia, zakonnicy; poświecenie róż po każdej Mszy.

8. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy.

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2019 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep