Parafia Rabka

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
16 września 2018 r.

1. Łączymy się duchowo z pielgrzymami z całej Archidiecezji, którzy w Kalwarii Zebrzydowskiej pod przewodnictwem Arcybiskupa Metropolity modlą się za rodziny. Dzisiaj po Mszy wieczornej spotkanie Rady Parafialnej.
2. Za tydzień rozpoczynamy święty czas misji parafialnych. Zachęcajmy się wzajemnie do korzystania z łaski, jaką daje nam Pan i módlmy się o owoce , które będą widoczne w naszej codzienności. W czasie misji – od poniedziałku do piątku, nie będzie Mszy św. o godz. 700, a Msza wieczorna będzie o godz. 1800.
3. W przyszłą niedzielę zbiórka do skarbony dla rodzin poszkodowanych w pożarze „Willi pod Aniołami”. Kto chciałby przekazać jakąś pomoc w formie przekazania sprzętów lub rzeczy proszony jest o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.
4. We wtorek Msza wieczorna we wszystkich misyjnych intencjach Kościoła.
5. W niedzielę za tydzień po Mszy o godz. 1030 spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich, przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii Św.
6. Zachęcamy do nabywania i lektury czasopism katolickich.

KALENDARZ LITURGICZNY:
  • wtorek – święto św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży;
  • piątek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty;
  • sobota – wspomnienie bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej – dziewicy, współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Albertynek.

7. Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, iż spotkania mieszkańców odbędą się w następujących terminach:
  • Traczykówka – poniedziałek, 17 września, godz. 1600  w sali obrad Urzędu Miejskiego,
  • Słone – poniedziałek, 17 września, godz. 1800  w Szkole Podstawowej nr 3
  • Nowy Świat – czwartek, 20 września, godz. 1600  w sali obrad Urzędu Miejskiego
8. Życzenia obfitości Bożej łaski przekazujemy solenizantom i jubilatom nowego tygodnia.  Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy, życząc udanego pobytu w naszym Mieście.
9. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Wiktora Starczewskiego. Polecajmy Go Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Mu wieczne spoczywanie.

Zobacz Archiwum ogłoszeń

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2018 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep