Intencje mszalne Rabka

Archiwum intencji mszalnych

05.11.2016 -

6 – 13 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

PONIEDZIAŁEK – 7.11.2016
  6.30 + Maria Zając, Andrzej mąż, Władysław Jurzec
  7.00 + Irena Łojewska
17.00 ++ WYPOMINANI

WTOREK – 8.11.2016
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Józef, Tomasz, Wiktoria Żur
  7.00 + Julia Niżnik
17.00 ++ WYPOMINANI

ŚRODA – 9.11.2016
  6.30 + Zofia Pitek
  7.00 1/ + Stanisław Luberda
2/ + Jan Macko i Aniela Macko
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • W intencji Grzegorza
  • + Antoni Wójciak
  • + Irena Gabis
  • + Waldemar Tomalak
  • + Stefan Pitek
  • + Zofia Borowiec
  • + Joanna Czech
  • + Barbara
  • + Magdalena i Jakub Filas
  • + Jan
CZWARTEK – 10.11.2016
  6.30 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Stanisław Nowak
  7.00 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Maria Chojnacka
17.00 + Julia NIżnik

PIĄTEK – 11.11.2016
  6.30 + Józef Zając
  7.00 + Cecylia Kondys
12.00 ZA OJCZYZNĘ
17.00 + Karol i Justyna Lasak, Edward, Eugeniusz synowie

SOBOTA – 12.11.2016
  6.30 + Jan Żurek
  7.00 1/ + Maria Książek
2/ Zmarli z rodziny Sochań
17.00 + Józef i Rozalia Chowaniec, Paweł i Józef Dudzik i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 13.11.2016
  7.00 + Stanisław Bydłoń
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 2 rocz. ślubu Katarzyny i Jakuba i 1 rocz. ur. Antoniny
10.30 + Jan Matuszek – 6 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Aniela Kościelniak


30.10.2016 -

30 października – 6 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 30.10.2016
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Józef Filas – 36 rocznica śmierci
12.00 + Maria i Andrzej Polak
17.00 + Franciszek Kataniak

PONIEDZIAŁEK – 31.10.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Maria Książek
17.00 + Marek Mentel

WTOREK  – 1.11.2016
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Piotr Miśkowiec -21 r.ś., Paweł syn -14 r.ś., z rodziny Miśkowców i Czyszczoniów
10.30 + Józef Luberda – 20 rocznica śmierci
12.00 + Jan Luberda
14.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ ++ WYPOMINANI
3/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
4/ + Tadeusz Koniówka
17.00 + Józef Krzysztof

ŚRODA  – 2.11.2016
  7.00 – + zmarłe Siostry Służebniczki
  9.00 + Stanisław Bydłoń
10.30 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
15.30 + Z rodziny Sroków
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Andrzeja w 73 rocznicę urodzin
  • + WYPOMINANI
  • + Zmarli z naszej Wspólnoty Parafialnej w ciągu minionego roku
  • + Maria Książek
  • + Maria Zając
  • + Józef 
  • + Stefan Pitek
  • + Rozalia 
  • + Maria Kumorowicz
CZWARTEK – 3.11.2016
  6.30 1/ + Irena Łojewska
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Anna Zając
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.11.2016
   6.30 1/ + Członkinie z I Róży Kobiet
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Helena Bielarz
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 5.11.2016
  6.30 + Członkinie z V Róży Kobiet MB Królowej Polski i ich rodzin
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Jolanta Widlarz
  8.00 + Józef Nędza i zmarli z rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI


30.10.2016 -

30 października – 6 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 30.10.2016
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Józef Filas – 36 rocznica śmierci
12.00 + Maria i Andrzej Polak
17.00 + Franciszek Kataniak

PONIEDZIAŁEK – 31.10.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Maria Książek
17.00 + Marek Mentel

WTOREK  – 1.11.2016
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Piotr Miśkowiec -21 r.ś., Paweł syn -14 r.ś., z rodziny Miśkowców i Czyszczoniów
10.30 + Józef Luberda – 20 rocznica śmierci
12.00 + Jan Luberda
14.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ ++ WYPOMINANI
3/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
4/ + Tadeusz Koniówka
17.00 + Józef Krzysztof

ŚRODA  – 2.11.2016
  7.00 – + zmarłe Siostry Służebniczki
  9.00 + Stanisław Bydłoń
10.30 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
15.30 + Z rodziny Sroków
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Andrzeja w 73 rocznicę urodzin
  • + WYPOMINANI
  • + Zmarli z naszej Wspólnoty Parafialnej w ciągu minionego roku
  • + Maria Książek
  • + Maria Zając
  • + Józef 
  • + Stefan Pitek
  • + Rozalia 
  • + Maria Kumorowicz
CZWARTEK – 3.11.2016
  6.30 1/ + Irena Łojewska
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Anna Zając
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.11.2016
   6.30 1/ + Członkinie z I Róży Kobiet
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Helena Bielarz
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 5.11.2016
  6.30 + Członkinie z V Róży Kobiet MB Królowej Polski i ich rodzin
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Jolanta Widlarz
  8.00 + Józef Nędza i zmarli z rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI


22.10.2016 -

23 – 30 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 23.10.2016
   7.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne Kościoła
  9.00 + Brunon Podbiał – 1 rocznica śmierci
10.30 1/ + Grzegorz Kowalcze
2/ + Stanisław, Andrzej, Zdzisław
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 + Maria i Władysław Luberda

PONIEDZIAŁEK – 24.10.2016
  6.30 + Maria Książek
  7.00 1/ + Józefa Gnyla
2/ + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
17.00 + Józef Zając

WTOREK – 25.10.2016
  6.30 + Józef Palarczyk
  7.00 1/ + Marek Mentel
2/ + Wacław, Nadzieja i Tadeusz Gabis
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
ŚRODA – 26.10.2016
  6.30 + Wiesław Nowak
  7.00 1/ + Janusz Jankowski
2/ + Barbara Kościelniak – 20 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • W intencji Katarzyny z okazji imienin
  • + Jan Żurek
  • + Zofia Borowiec
  • + Józef 
  • + Józef Kowalcze – 16 rocznica śmierci
  • + Andrzej Gacek
  • + Stefan Pitek
  • + Barbara Zając
  • + Rozalia
  • + brat Tadeusz Jajko
  • + Barbara Kuczaj
  • + Kazimiera Klimaszewska – 38 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
  • + Jan Jamróz
  • + Joanna Czech
  • + Jan

CZWARTEK – 27.10.2016
  6.30 1/ + Józef Zając
2/ + Irena Gabis
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Stanisław Kożuchowski – 11 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
17.00 + Rozalia

PIĄTEK – 28.10.2016
  6.30 + Edmund Lizak
  7.00 1/ + Jan i zmarli z rodziny
2/ + Wiktoria i Tomasz Kościelniak
17.00 + Tadeusz Górka

SOBOTA – 29.10.2016
  6.30 1/ + Zmarłe członkinie VIII Róży Kobiet i zmarli z rodzin
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ + Marek Mentel
2/ + Jan Leśny – 17 rocznica śmierci
17.00 + Adam Gacek w rocznicę śmierci

NIEDZIELA  – 30.10.2016
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Józef Filas – 36 rocznica śmierci
12.00 + Maria i Andrzej Polak
17.00 + Franciszek Kataniak


15.10.2016 -

16 – 23 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 16.10.2016
   7.00 + Stefania Wójciak z rodzeństwem
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Teodozja i Józef Bala
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Stanisława i Władysławy
2/ Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Anny i Franciszka i dla rodziny
17.00 + Jan Kubasiak, Hildegarda żona, Lidia córka

PONIEDZIAŁEK – 17.10.2016
  6.30 + Antoni Smoroń
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna od Róży Św. Teresy
2/ + Mieczysław Sobaś
17.00 + Maria Klimińska – 30 rocznica śmierci

WTOREK – 18.10.2016
  6.30 1/ + Marek Mentel
2/ + Anna i Franciszek Wójciak i zmarli z rodziny
  7.00 + Wiesław Nowak
17.00 + dr Maria Stochel – 3 rocznica śmierci

ŚRODA – 19.10.2016
  6.30 + Józef Krzysztof
  7.00 1/ + Janusz Jankowski
2/ + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Jadwigi z okazji imienin
  • O błogosławieństwo Boże dla wszystkich mieszkańców ul. Norwida, a szczególnie o powrót do zdrowia dla sąsiada Jana Biernata
  • W intencji Panu Bogu wiadomej
  • + Mieczysław Sobaś
  • + Zofia Borowiec
  • + Józef 
  • + Barbara
  • + Joanna Czech
  • + Irena Gabis
  • + Stefan Pitek
  • + Barbara Zając
  • + Rozalia 
  • + Jadwiga Handzel
  • + Stanisław Kosek – 2 rocznica śmierci
CZWARTEK – 20.10.2016
  6.30 1/ + Anna Zając
2/ + Władysław i Katarzyna Jaróg i zmarli z rodziny
  7.00 1/ + Jan Żurek
2/ + Andrzej Gacek
17.00 + Wiesław Nowak

PIĄTEK – 21.10.2016
  6.30 1/ + Maria Zając
2/ + Wiktoria, Ignacy, Stanisław, Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec
  7.00 1/ + Katarzyna Chmielarczyk, Jakub Gąsienica
2/ + Urszula Kasprzak
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.10.2016
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Kacpra i Edyty i o szczęśliwe rozwiązanie
2/ + Antoni Wójciak
  7.00 1/ W intencji uczestników majówek przy Źródełku
2/ + Jan Luberda
17.00 Dziękczynno-błagalna  w 18 rocznicę urodzin Łukasza

NIEDZIELA  – 23.10.2016
  7.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne Kościoła
  9.00 + Brunon Podbiał – 1 rocznica śmierci
10.30 1/ + Grzegorz Kowalcze
2/ + Stanisław, Andrzej, Zdzisław
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 + Maria i Władysław Luberda


08.10.2016 -

9 – 16 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 9.10.2016
  7.00 ++ Za zm. uczestników procesji Bożego Ciała ze Słonego
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 50 r. ślubu Czesława i Marii Stolarczyk
10.30 + Franciszek Gacek – 10 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. ślubu Stanisława i Doroty Wójciak
17.00 + Stanisław i Antoni Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 10.10.2016
  6.30 + Bronisława Nowak – 12 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Maria Książek

WTOREK – 11.10.2016
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna dla członkiń VIII Róży Kobiet i ich Rodzin
2/ + Edmund Lizak
  7.00 + Antoni Wójciak
17.00 + Jan i Wiktoria Wójciak

ŚRODA – 12.10.2016
  6.30 + Antoni Smoroń
  7.00 1/ + Józefa Orzeł w rocznicę śmierci
2/ + Józef Palarczyk
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin Marii
  • + Anna w rocznicę śmierci
  • + Maria w rocznicę śmierci
  • + Jan Żurek
  • + Zofia Borowiec
  • + Stefan Pitek
  • + Barbara Zając
  • + Anna Suska
  • + Jan Gawron – 19 rocznica śmierci i syn Paweł
  • + Rozalia
CZWARTEK – 13.10.2016
  6.30 1/ + Julia Niżnik
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Anna Zając
17.00 + Maria Zając

PIĄTEK – 14.10.2016
  6.30 1/ W intencji Matki Prowincjalnej Małgorzaty Maniak w dniu imienin
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy
  7.00 + Józef Zając
17.00 + Stanisław Przała

SOBOTA – 15.10.2016
  6.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń VIII Róży Kobiet i ich Rodzin
  7.00 1/ + Jan Żurek
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Anny i Krzysztofa

NIEDZIELA  – 16.10.2016
  7.00 + Stefania Wójciak z rodzeństwem
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Teodozja i Józef Bala
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Stanisława i Władysławy
2/ Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Anny i Franciszka i całej rodziny
17.00 + Jan Kubasiak, Hildegarda żona, Lidia córka


05.10.2016 -

2 – 9 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 2.10.2016
  7.00 + Edward Dudzik – 6 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela, Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę święceń kapłańskich
  3/ Dziękczynno-błagalna w 8 rocznicę ślubu Marii i Tomasza
  4/ + Brunon Podbiał
17.00 + Stanisław Filas

PONIEDZIAŁEK – 3.10.2016
  6.30 1/ O opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci i młodzieży
2/ + Brunon Podbiał – ostatnia Msza gregoriańska
  7.00 + Antoni Wójciak
17.00 + Małgorzata Ochman

WTOREK – 4.10.2016
  6.30 1/ + Maria Zając
2/ + Zofia Borowiec
  7.00 + Franciszek Kosek
17.00 + Franciszek Gacek

ŚRODA – 5.10.2016
  6.30 + Marek Mentel
  7.00 + Maria Książek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • W intencji Artura z okazji imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 3 rocznicę ślubu Ewy i Tomasza Nizioł i dla syna Dawida
  • + Kard. Franciszek Macharski
  • + Stefania Cież
  • + Antoni Wójciak
  • + Józef
  • + Janina Polak – 2 rocznica śmierci, Henryk mąż
  • + Anna Suska
  • + Stefan Pitek
  • + Barbara Zając
  • + Rozalia

CZWARTEK – 6.10.2016
  6.30 1/ + Wiesław Nowak
2/ +Antoni Smoroń
  7.00 1/ + Józef Zając
2/ + Maria Chojnacka
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 7.10.2016
  6.30 1/ + Elżbieta Parzątka – 6 rocznica śmierci
2/ + Z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Jan Luberda
2/ + Józef Krzysztof
17.00 W intencji członków Żywego Różańca z naszej Parafii

SOBOTA – 8.10.2016
  6.30 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Franciszek Wójciak
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
2/ + Robert Filas
17.00 + Maria, Jerzy Omieciuch

NIEDZIELA  – 9.10.2016
  7.00 ++ Za zmarłych uczestników procesji Bożego Ciała ze Słonego
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Czesława i Marii Stolarczyk
10.30 + Franciszek Gacek – 10 rocznica śmierci
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Stanisława i Doroty Wójciak
17.00 + Stanisław i Antoni Wójciak


25.09.2016 -

25 września – 2 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 25.09.2016
  7.00 + Jan Jugowicz – 19 rocznica śmierci
  9.00 1/ + Zofia, Ludwik Chlebek
2/ + Piotr Ochman
10.30 Dziękczynno-błagalna w 25 r. śl. Doroty i Piotra Rabskich
12.00 + Jan Wójciak
17.00 + Brunon Podbiał

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin
2/ O szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 + Piotr Ochman

WTOREK – 27.09.2016
  6.30 + Julia Niżnik
  7.00 1/ + Piotr Ochman
2/ + Brunon Podbiał
17.00 Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu Magdaleny i Grzegorza i 1 rocz. ur. Dawida

ŚRODA – 28.09.2016
  6.30 1/ + Jan Luberda
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisława
  • O błogosławieństwo Boże dla Olgi
  • O zdrowie dla Stanisławy
  • Dziękczynna za łaskę zdrowia Krystyny z prośba o dalszą opiekę
  • + Mieczysław Sobaś
  • + Józefa Gnyla
  • + Józef Palarczyk
  • + Irena Gabis
  • + Kazimierz Pacula, Jacek syn
  • + Stefan Pitek
  • + Józefa Kostuch
  • + Barbara Zając

CZWARTEK – 29.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ + Edmund Lizak
  7.00 + Jan Żurek
17.00 + Brunon Podbiał

PIĄTEK – 30.09.2016
  6.30 1/ + Brunon Podbiał
2/ + Antoni Smoroń
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Damiana

SOBOTA – 1.10.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin mamy i babci Teresy Nowak
2/ + Jan i zmarli z rodziny
17.00 + Piotr Ochman – ostatnia Msza św. gregoriańska

NIEDZIELA  – 2.10.2016
  7.00 + Edward Dudzik – 6 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela, Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 8 rocznicę ślubu Marii i Tomasza
3/ + Brunon Podbiał
17.00 + Stanisław Filas


25.09.2016 -

25 września – 2 października 2016 r.

NIEDZIELA  – 25.09.2016
  7.00 + Jan Jugowicz – 19 rocznica śmierci
  9.00 1/ + Zofia, Ludwik Chlebek
2/ + Piotr Ochman
10.30 Dziękczynno-błagalna w 25 r. śl. Doroty i Piotra Rabskich
12.00 + Jan Wójciak
17.00 + Brunon Podbiał

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin
2/ O szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 + Piotr Ochman

WTOREK – 27.09.2016
  6.30 + Julia Niżnik
  7.00 1/ + Piotr Ochman
2/ + Brunon Podbiał
17.00 Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu Magdaleny i Grzegorza i 1 rocz. ur. Dawida

ŚRODA – 28.09.2016
  6.30 1/ + Jan Luberda
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisława
  • O błogosławieństwo Boże dla Olgi
  • O zdrowie dla Stanisławy
  • Dziękczynna za łaskę zdrowia Krystyny z prośba o dalszą opiekę
  • + Mieczysław Sobaś
  • + Józefa Gnyla
  • + Józef Palarczyk
  • + Irena Gabis
  • + Kazimierz Pacula, Jacek syn
  • + Stefan Pitek
  • + Józefa Kostuch
  • + Barbara Zając

CZWARTEK – 29.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ + Edmund Lizak
  7.00 + Jan Żurek
17.00 + Brunon Podbiał

PIĄTEK – 30.09.2016
  6.30 1/ + Brunon Podbiał
2/ + Antoni Smoroń
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Damiana

SOBOTA – 1.10.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin mamy i babci Teresy Nowak
2/ + Jan i zmarli z rodziny
17.00 + Piotr Ochman – ostatnia Msza św. gregoriańska

NIEDZIELA  – 2.10.2016
  7.00 + Edward Dudzik – 6 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela, Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 8 rocznicę ślubu Marii i Tomasza
3/ + Brunon Podbiał
17.00 + Stanisław Filas


20.09.2016 -

18 – 25 września 2016 r.

NIEDZIELA  – 18.09.2016
  7.00 + Piotr Ochman
  9.00 + Anna Szewczyk i Stanisław Niżnik
10.30 + Franciszek Gacek – 10 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 8 r. śl. Aleksandry i Marcina Witkowskich i w int, dzieci
17.00 + Agnieszka Nawrat – 1 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 19.09.2016
  6.30 1/ + Maria Książek
2/ + Bronisława i Franciszek Smoleń
  7.00 + Brunon Podbiał
17.00 + Piotr Ochman

WTOREK – 20.09.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 1/ + Brunon Podbiał
2/ + Stanisław i Józefa Wójtowicz
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne Kościoła
ŚRODA – 21.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ Józef i Teresa Palarczyk i ich rodzice
  7.00 + Brunon Podbiał
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • O zdrowie i błog. Boże w 60 rocz. urodzin dla Tadeusza 
  • + Jan Żurek
  • + Julia 
  • + Józefa Gnyla
  • + Franciszek Gacek 10 r śm 
  • + Józef
  • + Irena Gabis 
  • + Stanisław Karpiel 1 r śm
  • + Zofia i Franciszek Miśkowiec
  • + Józefa Kostuch  
CZWARTEK – 22.09.2016
  6.30 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 O Zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana

PIĄTEK – 23.09.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 + Brunon Podbiał
17.00 + Helena Cieplińska

SOBOTA – 24.09.2016
  6.30 1/ O bł. Boże dla rządzących Ojczyzną szczególnie dla Pana Prezydenta
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 1/ + Piotr Ochman
2/ + Maria Chojnacka 
17.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Sienków

NIEDZIELA  – 25.09.2016
  7.00 + Jan Jugowicz – 19 rocznica śmierci
  9.00 1/ + Zofia, Ludwik Chlebek
2/ + Piotr Ochman
10.30 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Doroty i Piotra Rabskich
12.00 + Jan Wójciak
17.00 + Brunon Podbiał


10.09.2016 -

11 – 18 września 2016 r.

NIEDZIELA  – 11.09.2016
   7.00  –  + Brunon Podbiał
  9.00  –  + Maria Czyżowicz
10.30  –  W intencji Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00  ZA PARAFIAN
17.00  –  + Piotr Ochman

PONIEDZIAŁEK – 12.09.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 + Zofia Borowiec
17.00 + Brunon Podbiał

WTOREK – 13.09.2016
  6.30 1/ + Maria Książek
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
ŚRODA – 14.09.2016
  6.30 1/ + Zbigniew Luberda – 12 rocznica śmierci
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + ks. Kamil Kowalczyk
  • + Mieczysław Sobaś
  • + Józefa Gnyla
  • + Józef
  • + Stanisław Karpiel – 1 rocznica śmierci
  • + Julia
  • + Irena Gabis
CZWARTEK – 15.09.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 + Brunon Podbiał
17.00 + Józefa Bednarczyk – 17 rocznica śmierci

PIĄTEK – 16.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 17.09.2016
  6.30 + Jaz Żurek
  7.00 1/ + Piotr Ochman
2/ + Brunon Podbiał
17.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Anieli i Józefa Witkowskich

NIEDZIELA  – 18.09.2016
  7.00 + Piotr Ochman
  9.00 + Anna Szewczyk i Stanisław Niżnik
10.30 + Franciszek Gacek – 10 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 8 r. śl. Aleksandry i Marcina Witkowskich i w int, dzieci
17.00 + Agnieszka Nawrat – 1 rocznica śmierci


04.09.2016 -

4 - 11 września 2016 r.

NIEDZIELA  – 4.09.2016
  7.00 + Brunon Podbiał – pierwsza Msza gregoriańska
  9.00 + Jan Chudy – 16 rocznica śmierci
10.30 + Władysław i Barbara Filas
12.00 + Piotr Świerk – 3 rocznica śmierci
17.00 + Piotr Ochman

PONIEDZIAŁEK – 5.09.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 1/ + Brunon Podbiał
2/ + Wiesław Nowak
17.00 + Maria Zając

WTOREK – 6.09.2016
  6.30 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Marek Mentel
  7.00 + Brunon Podbiał
17.00 + Piotr Ochman

ŚRODA – 7.09.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Jan Żurek
  • + Józefa Gnyla
  • + Julia 
CZWARTEK – 8.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 –   + Antoni Wójciak
17.00 + Jan Żurek

PIĄTEK – 9.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Brunon Podbiał
2/ + Wojciech Rogowiec – 3 rocznica śmierci
17.00 Podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw

SOBOTA – 10.09.2016
  6.30 1/ + Jan Luberda
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Piotr Ochman
17.00 + Maciej Kwaśniowski w rocznicę śmierci

NIEDZIELA  – 11.09.2016
  7.00 + Brunon Podbiał
  9.00 + Maria Czyżowicz
10.30 W intencji Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Piotr Ochman


28.08.2016 -

28 sierpnia – 4 września 2016 r.

NIEDZIELA  – 28.08.2016
  7.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Bronisław Wójcik – 6 rocznica śmierci
10.30 + Antonina Zapała
12.00 + Ewa i Ludwik Handzel
19.00 + Jan i Helena Ciupek

PONIEDZIAŁEK – 29.08.2016
  6.30 + Antoni Wójciak
  7.00 1/ + Jan Żurek
2/ + Józef Krzysztof
19.00 + Andrzej Pępkowski – 5 rocznica śmierci

WTOREK – 30.08.2016
  6.30 + Marian Antolak
  7.00 1/ + Józef Zając
2/ + Józef Palarczyk
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec
ŚRODA – 31.08.2016
  6.30 + Marek Mentel
  7.00 1/ + Józef i Jan Żurek
2/ + Antoni Smoroń
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 48 rocznicę ślubu Barbary i Jana Skuza
  • Dziękczynno-błagalna w 3 rocznicę ślubu Marii i Mirosława Konik
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Czesława
  • + Jan Luberda
  • + Józefa Gnyla
  • + Bronisława i Franciszek Smoleń
  • + Antoni i Maria Pindel, Mieczysław Pindel, Anna Misiak
  • + Władysław Kumorowicz
  • + Julia
CZWARTEK – 1.09.2016
  6.30 O bł. Boże dla dzieci i młodzieży szczególnie z Ochronki Sióstr Służebniczek
  7.00 1/ + Ludwik i Bronisława Antosz w rocznicę śmierci
2/ + Katarzyna Idzikowska 
  8.00 O bł. Boże dla dzieci i  młodzieży w nowym roku szkolnym i katechetycznym
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 2.09.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Józef Zając
  7.00 + Stefania Jańczy
17.00 + Stefania, Władysław, Jerzy syn

SOBOTA – 3.09.2016
  6.30 + Michał i Stefania Bednarczyk
  7.00 + Joanna Kwarciak
  8.00 + Piotr Ochman
17.00 Dziękczynno-błagalna w 29 rocznicę ślubu Haliny i Janusza

NIEDZIELA  – 4.09.2016
  7.00 + Brunon Podbiał – pierwsza Msza gregoriańska
  9.00 + Jan Chudy – 16 rocznica śmierci
10.30 + Władysław i Barbara Filas
12.00 + Piotr Świerk – 3 rocznica śmierci
17.00 + Piotr Ochman


21.08.2016 -

21 – 28 sierpnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 21.08.2016
  7.00 + Władysław Gil
  9.00 Dziękczynna za rodziców śp. Janinę i Józefa Wójciak
10.30 + Władysław i Barbara Filas
12.00 + Julia i Wojciech Czyszczoń
19.00 + Zdzisław Janiczek – 1 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 22.08.2016
  6.30 + Stefania Cież
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Komorowskiej i jej rodziny
19.00 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Jan Kruszewski

WTOREK – 23.08.2016
  6.30 + Julian Zając
  7.00 + Halina Lubińska – 2 rocznica śmierci
19.00 + Ludwik Tokarczyk

ŚRODA – 24.08.2016
  6.30 + Józef Zając
  7.00 + Maria Książek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Jan Luberda
  • + Józefa Gnyla
  • + Stanisław Rączka
  • + Julia
CZWARTEK – 25.08.2016
  6.30 + Wiesław Nowak
  7.00 + Maria Zając
19.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

PIĄTEK – 26.08.2016
  6.30 Za Siostry Służebniczki pracujące na misjach
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 11 rocznicę ślubu Moniki i Pawła Wójciak
19.00 + Maria Piątkowska – 1 rocznica śmierci

SOBOTA – 27.08.2016
  6.30 + Zofia Borowiec
  7.00 + Andrzej Zabawa – 3 rocznica śmierci
19.00 + Ignacy Tomalczyk w rocznicę śmierci

NIEDZIELA  – 28.08.2016
  7.00 O błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Bronisław Wójcik – 6 rocznica śmierci
10.30 + Antonina Zapała
12.00 + Ewa i Ludwik Handzel
19.00 + Jan i Helena Ciupek


-

14 – 21 sierpnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 14.08.2016
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny Szarków
  9.00 + Jan i Anna Stolarczyk, syn Kazimierz
10.30 + Kazimierz Przybyło – 17 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 Dziękczynno-błagalna w 3 rocz. ślubu Jana i Natalii

PONIEDZIAŁEK  – 15.08.2016
  7.00 Dziękczynna za łaskę powołania zakonnego z prośbą o wytrwanie
  9.00 + Józef i Barbara Wójtowicz
10.30 + Józef i Barbara Wójtowicz w rocznicę śmierci
12.00 + Marzena Dziel – 12 rocznica śmierci
19.00 + Maria Plesińska

WTOREK – 16.08.2016
  6.30 + Helena Cieplińska
  7.00 + Jan Żurek
19.00 Za misje, misjonarzy, dzieła i intencje misyjne Kościoła 

ŚRODA – 17.08.2016
  6.30 + Bolesław Luberda – 10 rocznica śmierci
  7.00 + Marek Mentel
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Mateusza
  • W intencji pewnych osób w sprawie Panu Bogu wiadomej
  • + Maria Kubińska, Stanisław mąż
  • + Jan Luberda
  • + Marek Mentel
  • + Józef Konik – 4 rocznica śmierci
  • + Aleksander Dziurdzik
CZWARTEK – 18.08.2016
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Maria Szura – 1 rocznica śmierci
19.00 + Ryszard Marek – 1 rocznica śmierci

PIĄTEK – 19.08.2016
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Robert Lulek – 1 rocznica śmierci
  7.00 + Edmund Lizak
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.08.2016
  6.30 + Zdzisław Janiczek – 1 rocznica śmierci – od V Róży Kobiet MB Królowej Polski
  7.00 + Helena Cieplińska
19.00 + Barbara Nawrocka-Kańska, rodzice Józefa Władysław, mąż Andrzej, brat Andrzej

NIEDZIELA  – 21.08.2016
  7.00 + Władysław Gil
  9.00 Dziękczynna za rodziców śp. Janinę i Józefa Wójciak
10.30 + Władysław i Barbara Filas
12.00 + Julia i Wojciech Czyszczoń
19.00 + Zdzisław Janiczek – 1 rocznica śmierci


07.08.2016 -

7 – 14 sierpnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 7.08.2016
  7.00 O dobre i święte powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek za wstawiennictwem Ojca Założyciela
  9.00 + Władysław Zając
10.30 + Zofia Wójciak – 1 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 24 rocz. ślubu Katarzyny i Zdzisława
19.00 o błogosławieństwo Boże w rodzinach – od Bożego Ciała

PONIEDZIAŁEK – 8.08.2016
  6.30 + Mieczysław Sobaś
  7.00 + Joanna Kwarciak
19.00 + Helena Cieplińska

WTOREK – 9.08.2016
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Władysława Ciba
19.00 + Augustyn Kusiak

ŚRODA – 10.08.2016
  6.30 + Marian Antolak
  7.00 + Paweł Karkula – 3 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Jan Luberda
  • + Marek Mentel
  • + Józef Konik – 4 rocznica śmierci
  • + Agata Macuga
  • + Emilia Gurgul
 CZWARTEK – 11.08.2016
  6.30 + Roman Przała – 13 rocznica śmierci
  7.00 + Jan Luberda
19.00 + Teresa Obłąk 17 rocznica śmierci i Franciszek mąż

PIĄTEK – 12.08.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 + Jan, Józefa Żurek
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Przybyło. Zelek i Wełyczko

SOBOTA – 13.08.2016
  6.30 + Władysław Zając – 2 rocznica śmierci
  7.00 + Maria i Jan Kapłon
19.00 + Roman Migda i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 14.08.2016
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny Szarków
  9.00 + Jan i Anna Stolarczyk, syn Kazimierz
10.30 + Kazimierz Przybyło – 17 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 Dziękczynno-błagalna w 3 rocznicę ślubu Jana i Natalii


01.08.2016 -

31 lipca – 1 sierpnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 31.07.2016
  7.00 + Szczepan Zapała
  9.00 + Stanisław Bydłoń – 18 rocznica śmierci
10.30 Dziękczynno-błagalna w 5 rocz. ślubu Jadwigi i Rafała
12.00 + Władysław i Barbara Filas
19.00 + Janina Bednarczyk

PONIEDZIAŁEK – 1.08.2016
  6.30 + Maria i Jan Galik i zmarli z rodziny
  7.00 + Helena Cieplińska
19.00 + Wiktoria Sumara – 10 rocznica śmierci

WTOREK – 2.08.2016
  6.30 + Jan i Wiktoria Komperda
  7.00 + Piotr Ochman
19.00 + ks. Władysław Siwek

ŚRODA – 3.08.2016
  6.30 + Maria Książek
  7.00 + Lucyna Omiecka
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + ks. Władysław Siwek - 30 rocznica śmierci
  • + ks. Jan Mrugała – 25 rocznica śmierci
  • + Jerzy Popieluch
  • + Helena Cieplińska
  • + Wiesław Nowak
  • + Krystyna Rumińska

CZWARTEK – 4.08.2016
  6.30 + Jan Jurzec
  7.00 + Maria Zając
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 5.08.2016
  6.30 + Józef Zając
  7.00 + Józefa Gnyla
19.00 + Piotr Ochman

SOBOTA – 6.08.2016
  6.30 + Wiesław Nowak
  7.00 Intencja Bogu wiadoma
19.00 + Janina Nowak – 15 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 7.08.2016
  7.00 O dobre i święte powołania do Zgr. S. Służebniczek za wstawien. Ojca Założyciela
  9.00 + Władysław Zając
10.30 + Zofia Wójciak – 1 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 24 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława
19.00 O błogosławieństwo Boże w rodzinach – od Bożego Ciała


23.07.2016 -

24 – 31 lipca 2016 r.

NIEDZIELA  – 24.07.2016
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Pełka
12.00 + Jan Wójciak w rocznicę śmierci
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 25.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Maria Luberda
19.00 1/ O poszanowanie życia
  2/ + Stanisław Aleksandrowicz – 5 rocznica śmierci

WTOREK – 26.07.2016
  6.30 + Anna Wójciak
  7.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Anna Kosek
19.00 MSZA NA ROZPOCZĘCIE ŚDM W RABCE-ZDROJU 
+ Jan i Anna Gaweł
ŚRODA – 27.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 1/ + Anna Luberda
2/ + Joanna Czech
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Światowych Dni Młodzieży
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Natalii
  • + Anna
  • + Brunon Podbiał
  • + Józef Zając
  • + Krystyna Rumińska
CZWARTEK – 28.07.2016
  6.30 + Stefania Cież
  7.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Krystyna Pawlarczyk
19.00 + Stefan Smreczak

PIĄTEK – 29.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 1/ + Marian Antolak
2/ + Elżbieta Kapłon
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Blanki

SOBOTA – 30.07.2016
  6.30 + Anna Czyszczoń
  7.00 + Anna i Alojzy Mardausz i zmarli z rodziny
19.00 + Marian Surowiak – ostatnia Msza święta gregoriańska

NIEDZIELA  – 31.07.2016
  7.00 + Szczepan Zapała
  9.00 + Stanisław Bydłoń – 18 rocznica śmierci
10.30 Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Jadwigi i Rafała
12.00 + Władysław i Barbara Filas
19.00 + Janina Bednarczyk


16.07.2016 -

17 – 24 lipca 2016 r.

NIEDZIELA  – 17.07.2016
  7.00 O dobre przeżycie ŚDM i trwanie w wierze dla młodzieży
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 + Czesław Wójtowicz
12.00 + Wojciech Rusnak w rocznicę śmierci
19.00 W intencji ks. Bogdana w dniu imienin

PONIEDZIAŁEK – 18.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Józef, Maria i Julia Rączka
19.00 + Brunon Podbiał

WTOREK – 19.07.2016
  6.30 + Wiktoria, Jakub Wójciak, Józef syn
  7.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Krystyna Pawlarczyk
19.00 Za misje, misjonarzy, dzieła i intencje misyjne Kościoła

ŚRODA – 20.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 1/ + Wojciech Rojek – 2 rocznica śmierci
2/ + Joanna Czech
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Natalii
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Marek Mentel
  • + Józef Krzysztof
  • + Czesław Wójtowicz
 CZWARTEK – 21.07.2016
  6.30 + Piotr Ochman
  7.00 1/ + Piotr i Wiktoria Luberda
2/ + Tadeusz Koniówka
19.00 + Marian Surowiak

PIĄTEK – 22.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Maria i zmarli z rodziny
19.00 1/ + Władysław Wójciak – 7 rocznica śmierci
2/ + Maria Wójciak

SOBOTA – 23.07.2016
  6.30 + Karol i Maria
  7.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Władysława, Wiktoria, Władysław Kumorowicz
19.00 Dziękczynno-błagalne w 45 rocznicę ślubu Stanisława i Stanisławy

NIEDZIELA  – 24.07.2016
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 Dziękczynno-błagalna w intencji Anny Pełka
12.00 + Jan Wójciak w rocznicę śmierci
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


09.07.2016 -

10 – 17 lipca 2016 r.

NIEDZIELA  – 10.07.2016
  7.00 + Marian Surowiak
  9.00 + Barbara Dubrowska
10.30 Dziękczynno-błagalna dla Agnieszki i  Łukasza i ich rodzin
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Stefania Gacek – 6 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 11.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Mieczysław Sobaś
19.00 + Irena i Edward Przebłodzcy

WTOREK – 12.07.2016
  6.30 + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 + Władysława Ciba
19.00 + Marian Surowiak

ŚRODA – 13.07.2016
  6.30 + Edmund Lizak 
  7.00 + Marian Surowiak
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Olgi z okazji imienin
  • O zdrowie dla Natalii
  • + Jan Luberda
  • + Józef Zając
  • + Jan, Cyryl, Franciszka Małgorzata, Józef i Katarzyna, Cyprian i Maria, Stanisław, Elżbieta i syn Krzysztof, Zofia Mońko, ks. Kazimierz Jancarz, ks. Mikołaj Kuczkowski
CZWARTEK – 14.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Władysław Filas
19.00 + Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Karoliny Bala

PIĄTEK – 15.07.2016
  6.30 + Jan Żurek
  7.00 + Marian Surowiak
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Maria Rymarczyk
19.00 + Jan Jurzec

NIEDZIELA  – 17.07.2016
  7.00 O dobre przeżycie ŚDM i trwanie w wierze dla młodzieży
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 + Czesław Wójtowicz
12.00 + Wojciech Rusnak w rocznicę śmierci
19.00 W intencji ks. Bogdana w dniu imienin


03.07.2016 -

3 – 10 lipca 2016 r.

NIEDZIELA  – 3.07.2016
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 + Piotr Toporkiewicz – z okazji imienin
12.00 + Zdzisław Rej – 3 rocznica śmierci
19.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Natalii i Andrzeja

PONIEDZIAŁEK – 4.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 + Józef Nędza – 1 rocznica śmierci

WTOREK – 5.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Jan Jurzec
19.00 + Władysław, Stefania Ceremuga, Jerzy syn

ŚRODA – 6.07.2016
  6.30 + Władysław Wójcik
  7.00 + Marian Surowiak
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji całej naszej Archidiecezji
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O nawrócenie pewnej osoby
  • + Brunon Podbiał
  • + Władysława Ciba
CZWARTEK – 7.07.2016
  6.30 + Antonina Czyszczoń
  7.00 + Marian Surowiak
19.00 + Zdzisław Janiczek

PIĄTEK – 8.07.2016
  6.30 + Marian Antolak
  7.00 + Marian Surowiak
19.00 + Jan Płanica

SOBOTA – 9.07.2016
  6.30 + Lucyna Omiecka
  7.00 + Stefania Cież
19.00 + Marian Surowiak

NIEDZIELA  – 10.07.2016
  7.00 + Marian Surowiak
  9.00 + Barbara Dubrowska
10.30 Dziękczynno-błagalna dla Agnieszki i Łukasza i ich rodzin
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Stefania Gacek – 6 rocznica śmierci


27.06.2016 -

26 czerwca – 3 lipca 2016 r.

NIEDZIELA  – 26.06.2016
  7.00 + Jan Sroka – 20 rocznica śmierci
  9.00 W int. Zgr. S. Józefitek o wierność charyzmatowi  
  św. Zygmunta Gorazdowskiego
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Reginy i Leszka Kowalkiewicz
  2/ + Stanisława Gacek
12.00 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek
19.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 27.06.2016
  6.30 1/ + Stefania Cież
2/ + Władysław Filas
  7.00 + Franciszek i Władysława Kosek
19.00 + Stanisława Gacek

WTOREK – 28.06.2016
  6.30 + Brunon Podbiał
  7.00 + Stanisława Gacek
19.00 + Jan i Wiktoria Wójciak
ŚRODA – 29.06.2016
  7.00 + Stanisława Gacek
  9.00 1/ + Paweł i Józef Dudzik w rocznicę śmierci
2/ + Stanisław Wójciak i rodzice
17.00 –   Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Anny i Józefa Niżnik
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Piotra naszych czasów – Ojca świętego Franciszka
  • W intencji papieża seniora – Benedykta XVI
  • W intencji ks. Pawła z okazji imienin
  • W intencji Piotra z okazji imienin
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Pawła Luberdy z okazji imienin
  • O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla brata Piotra z okazji imienin
  • + Brunon Podbiał
  • + Piotr Rokita – w dniu imienin
  • + Piotr Świerk – w dniu imienin
  • + Władysław – 6 rocznica śmierci
  • + Piotr Ochman
  • + Danuta Migda
  • + Józef Krzysztof
CZWARTEK – 30.06.2016
  6.30 + Piotr i zmarli z rodziny
  7.00 1/ + Anna Kosek
2/ + Piotr Ochman
19.00 + Stanisława Gacek – ostatnia Msza św. gregoriańska

PIĄTEK – 1.07.2016
  6.30 + Zmarłe Siostry Służebniczki, które pracowały w Rabce
  7.00 + Józef, Wiktoria i Jakub Żurek
19.00 + Marian Surowiak – pierwsza Msza św. gregoriańska

SOBOTA – 2.07.2016
  6.30 + Marian Surowiak
  7.00 + Brunon Podbiał
19.00 + Władysław Filas

NIEDZIELA  – 3.07.2016
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Marian Surowiak
10.30 + Piotr Toporkiewicz – z okazji imienin
12.00 + Zdzisław Rej – 3 rocznica śmierci
19.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Natalii i Andrzeja


18.06.2016 -

19 – 26 czerwca 2016 r.

NIEDZIELA  – 19.06.2016
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Kazimierz Ponicki, Zygmunt Zelek
10.30 + Władysław, Stefania Ceremuga, Jerzy syn
12.00 + Stanisława Gacek
19.00 + Emilia i Jan Miśkowiec

PONIEDZIAŁEK – 20.06.2016
  6.30 1/ W intencji dzieci i młodzieży
2/ + Józefa Baniowska-Biłek, Jan Biłek
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Izabeli
2/ + Maria Książek
19.00 + Stanisława Gacek

WTOREK – 21.06.2016
  6.30 1/ + Stanisława Gacek
2/ + Alojzy i Anna Mardausz
  7.00 + Jan Jurzec
19.00 W intencji misji, misjonarzy i dzieł misyjnych Kościoła
ŚRODA – 22.06.2016
  6.30 1/ + Marian Antolak
2/ + Helena Cieplińska
  7.00 + Stanisława Gacek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Janiny z okazji imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 32 rocznicę urodzin Karola
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Doroty Siwor w 46 rocznicę urodzin
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • O zdrowie dla Krystyny
  • + Władysława Ciba
  • + Jan Luberda
  • + Marek Mentel
CZWARTEK – 23.06.2016
  6.30 1/ + Stanisław Mentel
2/ + Piotr Ochman
  7.00 1/ + Stanisław Filas
2/ + Władysław Zając i zmarli z rodziny
19.00 1/ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2/ + Stanisława Gacek

PIĄTEK – 24.06.2016
  6.30 1/ + Stanisława Gacek
2/ + Aniela Mszańska
  7.00 1/ + Katarzyna i Jan Słonina
2/ + Jan Wójciak – 29 rocznica śmierci
19.00 + Jan Jamrozowicz

SOBOTA – 25.06.2016
  6.30 1/ + Władysława Ciba
2/ + Jan Magiera – 4 rocznica śmierci
  7.00 + Stanisława Gacek
19.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

NIEDZIELA  – 26.06.2016
  7.00 – + Jan Sroka – 20 rocznica śmierci
  9.00 W int. Zgr. S. Józefitek o wierność charyzmatowi św. Zygmunta Gorazdowskiego
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Reginy i Leszka Kowalkiewicz
2/ + Stanisława Gacek
12.00 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek
19.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec 


13.06.2016 -

12 – 19 czerwca 2016 r.

NIEDZIELA  – 12.06.2016
  7.00 + Władysław i Maria Luberda
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy
10.30 + Stanisława Gacek
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Antoni Kubiński

PONIEDZIAŁEK – 13.06.2016
  6.30 1/ + Józef Palarczyk
2/ + Józef Lulek – 6 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Anna, Antonina Kosek
2/ + Antoni Sochań
19.00 + Stanisława Gacek

WTOREK – 14.06.2016
  6.30 1/ + Stanisława Gacek
2/ + Kazimierz Trzeciak
  7.00 + Józefa Baniowska-Biłek, Jan Biłek
19.00 + Zdzisław Janiczek
ŚRODA – 15.06.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Anna Kwaśniowska
2/ + Stanisława Gacek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • Dziękczynna w 19 rocznicę święceń kapłańskich
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • O powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii
  • + Kazimiera Zięba
  • + Stefania Cież
  • + Wiesław Nowak
  • + Józef Zając
  • + Anna
CZWARTEK – 16.06.2016
  6.30 1/ + Stefania Cież
2/ + Franciszek Rojek w 26 rocznicę śmierci i Antoni
  7.00 1/ + Piotr Ochman
2/ + Helena Cieplińska
19.00 + Stanisława Gacek

PIĄTEK – 17.06.2016
  6.30 + Stanisława Gacek
  7.00 1/ + Jan Luberda
2/ + Anna Zając
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 18.06.2016
  6.30 O Kanonizację bł. Edmunda Bojanowskiego
  7.00 + Stanisława Gacek
19.00 + Jan Płanica

NIEDZIELA  – 19.06.2016
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Kazimierz Ponicki, Zygmunt Zelek
10.30 + Władysław, Stefania Ceremuga, Jerzy syn
12.00 + Stanisława Gacek
19.00 + Emilia i Jan Miśkowiec


04.06.2016 -

5 – 12 czerwca 2016 r.

NIEDZIELA  – 5.06.2016
  7.00  –  + Józefa i Jan Żurek
  9.00  –  + Stanisław Niżnik i zmarli rodzice
10.30  –  + Stanisława Gacek
12.00  + Aniela i Jan Frasunek
19.00  –  + Jan Wójciak
PONIEDZIAŁEK – 6.06.2016
  6.30  –  1/ + Maria Zając
2/ + Jan Żurek
  7.00  –  1/ + Brunon Podbiał
2/ + Antoni Wójciak
19.00  –  + Stanisława Gacek

WTOREK – 7.06.2016
  6.30  –  1/ + Barbara Filas
2/ + Robert
  7.00  –  + Stanisława Gacek
19.00  –  + Kazimierz Ponicki – 11 rocznica śmierci
ŚRODA – 8.06.2016
  6.30  –  1/ + Stanisława Gacek
2/ + Joanna Kwarciak
  7.00  –  + Zdzisław Janiczek
19.00  –  NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Pani Organistki z okazji imienin
  • + Władysława Ciba
  • + Józef Zając
  • + Maria Majrzak
  • + Anna
  • + Bronisława Surówka
CZWARTEK – 9.06.2016
  6.30  –  1/ + Jan Jurzec
2/ ++ z Róży Męskiej św. Ojca Pio i ich rodzin
  7.00  –  1/ + Stanisława Gacek
2/ + Mieczysław Sobaś
19.00  –  + Helena Cieplińska

PIĄTEK – 10.06.2016
  6.30  –  1/ + Małgorzata Ochman
2/ + Piotr Ochman
  7.00  –  1/ + Stanisława Gacek
2/ + Józef Wojdyła – 11 rocznica śmierci
19.00  –  + Lucyna Omiecka

SOBOTA – 11.06.2016
  6.30  –  1/ + Władysław Filas
2/ + Antoni Rapacz
  7.00  –  1/ + Stanisława Gacek
2/ + Jan Gil
19.00  –  + Barbara Filas

NIEDZIELA  – 12.06.2016
  7.00  –  + Władysław i Maria Luberda
  9.00  –  Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy
10.30  –  + Stanisława Gacek
12.00  ZA PARAFIAN
19.00  –  + Antoni Kubiński


-

29 maja – 5 czerwca 2016 r.

NIEDZIELA  – 29.05.2016
  7.00 + Franciszek, Stanisława i Jan Łopata
  9.00 + Jan Jurzec
10.30 + Stanisław Chorążak – 6 rocznica śmierci
12.00 + Janina i Adolf Skawiańczyk
19.00 + Mieczysław i Danuta Zaborowscy

PONIEDZIAŁEK – 30.05.2016
  6.30 1/ + Piotr Filas – 3 rocznica śmierci
2/ + Jan Żurek
  7.00 1/ + Joanna Kwarciak
2/ + Antoni Gil
19.00 + Zofia Wójciak

WTOREK – 31.05.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Maria Książek
  7.00 + Władysław Filas
19.00 + Anna Zając
ŚRODA – 1.06.2016
  6.30 O błogosławieństwo Boże dla Magdaleny, Katarzyny, Klaudii, Jana
  7.00 + Stanisława Gacek – pierwsza Msza św. gregoriańska
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O łaskę zdrowia
  • + Władysława Ciba
  • + Helena Cieplińska
  • + Józef Zając
  • + Anna
  • + Józef i Teresa Palarczyk i ich Rodzice
CZWARTEK – 2.06.2016
  6.30 + Barbara Filas
  7.00 + Stanisława Gacek
19.00 1/ O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2/ O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla mamy Haliny

PIĄTEK – 3.06.2016
  6.30 1/ O bł. Boże dla Heleny, Łukasza i całej rodziny i szczęśliwy powrót
2/ + Jan Jurzec
  7.00 Do NSPJ: O bł. B. dla S. Służebniczek Prow. Krakow. i S. Prowincjalnej Małgorzaty
19.00 + Stanisława Gacek

SOBOTA – 4.06.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Helena Cieplińska
  7.00 + Stanisława Gacek
  8.00 + Piotr Ochman
19.00 + Stefania Cież

NIEDZIELA  – 5.06.2016
  7.00 + Józefa i Jan Żurek
  9.00 + Stanisław Niżnik i zmarli rodzice
10.30 + Stanisława Gacek
12.00 + Aniela i Jan Frasunek
19.00 + Jan Wójciak


23.05.2016 -

22 – 29 maja 2016 r.

NIEDZIELA  – 22.05.2016
  7.00 – + Stefania Cież
  9.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Helena Ptasznik
10.30 Dziękczynno-błagalna w 19 r. ślubu Krystyny i Józefa
12.00 + Krystyna Rybińska – 23 rocznica śmierci
19.00 + Stanisław Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 23.05.2016
  6.30 1/ + Robert
2/ + Stanisława Brzezicki, syn Krzysztof
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Paweł Michałek – 11 rocznica śmierci
19.00 + Ludwika i Władysław Gacek

WTOREK – 24.05.2016
  6.30 1/ + Brunon Podbiał
2 / + Helena Cieplińska
  7.00 + Józefa Gnyla i dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 + Jan Jurzec
ŚRODA – 25.05.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Marian Antolak
2/ + Stanisław Baliczek – 17 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Jan Biłek
  • + Jan Luberda
  • + Maria Zając
  • + Anna
CZWARTEK  – 26.05.2016
  7.00 + Eleonora i Władysław Wójciak
  9.00 + Leszek Fudali
10.30 1/ 50 rocznica święceń kapłańskich ks. Jacka Żurka
2/ O błogosławieństwo Boże dla Michała i Florentyny w okazji urodzin
3/ + Maria i Władysław Luberda
4/ + Józef Wójciak – 16 rocznica śmierci
5/ + Józef i Maria Iskrzyccy
6/ + Jan Jurzec – 10 rocznica śmierci
Po procesji: + Stefania Cież
19.00 Dziękczynna za życie śp. Julii Rączka w 30 rocznicę śmierci

PIĄTEK – 27.05.2016
  6.30 1/ + Bogusław Krężel
2/ + Wojciech Szydłowski i zmarli z rodziny
  7.00 1/ + Władysława Ciba
2/ + Maria Elżbieta Szumilas
19.00 Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę ślubu Katarzyny i Marcina

SOBOTA – 28.05.2016
  6.30 1/ + Piotr Ochman
2/ ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Justyny Kaperskiej
2/ + Zofia Wójciak
19.00 1/ + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
2/ + Andrzej Cholewa – od koleżanek i kolegów z Liceum

NIEDZIELA  – 29.05.2016
  7.00 + Franciszek, Stanisława i Jan Łopata
  9.00 + Jan Jurzec
10.30 + Stanisław Chorążak – 6 rocznica śmierci
12.00 + Janina i Adolf Skawiańczyk
19.00 + Mieczysław i Danuta Zaborowscy


14.05.2016 -

15 – 22 maja 2016 r.

NIEDZIELA  – 15.05.2016
  7.00 + Zofia i Józef Skwarek
  9.00 + Zofia Wójciak
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 + Józef i Józefa Wojdyła
19.00 + Zofia Kubińska

PONIEDZIAŁEK – 16.05.2016
  7.00 1/ + Jan i Józefa Żurek
2/ + Danuta Kuchta – 14 rocznica śmierci
  9.00 Podziękowanie za szczęśliwą operację i o potrzebne łaski dla Kacperka
17.00 + Urszula Hładuńska
19.00 + Antoni i Czesława Stec

WTOREK – 17.05.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Maria i Wojciech
  7.00 + Józef Palarczyk
19.00 W intencji misji, misjonarzy i dzieł misyjnych Kościoła
ŚRODA – 18.05.2016
  6.30 + Barbara Filas
  7.00 + Jan Jurzec
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna w 25 rocznicę święceń kapłańskich
  • Dziękczynno-błagalna w 34 rocznicę urodzin Marii
  • + Kazimierz
  • + ks. Jan Margała, ks. Tomasz Kania
  • + ks. Marian Toboła, ks. Bolesław Kumor
  • + Władysława Ciba
  • + Helena Cieplińska
  • + Anna
  • + Cyprian i Maria, syn Stanisław
  • + Elżbieta i syn Krzysztof
  • + Zofia
  • + Stanisław Kosek
  • + ks. Józef Ptak

CZWARTEK – 19.05.2016
  6.30 1/ + Joanna Kwarciak
2/ + Antoni Gil
  7.00 1/ + Piotr Hadaniak – 1 rocznica śmierci
2/ + Jan Żurek
19.00 + Władysław Filas

PIĄTEK – 20.05.2016
  6.30 1/ O pokój dla świata
2/ ++ zmarli rodzice Maria i Józef Gronkiewicz
  7.00 ++ zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące 
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 21.05.2016
  6.30 1/ ++ z rodziny Kruczek i Stachowicz
2/ + Mieczysław Sobaś
  7.00 1/ + Barbara Filas
2/ + Władysław Filas
19.00 + Józefa Baniowska-Biłek, Jan Biłek

NIEDZIELA  – 22.05.2016
  7.00 + Stefania Cież
  9.00 1/ + Marian Surowiak
2/ + Helena Ptasznik
10.30 Dziękczynno-błagalna w 19 rocznicę ślubu Krystyny i Józefa
12.00 + Krystyna Rybińska – 23 rocznica śmierci
19.00 + Stanisław Wójciak


18.04.2016 -

10 – 24 kwietnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 17.04.2016
  7.00 – + Maria i Władysław Luberda
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Krystyny i Mieczysława
10.30 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Maria Wójciak – 1 rocz. śmierci
12.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 + Janina i Józef Hadwiczak

PONIEDZIAŁEK – 18.04.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Eugenia i Józef Kroker
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jakuba Wrony, Rodziców i Dziadka
2/ + Jan Czech
19.00 + Zofia Wójciak

WTOREK – 19.04.2016
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Władysław Filas
  7.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 W intencji misji, misjonarzy i dzieł misyjnych Kościoła
ŚRODA – 20.04.2016
  6.30 + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Józefa Baniowska-Biłek
2/ + Józef Lurka
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski dla Romana w 37 rocznicę urodzin
  • + Wojciech
  • + Helena Cieplińska
  • + Jan Luberda
  • + Marta i Piotr Handzel
  • + Grzegorz
  • + Józef Wolak – 6 miesięcy po śmierci, Zofia, Teresa
CZWARTEK – 21.04.2016
  6.30 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Aniela i Wojciech Luberda
  7.00 1/ + Maria Piątkowska
2/ + Barbara 
19.00 + Zdzisław Janiczek

PIĄTEK – 22.04.2016
  6.30 1/ + Barbara Filas
2/ + Jan i Emilia Miśkowiec
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Władysław Ponicki – 37 rocznica śmierci
19.00 + Krystyna Pędzimąż w 23 rocznicę śmierci

SOBOTA – 23.04.2016
  6.30 1/ + Maria Woszek
2/ + Wojciech Rojek, Wojciech Luberda
  7.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 + Wojciech i Wacław Miśkowiec

NIEDZIELA  – 24.04.2016
  7.00 – + Zdzisława Dylewska – 1 rocznica śmierci
  9.00 + Zdzisław Janiczek – ostatnia Msza św. gregoriańska
10.30 + Antoni i Józefa Gredeccy
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Andrzeja i Barbary
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Heleny i Aleksandra Murzynowskich
19.00 + Jan Dubrowski


26.03.2016 -

27 marca – 3 kwietnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 27.03.2016
Po Rezurekcji: 1/ O zdrowie i bł. Boże dla członkiń VI Róży Kobiet i ich rodzin
2/ W intencji pielgrzymów do Częstochowy i Gidel i ich rodzin
  3/ + Zdzisław Janiczek
4/ + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Jan Moskała i jego rodzice Anna i Jan
10.30 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
12.00 + Rozalia Masłowska – 22 rocznica śmierci
19.00 + Jan Jurzec

PONIEDZIAŁEK – 28.03.2016
  7.00 + Wiktoria i Józef Mierzwa
  9.00 + Zdzisław Janiczek
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Andrzej Pędzimąż – 10 rocznica śmierci

WTOREK – 29.03.2016
  6.30 1/  Dziękczynno-błagalna w 8 rocznicę ślubu Lucyny i Łukasza
  2/ + Bronisława i Franciszek Smoleń
  7.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 + Władysław Mlekodaj
ŚRODA – 30.03.2016
  6.30 + Jan Jurzec
  7.00 + Zdzisław Janiczek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Brunon Podbiał
  • + Stefania Cież
  • + Władysława Filas
  • + Helena Cieplińska
  • + Mieczysław
  • + Jan
  • + Antoni Wójciak
CZWARTEK – 31.03.2016
  6.30 + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Barbara Filas
19.00 + Zofia Wójciak

PIĄTEK – 1.04.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Jan Gabryś
  7.00 + Władysław Mlekodaj
19.00 Dziękczynno-błagalna w 90 rocznicę urodzin Heleny

SOBOTA – 2.04.2016
  6.30 + Maria Woszek
  7.00 + Zofia Wójciak
  8.00 + Zdzisław Janiczek 
19.00 + Agnieszka Nawrat

NIEDZIELA  – 3.04.2016
  7.00 + Helena Rusnak
  9.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
10.30 + Zdzisław Janiczek
12.00 O zdrowie potrzebne łaski dla Grażyny Pełka
19.00 + Tomasz Nachman


21.03.2016 -

20 – 27 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 20.03.2016
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 65 rocznicę ślubu Stanisławy i Antoniego
2 / + Krzysztof Wójciak
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 + Wiktoria Gryz
17.00 + Wiktoria, Ignacy i zmarli z rodziny Miśkowiec

PONIEDZIAŁEK – 21.03.2016
  6.30 1/ + Zmarłe siostry ze Zgromadzenia Św. Józefa
`2/ + Stefania Cież
  7.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Józefa i Andrzej Bednarczyk
18.00 1/ BIERZMOWANIE
2/ + Zofia Wójciak

WTOREK – 22.03.2016
  6.30 1/ + Jan Jurzec
2/ + Kazimiera Zięba
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Maria Woszek
ŚRODA – 23.03.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Barbara Filas
  7.00 + Maria Piątkowska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • +Stanisław Karpiel
  • + Brunon Podbiał
  • + Józefa Biłek
  • + Agnieszka Krzyżak – 7 rocznica śmierci
  • + Maria Krzyżak – 19 rocznica śmierci
  • + Lucyna Omiecka
  • + Mieczysław
  • + Jan
CZWARTEK – 24.03.2016
MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
18.00 1/ W intencji kapłanów naszej Parafii o dary Ducha Świętego
 i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii – od S. Franciszkanek
2/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marii z okazji imienin 
3/ + Zdzisław Janiczek
4/ + Zofia Wójciak – ostatnia Msza św. gregoriańska

SOBOTA – 26.03.2016
MSZA ŚWIĘTA WIGILII PASCHALNEJ
18.00 1/ + Zdzisław Janiczek – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Agnieszka Nawrat
3/ + Zmarli z rodzin Romanków i Skuzów
4/ + Anna i Michał Żmija
  
NIEDZIELA  – 27.03.2016
Po Rezurekcji: 1/ O zdrowie i bł. Boże dla członkiń VI Róży Kobiet i ich rodzin
2/ W intencji pielgrzymów do Częstochowy i Gidel i ich rodzin
3/ + Zdzisław Janiczek
4/ + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Jan Moskała i jego rodzice Anna i Jan
10.30 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
12.00 + Rozalia Masłowska – 22 rocznica śmierci
19.00 + Jan Jurzec


21.03.2016 -

20 – 27 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 20.03.2016
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 65 rocznicę ślubu Stanisławy i Antoniego
2 / + Krzysztof Wójciak
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 + Wiktoria Gryz
17.00 + Wiktoria, Ignacy i zmarli z rodziny Miśkowiec

PONIEDZIAŁEK – 21.03.2016
  6.30 1/ + Zmarłe siostry ze Zgromadzenia Św. Józefa
`2/ + Stefania Cież
  7.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Józefa i Andrzej Bednarczyk
18.00 1/ BIERZMOWANIE
2/ + Zofia Wójciak

WTOREK – 22.03.2016
  6.30 1/ + Jan Jurzec
2/ + Kazimiera Zięba
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Maria Woszek
ŚRODA – 23.03.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Barbara Filas
  7.00 + Maria Piątkowska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • +Stanisław Karpiel
  • + Brunon Podbiał
  • + Józefa Biłek
  • + Agnieszka Krzyżak – 7 rocznica śmierci
  • + Maria Krzyżak – 19 rocznica śmierci
  • + Lucyna Omiecka
  • + Mieczysław
  • + Jan
CZWARTEK – 24.03.2016
MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
18.00 1/ W intencji kapłanów naszej Parafii o dary Ducha Świętego
 i o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii – od S. Franciszkanek
2/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Marii z okazji imienin 
3/ + Zdzisław Janiczek
4/ + Zofia Wójciak – ostatnia Msza św. gregoriańska

SOBOTA – 26.03.2016
MSZA ŚWIĘTA WIGILII PASCHALNEJ
18.00 1/ + Zdzisław Janiczek – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Agnieszka Nawrat
3/ + Zmarli z rodzin Romanków i Skuzów
4/ + Anna i Michał Żmija
  
NIEDZIELA  – 27.03.2016
Po Rezurekcji: 1/ O zdrowie i bł. Boże dla członkiń VI Róży Kobiet i ich rodzin
2/ W intencji pielgrzymów do Częstochowy i Gidel i ich rodzin
3/ + Zdzisław Janiczek
4/ + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Jan Moskała i jego rodzice Anna i Jan
10.30 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
12.00 + Rozalia Masłowska – 22 rocznica śmierci
19.00 + Jan Jurzec


16.03.2016 -

13 – 20 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 13.03.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Heleny
  9.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Patrycja Miśkowiec – 2 rocznica śmierci
10.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Krystyny Kowalskiej
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Emilia i Jan Miśkowiec

PONIEDZIAŁEK – 14.03.2016
  6.30 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Stefania Cież
  8.00 1/ + Agnieszka Nawrat
2/ + Helena Cieplińska
18.00 + Zofia Wójciak

WTOREK – 15.03.2016
  6.30 1/ Dziękczynna za łaskę zdrowia z prośbą o dalszą opiekę
2/ + Maria Piątkowska
  8.00 + Zofia Wójciak
15.30 + Jan Skwarek – 36 rocznica śmierci
18.00 Za misje, misjonarzy, w intencjach misyjnych Kościoła
ŚRODA – 16.03.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Anna, Józef Łacny
  8.00 + Zdzisław Janiczek
10.00 – W intencji chorych, starszych i samotnych naszej Parafii
18.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + ks. Tomasz Kania
  • + Jan Jurzec
  • + Brunon Podbiał
  • + Kazimiera Zięba
  • + Władysław Filas
  • + Zmarli z rodziny
  • + Józef i Franciszka
  • + Mieczysław
  • + Ks. Kamil Kowalczyk
  • + Jan
CZWARTEK – 17.03.2016
  6.30 1/ + Zbigniew, Bolesław, Małgorzata Luberda
2/ + Józef Luberda
  7.00 1/ + Jerzy Popieluch
2/ + Józef Wojdyła
17.00 + Zofia Wójciak
PIĄTEK – 18.03.2016
  6.30 1/ + Józef i Zofia Skwarek
2/ + Józef i Waleria Palarczyk i ich rodzice
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Jurzec
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.03.2016
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla s. Krystyny
2/ + Zofia Wójciak
  7.00 1/ O opiekę Św. Józefa dla Zgromadzenia Sióstr Józefitek
2/ + Maria i Józef Iskrzyccy
17.00 1/ W intencji ks. prałata Józefa Kapci
2/ + Kunegunda i Andrzej Kowalczyk

NIEDZIELA  – 20.03.2016
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 65 rocznicę ślubu Stanisławy i Antoniego
2/ + Krzysztof Wójciak
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 + Wiktoria Gryz
17.00 + Wiktoria, Ignacy i zmarli z rodziny Miśkowiec


07.03.2016 -

6 – 13 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 6.03.2016
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Maria Szura
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Władysława i Anieli Stożek
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 7.03.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Katarzyna Mentel – 2 rocznica śmierci
17.00 + Barbara Filas

WTOREK – 8.03.2016
  6.30 1/ + Kazimiera Zięba
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Zdzisław Janiczek
ŚRODA – 9.03.2016
  6.30 W intencji Matki Generalnej Sióstr Służebniczek Beaty Chwistek z dniu imienin
  7.00 1/ + Jan Jurzec
2/ + Zofia Wójciak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O dobre przyzycie rekolekcji i dobrą spowiedź rekolekcyjną dla wszystkich Parafian
  • O światło Ducha Świętego dla Ks. Rekolekcjonisty
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jan Gabryś
  • + Jan Biłek
  • + Stefania Cież
  • + Marian Antolak
  • + Mieczysław
  • + Zdzisława Dylewska
CZWARTEK – 10.03.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Gabryś
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Stanisław Sarka
17.00 + Krystyna Sekuła

PIĄTEK – 11.03.2016
  6.30 1/ + Stefania Cież
2/ + Józefa Nowak, Józef Nowak
  7.00 1/ + Józefa Baniowska-Biłek
2/ + Maria Woszek
17.00 + Zofia Wójciak

SOBOTA – 12.03.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Stanisław Wójciak - 1 rocznica smierci
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Władysław Mlekodaj

NIEDZIELA  – 13.03.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Heleny
  9.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Patrycja Miśkowiec – 2 rocznica śmierci
10.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Krystyny Kowalskiej
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Emilia i Jan Miśkowiec


06.03.2016 -

6 – 13 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 6.03.2016
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Maria Szura
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Władysława i Anieli Stożek
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 7.03.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Katarzyna Mentel – 2 rocznica śmierci
17.00 + Barbara Filas

WTOREK – 8.03.2016
  6.30 1/ + Kazimiera Zięba
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Zdzisław Janiczek
ŚRODA – 9.03.2016
  6.30 W intencji Matki Generalnej Sióstr Służebniczek Beaty Chwistek z dniu imienin
  7.00 1/ + Jan Jurzec
2/ + Zofia Wójciak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O dobre przyzycie rekolekcji i dobrą spowiedź rekolekcyjną dla wszystkich Parafian
  • O światło Ducha Świętego dla Ks. Rekolekcjonisty
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jan Gabryś
  • + Jan Biłek
  • + Stefania Cież
  • + Marian Antolak
  • + Mieczysław
  • + Zdzisława Dylewska
CZWARTEK – 10.03.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Gabryś
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Stanisław Sarka
17.00 + Krystyna Sekuła

PIĄTEK – 11.03.2016
  6.30 1/ + Stefania Cież
2/ + Józefa Nowak, Józef Nowak
  7.00 1/ + Józefa Baniowska-Biłek
2/ + Maria Woszek
17.00 + Zofia Wójciak

SOBOTA – 12.03.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Stanisław Nowak
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Władysław Mlekodaj

NIEDZIELA  – 13.03.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Heleny
  9.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Patrycja Miśkowiec – 2 rocznica śmierci
10.30 O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Krystyny Kowalskiej
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Emilia i Jan Miśkowiec


28.02.2016 -

28 lutego – 6 marca 2016 r.

NIEDZIELA  – 28.02.2016
  7.00 + Maria Rojek
  9.00 + Józef Nędza
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja Hadwiczak
  2/ + Marek Pollak, Zdzisława Niżnik 
12.00 + Czasław Podgórski
17.00 + Zofia Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 29.02.2016
  6.30 1/ + Ignacy Tomalczyk
2/ ++ zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Mlekodaj
17.00 + Józef Nędza – ostatnia Msza św. gregoriańska

WTOREK – 1.03.2016
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże dla rodziny Mlekodaj i Antosz
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 + Maria Woszek
17.00 + Zofia Wójciak
ŚRODA – 2.03.2016
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 94 rocznicę urodzin Julii Niżnik
  7.00 + Zofia Wójciak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Kazimierz Pacula
  • + Jan Jurzec
  • + Jan Gabryś
  • + Jan Biłek
  • + Władysław Filas
  • + Kazimiera Klimaszewska, Kazimierz Kasprzak
  • + Marian Antolak
  • + Tadeusz Micuła – 7 rocznica śmierci
  • + Mieczysław
CZWARTEK – 3.03.2016
  6.30 1/ + Kazimierz Ponicki
2/ + Józefa Orzeł
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Brunon Podbiał
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 4.03.2016
  6.30 1/ + Krystyna Sekuła
2/ + Jan Jurzec
  7.00 + Zdzisław Janiczek
17.00 + Zofia Wójciak

SOBOTA – 5.03.2016
  6.30 + Jan Czech
  7.00 + Maria Piątkowska
  8.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Jerzy Popieluch

NIEDZIELA  – 6.03.2016
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Maria Szura
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę slubu Władysława i Anieli Stożek
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec


20.02.2016 -

21 – 28 lutego 2016 r.

NIEDZIELA  – 21.02.2016
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Janina Koszarek – 4 rocz. śmierci
10.30 + Józef Nędza
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocz. śl. Katarzyny i Rafała
17.00 + Krystyna Sekuła

PONIEDZIAŁEK – 22.02.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Antonina Kosek
17.00 + Józef Nędza

WTOREK – 23.02.2016
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Jan Miśkowiec
  7.00 + Zdzisław Janiczek
17.00 + Agnieszka Nawrat
ŚRODA – 24.02.2016
  6.30 1/ + Barbara Luberda – 1 rocznica śmierci
2/ + Zofia Wójciak – pierwsza Msza św. gregoriańska
  7.00 + Józef Nędza
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych
  • O światło Ducha Św. dla rekolekcjonisty
  • O potrzebne otwarcie serca dla przygotowujących się do bierzmowania
  • + Stanisław Karpiel
  • + Barbra Filas
  • + Jan Jurzec
  • + Jan Gabryś
  • + Marian Antolak
CZWARTEK – 25.02.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Józefa Baniowska-Biłek
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Jan Jurzec
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
PIĄTEK – 26.02.2016
  6.30 1/ O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny Wójciaków
2/ + Józef Nędza
  7.00 1/ + Krystyna Sekuła
2/ + Jan Biłek
17.00 + Zofia Wójciak

SOBOTA – 27.02.2016
  6.30 1/ + Stanisław Karpiel
2/ + Władysław i Władysława Magiera
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Gabryś
17.00 + Józef Nędza

NIEDZIELA  – 28.02.2016
  7.00 + Maria Rojek
  9.00 + Józef Nędza
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja Hadwiczak
2/ + Marek Pollak, Zdzisława Niżnik 
12.00 + Czasław Podgórski
17.00 + Zofia Wójciak


15.02.2016 -

14 – 21 lutego 2016 r.

NIEDZIELA  – 14.02.2016
  7.00 + Krystyna Sekuła
  9.00 + Walenty Książek
10.30 + Józef Nędza
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Maria Woszek 

PONIEDZIAŁEK – 15.02.2016
  6.30 1/ + Wojciech, Wacław Miśkowiec
2/ + Józef i Waleria Palarczyk i ich rodzice
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Ludwik, Maria i Tadeusz
17.00 + Marianna

WTOREK – 16.02.2016
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Łucja Sobecka
  7.00 + Władysław Mlekodaj
17.00 W intencjach misyjnych Kościoła oraz za misjonarzy i misjonarki
ŚRODA – 17.02.2016
  6.30 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Józefitek w rocznicę założenia
2/ + Zofia Kwaśniowska – rocznica śmierci
  7.00 + Józef Nędza
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 68 rocznicę urodzin Marii
  • + Barbara Filas
  • + Jan Gabryś
  • + Jan Biłek
  • + Kazimiera Zięba
  • + Maria i Cyprian
  • + Marian Antolak
CZWARTEK – 18.02.2016
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Jan Jurzec
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Czech
17.00 + Józef Nędza
PIĄTEK – 19.02.2016
  6.30 1/ W intencji dzieci z Ochronki Bł. Edmunda Sióstr Służebniczek i ich rodziców
2/ + Józef Nędza
  7.00 1/ + Maria Woszek
2/ Józef, Tomasz i Wiktoria
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.02.2016
  6.30 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Maria Chlebek – 5 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Franciszek Karkula
17.00 + Maria Piątkowska

NIEDZIELA  – 21.02.2016
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Janina Koszarek – 4 rocznica śmierci
10.30 + Józef Nędza
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Rafała
17.00 + Krystyna Sekuła


06.02.2016 -

7 – 14 lutego 2016 r.

NIEDZIELA  – 7.02.2016
  7.00 W int. pielgrzymów do Sanktuarium Jana Pawła II i ich rodzin
  9.00 + Józef Nędza
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Kazimiery i Feliksa Wójciak
12.00 1/ + Jan Moskała – 5 rocznica śmierci
2/ + Andrzej Bednarczyk
17.00 + Antoni Gacek – 5 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 8.02.2016
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Jan Jurzec
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Barbara Filas
17.00 + Władysław Mlekodaj

WTOREK – 9.02.2016
  6.30 + Krystyna Sekuła
  7.00 + Józef Nędza
17.00 + Zofia Wójciak
ŚRODA POPIELCOWA – 10.02.2016
  7.00 + Stanisław Karpiel
  9.00 + Agnieszka Nawrat
10.30 + Józef Nędza
15.30 + Zdzisław Janiczek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O owocne przeżycie Wielkiego Postu dla naszej wspólnoty parafialnej
  • O udaną operację Krystyny
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Barbara Filas
  • + Jan Jurzec
  • + Jan Gabryś
  • + Stefania Cież
  • + Marian Antolak
CZWARTEK – 11.02.2016
  6.30 1/ + Aniela i Stanisław Niżnik
2/ + Ludwika Łącka
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Stanisław Truty
17.00 + Zdzisław Janiczek

PIĄTEK – 12.02.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Brunon Podbiał
  7.00 1/ + Maria Piątkowska
2/ + Zofia Mlekodaj w rocznicę śmierci
17.00 + Józef Nędza

SOBOTA – 13.02.2016
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Maria, Franciszek, Andrzej, Szymon Bala
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 68 rocznicę urodzin Marii
2/ + Barbara Filas
17.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Zofii Maczuga

NIEDZIELA  – 14.02.2016
  7.00 + Krystyna Sekuła
  9.00 + Walenty Książek
10.30 + Józef Nędza
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Maria Woszek 


02.02.2016 -

31 stycznia – 7 lutego 2016 r.

NIEDZIELA  – 31.01.2016
  7.00 + Zbysław Nowak – 15 rocznica śmierci
  9.00 + Zofia Wójciak
10.30 + Józef Nędza – pierwsza Msza św. gregoriańska
12.00 + Anna i Józef Gacek
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny

PONIEDZIAŁEK – 1.02.2016
  6.30 1/ + Maria Piątkowska
2/ + Jan Jurzec
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Maria Florek – 5 rocznica śmierci
17.00 + Zdzisław Janiczek

WTOREK  – 2.02.2016
  7.00 + Józef Nędza
  9.00 Za wszystkich, którzy przyjęli kapłanów z kolędową wizytą duszpasterską
10.30 W intencji Zgromadzeń Zakonnych naszej Parafii
15.30 + Maria Woszek
17.00 + Władysław Mlekodaj
ŚRODA – 3.02.2016
  6.30 + Wojciech Luberda
  7.00 + Józef Nędza
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Doroty z okazji imienin
  • Dziękczynna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Teresy za szczęśliwą operację z prośbą o wyproszenie zdrowia i błogosławieństwa Bożego
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Stanisław Karpiel
  • + Barbara Filas
  • + Jan Gabryś
  • + Jan Biłek
  • + Maria Klimaszewska i zmarli z rodziny

CZWARTEK – 4.02.2016
  6.30 1/ O powołania kapłańskie i zakonne
2/ + Józef Nędza
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Jan Jurzec
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 5.02.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Czech
  7.00 1/ + Agnieszka Nawrat
2/ + Zofia i Jan Starmach
17.00 + Józef Nędza

SOBOTA – 6.02.2016
  6.30 1/ + Jerzy Popieluch
2/ + Jan Gabryś
  7.00 + Józef Nędza
  8.00 + Władysław Mlekodaj
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 7.02.2016
  7.00 W intencji pielgrzymów do Sanktuarium Jana Pawła II i ich rodzin
  9.00 + Józef Nędza
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Kazimiery i Feliksa Wójciak
12.00 1/ + Jan Moskała – 5 rocznica śmierci
2/ + Andrzej Bednarczyk
17.00 + Antoni Gacek – 5 rocznica śmierci


25.01.2016 -

24 – 31 stycznia 2016 r.

NIEDZIELA  – 24.01.2016
  7.00 + Władysława Kurek
  9.00 W intencji Teresy z okazji urodzin
10.30 + Zdzisława Niżnik, Marek Pollak
12.00 +Franciszek Mszański i zmarli rodzice
17.00 + Stanisław, Andrzej, Zdzisław 

PONIEDZIAŁEK – 25.01.2016
  6.30 + Władysława Kurek
  7.00 + Jerzy i Maria Omieciuch
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

WTOREK – 26.01.2016
  6.30 + Agnieszka Nawrat
  7.00 + Zdzisław Janiczek
17.00 + Władysława Kurek
ŚRODA – 27.01.2016
  6.30 + Kazimierz – 25 rocznica śmierci
  7.00 + Władysława Kurek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • +Kazimierz Pacula – 25 rocznica śmierci
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Jan Czech
  • + Barbara Filas
  • + Jan Jurzec
  • + Jan Biłek
  • + Józef Wójtowicz
  • + Anna, Władysław, Stanisław Kuczaj
CZWARTEK – 28.01.2016
  6.30 + Władysława Kurek
  7.00 + Józef Nędza
17.00 + Władysława Śmieszek
PIĄTEK – 29.01.2016
  6.30 + Maria Woszek
  7.00 + Władysława Kurek
17.00 + Maria Szura

SOBOTA – 30.01.2016
  6.30 + Zofia Wójciak
  7.00 + Władysław Mlekodaj
17.00 + Władysława Kurek – ostatnia Msza gregoriańska

NIEDZIELA  – 31.01.2016
  7.00 + Zbysław Nowak – 15 rocznica śmierci
  9.00 + Zofia Wójciak
10.30 + Józef Nędza – pierwsza Msza św. gregoriańska
12.00 + Anna i Józef Gacek
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny


18.01.2016 -

17 – 24 stycznia 2016 r.

NIEDZIELA  – 17.01.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Weroniki
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Edyty i Andrzeja
2/ Dziękczynno-błagalna w 65 rocznicę ślubu Stanisławy i Bronisława Buławskich
12.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Władysława Śmieszek 

PONIEDZIAŁEK – 18.01.2016
  6.30 1/ + Zmarłe Matki Generalne i Siostry Służebniczki
2/ + Stanisław Karpiel
  7.00 + Józef Nędza
17.00 + Władysława Kurek

WTOREK – 19.01.2016
  6.30 + Paweł Madeja – 14 rocznica śmierci
  7.00 + Władysława Kurek
17.00 + Jan Kubas
ŚRODA – 20.01.2016
  6.30 + Władysława Kurek
  7.00 + Maria Piątkowska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę urodzin Igi
  • + Maria i Stanisław
  • + Anna i Wojciech
  • + Roman Kowalski
  • + Jan Czech
  • + Jan Jurzec
  • + Julianna Zaborowska i zmarli z rodziny
  • + Józefa
  • + Jan Woźniak
CZWARTEK – 21.01.2016
  6.30 + Anna Wardęga
  7.00 + Władysława Kurek
17.00 + Józef Nędza
PIĄTEK – 22.01.2016
  6.30 + Antoni Sochań – 15 rocznica śmierci
  7.00 + Zdzisław Janiczek
17.00 + Władysława Kurek

SOBOTA – 23.01.2016
  6.30 + Władysława Kurek
  7.00 + Maria Szura
17.00 + Zofia Wójciak

NIEDZIELA  – 24.01.2016
  7.00 + Władysława Kurek
  9.00 W intencji Teresy z okazji urodzin
10.30 + Zdzisława Niżnik, Marek Pollak
12.00 + Franciszek Mszański i zmarli rodzice
17.00 + Stanisław, Andrzej, Zdzisław


10.01.2016 -

10 – 17 stycznia 2016 r.

NIEDZIELA  – 10.01.2016
  7.00 + Władysław i Stanisław, Wojciech i wnuk Adam
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 + Marian Łabuz – 9 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 O zdrowie i błog. Boże dla Szczepana i rodziny

PONIEDZIAŁEK – 11.01.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Krystyna Sekuła
  7.00 1/ + Władysława Śmieszek
2/ + Aniela Bydłoń
17.00 + Władysława Kurek

WTOREK – 12.01.2016
  6.30 1/ + Władysława Kurek
2/ + Jan Parządka
  7.00 + Maria Szura
17.00 + Edward Czyszczoń
ŚRODA – 13.01.2016
  6.30 + Józef Nędza
  7.00 1/ + Władysława Kurek
2/ + Bolesław Kubik – 11 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o łaskę zdrowia 
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Józefa
  • + Kazimiera Zięba
  • + Krystyna Szawernoga w 30 r śm 
  • + Józef i Katarzyna, Cyprian i Maria 
  • + Jan, Barbara, Zofia
  • + Cyryl, Franciszka i Małgorzata  
CZWARTEK – 14.01.2016
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Jan Jurzec
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Brunon Podbiał
17.00 + Władysława Kurek
PIĄTEK – 15.01.2016
  6.30 1/ + Władysława Kurek
2/ + Tadeusz Zięba, Edward Gliwa
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Marii Świder
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.01.2016
  6.30 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 + Władysława Kurek
17.00 + Stanisław Maczuga – 6 rocznice śmierci

NIEDZIELA  – 17.01.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Weroniki
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Edyty i Andrzeja
2/ Dziękczynno-błagalna w 65 rocznicę ślubu Stanisławy i Bronisława Byławskich
12.00 + Zofia Wójciak
17.00 + Władysława Śmieszek 


02.01.2016 -

3 – 10 stycznia 2016 r.

NIEDZIELA  – 3.01.2016
  7.00 + Maria Piątkowska
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 + Edward Czyszczoń
12.00 + Józef Nędza
17.00 + Władysława Śmieszek

PONIEDZIAŁEK – 4.01.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Jan Czech, Maria żona
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Edmund Jankowski – 3 rocznica śmierci
17.00 + Władysława Kurek

WTOREK – 5.01.2016
  6.30 1/ + Władysława Kurek
2/ + Barbara Filas
  7.00 + Władysław Mlekodaj
17.00 + Jan Kubas
ŚRODA  – 6.01.2016
  7.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 + Józef Nędza
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 21 rocznicę ślubu Roberta i Małgorzaty Wójciak
2/ W intencji Piotra Pełki i jego rodziny
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O szczęśliwy przebieg operacji
  • + Roman Kowalski
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Paweł Skuza
  • + Jan Jurzec
  • + Józefa
CZWARTEK – 7.01.2016
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Agnieszka Nawrat
  7.00 1/ + Władysława Kurek
2/ + Józef Lurka
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 8.01.2016
  6.30 1/ + Maria Woszek
2/ + Barbara Filas
  7.00 1/ + Władysława Kurek
2/ + Jan Czech
17.00 + Karolina Książek

SOBOTA – 9.01.2016
  6.30 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Janusz Łęczyński
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Jerzy Popieluch
17.00 + Władysława Kurek

NIEDZIELA  – 10.01.2016
  7.00 + Władysław i Stanisław, Wojciech i wnuk Adam
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 + Marian Łabuz – 9 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Szczepana i rodziny 


27.12.2015 -

27 grudnia 2015 r. – 3 stycznia 2016 r.

NIEDZIELA  – 27.12.2015
  7.00 + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Józef Nędza
10.30 + Rozalia Gacek – 2 rocznica śmierci
12.00 + Wiesław Jirak
17.00 + Aleksandra Stefanowicz, Adam mąż 

PONIEDZIAŁEK – 28.12.2015
  6.30 1/ + Adam Fudali – 4 rocznica śmierci
2/ + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Władysława Śmieszek
2/ ++ z rodziny Mrózków
17.00 + Zofia Wójciak

WTOREK – 29.12.2015
  6.30 + Jerzy Popieluch
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 + Edward Czyszczoń
ŚRODA – 30.12.2015
  6.30 + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Roman Kowalski
2/ ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Władysława 
  • + Jerzy Popieluch
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Szymon Bala – 1 rocznica śmierci
  • + Barbara
  • + Brunon Podbiał
  • + Józefa
  • + Jan Biłek
CZWARTEK –31.12.2015
  6.30 1/ + Eugeniusz i Wanda Kawalla
2/ + Maria Szumilas i zmarli z rodziny
  7.00 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Maria Piątkowska
17.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla całej rodziny Sroków
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji członkiń Róży św. Jana Pawła II i ich rodzin
3/ + Stanisław i Janina Luberda
4/ + Zofia Wójciak
PIĄTEK  – 1.01.2016
  7.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec
  9.00 + Władysława Kurek – pierwsza Msza św. gregoriańska
10.30 + Mieczysław i Maria Stanik
12.00 O błogosławieństwo Boże dla uczestników pielgrzymki na Spisz
17.00 + Jan Wójciak – 3 rocznica śmierci

SOBOTA – 2.01.2016
  6.30 1/ O bł. Boże na Nowy Rok dla Sióstr Służebniczek i ich rodzin
2/ + Maria Szura
  7.00 + Władysława Kurek
  8.00   O łaskę wiary dla wszystkich członków rodziny
17.00 Dziękczynno-błagalna w 34 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława
NIEDZIELA  – 3.01.2016
  7.00 + Maria Piątkowska
  9.00 + Władysława Kurek
10.30 + Edward Czyszczoń
12.00 + Józef Nędza
17.00 + Władysława Śmieszek


21.12.2015 -

20 – 27 grudnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 20.12.2015
  7.00 O bł. Boże i opiekę MB dla uczestników majówek przy Źródełku i ich rodzin
  9.00 + Jan, Eleonora, Julianna, Józef, Agnieszka i Jan Dragon
10.30 + Janina Kościelniak
12.00 ++ Zmarłe członkinie z VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia Wiernych
17.00 + Henryk Gross – 25 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 21.12.2015
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Anna Litwinowicz – 1 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Tomasz Luberda
2/ + Andrzej Haszczyc
17.00 + Władysława Kosek

WTOREK – 22.12.2015
  6.30 1/ + Maria Woszek
2/ + Zdzisław Janiczek
  7.00 + Edward Czyszczoń
17.00 + Maria Piątkowska
ŚRODA – 23.12.2015
  6.30 + Wiktoria i Andrzej Wójciak
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Maria Kumorowicz – 2 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O dobre przeżycie Świąt Bożego Narodzenia dla naszych Parafian
  • + Zofia
  • + Jerzy Popieluch
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Barbara
  • + Jan Czech
  • + Alicja Buczek

CZWARTEK –24.12.2015
  6.30 1/ O pokój na świecie i w każdym ludzkim sercu
2/ + Stefania i Władysław Ceremuga, Jerzy syn
3/ + Michał Bednarczyk – 10 rocznica śmierci
4/ + Robert i Jan
5/ + Władysław Jaróg
PASTERKA
1/ + Czesław Zając
2/ + Karol i Anna Żmuda, Władysław Zając
3/ + Adam Żurek
4/ + Zdzisława Dylewska
5/ + Jerzy i Maria Omieciuch

PIATEK  – 25.12.2015
  7.00 1/ + Maria i Władysław Luberda
2/ + Bartłomiej, Maria i Stanisław Handzel
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla członkiń Róży Św. Jana Pawła II i ich rodzin
2/ + Adam Kapłon Monika Kisiel
10.30 1/ + Władysław Niżnik – 25 rocznica śmierci
2/ + Helena, Franciszek i Jan Wójciak
12.00 + Józef Nędza
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie 

SOBOTA  – 26.12.2015
  7.00 + Zmarli uczestnicy majówek przy Źródłach Wody
  9.00 + Edward Czyszczoń
10.30 + Szczepan Zapała
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Tadeusz Klimiński 

NIEDZIELA  – 27.12.2015
  7.00 + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Józef Nędza
10.30 + Rozalia Gacek – 2 rocznica śmierci
12.00 + Wiesław Jirak
17.00 + Aleksandra Stefanowicz, Adam mąż 


13.12.2015 -

13 – 20 grudnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 13.12.2015
  7.00 + Andrzej Wójciak – 12 rocznica śmierci
  9.00 + Małgorzata Luberda – 20 rocz. śmierci
10.30 + Anna Antolak – 1 rocznica śmierci
12.00 + Barbara Luberda – ostatnia  Msza greg.
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Gabrieli  

PONIEDZIAŁEK – 14.12.2015
  6.30 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Zdzisław Palacz – 9 rocznica śmierci
  7.00 + Władysława Śmieszek
17.00 + Jan Kubas

WTOREK – 15.12.2015
  6.30 + Rozalia, Franciszek, Andrzej
  7.00 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Maria Szura
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne

ŚRODA – 16.12.2015
  6.30 + Roman Kowalski
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Ewy i Tomasza Nizioł
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże i umocnienie Rodziny
  • + Zofia
  • + Władysława
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jerzy Popieluch
  • + Barbara
  • + Brunon Podbiał
  • + Józefa
  • + Jan Biłek
CZWARTEK –17.12.2015
  6.30 1/ + Krystyna i Jan
2/ + Andrzej i Wiktoria – 12 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Władysław Mlekodaj
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 O zaprzestanie prześladowań chrześcijan

PIĄTEK – 18.12.2015
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Maria Piątkowska
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.12.2015
  6.30 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Tomasz i Barbara Wójciak
  7.00 1/ + Andrzej Książek – 1 rocznica śmierci
2/ + Leon i Teresa Czajkowscy
17.00 + Sebastian i Antonina Czyszczoń i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 20.12.2015
  7.00 O bł. Boże i opiekę MB dla uczestników majówek przy Źródełku i ich rodzin
  9.00 + Jan, Eleonora, Julianna, Józef, Agnieszka i Jan Dragon
10.30 + Janina Kościelniak
12.00 ++ Zmarłe członkinie z VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia Wiernych
17.00 + Henryk Gross – 25 rocznica śmierci 


06.12.2015 -

6 – 13 grudnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 6.12.2015
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń I Róży Niewiast i ich rodzin
  9.00 + Barbara Luberda
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Anna Zając w rocznicę śmierci
17.00 + Anna i Jan Kościelniak

PONIEDZIAŁEK – 7.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Maria Piątkowska
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa o wzrost w łaskach i ilości
2/ + Józef Nędza
17.00 + Janina Wójciak – 1 rocznica śmierci

WTOREK  – 8.12.2015
  7.00 1/ Za zgromadzenie Sióstr Służebniczek w Święto Patronalne
2/ + Andrzej i Władysław
  9.00 + Barbara Luberda
15.30 + Maria Wójciak
17.00 + Maria Luberda
ŚRODA – 9.12.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec
2/ + Karolina Krasińska – 4 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę urodzin
  • + Teresa Gacek – 10 rocznica śmierci
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jerzy Popieluch
  • + Barbara
  • + Jan Czech
  • + Józefa
  • + Jan Biłek
CZWARTEK –10.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Maria Szura
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Maria Piątkowska
17.00 + Jan i Rozalia Macko
PIĄTEK – 11.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Roman Kowalski
17.00 + Maria Wójciak

SOBOTA – 12.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Krystyna Sekuła
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Zofia Wójciak
17.00 + Stanisław Kożuchowski 10 rocznica śmierci i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 13.12.2015
  7.00 + Andrzej Wójciak – 12 rocznica śmierci
  9.00 1/ + Barbara Luberda – ostatnia Msza gregoriańska
2/ + Małgorzata Luberda – 20 rocznica śmierci
10.30 + Anna Antolak – 1 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Gabrieli  


28.11.2015 -

29 listopada – 6 grudnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 29.11.2015
  7.00 + Jan Czyszczoń w rocz. śmierci i zmarli z rodziny
  9.00 + Barbara Luberda
10.30 + Andrzej Bednarczyk
12.00 + Maria Wójciak
17.00 + Józef Mszański – 14 rocz. śmierci, Aniela żona

PONIEDZIAŁEK – 30.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Roman Kowalski
  7.00 1/ + Aleksandra Stefanowicz, Adam mąż
2/ + Zofia Wójciak
17.00 W intencji ks. Andrzeja w dniu imienin

WTOREK – 1.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Maria i Józef Filas
  7.00 + Jan Kubas
17.00 1/ Dziękczynno-błagalna z 18 rocznicę urodzin Magdaleny
2/ + Aniela Bydłoń – 1 rocznica śmierci
ŚRODA – 2.12.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 + Zofia i Stanisław Wojtyczko
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Ludwik Tokarczyk – 3 rocznica śmierci
  • + Aleksandra Stefanowicz
  • + Władysława Macioł – 6 rocznica śmierci
  • + Barbara
  • + Jan Czech
  • + Barbara i Antoni Kasprzak
  • + Józefa

CZWARTEK – 3.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Maria Szura
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 4.12.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Barbara Wójtowicz, Barbara Wójtowicz synowa
  7.00 1/ + Maria Woszek
2/ + Jan Sroka i zmarli z rodziny
17.00 + Maria Wójciak

SOBOTA – 5.12.2015
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk – 2 rocznica śmierci
2/ + Roman Kowalski
  7.00 + Anna Czyszczoń
  8.00 + Barbara Luberda
17.00 + Jakub Gąsienica

NIEDZIELA  – 6.12.2015
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń I Róży Niewiast i ich rodzin
  9.00 + Barbara Luberda
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Anna Zając w rocznicę śmierci
17.00 + Anna i Jan Kościelniak


21.11.2015 -

22 – 29 listopada 2015 r.

NIEDZIELA  – 22.11.2015
  7.00 + Barbara Luberda
  9.00 1/ W intencji Chóru Parafialnego
  2/ + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 1/ W intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój 
  2/ + Jakub i Katarzyna Wójciak
17.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Urszuli i Leszka Kościelniak

PONIEDZIAŁEK – 23.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Maria Piątkowska
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 49 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii
2/ + Maria Szura
17.00 + Klemens Kościelniak

WTOREK – 24.11.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Anna Czyszczoń
ŚRODA – 25.11.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Adam w rocznicę śmierci
2/ + Katarzyna Mentel
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
  • W intencji Katarzyny w dniu imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Katarzyny i Jakuba
  • Dziękczynno-błagalna w intencji Jana Niżnika
  • + Zofia
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jan Moskała i jego rodzice Anna i Jan
  • + Barbara

CZWARTEK – 26.11.2015
  6.30 1/ W intencji Lucyny
2/ + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Wiktoria Wójciak – 27 rocznica śmierci
2/ + Władysław Mlekodaj
17.00 + Mieczysław – 10 rocznica śmierci
PIĄTEK – 27.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Roman Kowalski
  7.00 1/ + Józef Nędza
2/ + Maria Piątkowska
17.00 + Regina – 14 rocznica śmierci, Tomasz mąż

SOBOTA – 28.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Władysława Śmieszek
  7.00 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Jan Mszański – 3 rocznica śmierci
17.00 + Marcin Pawluk – 2 rocznica śmierci, Krzysztof

NIEDZIELA  – 29.11.2015
  7.00 + Jan Czyszczoń w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
  9.00 + Barbara Luberda
10.30 + Andrzej Bednarczyk
12.00 + Maria Wójciak
17.00 + Józef Mszański – 14 rocznica śmierci, Aniela żona


14.11.2015 -

15 – 22 listopada 2015 r.

NIEDZIELA  – 15.11.2015
  7.00 + Barbara Luberda
  9.00 + Wojciech Dodolak
10.30 + Jan Matuszek
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 + Krzysztof Pawluk – 8 rocz. śm., Marcin syn

PONIEDZIAŁEK – 16.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Helena, Lucyna, Bogdan
  7.00 1/ + Maria Wójciak
2/ + Władysław Mlekodaj
17.00 + Wojciech Dodolak

WTOREK – 17.11.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne i za zmarłych misjonarzy
ŚRODA – 18.11.2015
  6.30 + Barbara Luberda
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Roman Kowalski
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O łaskę zdrowia dla Moniki
  • O potrzebne łaski dla Michałka
  • Dziękczynno-błagalna w int. Jana Niżnika
  • + Zofia
  • + Tadeusz Klimiński
  • + Barbara
  • + Ignacy z żoną, synem i córką
  • + Karol Plotnik
CZWARTEK – 19.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Józef Nędza
17.00 + Wojciech Dodolak
PIĄTEK – 20.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak – ostatnia Msza gregoriańska
2/ + Robert Lulek
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 21.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda
2/ + Zofia Wójciak
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Władysława Śmieszek
17.00 + Marianna Książek

NIEDZIELA  – 22.11.2015
  7.00 + Barbara Luberda
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w int. Chóru Parafialnego
2/ + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 1/ W intencji Orkiestry OPS Rabka-Zdrój
2/ + Jakub i Katarzyna Wójciak
17.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Urszuli i Leszka Kościelniak


09.11.2015 -

8 – 15 listopada 2015 r.

NIEDZIELA  – 8.11.2015
  7.00 + Maria Grabiec
  9.00 + Teodozja, Józef Bala
10.30 + Wojciech Dodolak
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Zofii i Edwarda Przybyło
3/ Pierwsza rocznica urodzin Karola i o bł. dla niego i całej rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI 

PONIEDZIAŁEK – 9.11.2015
  6.30 + Zofia Pitek – 5 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Zmarli z rodziny Sroków
2/ + Roman Kowalski
17.00 + Wojciech Dodolak

WTOREK – 10.11.2015
  6.30 + Jan Kubas
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Władysława Śmieszek
17.00 + Katarzyna i zmarli z rodziny Huzior
ŚRODA – 11.11.2015
  6.30 + Józef Nędza
  7.00 + Wojciech Dodolak
12.00 W INTENCJI OJCZYZNY
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Ojczyzny 
  • O błogosławieństwo Boże dla rządzących naszą Ojczyzną
  • Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Magdaleny
  • O łaskę zdrowia dla Moniki
  • + Za poległych w walce o wolność Polski
  • + Zofia
  • + Aleksandra Stefanowicz
  • + Tadeusz Klimiński
  • + Jan Czech
  • + Regina Kubik – 8 rocznica śmierci
  • + Kazimierz Cieślak – 1 rocznica śmierci, zona Aniela, syn Bogusław
CZWARTEK – 12.11.2015
  6.30 1/ ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Katarzyna Ścianek
2/ + Wojciech Jurczakiewicz
17.00 + Wojciech Dodolak
PIĄTEK – 13.11.2015
  6.30 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Maria Szura
  7.00 1/ + Stanisław Bydłoń
2/ + Krystyna
17.00 + Maria Piątkowska

SOBOTA – 14.11.2015
  6.30 1/ + Barbara Luberda – pierwsza Msza gregoriańska
2/ + Jan Magiera – 3 rocznica śmierci
  7.00 1/ ++ Zmarłe członkinie z Róży Kobiet św. Teresy i zmarłych z ich rodzin
2/ + Zofia Wójciak
17.00 + Wojciech Dodolak

NIEDZIELA  – 15.11.2015
  7.00 + Barbara Luberda
  9.00 + Wojciech Dodolak
10.30 + Jan Matuszek
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 + Krzysztof Pawluk – 8 rocznica śmierci, Marcin syn


01.11.2015 -

1 – 8  listopada 2015 r.

NIEDZIELA  – 1.11.2015
  7.00 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
  9.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn, z rodziny Czyszczoniów i Miśkowców
10.30 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
12.00 + Jan Masłowski – 26 rocznica śmierci
ZABORNIA 1/ ++ Wypominani
2/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
3/ + Daniel Sroga, Stefania Janczy
4/ + Zdzisława Dylewska
5/ + Zdzisław Janiczek
17.00 + Wojciech Dodolak

PONIEDZIAŁEK  – 2.11.2015
  7.00 + Stanisław Bydłoń
  9.00 + Antonina i Sebastian Czyszczoń i zmarli z rodziny
10.30 + Wojciech Dodolak
15.30 + Michał i Anna Żmija
17.00 ++ WYPOMINANI

WTOREK – 3.11.2015
  6.30 ++ Zmarłe Matki i Siostry Służebniczki
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Maria i Jerzy Omieciuch
17.00 ++ WYPOMINANI
ŚRODA – 4.11.2015
  6.30 + Zofia i Józef Skwarek
  7.00 + Wojciech Dodolak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 72 rocznicę urodzin Andrzeja
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Michałka
  • ++ WYPOMINANI
  • + Karolina Książek
  • + Maria Piątkowska
  • + Krystyna Sekuła
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Jan Czech
  • + Anna i Michała Żmija
  • + Józef i Katarzyna
  • + Cyprian i Maria
  • + Jan, Cyryl i Franciszka, córka Małgorzata
CZWARTEK – 5.11.2015
  6.30 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Helena, Marek, Katarzyna i zmarli z rodziny
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Zmarli z rodziny Chowańców i Dudzików
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 6.11.2015
  6.30 1/ ++ Zmarłe członkinie z I Róży Niewiast
2/ + Wiktoria Gryz – 14 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Antoni Sochań i zmarli z rodziny Sochaniów
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 7.11.2015
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Robert Lulek
  7.00 + Maria Wójciak
  8.00 + Wojciech Dodolak
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 8.11.2015
  7.00 + Maria Grabiec
  9.00 + Teodozja, Józef Bala
10.30 + Wojciech Dodolak
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Zofii i Edwarda Przybyło
17.00 ++ WYPOMINANI 


25.10.2015 -

25 października – 1 listopada 2015 r.

NIEDZIELA  – 25.10.2015
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 49 rocznicę ślubu Stanisława i Władysławy
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Mateusza
10.30 + Władysław Gacek
12.00 + Wojciech Dodolak
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

PONIEDZIAŁEK – 26.10.2015
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Roman Kowalski
  7.00 1/ O zdrowie i potrzebna łaski dla Jana Niżnika
2/ + Magdalena i Jakub Filas
17.00 + Wojciech Dodolak

WTOREK – 27.10.2015
  6.30 + Maria i Aleksander Jamer
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Zofia Wójciak
17.00 + Rozalia 
ŚRODA – 28.10.2015
  6.30 + Katarzyna Ścianek
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Helena Bielarz
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji ks. Tadeusza w dniu imienin
  • + Adam Gacek w rocznicę śmierci
  • + Maria Piątkowska
  • + Kazimiera Klimaszewska
  • + Krystyna Sekuła
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Jan Czech
CZWARTEK – 29.10.2015
  6.30 1/ + Zofia Wójciak
2/ + Władysław Mlekodaj
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Władysława Śmieszek
17.00 + Tadeusz Górka – 20 rocznica śmierci
PIĄTEK – 30.10.2015
  6.30 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Stanisława Blecharczyk
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Czesława, Stanisław i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Wojciech Dodolak

SOBOTA – 31.10.2015
  6.30 1/ + Franciszek, Anna, Wacław i zmarli z rodziny
2/ + Maria Szura
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Zofia Wójciak
17.00 + Maria Wójciak

NIEDZIELA  – 1.11.2015
  7.00 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
  9.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn, z rodziny Czyszczoniów i Miśkowców
10.30 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
12.00 + Jan Masłowski – 26 rocznica śmierci
ZABORNIA 1/ ++ Wypominani
2/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
3/ + Daniel Sroga, Stefania Janczy
4/ + Zdzisława Dylewska
5/ + Zdzisław Janiczek
17.00 + Wojciech Dodolak


18.10.2015 -

18 - 25 października 2015 r.

NIEDZIELA  – 18.10.2015
  7.00 + Krystyna Drożdż
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Józefa i Teresy z prośbą o bł. dla całej rodziny
10.30 + Andrzej Pędzimąż – 9 rocznica śmierci
12.00 + Maria Legutko
17.00 + Maria Stochel – 2 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 19.10.2015
  6.30 + Jan Kubas
  7.00 1/ + Tomasz Luberda
2/ + Władysław Mlekodaj
17.00 + Maria Legutko

WTOREK – 20.10.2015
  6.30 + Maria Wójciak
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Józef Nędza
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
ŚRODA – 21.10.2015
  6.30 + Urszula Kasprzak
  7.00 1/ + Maria Legutko – ostatnia Msza gregoriańska
2/ + Zofia Wójciak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Bogu wiadomej
  • O szczęśliwą podróż dla wnuczki Magdaleny
  • O opiekę Boża dla Dawida i o świadectwo jego życia
  • O uzdrowienie relacji w rodzinie
  • + Jan Kubas
  • + Maria Piątkowska
  • + Aleksandra Stefanowicz
  • + Tadeusz Klimiński
  • + Stanisław Kosek
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Za zmarłych rodziców
  • + Jan Pacula

CZWARTEK – 22.10.2015
  6.30 1/ + Mieczysław Samborski, mama Maria
2/ + Robert Lulek
  7.00 1/ + Stanisława Blecharczyk
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 + Wojciech Dodolak – pierwsza Msza gregoriańska
PIĄTEK – 23.10.2015
  6.30 1/ + Edward Czyszczoń
2/ + Bronisława Nowak – 11 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Wojciech Dodolak
2/ + Józef Nędza
17.00 + Jan i zmarli z rodziny Klempka

SOBOTA – 24.10.2015
  6.30 1/ + Marianna Książek
2/ + Władysława Śmieszek
  7.00 1/ W intencji maturzystów LO Romera z rocznika 1965
2/ + Wojciech Dodolak
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji całej rodziny

NIEDZIELA  – 25.10.2015
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 49 r. ślubu Stanisława i Władysławy
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Mateusza
10.30 + Władysław Gacek
12.00 + Wojciech Dodolak
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie


10.10.2015 -

11 – 18 października 2015 r.

NIEDZIELA  – 11.10.2015
  7.00 + Jan i Wiktoria Wójciak
  9.00 + Maria Legutko
10.30 + Franciszek Gacek – 9 rocznica śmierci
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Jana i Rozalii Kapłon
17.00 + Marianna Książek

PONIEDZIAŁEK – 12.10.2015
  6.30 1/ + Maria Legutko
2/ + Piotr i Małgorzata Walancik
  7.00 1/ Podziękowanie za remont kapliczki z prośba o bł. Boże dla Stanisława Kapłona
2/ + Anna Czyszczoń
17.00 + Józefa Orzeł w rocznicę śmierci

WTOREK – 13.10.2015
  6.30 + Edward Czyszczoń
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Zenona Pieszczek
17.00 + Zdzisława Dylewska
ŚRODA – 14.10.2015
  6.30 W int, s. Małgorzaty Maniak Przeł. Prowincjalnej Sióstr Służebniczek z racji imienin
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Roman Kowalski
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Bogu wiadomej
  • W intencji Aleksandra z okazji chrztu św.
  • Dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Anny i Jana
  • + Maria Kubińska, Anna Pacula
  • + Zofia
  • + Maria Piątkowska
  • + Krystyna Sekuła
  • + Bożena Oblacińska-Cholewa
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Zdzisław i Franciszek
  • + Edward – 10 rocznica śmierci
  • + ks. Leon Baran – w rocznicę śmierci
CZWARTEK – 15.10.2015
  6.30 1/ + Józef Nędza
2/ + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Józef Lurka
17.00 + Maria Wójciak
PIĄTEK – 16.10.2015
  6.30 1/ + Maria Legutko
2/ + Zdzisław Janiczek
  7.00 1/ + Franciszek Mszański
2/ + Irena Sztelak
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 17.10.2015
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Roman Kowalski
  7.00 1/ + Maria Piątkowska
2/ + Maria Skwarek
17.00 + Maria Legutko

NIEDZIELA  – 18.10.2015
  7.00 + Krystyna Drożdż
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Józefa i Teresy z prośbą o bł. dla całej rodziny
10.30 + Andrzej Pędzimąż – 9 rocznica śmierci
12.00 + Maria Legutko
17.00 + Maria Stochel – 2 rocznica śmierci


05.10.2015 -

4 – 11 października 2015 r.

NIEDZIELA  – 4.10.2015
  7.00 + Katarzyna Ścianek
  9.00 + Stanisław, Aniela Gil, synowie: Stanisław, Franciszek, Władysław, Michał Siepak
10.30 + Maria Legutko
12.00 + Franciszek Kosek
17.00 + Franciszek Gacek

PONIEDZIAŁEK – 5.10.2015
  6.30 1/ + Stanisława Blecharczyk
2/ + Anna Wardęga
  7.00 1/ + Teresa Dudzik
2/ + Piotr i Wiktoria Luberda
3/ + Stanisław
17.00 + Maria Legutko

WTOREK – 6.10.2015
  6.30 + Maria Legutko
  7.00 1/ ++ Za zmarłych z V Róży MB Królowej Polski
2/ + Józef Nędza
17.00 O bł. Boże dla Anny i Rafała oraz Marii i życie wieczne dla śp. Zdzisława
ŚRODA – 7.10.2015
  6.30 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Maria Legutko
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla Artura
  • W intencji Bogu wiadomej
  • W intencji Pana Organisty w dniu mienin
  • O zdrowie i bł. Boże dla Bronisławy Kubas i dzieci z rodzinami
  • + Zofia
  • + Maria Szura
  • + Janina Polak – 1 rocznica śmierci
  • + Zdzisław
  • + Aleksandra Stefanowicz
  • + Tadeusz Klimiński
  • + Agnieszka Nawrat
  • + Zdzisław i Franciszek

CZWARTEK – 8.10.2015
  6.30 1/ + Remigiusz Czajka
/ + Roman Kowalski
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Edward Czyszczoń
17.00 + Anna Łękawa
PIĄTEK – 9.10.2015
  6.30 1/ + Katarzyna Ścianek
2/ + Władysława Śmieszek
  7.00 1/ + Maria Wójciak
2/ + Robert Filas – 22 rocznica śmierci
17.00 + Maria Legutko

SOBOTA – 10.10.2015
  6.30 1/ + Jan Kubas
2/ + Józef Nędza
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Elżbieta Parzątka – 5 rocznica śmierci
17.00 + Stanisław Wójciak

NIEDZIELA  – 11.10.2015
  7.00 + Jan i Wiktoria Wójciak
  9.00 + Maria Legutko
10.30 + Franciszek Gacek – 9 rocznica śmierci
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Jana i Rozalii Kapłon
17.00 + Marianna Książek


28.09.2015 -

27 września – 4 października 2015 r.

NIEDZIELA  – 27.09.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci
  9.00 + Jan Jugowicz – 18 rocznica śmierci
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Anny i Marka
3/ Dziękczynno-błagalna w 7 rocznicę ślubu Marii i Tomasz
17.00 + Maria Legutko

PONIEDZIAŁEK – 28.09.2015
  6.30 1/ O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Rafała
  2/ + Maria Legutko
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla rodziny Sienków
2/ + Jan Kubas
17.00 + Zdzisława Dylewska

WTOREK – 29.09.2015
  6.30 + Michała Bednarczyk
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Piotr Filas
17.00 + Hildegarda i Jan Kubasiak
ŚRODA – 30.09.2015
  6.30 1/ + Marianna Książek
2/ + Katarzyna Ścianek
  7.00 + Maria Legutko
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Danuty Omieciuch z okazji imienin
  • + Zofia
  • + Bożena Okrasiska-Cholewa
  • + Józef
  • + Krystyna Sekuła
  • + Wojciech Hubicki
  • + Franciszek i Zdzisław
CZWARTEK – 1.10.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna dla Mirosława o dary Ducha Świętego
2/ + Małgorzata Ochman
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Józef Nędza
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 2.10.2015
  6.30 1/ O opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci z ochronki bł. Edmunda Bojanowskiego
2/ + Anna Wardęga
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Jan i Robert
17.00 + Stanisław Filas

SOBOTA – 3.10.2015
  6.30 + Edward Dudzik – 5 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Legutko
  8.00 + Franciszek Wójciak
17.00 + Sebastian Czyszczoń

NIEDZIELA  – 4.10.2015
  7.00 + Katarzyna Ścianek
  9.00 + Stanisław, Aniela Gil, synowie: Stanisław, Franciszek, Władysław, Michał Siepak
10.30 + Maria Legutko
12.00 + Franciszek Kosek
17.00 + Franciszek Gacek


21.09.2015 -

20 – 27  września 2015 r.

NIEDZIELA  – 20.09.2015
  7.00 + Stanisław Wójciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Franciszek Gacek – 9 rocznica śmierci
12.00 + Józef Filas – 35 rocznica śmierci
17.00 + Jan Stępień

PONIEDZIAŁEK – 21.09.2015
  6.30 1/ Przez wstaw. bł. E. Bojanowskiego–O potrzebne łaski dla Zgr. S. Służebniczek
2/ + Maria i Józef Gronkiewicz
  7.00 1/ + Ignacy i Maria oraz zmarli z rodziny
2/ + Józef Madeja – 3 rocznica śmierci
17.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana

WTOREK – 22.09.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 1/ + Stanisława Blecharczyk 
2/ + Anna Czupta
17.00 + Maria Legutko – pierwsza Msza św. gregoriańska
ŚRODA – 23.09.2015
  6.30 + Jakub Ciepliński
  7.00 1/ + Maria Legutko
2/ + Edward Czyszczoń
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże w 49 rocznicę urodzin
  • Dziękczynno-błagalna dla Tadeusza
  • + Zofia
  • + Józef
  • + Maria Herdzik
  • + Zdzisław i Franciszek

CZWARTEK – 24.09.2015
  6.30 1/ + Maria Legutko
2/ + Jan Skwarek
  7.00 1/ + Stanisław Luberda
2/ + Jan Kubas
17.00 + Marianna Książek
PIĄTEK – 25.09.2015
  6.30 1/ O zdrowie dla Teresy
2/ + Stanisław Zapała
  7.00 + Maria Legutko
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

SOBOTA – 26.09.2015
  6.30 + Zdzisława Dylewska
  7.00 1/ + Cecylia Kowalkiewicz – od Domowego Kościoła
2/ + Maria Wójciak
17.00 + Maria Legutko

NIEDZIELA  – 27.09.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci
  9.00 + Jan Jugowicz – 18 rocznica śmierci
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Anny i Marka
3/ Dziękczynno-błagalna w 7 rocznicę ślubu Marii i Tomasza
17.00 + Maria Legutko


13.09.2015 -

13 – 20  września 2015 r.

NIEDZIELA  – 13.09.2015
  7.00 + Edward Czyszczoń
  9.00 + Ryszard Legutko
10.30 Dziękczynno-błagalna dla Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik

PONIEDZIAŁEK – 14.09.2015
  6.30 + Zbigniew Luberda – 11 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Zdzisława Dylewska
2/ + Maria i Jerzy Omieciuch
17.00 + Ryszard Legutko – ostatnia Msza gregoriańska

WTOREK – 15.09.2015
  6.30 + Józef i Anna Łacny
  7.00 + Józefa Bednarczyk – 16 rocznica śmierci 
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
ŚRODA – 16.09.2015
  6.30 + Anna Czyszczoń
  7.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec i Łopata
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Artura i Doroty
  • O łaskę uzdrowienia syna Andrzeja i dziękczynna za otrzymane łaski
  • O zdrowie duszy i ciała
  • O uzdrowienie Teresy 
  • + Stanisław Wojdyła – 6 rocznica śmierci – od pracowników
  • + Roman
  • + Władysław
  • + Józef
  • + Aleksandra Stefanowicz 

CZWARTEK – 17.09.2015
  6.30 + Janina Nowak – 14 rocznica śmierci
  7.00 1/ O zdrowie i bł. Boże dla członkiń V Róży Kobiet MB Królowej Polski
2/ + Maria i Józef Zaborscy
17.00 + Zmarli pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
PIĄTEK – 18.09.2015
  6.30 + Jan Kubas
  7.00 1/ + Marianna Pędzimąż i zmarli z rodziny
2/ + Stanisław Mentel
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.09.2015
  6.30 + Maria Piątkowska
  7.00 + Zdzisława Dylewska
17.00 O błogosławieństwo Boże dla Patryka w 6 rocznicę urodzin oraz Olka i rodziców

NIEDZIELA  – 20.09.2015
  7.00 + Stanisław Wójciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Franciszek Gacek – 9 rocznica śmierci
12.00 + Józef Filas – 35 rocznica śmierci
17.00 + Jan Stępień


05.09.2015 -

6 – 13  września 2015 r.

NIEDZIELA  – 6.09.2015
  7.00 W intencji s. Beaty z okazji imienin
  9.00 O światło Ducha Św. dla Karola w przygotowaniu do I spowiedzi i Komunii Św.
10.30 + Maria Czyżowicz
12.00 + Katarzyna i zmarli z rodziny
17.00 + Ryszard Legutko

PONIEDZIAŁEK – 7.09.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 30 r. śl. Danuty i Stanisława
2/ + Ryszard Legutko
  7.00 1/ + Anna Czyszczoń
17.00 + Lidia Olszowska – 9 rocznica śmierci

WTOREK – 8.09.2015
  6.30 + Maria Wójciak
  7.00 1/ + Rozalia i Jan Macko
2/ + Janusz Partyka z Krakowa
17.00 + Ryszard Legutko
ŚRODA – 9.09.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 ++ zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Roman
  • + Władysław
  • + Józef
  • + Aniela Cieślak
  • + Bogusław Cieślak
  • + Kazimierz Cieślak
  • + Zdzisław i Franciszek
  • + Robert Lulek
  • + Stefan Zaborowski, Stefan Klimaszewski
CZWARTEK – 10.09.2015
  6.30 + Stanisława Blecharczyk
  7.00 1/ + Ryszard Legutko
2/ + Rudolf i Ilona Wolny
17.00 + Maciej Kwaśniowski – 25 rocznica śmierci
PIĄTEK – 11.09.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 1/ + Maria Piątkowska
2/ + Tadeusz Klimiński
17.00 Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Marii i Mirosława Konik

SOBOTA – 12.09.2015
  6.30 1/ + Maria Wójciak
2/ + Stanisław Koch, Józefa żona
  7.00 + Marianna Książek
17.00 + Ryszard Legutko

NIEDZIELA  – 13.09.2015
  7.00 + Edward Czyszczoń
  9.00 + Ryszard Legutko
10.30 Dziękczynno-błagalna dla Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik


30.08.2015 -

30 sierpnia – 6 września 2015 r.

NIEDZIELA  – 30.08.2015
  7.00 O bł. w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Za zm. uczestników procesji Bożego Ciała ze Słonego
10.30 + Ryszard Legutko
12.00 + Stefania Janczy
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 31.08.2015
  6.30 1/ + Ryszard Legutko
2/ + Edward Czyszczoń
  7.00 1/ + Józefa, Jan Żurek
2/ + Kazimierz i Halina Kapłon
19.00 Dziękczynno-błagalna w 47 rocznicę ślubu Barbary i Jana Skuza

WTOREK – 1.09.2015
  6.30 1/ O bł. Boże i potrzebne łaski dla dzieci z ochronki Sióstr Służebniczek
2/ + Bronisława i Franciszek Smoleń
  7.00 1/ + Ryszard Legutko
2/ + Katarzyna Idzikowska
  8.00 O bł. Boże dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym – od Bożego Ciała
17.00 + Stefania i Władysław Ceremuga, Jerzy syn
ŚRODA – 2.09.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 + Stefania Bednarczyk
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O bł. Boże dla dzieci i młodzieży oraz nauczycieli i wychowawców w nowym roku szkolnym
  • Za katechetów naszej Parafii
  • W intencji Bogu wiadomej
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Roman
  • + Ryszard Marek
  • + Władysław
  • + Katarzyna
  • + Józef
  • + Zdzisław i Franciszek
CZWARTEK – 3.09.2015
  6.30 1/ + Bronisława i Ludwik Antosz
2/ + Jan Kubas
  7.00 1/ + Ryszard Legutko
2/ + Jan Chudy – 15 rocznica śmierci
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 4.09.2015
  6.30 1/ + Ryszard Legutko
2/ + Maria Piątkowska
  7.00 1/ + Zdzisława Dylewska
2/ + Maria Ficek, Józefa i Andrzej Bednarczyk
17.00 + Józef Czyszczoń

SOBOTA – 5.09.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 + Ryszard Legutko
  8.00 + Stanisław Filas – 11 rocznica śmierci
17.00 + Piotr Świerk – 2 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 6.09.2015
  7.00 W intencji s. Beaty z okazji imienin
  9.00 O światło Ducha Św. dla Karola w przygotowaniu do I spowiedzi i Komunii Św.
10.30 + Maria Czyżowicz
12.00 + Katarzyna i zmarli z rodziny
17.00 + Ryszard Legutko


22.08.2015 -

23 – 30 sierpnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 23.08.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
  9.00 + Teresa Obłąk – 16 rocznica śmierci
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Zygmunta
2/ + Maria i zmarli z rodziny
12.00 + Ryszard Legutko
19.00 + Barbara Nawrocka-Kańska, rodzice Józefa, Władysław, mąż Andrzej, brat Andrzej

PONIEDZIAŁEK – 24.08.2015
  6.30 + Anna Czyszczoń
  7.00 + Stanisława Blecharczyk
19.00 + Ryszard Legutko

WTOREK – 25.08.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 + Maria Wójciak
19.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
ŚRODA – 26.08.2015
  6.30 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Komorowskich
  7.00 + Ryszard Legutko
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla Zygmunta
  • + Zdzisław Janiczek
  • + Ludwik Tokarczyk
  • + Bożena Okrasińska-Cholewa
  • + Roman Kowalski
  • + Ryszard Marek
  • + Maria Szura

CZWARTEK – 27.08.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 1/ + Andrzej Zabawa – 2 rocznica śmierci
2/ + Irena i Stefan Macioł
19.00 + Ignacy Tomalczyk w rocznicę śmierci
PIĄTEK – 28.08.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Ewy i Mariusza
2/ + Julian Zając – 4 rocznica śmierci
19.00 + Andrzej Pępkowski – 4 rocznica śmierci


SOBOTA – 29.08.2015
  6.30 + Zdzisława Dylewska
  7.00 + Maria Rzepka
19.00 + Ryszard Legutko

NIEDZIELA  – 30.08.2015
  7.00 O błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Za zmarłych uczestników procesji Bożego Ciała ze Słonego
10.30 + Ryszard Legutko
12.00 + Stefania Janczy
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


15.08.2015 -

16 – 23 sierpnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 16.08.2015
  7.00 + Helena Wójciak – 10 rocznica śmierci
  9.00 + Ryszard Legutko – pierwsza Msza św. gregoriańska
10.30 + Marzena Dziel – 11 rocznica śmierci
12.00 + Helena Wójciak – 10 rocznica śmierci
19.00 + Kazimierz Przybyło – 16 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 17.08.2015
  6.30 + Bolesław Luberda – 9 rocznica śmierci
  7.00 + Stanisław, Maria, Adam Fudali
19.00 + Ryszard Legutko

WTOREK – 18.08.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 O Boże błogosławieństwo dla Anny Heleny Wójciak w 10 rocznicę urodzin
19.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
ŚRODA – 19.08.2015
  6.30 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
  7.00 + Ryszard Legutko
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Marii Szura
  • O skuteczność leczenia z choroby nowotworowej Jerzego Horoszko
  • O zdrowie dla Pana Zdzisława – naszego pana kościelnego
  • + Jan
  • + Edward
  • + Tadeusz
  • + Maria, Stanisław mąż
  • + Juliusz Mardausz, Marian Blecharczyk
CZWARTEK – 20.08.2015
  6.30 W intencji członkiń VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia Wiernych i ich rodzin
  7.00 + Marianna Książek
19.00 + Ryszard Legutko
PIĄTEK – 21.08.2015
  6.30 + Stanisław Wójciak
  7.00 + Ryszard Legutko
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.08.2015
  6.30 + Ryszard Legutko
  7.00 + Zdzisława Dylewska
19.00 + Halina Lubińska – 1 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 23.08.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
  9.00 + Teresa Obłąk – 16 rocznica śmierci
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Zygmunta
2/ + Maria i zmarli z rodziny
12.00 + Ryszard Legutko
19.00 + Barbara Nawrocka-Kańska, rodzice Józefa, Władysław, mąż Andrzej, brat Andrzej


08.08.2015 -

9 – 16 sierpnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 9.08.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 23 r. ślubu Katarzyny i Zdzisława
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 30 r. urodzin Karoliny i Krzysztofa
10.30 + Stanisław Kowalski
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Maria Żurek

PONIEDZIAŁEK – 10.08.2015
  6.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
  7.00 + Maria I Jan Galik i zmarli z rodziny
19.00 + Józef Konik – 3 rocznica śmierci

WTOREK – 11.08.2015
  6.30 + Stanisława Blecharczyk
  7.00 O przemianę sąsiadów – do Miłosierdzia Bożego
19.00 + Władysław Zając – 1 rocznica śmierci
ŚRODA – 12.08.2015
  6.30 + Jan Kubas
  7.00 + Józef Smoleń
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Agaty i Grzegorza
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby
  • O światło Duch Świętego dla Szymona
  • + Jan
  • + Maria Kubińska
  • + Edward Czyszczoń
  • + Jan Kubas
  • + Tadeusz
  • + Franciszek
  • + Małgorzata, Zofia, Franciszka
  • + Barbara, Krzysztof
CZWARTEK – 13.08.2015
  6.30 + Teresa Palarczyk – 11 rocznica śmierci
  7.00 + Anna i Władysław Wardęga
19.00 + Zdzisława Dylewska
PIĄTEK – 14.08.2015
  6.30 Dziękczynna za dar powołania do życia zakonnego z prośbą o wytrwanie
  7.00 + Barbara Wójtowicz – 36 rocznica śmierci
19.00 + Anna Zając – 80 rocznica urodzin

SOBOTA  – 15.08.2015
  7.00 Dziękczynna za urodzaje – od Bożego Ciała
  9.00 + Maria i Jan Kapłon
10.30 + Władysław Zając w rocznicę śmierci
12.00 + Hieronim Pełka
19.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Natalii i Jana

NIEDZIELA  – 16.08.2015
  7.00 + Helena Wójciak – 10 rocznica śmierci
  9.00 + Ryszard Legutko – pierwsza Msza św. gregoriańska
10.30 + Marzena Dziel – 11 rocznica śmierci
12.00 + Helena Wójciak – 10 rocznica śmierci
19.00 + Kazimierz Przybyło – 16 rocznica śmierci


02.08.2015 -

2 – 9 sierpnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 2.08.2015
  7.00 O bł. Boże w rodzinach – od Bożego Ciała
  9.00 Dziękczynno-błagalna w rocz. ślubu Jadwigi i Rafała
10.30 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i jego rodziny
12.00 + Ks. Władysław Siwek
19.00 + Helena Sienkowiec

PONIEDZIAŁEK – 3.08.2015
  6.30 W intencji członkiń VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia Wiernych i ich rodzin
  7.00 + Marianna Książek
19.00 + ks. Władysław Wójciak

WTOREK – 4.08.2015
  6.30 + Maria i Stefan Szczęśniak
  7.00 + Anna Czyszczoń
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii
ŚRODA – 5.08.2015
  6.30 + Maria Wójciak
  7.00 + Jan Kuc
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby
  • + ks. Władysław Siwek w rocznicę śmierci
  • + ks. Jan Mrugała w 24 rocznicę śmierci
  • + Jan Kubas
  • + Tadeusz
  • + Anna Olszyńska
  • + Władysława Śmieszek
  • + Franciszek
  • + Józef i Katarzyna, Jan, Cyryl
  • + Maria, Cyprian, Stanisław, Elżbieta

CZWARTEK – 6.08.2015
  6.30 O dobre powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  7.00 1/ + Józef Smoleń
2/ + s. Teresa
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 7.08.2015
  6.30 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Zdzisława Dylewska
19.00 + Marianna Książek

SOBOTA – 8.08.2015
  6.30 + Maria Wójciak
  7.00 + Stanisław Wójciak
19.00 Dziękczynno-błagalna w 55 rocznicę ślubu Zofii i Stanisława Erb

NIEDZIELA  – 9.08.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 23 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę urodzin Karoliny i Krzysztofa
10.30 + Stanisław Kowalski
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Maria Żurek


26.07.2015 -

26 lipca – 2 sierpnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 26.07.2015
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Anna Wójciak
10.30 + Czesław Wójtowicz
12.00 + Czesław Wójtowicz 
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 27.07.2015
  6.30 + Krystyna Mlekodaj – 5 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Mirek – 12 rocznica śmierci
19.00 + Władysław – 5 rocznica śmierci

WTOREK – 28.07.2015
  6.30 + Anna Czyszczoń
  7.00 + Józef Smoleń
19.00 + Stanisław Wójciak
ŚRODA – 29.07.2015
  6.30 + Anna Czyszczoń
  7.00 + Marianna Książek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże w rodzinie
  • O światło Ducha Świętego dla pewnej osoby
  • + Marian Sularz
  • + Józef Smoleń
  • + Jan
  • + Tadeusz
  • + Józef, Katarzyna Jan
  • + Cyprian, Maria, Stanisław
  • + Cyryl, Franciszka, Małgorzata
  • + Zofia, Elżbieta, Krzysztof
  • + Anna, Wojciech mąż
CZWARTEK – 30.07.2015
  6.30 + Jan i Stanisław Zając
  7.00 Do Przemienienia Pańskiego i Miłosierdzia Bożego w intencji Bogu wiadomej
19.00 + Zdzisława Dylewska
PIĄTEK – 31.07.2015
  6.30 + Stanisław Bydłoń
  7.00 + Maria Wójciak
19.00 + Janina Bednarczyk – 16 rocznica śmierci

SOBOTA – 1.08.2015
  6.30 +  Zdzisława Dylewska
  7.00 + Władysław Gil – 29 rocznica śmierci
19.00 + Wiktoria Sumara w rocznicę śmierci

NIEDZIELA  – 2.08.2015
  7.00 O błogosławieństwo Boże w rodzinach – od Bożego Ciała
  9.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Jadwigi i Rafała
10.30 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i jego rodziny
12.00 + Ks. Władysław Siwek
19.00 + Helena Sienkowiec


05.07.2015 -

5 – 26 lipca 2015 r.

NIEDZIELA  – 5.07.2015
  7.00 Za chorych ze Słonego – od Bożego Ciała
  9.00 + Barbara Dubrowska
10.30 + Antonina Czyszczoń
12.00 + Zdzisław Rej – 2 rocznica śmierci
19.00 + Janusz Legutko

PONIEDZIAŁEK – 6.07.2015
  6.30 + Józef Smoleń
  7.00 + Janusz Legutko
19.00 + Władysław i Stefania Ceremuga, Jerzy syn

WTOREK – 7.07.2015
  6.30 + Stanisław Wójciak
  7.00 + Jacek Filas
19.00 + Janusz Legutko
ŚRODA – 8.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Józef i Zofia Skwarek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Olgi z okazji imienin
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Magdaleny z okazji urodzin
  • O szczęśliwą podróż
  • O wyrwanie z nałogu alkoholowego dla Roberta
  • Dziękczynno-błagalna w intencji rodzin Małakuc, Koczwara, Frylich oraz za zamrłych z tych rodzin i dusze cierpiące w czyśćcu
  • + Władysław Wójciak – 6 rocznica śmierci
  • + Jan
  • + Julia i Władysław Skwarek
CZWARTEK – 9.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Zofia Kubińska
19.00 + Czesława Czyszczoń
PIĄTEK – 10.07.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 + Janusz Legutko
19.00 + Stefania Gacek – 5 rocznica śmierci

SOBOTA – 11.07.2015
  6.30 + Józef i Maria Iskrzyccy
  7.00 + Janusz Legutko 
19.00 Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Stanisławy i Sebastiana

NIEDZIELA  – 12.07.2015
  7.00 O potrzebne łaski dla rodzin Męskiej Róży Św. Ojca Pio
  9.00 + Janusz Legutko
10.30 + Irena i Edward Przewłoccy
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 O zdrowie i bł. Boże dla syna Mariana Kopeć i rodziny

PONIEDZIAŁEK – 13.07.2015
  6.30 + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 + Janusz Legutko
19.00 + Krystyna, Antoni i Andrzej Cholewa

WTOREK – 14.07.2015
  6.30 + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 + Ewa Miśkowiec
19.00 + Janusz Legutko
ŚRODA – 15.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Zdzisława Dylewska
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji ks. Bogdana z okazji imienin
  • + Jan Kubas
CZWARTEK – 16.07.2015
  6.30 + Jan Wójciak – 28 rocznica śmierci
  7.00 + Janusz Legutko
19.00 W intencji ks. Bogdana z okazji imienin
PIĄTEK – 17.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Stanisław Wójciak
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 18.07.2015
  6.30 +  Marianna Książek
  7.00 1/ + Janusz Legutko 
2/ + Stanisław Aleksandrowicz – 4 rocznica śmierci
19.00 + Kazimierz Ponicki – 10 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 19.07.2015
  7.00 + Janina, Franciszek, Józef Wójciak
  9.00 + Jan Wójciak w rocznicę śmierci
10.30 + Krzysztof Pełka
12.00 + Janusz Legutko
19.00 + Alojzy Kowalkiewicz

PONIEDZIAŁEK – 20.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Wojciech Rojek w rocznicę śmierci
19.00 + Czesław Zając

WTOREK – 21.07.2015
  6.30 + Czesław, Katarzyna i Józef
  7.00 + Janusz Legutko – ostatnia Msza gregoriańska
19.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
ŚRODA – 22.07.2015
  6.30 + Zdzisława Dylewska
  7.00 + Karol, Maria Sienko
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Maria Wójciak
  • + Jan
  • + Marian Sularz
CZWARTEK – 23.07.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 + Maria Wójciak
19.00 + Jan Płanica
PIĄTEK – 24.07.2015
  6.30 + Wojciech Rojek w 1 rocznicę śmierci
  7.00 + Maria Luberda
19.00 + Jan i Anna Gaweł 

SOBOTA – 25.07.2015
  6.30 +  Anna Kosek
  7.00 + Maria Luberda
19.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

NIEDZIELA  – 26.07.2015
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Anna Wójciak
10.30 + Czesław Wójtowicz
12.00 + Czesław Wójtowicz 
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


28.06.2015 -

28 czerwca – 5 lipca 2015 r.

NIEDZIELA  – 28.06.2015
  7.00 + Jan, Józefa Żurek
  9.00 O bł. Bożej i potrzebne łaski dla s. Irenei
10.30 + Władysław i Stefania Ceremuga, Jerzy syn
12.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
19.00 + Janusz Legutko

PONIEDZIAŁEK  – 29.06.2015
  7.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn
  9.00 + Paweł i Józef Dudzik w rocznicę śmierci
17.00 + Janusz Legutko
19.00 + Jan Jamrozowicz

WTOREK – 30.06.2015
  6.30 + Piotr Świerk
  7.00 1/ + Janusz Legutko
2/ + Piotr Rokita
19.00 1/ Dziękczynno-błagalna z Róży Św. Teresy od Dz. J. przy Chórze Parafialnym
2/ + Stanisław Wójciak – 38 rocznica śmierci z rodzicami
ŚRODA – 1.07.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Anna Kosek
2/ + Władysław Ponicki
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Marii o zdrowie i błogosławieństwo Boże w dniu imienin
  • W intencji Piotra o uzdrowienie z nałogu
  • + Maria Zatowska
  • + Jan
  • + Jan Mrózek
CZWARTEK – 2.07.2015
  6.30 + Antoni Wójciak – 39 rocznica śmierci
  7.00 + Janusz Legutko
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
PIĄTEK – 3.07.2015
  6.30 + Maria Moskal
  7.00 + Adam Żurek – 12 rocznica śmierci
19.00 + Janusz Legutko

SOBOTA – 4.07.2015
  6.30 + Zmarłe Siostry Służebniczki, które pracowały w naszej Parafii
  7.00 1/ + Janusz Legutko 
2/ + Wiktoria
19.00 + Maria i Stanisław Karkula

NIEDZIELA  – 5.07.2015
  7.00 W intencji chorych ze Słonego – od Bożego Ciała
  9.00 + Barbara Dubrowska
10.30 + Antonina Czyszczoń
12.00 + Zdzisław Rej – 2 rocznica śmierci
19.00 + Janusz Legutko


21.06.2015 -

21 – 28 czerwca 2015 r.

NIEDZIELA  – 21.06.2015
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Jan Czyszczoń, Jan i Maria Twaróg
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 + Aniela i Jan Frasunek
19.00 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek

PONIEDZIAŁEK – 22.06.2015
  6.30 + Maria Wójciak
  7.00 + Stanisław Wójciak
19.00 + Janusz Legutko –pierwsza Msza św. gregoriańska

WTOREK – 23.06.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 + Marianna Książek
19.00 + Stanisław Filas
ŚRODA – 24.06.2015
  6.30 + Jan Miśkowiec
  7.00 1/ + Janusz Legutko
2/ + Katarzyna i Jan Słonina
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna za wszystkie łaski udzielone dzieciom i młodzieży w kończącym się roku szkolnym
  • Dziękczynna za nauczycieli, wychowawców i katechetów
  • O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny w dniu imienin
  • + Wiktoria i Jan Wójciak
  • + Jan Kubas
  • + Jan Mrózek
  • + Kazimierz
  • + ks. Władysław Siwek
  • + Władysław Wardęga

CZWARTEK – 25.06.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Lucyny i Stanisława
2/ + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Maria – 2 rocznica śmierci
2/ + Stanisław Wójciak
19.00 1/ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2/ O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
PIĄTEK – 26.06.2015
  6.30 1/ + Janusz Legutko 
2/ + ks. Władysław Wójciak
  7.00 1/ W intencji Zgrom. Sióstr Św. Józefa o wierność charyzmatowi Ojca Założyciela
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Chóru Cantantes Angelicus
19.00 + Antonina Czyszczoń

SOBOTA – 27.06.2015
  6.30 1/ + Franciszek i Władysława Kosek
2/ + Władysław Wójciak
  7.00 1/ + Janusz Legutko 
2/ + Władysław Wojtas – 15 rocznica śmierci
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 28.06.2015
  7.00 + Jan, Józefa Żurek
  9.00 O bł. Bożej i potrzebne łaski dla s. Irenei
10.30 + Władysław i Stefania Ceremuga, Jerzy syn
12.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
19.00 + Janusz Legutko


13.06.2015 -

14 – 21 czerwca 2015 r.

NIEDZIELA  – 14.06.2015
  7.00 + Józef Lulek – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Julia, Wojciech Czyszczoń
10.30 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Julii
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Maria Białoń

PONIEDZIAŁEK – 15.06.2015
  6.30 Za dzieci i młodzież
  7.00 1/ + Antoni Gil
2/ + Jacek Filas
19.00 + Anna Kwaśniowska – 28 rocznica śmierci

WTOREK – 16.06.2015
  6.30 + Franciszek Rojek – 25 rocznica śmierci 
  7.00 + Józef Smoleń
19.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne
ŚRODA – 17.06.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 + Zdzisława Dylewska
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Maria Zatowska
  • + Jan Kubas
  • + Józef Janiczek – 9 rocznica śmierci
  • + Franciszek
  • + Cyprian, Maria

CZWARTEK – 18.06.2015
  6.30 + Danuta Kuchta – 13 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Maria Wójciak
2/ + Anna Czyszczoń
19.00 + Jan Magiera – 3 rocznica śmierci
PIĄTEK – 19.06.2015
  6.30 1/ + Małgorzata Cieślak – 3 rocznica śmierci
2/ + Maria Chlebek
  7.00 + Władysław i Małgorzata Nędza i zmarli z rodziny
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.06.2015
  6.30 + Czesława Czyszczoń
  7.00 + Józef Zając – 15 rocznica śmierci
19.00 + Ana i Alojzy

NIEDZIELA  – 21.06.2015
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Jan Czyszczoń, Jan i Maria Twaróg
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 + Aniela i Jan Frasunek
19.00 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek


06.06.2015 -

7 – 14 czerwca 2015 r.

NIEDZIELA  – 7.06.2015
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Janina Wójciak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 r. ślubu Katarzyny i Tomasza
12.00 + Maria, Anna i Wiktoria
19.00 + Irena Doniec

PONIEDZIAŁEK – 8.06.2015
  6.30 + Józef Smoleń
  7.00 1/ + Zdzisława Dylewska
2/ + Robert i Jan
19.00 + Kazimierz Ponicki i Zygmunt Zelek

WTOREK – 9.06.2015
  6.30 Podziękowanie za zdrowie z prośbą o dalsze łaski 
  7.00 + Marianna Książek
19.00 + Aniela Bydłoń
ŚRODA – 10.06.2015
  6.30 + Małgorzata Ochman
  7.00 1/ + Władysław i Maria Luberda
2/ + Franciszek Skawski
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Małgorzata Ochman
  • + Stanisława Blecharczyk
  • + Franciszek

CZWARTEK – 11.06.2015
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 32 rocznicę urodzin Łukasza 
  7.00 + Karol i Aniela
19.00 1/ + Antonina Czyszczoń
2/ + Aniela Bednarczyk – 1 rocznica śmierci

PIĄTEK – 12.06.2015
  6.30 + Stanisław Wójciak
  7.00 + Stanisław Niżnik i zmarli rodzice
19.00 + Antoni Rapacz

SOBOTA – 13.06.2015
  6.30 1/ + Antoni Kubiński
2/ + Jacek Filas
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna oraz za zmarłych z rodzin Róży Męskiej Św. Ojca Pio
2/ + Antonina i Anna Kosek
19.00 + Antoni i Maria Pindlowie, Mieczysław Pindel, Anna Misik

NIEDZIELA  – 14.06.2015
  7.00 + Józef Lulek – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Julia, Wojciech Czyszczoń
10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Julii
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Maria Białoń


30.05.2015 -

31 maja – 6 czerwca 2015 r.

NIEDZIELA  – 31.05.2015
  7.00 + Aniela Leśny – w dzień pogrzebu
  9.00 O Boże bł. dla Szczepana i wieczny pokój dla Anieli w 62 rocznicę ślubu
10.30 + Janina Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Marka i całej jego rodziny
19.00 + Irena Doniec

PONIEDZIAŁEK – 1.06.2015
  6.30 + Anna Czyszczoń 
  7.00 1/ + Marian Mirek – 38 rocznica śmierci
2/ + Marianna Książek
19.00 + Janina Wójciak

WTOREK – 2.06.2015
  6.30 + Czesława Czyszczoń 
  7.00 + Stanisław Wójciak
19.00 + Janina Wójciak
ŚRODA – 3.06.2015
  6.30 + Janina Wójciak
  7.00 + Kunegunda
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Anny
  • W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące
  • + Zdzisława
  • + Maria
  • + Bronisława i Wacław Surówka
CZWARTEK  – 4.06.2015
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Helena Kaczor w 4 rocznicę śmierci
10.30 1/ O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
2/ + Maria i Władysław Luberda
3/ + Janina Wójciak
4/ + Aniela Bydłoń
Po procesji: + Jan Jurzec
19.00 + Alojzy Kowalkiewicz – od Domowego Kościoła z Czarnego Dunajca

PIĄTEK – 5.06.2015
  6.30 1/ O kanonizację bł. Edmunda Bojanowskiego, założyciela Sióstr Służebniczek
2/ + Jacek Filas 
 7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Rodzice, rodzeństwo i zmarli z rodziny
19.00 + Edward Zelwinder w 20 rocznicę śmierci i zmarli z jego rodziny

SOBOTA – 6.06.2015
  6.30 + Józef Wójtowicz – 19 rocznica śmierci 
  7.00 + Czesława Czyszczoń
  8.00 O dary Ducha Św. dla rządzących w naszym kraju, aby służyli dobru Obywateli
19.00 + Janina Wójciak

NIEDZIELA  – 7.06.2015
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Janina Wójciak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Tomasza
12.00 + Maria, Anna i Wiktoria
19.00 + Irena Doniec


24.05.2015 -

24 – 31 maja 2015 r.

NIEDZIELA  – 24.05.2015
  7.00 + Daniel Sroga – 15 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 + Janina Wójciak
12.00 + Zdzisław Milc
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 25.05.2015
  7.00 1/ + Stanisław Baliczek – 16 rocznica śmierci
2/ + Stanisław Aleksandrowicz
  9.00 + Franciszek Skawski  
17.00 + Janina Wójciak
19.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

WTOREK – 26.05.2015
  6.30 1/ + Janina Wójciak
2/ + Władysław i Eleonora Wójciak
  7.00 + Czesława Czyszczoń
19.00 W intencji Anny i Rafała, Patryka i Olusia
ŚRODA – 27.05.2015
  6.30 + Marianna Książek
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Jacek Filas
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Za wszystkie Mamy naszej Parafii
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • + Za nasze zmarłe Mamy
  • + Wiktoria Wójciak
  • + Maria Zatowska

CZWARTEK  – 28.05.2015
  6.30 + Janina Wójciak
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Zdzisława Dylewska
19.00 + Stanisław i zmarli z rodziny

PIĄTEK – 29.05.2015
  6.30 O zdrowie dla Pawełka Rusieckiego  
  7.00 + Mieczysław i Danuta Zaborowscy 
19.00 + Janina Wójciak


SOBOTA – 30.05.2015
  6.30 1/ + Zdzisława Dylewska
2/ + Stanisław Chorążak – 5 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Franciszek Skawski
19.00 + Aniela Bydłoń

NIEDZIELA  – 31.05.2015
  7.00 + Aniela Leśny – w dzień pogrzebu
  9.00 O Boże bł. dla Szczepana i wieczny pokój dla Anieli w 62 rocznicę ślubu
10.30 + Janina Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Marka i całej jego rodziny
19.00 + Irena Doniec


17.05.2015 -

17 – 24 maja 2015 r.

NIEDZIELA  – 17.05.2015
  7.00 + Janina Wójciak
  9.00 + Stefania, Czesław, Jan, Stanisław Gacek
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Aleksandra i Wacław Szłapka

PONIEDZIAŁEK – 18.05.2015
  6.30 + Marianna Książek 
  7.00 1/ + Antoni, Stanisława i Jan Szufnara
2/ + Maria Zatowska
19.00 + Janina Wójciak

WTOREK – 19.05.2015
  6.30 1/ + Janina Wójciak
2/ + Adam Dziki – 5 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Dziki i Zająców
  7.00 + Aniela Bydłoń
19.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne

ŚRODA – 20.05.2015
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Barbary i Teodora
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Zdzisława Dylewska
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • W intencji rodziny Zabielskich
  • Dziękczynna MB i Świętym Patronom za uzdrowienie z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie
  • + Stanisława Blecharczyk
  • + Anna
  • + Mieczysław Łojewski – 11 rocznica śmierci
  • + Franciszek
  • + Barbara

CZWARTEK  – 21.05.2015
  6.30 1/ + Franciszek 
2/ + Maria Wójciak
  7.00 1/ + Franciszek Skawski
2/ + Janina Wójciak
19.00 + Aniela Kościelniak, Andrzej mąż

PIĄTEK – 22.05.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Stanisław Wójciak
  7.00 1/ + Czesława Czyszczoń
2/ + Helena Wójciak
19.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Helena Ptasznik

SOBOTA – 23.05.2015
  6.30 1/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Stanisław Baliczek – 16 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Józef i Maria Iskrzyccy
19.00 + Jadwiga Groszek i zmarłe matki

NIEDZIELA  – 24.05.2015
  7.00 + Daniel Sroga – 15 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 + Janina Wójciak
12.00 + Zdzisław Milc
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


10.05.2015 -

10 – 17 maja 2015 r.

NIEDZIELA  – 10.05.2015
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 + Ewa i Ludwik Handzel
12.00 + Janina Wójciak
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra

PONIEDZIAŁEK – 11.05.2015
  6.30 1/ + Janina Wójciak
2/ + Józef Worwa – 2 rocznica śmierci
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin
2/ + Zmarli z rodziny Miśkowiec i Łopata
19.00 + Jerzy i zmarli z rodziny

WTOREK – 12.05.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 + Janina Wójciak
19.00 + Waldemar Ładyński
ŚRODA – 13.05.2015
  6.30 + Janina Wójciak
  7.00 1/ + Jan Świder – 18 rocznica śmierci
2/ + Jacek Filas
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji dzieci, które przystąpią do pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej
  • W intencji Macieja z okazji imienin
  • W intencji s. Zofii i s. Adriany
  • O zdrowie dla Michałaka
  • + Władysława Skwarek – 20 rocznica śmierci
  • + Zofia i Kazimierz Kapłon
  • + Franciszek, Barbara
  • + Mieczysław Łojewski – 11 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 14.05.2015
  6.30 1/ + Franciszek Skawski
2/ + Stanisław Wójciak
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/  + Klemens Kościelniak
19.00 + Janina Wójciak

PIĄTEK – 15.05.2015
  6.30 1/ + Zofia Pitek 
2/ + Stanisława Blecharczyk
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Zofia i Józef
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.05.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Jacek Filas
  7.00 1/ + Janina Wójciak
2/ + Czesława Czyszczoń
19.00 + Szymon Bala

NIEDZIELA  – 17.05.2015
  7.00 + Janina Wójciak
  9.00 + Stefania, Czesław, Jan, Stanisław Gacek
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Aleksandra i Wacław Szłapka


03.05.2015 -

3 – 10 maja 2015 r.

NIEDZIELA  – 3.05.2015
  7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  9.00 + Krystyna Rybińska – 22 rocznica śmierci 
10.30 ZA OJCZYZNĘ I PARAFIAN
12.00 + Aniela Bydłoń – ostatnia Msza gregoriańska
19.00 + Czesława Czyszczoń

PONIEDZIAŁEK – 4.05.2015
  6.30 1/ + Ignacy i Maria Luberda
2/ + Maria Zatowska
  7.00 1/ + Karolina Krasińska
2/ + Władysław i Andrzej Mlekodaj w rocznicę śmierci
19.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę małżeństwa Jana i Elżbiety

WTOREK – 5.05.2015
  6.30 1/ + Antoni Gil
2/ + Jacek Filas
  7.00 + Marianna Książek
19.00 + Zofia i Władysław Mlekodaj
ŚRODA – 6.05.2015
  6.30 + Bożena Mszańska
  7.00 + Stanisława Blecharczyk
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla Macieja w egzaminach maturalnych
  • O łaskę zdrowia dla Taty
  • O łaskę zdrowia dla Michałka
  • + Władysława Polek
  • + Stanisław i Maria Kubińscy

CZWARTEK  – 7.05.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Zdzisława Dylewska
  7.00 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Stanisław Wójciak
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 8.05.2015
  6.30 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława
2/ + Roman Mikulski, Stanisław Wójtowicz
  7.00 1/ + Stanisław Wielowski
2/ + Stanisław Baliczek
19.00 + Jan i Helena Mlekodaj

SOBOTA – 9.05.2015
  6.30 1/ O pokój dla świata
2/ + Jakub i Henryk
  7.00 1/ + Janina Wójciak – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Piotr Rokita – 8 rocznica śmierci
19.00 + Stanisław Filas

NIEDZIELA  – 10.05.2015
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 1/ + Janina Wójciak
2/ + Ewa i Ludwik Handzel
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra


25.04.2015 -

26 kwietnia – 3 maja 2015 r.

NIEDZIELA  – 26.04.2015
  7.00 Za wszystkich uczestniczących w majówkach przy Żródełku i za ich rodziny
  9.00 + Józef i Janina Hadwiczak
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna dla rodziny Wójtowicz
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anny i Jerzego Tabaszewskich
12.00 + Aniela Bygłoń
19.00 + Emilia i Jan Miśkowiec

PONIEDZIAŁEK – 27.04.2015
  6.30 + Michalina Kowalska
  7.00 1/ + Maria Zatowska
2/ + Stanisław Wójciak
19.00 + Aniela Bydłoń

WTOREK – 28.04.2015
  6.30 1/ + Stanisława Blecharczyk
2/ + Jacek Filas
  7.00 + Szymon Bala
19.00 + Aniela Bydłoń
ŚRODA – 29.04.2015
  6.30 + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Marii Sroka
2/ + Jan Rusiecki – 6 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla Macieja w egzaminach maturalnych
  • + Zdzisława
  • + Franciszek
  • + Barbara

CZWARTEK  – 30.04.2015
  6.30 1/ + Paweł Miśkowiec – 13 rocznica śmierci 
2/ + Stanisław Wójciak
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Karola w 4 rocznicę urodzin
2/ + Jacek Filas
19.00 + Aniela Bydłoń

PIĄTEK – 1.05.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Barbara Luberda i zmarli z rodziny
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa o powołania i świętość życia
2/ + Władysława Polek
19.00 + Marian Stanisz

SOBOTA – 2.05.2015
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże dla Pauliny w egzaminach maturalnych
2/ + Barbara Luberda
  7.00 + Franciszek Skawski
  8.00 + Aniela Bydłoń
19.00 + Maria Ciepła – 1 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 3.05.2015
  7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  9.00 + Krystyna Rybińska – 22 rocznica śmierci 
10.30 ZA OJCZYZNĘ I PARAFIAN
12.00 + Aniela Bydłoń – ostatnia Msza gregoriańska
19.00 + Czesława Czyszczoń


18.04.2015 -

19 – 26 kwietnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 19.04.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Władysławy i Józefa
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Bożeny i Jerzego
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Mamy - Krystyny
12.00 + Anna Antolak
19.00 + Adolf i Janina Skawiańczyk

PONIEDZIAŁEK – 20.04.2015
  6.30 1/ Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie i bł. Boże
2/ + Zofia Bartosiewicz
  7.00 1/ + Ludwika i Władysław Gacek
2/ + Władysława Polek
19.00 + Aniela Bydłoń

WTOREK – 21.04.2015
  6.30 1/ + Aniela i Wojciech Luberda
2/ + Anna i Józef Gacek
  7.00 + Aniela Bydłoń 
19.00 W intencji misji, misjonarzy, intencji i dzieł misyjnych
ŚRODA – 22.04.2015
  6.30 + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Krystyna Pędzimąż w 23 rocznicę śmierci i jej rodzice
2/ + Jacek Filas
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji ks. Marka z okazji imienin
  • O zdrowie dla Michałka
  • W intencji Marii o zdrowie i potrzebne łaski
  • + Stanisława Blecharczyk
  • + Maria i Jerzy Omieciuch
  • + Marianna Książek
  • + Franciszek
  • + Barbara
  • + Wojciech i Anna
  • + Wojciech Miśkowiec

CZWARTEK  – 23.04.2015
  6.30 + Jacek Filas
  7.00 1/ + Jerzy
2/ + Franciszek Skawski
19.00 + Aniela Bydłoń


PIĄTEK – 24.04.2015
  6.30 1/ Dziękczynna za szczęśliwą operację
2/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ Dziękczynna za szczęśliwą operację z prośbą o zdrowie i bł. Boże
2/ + Jan, Anna i Władysław Łabuz
19.00 + Aniela Bydłoń

SOBOTA – 25.04.2015
  6.30 1/ + ks. Władysław Wójciak
2/ + Władysława Polek
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Czesława Czyszczoń
19.00 O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie

NIEDZIELA  – 26.04.2015
  7.00 Za wszystkich uczestniczących w majówkach przy Żródłach Wody i za ich rodziny
  9.00 + Józef i Janina Hadwiczak
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna dla rodziny Wójtowicz
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anny i Jerzego Tabaszewskich
12.00 + Aniela Bygłoń
19.00 + Emilia i Jan Miśkowiec


11.04.2015 -

12 – 29 kwietnia 2015 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 12.04.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 + Władysław Zając
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Marii
  2/ + Jan Dubrowski
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Aniela Bydłoń

PONIEDZIAŁEK – 13.04.2015
  6.30 + Szymon Bala
  7.00 1/ W intencji Darii o potrzebne łaski
2/ + Maria Czech
19.00 + Aniela Bydłoń

WTOREK – 14.04.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Jadwiga, Stanisław, Wojciech
  7.00 O zdr. i potrzebne łaski dla Zosi, Ali, Doroty, Darii, Krzysztofa, Wiesławy i Mariana
19.00 + Zbigniew Mlekodaj
ŚRODA – 15.04.2015
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Marysi
2/ + Franciszek i zmarli rodzice 
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Zdzisławy
  • + Władysław Wardęga 4 rocznica śmierci i Walenty Książek 30 rocznica śmierci
  • + Franciszek

CZWARTEK  – 16.04.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Heleny
2/ + Józef, Waleria, Halina
  7.00 1/ + Czesława Czyszczoń
2/ + s. Błażeja
19.00 + Aniela Bydłoń

PIĄTEK – 17.04.2015
  6.30 1/ + Stefania i Dionizy Beda
2/ + Maria Majeran
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Władysław i Katarzyna Wójtowicz
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 18.04.2015
  6.30 + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Maria i Mieczysław Miśkowiec
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 19.04.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Władysławy i Józefa
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Bożeny i Jerzego
2/ Dziękczynno-błagalna w intencji Mamy Krystyny
12.00 + Anna Antolak
19.00 + Adolf i Janina Skawiańczyk


07.04.2015 -

 5 – 12 kwietnia 2015 r.

NIEDZIELA WIELAKNOCNA  – 5.04.2015
PO REZUREKCJI 1/ + Władysław, Maria Luberda
2/ + Józef, Maria, Julia Rączka
3/ + Stanisława i Jan Malik
4/ + Aniela, Rudolf, Józef, Stanisław Rapacz, Anna Gabryś
5/ + Antoni, Czesława Stec
  9.00 + Jan Luberda, Jan Kościelniak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Małgorzaty i Andrzeja
12.00 + Rozalia Masłowska – 21 rocznica śmierci
19.00 + Aniela Bydłoń

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 6.04.2015
  7.00 + Anna Antolak
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Józefa i Krystyny
2/ + Andrzej Książek
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Irena Doniec

WTOREK – 7.04.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Elżbieta Dziki – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Dziki i Zająców
  7.00 + Czesława Czyszczoń
19.00 + Magdalena Kwaśniowska – 15 rocznica śmierci
ŚRODA – 8.04.2015
  6.30 + ks. Władysław Wójciak
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Józef, Stanisław Żur
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • O siłę w podjęciu leczenia z alkoholizmu i nawiązanie więzi z rodziną
  • + Jacek
  • + Antonina i Andrzej Czop
CZWARTEK  – 9.04.2015
  6.30 1/ + Irma Gesin
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Franciszek Skawski
19.00 + Aniela Bydłoń

PIĄTEK – 10.04.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/  + Bartłomiej i Stanisław Handzel
  7.00 1/ + Julian Maciejewski – 1 rocznica śmierci
2/ + Władysława Polek
19.00 + ks. Roman Sapeta i zmarli Chórzyści

SOBOTA – 11.04.2015
  6.30 1/ + Franciszek Skawski
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + ks. Władysław Wójciak 
19.00 + Jan Jamrozowicz

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 12.04.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 + Władysław Zając
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Marii
2/ + Jan Dubrowski
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Aniela Bydłoń


28.03.2015 -

WIELKI TYDZIEŃ
22 marca – 5 kwietnia 2015 r.

NIEDZIELA  – 29.03.2015
  7.00 + Piotr Miśkowiec – 20 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Handzel
10.30 + Jan Wójciak
12.00 + Szymon Bala
17.00 + Józef, Karolina i Józef

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 30.03.2015
  6.30 1/ O pomoc Bożą i opiekę MB dla Darii
2/ + Bronisława i Stefan Łopaccy, Helena Jarowiecka
  7.00 1/ + Józef Palarczyk
2/ + Franciszek Skawski 
17.00 + Szymon Bala

WIELKI WTOREK – 31.03.2015
  6.30 1/ + Jadwiga Truszczyńska i zmarli z rodziny
2/ + ks. Władysław Wójciak
  7.00 + Czesława Czyszczoń
17.00 + Aniela Bydłoń
WIELKA ŚRODA – 1.04.2015
  6.30 + Dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Bronisława i Franciszek Smoleń
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • + Jacek
  • + Stanisława Blecharczyk
  • + Franciszek

WIELKI CZWARTEK  – 2.04.2015
18.00 – MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1/ Za kapłanów pracujących w naszej Parafii i o powołania kapłańskie i zakonne 
2/ + Antonina, Sebastian Czyszczoń i zmarli z rodziny
3/ + Szymon Bala
4/ + Maria Majeran – od sąsiadów

WIELKA SOBOTA – 4.04.2015
18.00 – 1/ + ks. Władysław Wójciak
2/ + Aniela Bydłoń – pierwsza Msza św. gregoriańska
3/ + Antoni i Czesława Stec
4/ + Michał i Anna Żmija

NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 5.04.2015
PO REZUREKCJI 1/ + Władysław, Maria Luberda
2/ + Józef, Maria, Julia Rączka
3/ + Stanisława i Jan Malik
4/ + Aniela, Rudolf, Józef, Stanisław Rapacz, Anna Gabryś
5/ + Antoni, Czesława Stec
  9.00 + Jan Luberda, Jan Kościelniak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Małgorzaty i Andrzeja
12.00 + Rozalia Masłowska – 21 rocznica śmierci
19.00 + Aniela Bydłoń


21.03.2015 -

22 – 29 marca 2015 r.

NIEDZIELA  – 22.03.2015
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 + Józefa i Jan Żurek
10.30 + Leszek Fudali
12.00 + Józef Filas
17.00 + Jan Bielarczyk – 5 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 23.03.2015
  6.30 + Julia i Michał Bielarz
  8.00 1/ + Maria Białoń – od sąsiadów z bloku 4
2/ + Maria Majeran – od sąsiadów
18.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Zofia i Ludwik Chlebek

WTOREK – 24.03.2015
  6.30 + Józefa Orzeł
  8.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + ks. Roman Nitka
15.30 – + Maria Majeran – w miesiąc po śmierci 
18.00 + Andrzej Książek
ŚRODA – 25.03.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  8.00 Dziękczynno-błagalna z VI Róży Kobiet dla członkiń i ich rodzin
10.00 ZA CHORYCH PARAFIAN
18.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie
  • Za przystępujących do dzieła Duchowej Adopcji
  • W intencjach Ojca Świętego
  • + Ks. Władysław
  • + Jacek

CZWARTEK  – 26.03.2015
  6.30 1/ + Józef Palarczyk
2/ + Ludwik, Maria, Tadeusz Kozub
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Józefa i Marii
2/ + Czesława Czyszczoń
3/ + ks. Władysław Wójciak
17.00 BIERZMOWANIE

PIĄTEK – 27.03.2015
  6.30 1/ + Andrzej Książek
2/ + Władysława Polek
  7.00 1/ + Franciszek Skawski
2/ + Zbigniew Pałka
17.00 + Janusz Legutko

SOBOTA – 28.03.2015
  6.30 1/ + Szymon Bala
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Maria i Stanisław Karkula
17.00 Dziękczynno-błagalna w 63 rocznicę ślubu Stanisławy i Antoniego

NIEDZIELA  – 29.03.2015
  7.00 + Piotr Miśkowiec – 20 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Handzel
10.30 + Jan Wójciak
12.00 + Szymon Bala
17.00 + Józef, Karolina i Józef


14.03.2015 -

15 – 22 marca 2015 r.

NIEDZIELA  – 15.03.2015
  7.00 + Józef i Wiktoria Twaróg
  9.00 + Krzysztof Wójciak
10.30 + Krzysztof Wójciak
12.00 + Józef, Józefa Wojdyła
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 16.03.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Józef Palarczyk
  7.00 1/ + Józef
2/ + ks. Władysław Wójciak
17.00 + Andrzej Książek

WTOREK – 17.03.2015
  6.30 1/ + Zbigniew, Bolesław, Małgorzata Luberda
2/ + Zbigniew Nowak – 4 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Józef i Zofia
2/ + Andrzej, Józefa Kułach
17.00 W intencji misji, misjonarzy, intencji i dzieł misyjnych
ŚRODA – 18.03.2015
  6.30 + Marianna i Wojciech Pączek
  7.00 1/ + Józef Czyszczoń
2/ + Józef Wojdyła
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące
  • + ks. Józef Ptak
  • + ks. Tomasza Kania
  • + Paweł Gawron – 10 rocznica śmierci
  • + Jacek

CZWARTEK  – 19.03.2015
  6.30 1/  O Opiekę św. Józefa dla Ojczyzny, Kościoła, Zgr. S. Służebniczek i ich rodzin
2/ + Kunegunda, Andrzej, Józefa
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Święto Patronalne
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Mateusza Józefa
3/ + Jacek Filas
17.00 W intencji Księdza Prałata w dniu imienin

PIĄTEK – 20.03.2015
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże dla Józefa i Krystyny
2/ + Józef, Wiktoria i Jakub Żurek
  7.00 1/ + Józef Lurka
2/ + Józef Luberda 
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 21.03.2015
  6.30 1/ + Andrzej Książek
2/ + Szymon Bala
  7.00 1/ + Józef Wójciak
2/ + Agnieszka Krzyżak – 6 rocznica śmierci i Maria Krzyżak – 18 rocznica śmierci
17.00 + Aniela i Stanisław Niżnik i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 22.03.2015
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 + Józefa i Jan Żurek
10.30 + Leszek Fudali
12.00 + Józef Filas
17.00 + Jan Bielarczyk – 5 rocznica śmierci


08.03.2015 -

 8 – 15 marca 2015 r.

NIEDZIELA  – 8.03.2015
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 W int. s. Beaty Chwistek przełożonej generalnej S. Służebniczek z okazji imienin
10.30 + Stanisław Wójciak
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny

PONIEDZIAŁEK – 9.03.2015
  6.30 1/ + Maria Białóń – od społeczności LO im. Romera
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Stanisław Sarka – 22 rocznica śmierci
2/ + Helena Rusnak
17.00 + Marek Chudy – 10 rocznica śmierci

WTOREK – 10.03.2015
  6.30 1/ + Eugenia i Józef Kroker
2/ + ks. Władysław Wójcik
  7.00 1/ + Władysław i Józefa Buksa
2/ + Zenona Pieszczek
17.00 + Aniela Bydłoń
ŚRODA – 11.03.2015
  6.30 + Józef Palarczyk
  7.00 1/ + Czesława Czyszczoń
2/ + Kazimiera Klimaszewska, Kazimiera Kasprzak 
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • O zdrowie i odpuszczenie grzechów dla Marii
  • + Paweł Gawron – 10 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 12.03.2015
  6.30 1/ + Franciszek Skawski
2/ + Władysława Polek
  7.00 1/ + ks. Władysław Wójciak
2/ + Kazimierz Ponicki
17.00 + Andrzej Książek

PIĄTEK – 13.03.2015
  6.30 1/ + Szymon Bala
2/ + Małgorzata Kłębczyk – 8 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Krystyna Pędzimąż i jej rodzice
2/ + Józef Palarczyk
17.00 + Patrycja Miśkowiec – 1 rocznica śmierci

SOBOTA – 14.03.2015
  6.30 1/ + Emilia i Jan Miśkowiec
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Józef Zając
17.00 + Zm. pracownicy Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce-Zdr. i zm. z ich rodzin

NIEDZIELA  – 15.03.2015
  7.00 + Józef i Wiktoria Twaróg
  9.00 + Krzysztof Wójciak
10.30 + Krzysztof Wójciak
12.00 + Józef, Józefa Wojdyła
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


01.03.2015 -

1 – 8 marca 2015 r.

NIEDZIELA  – 1.03.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę małżeństwa Janiny i Czesława
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anny i Józefa
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Kazimierza i Krystyny Lipień
12.00 + Andrzej Bednarczyk – 4 rocznica śmierci
17.00 + Anna Kulak

PONIEDZIAŁEK – 2.03.2015
  6.30 1/ + Janusz Legutko
2/ + Ignacy 
  7.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Aleksandra i Wacław Szłapka
17.00 + Anna Kulak – ostania Msza św. gregoriańska

WTOREK – 3.03.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Maria Rojek – 15 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Andrzej Książek
2/ + Jan i Edward Karkula 
17.00 + Maria Handzel
ŚRODA – 4.03.2015
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 75 rocznicę urodzin
  7.00 + Janina Koszarek – 3 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla ks. Kazimierza 
  • + Kazimierz, Wiktoria, Edward
  • + Józef i Katarzyna
  • + Cyprian, Maria, Elżbieta, Krzysztof
  • + Jan, Cyryl, Franciszka, Małgorzata, Zofia
  • + Kazimierz

CZWARTEK  – 5.03.2015
  6.30 1/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Stanisław Luberda
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Nadii i Jana
2/ + Helena Siwek, syn Kazimierz 
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 6.03.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Czesława Czyszczoń
  7.00 1/ + Jan Smoleń – 1 rocznica śmierci
2/ + Anna Gil – 8 rocznica śmierci
17.00 + Irena Cieplińska

SOBOTA – 7.03.2015
  6.30 + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Andrzej Książek
2/ + Maria i Karol Sienko
  8.00 + Szymon Bala
17.00 + Katarzyna Mentel – 1 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 8.03.2015
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 W int. s. Beaty Chwistek przełożonej generalnej S. Służebniczek z okazji imienin
10.30 + Stanisław Wójciak
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny


22.02.2015 -

22 lutego – 1 marca 2015 r.

NIEDZIELA  – 22.02.2015
  7.00 + Jan Miśkowiec – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Franciszek Karkula – 14 rocznica śmierci
10.30 + Józefa i Wojciech Kołdras i zmarli z rodziny
12.00 + Antoni Wójciak
17.00 + Anna Kulak

PONIEDZIAŁEK – 23.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 1/ + Józef i Eleonora Kowalczyk
2/ + Irma Gesin
17.00 Dziękczynno-błagalna dla Magdy i Moniki oraz o dary Ducha Świętego

WTOREK – 24.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Aniela Bydłoń 
17.00 + Irena Cieplińska
ŚRODA – 25.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Andrzej Książek 
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie
  • + Maria Rogowiec

CZWARTEK  – 26.02.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 13 rocznicę urodzin Wojciecha
2/ + Anna Kulak 
  7.00 + Janusz Legutko 
17.00 + Aniela Bydłoń

PIĄTEK – 27.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Janusz Legutko
17.00 + Aniela Bydłoń

SOBOTA – 28.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Józefa i Jan Żurek
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny

NIEDZIELA  – 1.03.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę małżeństwa Janiny i Czesława
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anny i Józefa
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Kazimierza i Krystyny Lipień
12.00 + Andrzej Bednarczyk – 4 rocznica śmierci
17.00 + Anna Kulak


15.02.2015 -

15 - 22 lutego 2015 r.

NIEDZIELA  – 15.02.2015
  7.00 + Franciszek i Maria Bala i zmarli z rodziny
  9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
10.30 + Władysław i Władysława Puścian
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Oskara i Oliwii Knapczyk
17.00 + Anna Kulak

PONIEDZIAŁEK – 16.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Aniela Bydłoń 
17.00 + Maria, Jan, Janusz Śnieżek

WTOREK – 17.02.2015
  6.30 W int. Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w rocznicę założenia
  7.00 + Anna Kulak 
17.00 + Zofia Kwaśniowska – 46 rocznica śmierci
ŚRODA POPIELCOWA – 18.02.2015
  7.00 + Janina i Edward Zelwinder
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Anna Kulak
15.30 + Anna Dowgiałło
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • O zdrowie dla Jana 
  • + Czesława
  • + Maria Rogowiec – 1 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 19.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Maria Chlebek – 4 rocznica śmierci 
17.00 + Maria, Jan, Janusz Śnieżek

PIĄTEK – 20.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Aniela Bydłoń 
17.00 + WYPOMINANI

SOBOTA – 21.02.2015
  6.30 1/ + Anna Kulak
2/ + Władysław i Eleonora Wójciak
  7.00 + Maria, Franciszek Rojek
17.00 + Maria, Jan, Janusz Śnieżek

NIEDZIELA  – 22.02.2015
  7.00 + Jan Miśkowiec – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Franciszek Karkula – 14 rocznica śmierci
10.30 + Józefa i Wojciech Kołdras i zmarli z rodziny
12.00 + Antoni Wójciak
17.00 + Anna Kulak


07.02.2015 -

8 – 15  lutego 2015 r.

NIEDZIELA  – 8.02.2015
  7.00 + Maria i Franciszek Bala, Andrzej
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 49 r. śl. Kazimiery i Feliksa
10.30 + Tomasz Nachman – 9 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Kulak

PONIEDZIAŁEK – 9.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji s. Apolonii
2/ + Czesława Czyszczoń
17.00 + Irena Cieplińska

WTOREK – 10.02.2015
  6.30 1/ + Anna Kulak
2/ + Szymon Bala
  7.00 + Aniela Bydłoń 
17.00 W intencji misji, misjonarzy, intencji i dzieł misyjnych
ŚRODA – 11.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Andrzej Książek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji wszystkich chorych i cierpiących z naszej Parafii
  • W intencji wszystkich pracowników służby zdrowia z naszej Parafii
  • O zdrowie dla Doroty
  • Dziękczynno-błagalna dla rodziny
  • O potrzebne łaski dla Agnieszki i Zbyszka
  • O zdrowie dla Jana
  • + Czesława

CZWARTEK  – 12.02.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna i o opiekę MB Nieust. Pom. dla Julii Niżnik w 93 r. urodzin
2/ + Anna Kulak
  7.00 1/ + Janusz Legutko
2/ + Szymona Bala
17.00 + Aniela Bydłoń

PIĄTEK – 13.02.2015
  6.30 1/ + Maria i Henryk w rocznicę śmierci
2/ + Anna Kulak
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 66 rocznicę urodzin Marii
2/ + Antoni i zmarli rodzice
17.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Anieli i Karola Zając

SOBOTA – 14.02.2015
  6.30 1/ W int. dzieci z Ochronki S. Służebniczek, Rodziców i Sióstr Prowadzących 
2/ + Anna Kulak
  7.00 + Irena Cieplińska
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 15.02.2015
  7.00 + Franciszek i Maria Bala i zmarli z rodziny
  9.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
10.30 + Władysław i Władysława Puścian
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Oskara i Oliwii Knapczyk
17.00 + Anna Kulak


01.02.2015 -

1 – 8  lutego 2015 r.

NIEDZIELA  – 1.02.2015
  7.00 + Piotr Toporkiewicz – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Wiktoria i Antoni Palarczyk, Zbigniew Wójtowicz
10.30 + Irena Cieplińska
12.00 + Jan Moskała – 4 rocznica śmierci
17.00 + Anna Kulak – pierwsza Msza św. gregoriańska

PONIEDZIAŁEK  – 2.02.2015
  7.00 O szczęśliwą operację dla Lucyny
  9.00 1/ Za przyjmujących duszpasterską wizytę kolędową
  2/ + Marcin i Magdalena Ciupek
10.30 W intencji Zgromadzeń Zakonnych z naszej Parafii
15.30 + Anna Kulak
17.00 + Maria i Franciszek Romanek i zmarli z rodziny

WTOREK – 3.02.2015
  6.30 1/ O światło Ducha Świętego dla Ojca świętego Franciszka
2/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Anna Kulak
17.00 + Irena Cieplińska
ŚRODA – 4.02.2015
  6.30 + Anna Kulak
  7.00 + Maria Handzel
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • O rozwiązanie problemów w rodzinie
  • Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Angeliki
  • + Janusz Legutko
  • + Maria i zmarli z rodziny Kasprzaków

CZWARTEK  – 5.02.2015
  6.30 1/ O dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne
2/ O zdrowie dla Jolanty 
  7.00 1/ O wytrwanie w postanowieniu
2/ + Anna Kulak
17.00 O powołania Kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 6.02.2015
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Marii, Edyty i Kacpra
2/ + Anna Kulak
  7.00 1/ + Anna, Walenty Jamrozik, Andrzej syn
2/ + Janina Jurzak-Zelwinder – 1 rocznica śmierci
17.00 + Wojciech Pietras

SOBOTA – 7.02.2015
  6.30 + Anna Kulak 
  7.00 1/ + Stanisław Worwa – 1 rocznica śmierci
2/ + Szymon Bala
  8.00 + Aniela Bydłoń
17.00 + Stanisław, Andrzej i Zdzisław

NIEDZIELA  – 8.02.2015
  7.00 + Maria i Franciszek Bala, Andrzej
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 49 rocznicę ślubu Kazimiery i Feliksa
10.30 + Tomasz Nachman – 9 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Kulak


24.01.2015 -

25  stycznia – 1 lutego 2015 r.

NIEDZIELA  – 25.01.2015
  7.00 + Aniela i Wojciech Łąccy
  9.00 + Antoni Gacek – 4 rocznica śmierci
10.30 + Władysław Zając
12.00 + Halina Lubińska
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

PONIEDZIAŁEK – 26.01.2015
  6.30 + Władysław Zając 
  7.00 1/ + Janusz Legutko
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Jan i Anna Nalepowie

WTOREK – 27.01.2015
  6.30 1/ + Halina Lubińska
2/ + Katarzyna Szmatloch
  7.00 1/ + Andrzej Książek
2/ + Władysław Zając
17.00 + Jan i Helena Ciupek, Teresa Gracz
ŚRODA – 28.01.2015
  6.30 + Władysław Zając
  7.00 1/ + Halina Lubińska
2/ + Szymon Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla rodziny i pomyślne zdanie egzaminów dla synów
  • O zdrowie dla Doroty
  • O zdrowie dla Aleksandry Kapiewicz
  • O zdrowie dla Agnieszki
  • O rozwiązanie problemów w rodzinie 
  • + Janusz Legutko

CZWARTEK  – 29.01.2015
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Zbyszka i jego rodziny
2/ + Maria Handzel
  7.00 1/ + Franciszek Malik – 2 rocznica śmierci
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając

PIĄTEK – 30.01.2015
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Kazika i jego rodziny
2/ + Andrzej Książek
  7.00 1/ + Szymon Bala
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając

SOBOTA – 31.01.2015
  6.30 1/ + Aniela Bydłon
2/ + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Antonina Kosek
2/ + Władysław Zając – ostatnia Msza św. gregoriańska
17.00 + Halina Lubińska – ostatnia Msza św. gregoriańska

NIEDZIELA  – 1.02.2015
  7.00 + Piotr Toporkiewicz – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Wiktoria i Antoni Palarczyk, Zbigniew Wójtowicz
10.30 + Irena Cieplińska
12.00 + Jan Moskała – 4 rocznica śmierci
17.00 + Anna Kulak – pierwsza Msza św. gregoriańska


17.01.2015 -

 18 – 25  stycznia 2015 r.

NIEDZIELA  – 18.01.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocz.śl. Krystyny i Zdzisława
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. śl. Agnieszki i Macieja
  2/ + Władysław Zając
10.30 + Halina Lubińska
12.00 + Zbysław Nowak – 14 rocznica śmierci
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 19.01.2015
  6.30 1/ + Władysław Zając
2/ + Szymon Bala
  7.00 1/ + Katarzyna Szmatkoch
2/ + Halina Lubińska
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Kingi

WTOREK – 20.01.2015
  6.30 1/ + Paweł Madeja – 12 rocznica śmierci
2/ + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Maria Handzel
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając
ŚRODA – 21.01.2015
  6.30 + Władysław Zając
  7.00 1/ + Florentyna Gacal – 7 rocznica śmierci
2/ + Halina Lubińska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę urodzin Igi
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mateusza
  • O zdrowie dla Doroty
  • O błogosławieństwo Boże dla rodziny i pomyślne zdanie egzaminów dla synów
  • + Maria
  • + Janusz Legutko
  • + Agnieszka Tatar – 3 rocznica śmierci
CZWARTEK  – 22.01.2015
  6.30 + Wojciech i Aniela Luberda
  7.00 1/ + Krystyna Pędzimąż – 23 rocznica śmierci
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając

PIĄTEK – 23.01.2015
  6.30 1/ + Władysław Zając
2/ + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Janusz Legutko
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Irena Cieplińska

SOBOTA – 24.01.2015
  6.30 1/ + Julia i Stefan Zaborowscy
2/ + Helena Sutor – 1 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Maria i Jerzy Omieciuch
2/ + Władysław Zając
17.00 + Halina Lubińska

NIEDZIELA  – 25.01.2015
  7.00 + Aniela i Wojciech Łąccy
  9.00 + Antoni Gacek – 4 rocznica śmierci
10.30 + Władysław Zając
12.00 + Halina Lubińska
17.00 O poszanowanie życia, w int. oczekujących potomstwa i proszących o nie


10.01.2015 -

 11 – 18  stycznia 2015 r.

NIEDZIELA  – 11.01.2015
  7.00 + Stanisław Maczuga – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Marian Łabuz – 8 rocznica śmierci
10.30 + Wiktoria i Ludwik Skuza i zmarli z rodziny 
12.00 + Władysław Zając
17.00 + Halina Lubińska

PONIEDZIAŁEK – 12.01.2015
  6.30 1/ + Halina Lubińska
2/ + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Andrzej Książek
2/ + Władysław Zając
17.00 + Irena Cieplińska

WTOREK – 13.01.2015
  6.30 + Maria Handzel
  7.00 1/ + Katarzyna Szmatloch
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając
ŚRODA – 14.01.2015
  6.30 + Władysław Zając
  7.00 1/ + Halina Lubińska
2/ + Zmarli rodzice z rodziny Mierzwa
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Aniela
  • + Janusz Legutko
  • + Szymon
CZWARTEK  – 15.01.2015
  6.30 1/ + Szymon Bala 
2/ + Halina Lubińska
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Władysław Zając
17.00 + Irena Cieplińska

PIĄTEK – 16.01.2015
  6.30 1/ + Władysław Zając
2/ + Antoni Sochań
  7.00 1/ + Jan Parzątka – 24 rocznica śmierci
2/ + Halina Lubińska
17.00 + WYPOMINANI

SOBOTA – 17.01.2015
  6.30 1/ + Maria i Mieczysław Miśkowiec
2/ + Janusz Legutko
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Władysław Zając
17.00 + Halina Lubińska

NIEDZIELA  – 18.01.2015
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Krystyny i Zdzisława
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Agnieszki i Macieja
2/ + Władysław Zając
10.30 + Halina Lubińska
12.00 + Zbysław Nowak – 14 rocznica śmierci
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


04.01.2015 -

4 – 11 stycznia 2015 r.

NIEDZIELA  – 4.01.2015
  7.00 + Władysław Zając
  9.00 Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci
10.30 + Czesław Wójtowicz 
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Anny i Mieczysława Gała
17.00 + Halina Lubińska

PONIEDZIAŁEK – 5.01.2015
  6.30 1/ + Maria Handzel
2/ + Bolesław Kubik – 10 rocznica śmierci 
  7.00 1/ O szczęśliwą operację i zdrowie dla Aleksandry Kapiewicz
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Władysław Zając

WTOREK  – 6.01.2015
  7.00 + Władysław Zając
  9.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kasi i Pawełka
10.30 + Paweł Skuza
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Roberta i Małgorzaty Wójciak
15.00 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Piotra i Jego Rodziny z okazji 30 urodzin
17.00 + Halina Lubińska
ŚRODA – 7.01.2015
  6.30 + Halina Lubińska
  7.00 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Mlekodajów i Antoszów
2/ + Władysław Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna dla Bożeny i Tomasza z dziećmi w rocznicę ślubu
  • + Z rodzin Popławskich, Nowosielskich, Obłąków
  • + Janusz Legutko
  • + Szymon

CZWARTEK  – 8.01.2015
  6.30 1/ + Katarzyna Szmatloch 
2/ + Władysław Zając
  7.00 1/ + Janusz – 1 rocznica śmierci
2/ + Halina Lubińska
17.00 + Wanda Bala

PIĄTEK – 9.01.2015
  6.30 1/ + Halina Lubińska
2/ + Andrzej Książek
  7.00 + Wacław Miśkowiec 
17.00 + Władysław Zając

SOBOTA – 10.01.2015
  6.30 1/ + Katarzyna Szmatloch
2/ + Zmarłe Siostry Służebniczki
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Władysław Zając
17.00 + Halina Lubińska

NIEDZIELA  – 11.01.2015
  7.00 + Stanisław Maczuga – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Marian Łabuz – 8 rocznica śmierci
10.30 + Wiktoria i Ludwik Skuza i zmarli z rodziny 
12.00 + Władysław Zając
17.00 + Halina Lubińska


29.12.2014 -

28 grudnia 2014 r. – 4 stycznia 2015 r.

NIEDZIELA  – 28.12.2014
  7.00 + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Julian Maciejewski
10.30 + Irena Macioł
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Jolanty i Roberta
17.00 + Piotr Mazur w rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – 29.12.2014
  6.30 + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Władysław Zając
2/ + Maria Handzel
17.00 + Karolina Krasińska – 3 rocznica śmierci

WTOREK  – 30.12.2014
  6.30 + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Anna Dowgiałło
2/ + Tadeusz Luberda – 2 rocznica śmierci
17.00 + Tadeusz Dymon
ŚRODA – 31.12.2014
  6.30 + Andrzej Książek
  7.00 + Jan Mlekodaj
17.00 1/ W intencji ks. prałata Józefa Kapci z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa
2/ O bł. Boże dla pielgrzymów na Bachledówkę i Krzeptówki
3/ + Aniela Bydłoń
4/ NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości

CZWARTEK  – 1.01.2015
  7.00 + Michał Sowa – 11 rocznica śmierci
  9.00 + Józef Luberda
10.30 1/ O błogosławieństwo Boże dla Aleksandra w 10 rocznicę chrztu św.
2/ + Mieczysław i  Maria Stanik
12.00 O powołania kapłańskie, zakonne, misyjne
17.00 + Jan Wójciak – 2 rocznica śmierci

PIĄTEK  – 2.01.2015
  6.30 1/ O błogosławieństwo Boże na Nowy Rok dla Sióstr Służebniczek i ich Rodzin
2/ W intencji Bogu wiadomej i za dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Halina Lubińska – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Maria Handzel
17.00 + Władysław Zając – pierwsza Msza św. gregoriańska

SOBOTA – 3.01.2015
  6.30 1/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Andrzej Książek
  7.00 + Władysław Zając
  8.00 + Aniela Bydłoń 
17.00 + Halina Lubińska

NIEDZIELA  – 4.01.2015
  7.00 + Władysław Zając
  9.00 Dziękczynno-błagalna w intencji dzieci
10.30 + Czesław Wójtowicz 
12.00 Dziękczynno-błagalna dla Anny i Mieczysława Gała
17.00 + Halina Lubińska


21.12.2014 -

21 – 28 grudnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 21.12.2014
  7.00 + Tomasz Luberda
  9.00 + Julianna, Jan, Eleonora, Agnieszka, Józef Dragon
10.30 + Rozalia Gacek – 1 rocznica śmierci 
12.00 + Władysława Kosek
17.00 + Władysław Zając

PONIEDZIAŁEK – 22.12.2014
  6.30 1/ + Robert i Jan
2/ + Zofia Mlekodaj w rocznicę śmierci
  7.00 1/ + Kazimierz Cieślak
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Irena Macioł

WTOREK  – 23.12.2014
  6.30 1/ + Wiktoria i Andrzej Wójciak
2/ + Wiktoria Gryz
  7.00 1/ W intencji s. Eugenii w okazji imienin
2/ + Robert i Jan
17.00 + Maria Kumorowicz – 1 rocznica śmierci
ŚRODA – 24.12.2014
  6.30 1/ W intencji ks. prałata Józefa Kapci z okazji złotego jubileuszu kapłaństwa
2/ + Władysław, Stefania i Jerzy Ceremuga
3/ + Michał Bednarczyk – 9 rocznica śmierci
4/ + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  5/ + Adam i Anna Jorman
6/ NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla s. Ewy w dniu imienin
  • O zdrowie dla Doroty
  • Dziękczynno-błagalna w intencji Ewy

PASERKA
1/ + Bogusław Kmieciak – 36 rocznica śmierci
2/ + Maria i Jerzy Omieciuch
3/ + Antoni i Helena Podgórscy
4/ + Władysław Zając
5/ + Stanisław Handzel, Bartłomiej ojciec

CZWARTEK  – 25.12.2014
  7.00 1/ + Wiktoria i Andrzej Wójciak
2/ + Wanda Bala
  9.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Irena Macioł
10.30 1/ + Helena, Franciszek i Jan Wójciak
2/ + Czesław Podgórski
12.00 1/ O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie
2/ O zdrowie i bł. Boże dla rodzin Słońskich, Świdrów, Świerków i Żaczków
17.00 + Adam Żurek

PIĄTEK  – 26.12.2014
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Anny i Andrzeja Skwarek
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Krystyny i Jakuba
2/ + Andrzej, Władysław, Stanisław
10.30 1/ O Zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla Szczepana
2/ + Szczepan Zapała
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Ewa Szymańska-Masłowiec

SOBOTA – 27.12.2014
  6.30 + Maria Handzel
  7.00 1/ + Irena Cieplińska
2/ + Julia Żądło
17.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Komorowskich

NIEDZIELA  – 28.12.2014
  7.00 + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Julian Maciejewski
10.30 + Irena Macioł
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Jolanty i Roberta
17.00 + Piotr Mazur w rocznicę śmierci


13.12.2014 -

14 – 21 grudnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 14.12.2014
  7.00 + Antoni i Józefa Gredeccy
  9.00 + Irena i Cyprian Lipińscy
10.30 + Janina Kościelniak – 8 rocznica śmierci 
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Barbara i Tomasz Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 15.12.2014
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Wiktoria Wójciak – 30 rocznica śmierci
2/ + Janina Marczyk
17.00 + Irena Macioł

WTOREK  – 16.12.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę małżeństwa
2/ + Kazimierz Cieślak
  7.00 + Władysław Zając
17.00 + Maria Plesińska – 3 rocznica śmierci
ŚRODA – 17.12.2014
  6.30 + Anna Dowgiałło
  7.00 + Janina Marczyk
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Magdalena i Stanisław Miśkowiec
  • + Kazimierz
  • + Janina
  • + Anna, Jan, Sebastian, Gertruda Kościelniak
  • + Aniela

CZWARTEK  – 18.12.2014
  6.30 1/ + Maria Handzel
2/ + Aniela Bydłoń
  7.00
17.00 + Władysław Zając

PIĄTEK – 19.12.2014
  6.30 1/ + Barbara Woźniak, Stanisław mąż 
2/ + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Janina Marczyk
2/ + Irena Cieplińska
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.12.2014
  6.30 1/ + Kazimierz Cieślak
2/ + Franciszek Biernat – 2 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Magda Jaje
2/ + Irena Macioł
17.00 + Sebastian i Antonina Czyszczoń i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 21.12.2014
  7.00 + Tomasz Luberda
  9.00 + Julianna, Jan, Eleonora, Agnieszka, Józef Dragon
10.30 + Rozalia Gacek – 1 rocznica śmierci 
12.00 + Władysława Kosek
17.00 + Władysław Zając


07.12.2014 -

7 – 14 grudnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 7.12.2014
  7.00 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
  9.00 + Maria Luberda
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 O błogosławieństwo Boże dla Barbary
17.00 + Irena Macioł

PONIEDZIAŁEK – 8.12.2014
  7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  9.00 + Ks. Adam Sroka
15.30 + Teresa Gacek – 9 rocznica śmierci
17.00 O błogosławieństwo Boże dla I Róży Kobiet

WTOREK  – 9.12.2014
  6.30 1/ + Aniela Bydłoń
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Anna Dowgiałło
2/ + Kazimierz Cieślak
17.00 + Władysław Zając
ŚRODA – 10.12.2014
  6.30 + Aniela Bednarczyk
  7.00 1/ + Maria, Jan, Józef, Jan
2/ + Maria i zmarli z rodziny
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Janina
  • + Kazimierz

CZWARTEK  – 11.12.2014
  6.30 1/ + Maria Wójciak
2/ + Irena Macioł
  7.00 1/ + Kazimierz Cieślak
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Marian Sularz

PIĄTEK – 12.12.2014
  6.30 1/ + Małgorzata Luberda – 19 rocznica śmierci
2/ + Aniela Bydłoń
  7.00 1/ + Anna Dowgiałło
2/ + Janina Matysik-Sitko
17.00 + Ewa Szymańska-Masłowiec


,SOBOTA – 13.12.2014
  6.30 1/ + Zdzisław Palacz – 8 rocznica śmierci
2/ + Władysław Zając
  7.00 1/ + Irena Cieplińska
2/ + Mieczysław Sołtys – 7 rocznica śmierci
17.00 + Józef Petryla

NIEDZIELA  – 14.12.2014
  7.00 + Antoni i Józefa Gredeccy
  9.00 + Irena i Cyprian Lipińscy
10.30 + Janina Kościelniak – 8 rocznica śmierci 
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Barbara i Tomasz Wójciak


30.11.2014 -

30  listopada – 7 grudnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 30.11.2014
  7.00 + Andrzej i Maria Polak
  9.00 + Andrzej Bednarczyk
10.30 W intencji ks. Andrzeja 
12.00 + Sebastian i Marianna Kielusiak
17.00 + Janusz Łęczyński – 10 rocz. śm.

PONIEDZIAŁEK – 1.12.2014
  6.30 + Zmarli rodzice i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Antonina i Stanisław Książek
2/ + Jan Mszański – 2 rocznica śmierci
17.00 + Władysław Zając

WTOREK  – 2.12.2014
  6.30 1/ + Maria i  Józef Filas
2/ + Józef i Waleria Palarczyk
  7.00 1/ + Janina Matysik-Sitko
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Ludwik Tokarczyk – 2 rocznica śmierci
ŚRODA – 3.12.2014
  6.30 + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 + Maria i Mieczysław Miśkowiec
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • W intencji Katarzyny
  • + Janina Lubińska – 9 rocznica śmierci
  • + Aniela Cieślak
  • + Andrzej

CZWARTEK  – 4.12.2014
  6.30 1/ + Barbara Woźniak, mąż Stanisław
2/ + Barbara Wójtowicz babcia i Barbara Wójtowicz ciocia
  7.00 1/ + Barbara, Antoni i zmarli z rodziny Kasprzaków
2/ + Irena Cieplińska
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 5.12.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk – 1 rocznica śmierci
2/ + Czesław Zając
  7.00 1/ + Anna Dowgiałło
2/ + Kazimierz Cieślak
17.00 + Aniela Bednarczyk

SOBOTA – 6.12.2014
  6.30 + Anna Zając – 6 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Władysław Zając
2/ + Jakub Gąsienica
  8.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Agnieszki
17.00 + Franciszek i Maria Maciura

NIEDZIELA  – 7.12.2014
  7.00 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
  9.00 + Maria Luberda
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 O błogosławieństwo Boże dla Barbary
17.00 + Irena Macioł


23.11.2014 -

23 – 30  listopada 2014 r.

NIEDZIELA  – 23.11.2014
  7.00 O królowanie Serca Bożego w rodzinach – od Bożego Ciała
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Sebastian i Marianna Kielusiak
17.00 + Piotr Rokita

PONIEDZIAŁEK – 24.11.2014
  6.30 W intencji Bogu wiadomej
  7.00 1/ + Stanisław, Antoni Wójciak
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Helena Śmietana

WTOREK  – 25.11.2014
  6.30 1/ + Kazimierz Cieślak
2/ + Wanda Bala
  7.00 + Katarzyna Mentel
17.00 O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie
ŚRODA – 26.11.2014
  6.30 + Marian Lelek
  7.00 + Marianna Pędzimąż – 13 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • Aniela Cieślak

CZWARTEK  – 27.11.2014
  6.30 + Elżbieta i Adam Dziki, Stanisław i Anna Zając
  7.00 + Irena Cieplińska
17.00 + Irena Macioł

PIĄTEK – 28.11.2014
  6.30 W intencji Bogu wiadomej 
  7.00 1/ + Anna, Halina, Wojciech Woźniak
2/ + Władysława Macioł – 5 rocznica śmierci
17.00 + Janina Wójciak, Maria Zebzda

SOBOTA – 29.11.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zając
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Władysław Zając
2/ + Anita Klocek
17.00 + Irena Macioł

NIEDZIELA  – 30.11.2014
  7.00 + Andrzej i Maria Polak
  9.00 + Andrzej Bednarczyk
10.30 W intencji ks. Andrzeja w dniu imienin
12.00 + Sebastian i Marianna Kielusiak
17.00 + Janusz Łęczyński – 10 rocznica śmierci


15.11.2014 -

16 – 23  listopada 2014 r.

NIEDZIELA  – 16.11.2014
  7.00 + Jakub, Jan Żurek
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marii i Józefa
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Konrada
10.30 + Jan Matuszek – 4 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Marka i Haliny
17.00 O błogosławieństwo Boże na nowej drodze życia dla Stanisława i Aurelii Jurkowskich

PONIEDZIAŁEK – 17.11.2014
  6.30 1/ + Janina Matysik-Sitko
      2/ +Justyna i Karol
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa
2/ + Tadeusz Dymon
17.00 + Marcin Pawluk – 1 rocznica śmierci, Krzysztof ojciec

WTOREK  – 18.11.2014
  6.30 + Aniela Bednarczyk
  7.00 1/ + Irena Macioł
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Marian Sularz
ŚRODA – 19.11.2014
  6.30 + Aniela Cieślak
  7.00 + Maria i Mieczysław
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Irena
  • + Janina
  • + Kazimierz

CZWARTEK  – 20.11.2014
  6.30 + Józef Kosek, Zofia żona 
  7.00 1/ + Janina Matysik-Sitko
2/ + Eward i Eugeniusz
17.00 + Jan i zmarli z rodziny Klempka

PIĄTEK – 21.11.2014
  6.30 1/ + Dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Kazimierz Cieślak
  7.00 1/ Dziękczynna za otrzymane łaski
2/ + Zmarli z rodziny Mardauszów i Blecharczyków
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.11.2014
  6.30 1/ + Tadeusz Dymon
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 + Irena Macioł
17.00 W intencjach Orkiestry OSP Rabka-Zdrój

NIEDZIELA  – 23.11.2014
  7.00 O królowanie Serca Bożego w rodzinach – od Bożego Ciała
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Sebastian i Marianna Kielusiak
17.00 + Piotr Rokita


08.11.2014 -

9 – 16  listopada 2014 r.

NIEDZIELA  – 9.11.2014
  7.00 + Zofia Pitek
  9.00 + Anna i Michał Żmija
10.30 1/ O zdrowie dla Zofii
2/ + Jakub i Katarzyna Wójciak
12.00 W intencji Koła Łowieckiego Bór w Rabce-Zdroju za przyczyną św. Huberta
17.00 + Zmarli z rodziny Jazmrozik

PONIEDZIAŁEK – 10.11.2014
  6.30 1/ + Jadwiga Groszek
2/ + Irena Macioł
  7.00 1/ + Janina Matysik-Sitko
2/ + Genowefa, Zofia, Janina i Stefania z domu Gil
17.00 + Krzysztof Pawluk – 7 rocznica śmierci, Marcin syn

WTOREK  – 11.11.2014
  6.30 1/ + Zmarłe członkinie I Róży Kobiet 
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
12.00 ZA OJCZYZNĘ
17.00 + Stanisław Haras, Wiktoria i Władysław
ŚRODA – 12.11.2014
  6.30 + Władysław Zając
  7.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Łukasz Herdzik, Maria żona
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Irena
  • + Janina

CZWARTEK  – 13.11.2014
  6.30 1/ + Stanisław Bydłoń
2/ + Regina Kubik
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Barbary i Karola
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Stanisław Wójciak

PIĄTEK – 14.11.2014
  6.30 1/ + Antoni Sochań
2/ + Ludwika, Maria, Tadeusz
  7.00 1/ + Janina Matysik-Sitko
2/ + Tadeusz Dymon
17.00 + Anna i Wojciech Czyszczoń z dziećmi

SOBOTA – 15.11.2014
  6.30 + Władysław Zając
  7.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Józef i Maria Iskrzyccy
17.00 + Leon Płocki – 20 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 16.11.2014
  7.00 + Jakub, Jan Żurek
  9.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Marii i Józefa
10.30 + Jan Matuszek – 4 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Marka i Haliny
17.00 O bł. Boże na nowej drodze życia dla Stanisława i Aurelii Jurkowskich


02.11.2014 -

2 listopada – 9 listopada 2014 r.


NIEDZIELA  – 2.11.2014
  7.00 + Zofia i Józef Skwarek
  9.00 + Sebastian i Antonina Czyszczoń i zmarli z rodziny
10.30 + Józef Domagała
12.00 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
17.00 + Paweł Karkula

PONIEDZIAŁEK – 3.11.2014
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Katarzyna i Stanisław Gil, synowie Józef i Jan
2/ + Zmarli z rodziny Czyszczoniów i Dudzików
17.00 ++ WYPOMINANI

WTOREK  – 4.11.2014
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 71 rocznicę urodzin Andrzeja 
  7.00 + Aniela Bednarczyk 
17.00 ++ WYPOMINANI
ŚRODA – 5.11.2014
  6.30 + Józef, Tomasz, Wiktoria
  7.00 ++ WYPOMINANI
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Aniela Cieślak
  • + Janina

CZWARTEK  – 6.11.2014
  6.30 1/ + Zmarłe Siostry Służebniczki
2/ + Wiktoria Gryz w rocznicę śmierci
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Halina Lubińska
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 7.11.2014
  6.30 1/ + Julia i Wojciech Czyszczoń
2/ ++ WYPOMINANI
  7.00 1/ + Honorata i Józef Słońscy
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Zdzisław Wierzycki, Franciszka matka

SOBOTA – 8.11.2014
  6.30 1/ + Zmarli z rodziny Sroków
2/ + Wanda Bala
  7.00 1/ + Jan Magiera – 2 rocznica śmierci
2/ + Władysław Zając
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 9.11.2014
  7.00 + Zofia Pitek
  9.00 + Anna i Michał Żmija
10.30 1/ O zdrowie dla Zofii
2/ + Jakub i Katarzyna Wójciak
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ W intencji Koła Łowieckiego Bór w Rabce-Zdroju za przyczyną św. Huberta
17.00 + Zmarli z rodziny Jazmrozik


25.10.2014 -

26 października – 2 listopada 2014 r.

NIEDZIELA  – 26.10.2014
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Adam Gacek w rocznicę śmierci
12.00 + Józef Domagała
17.00 + zmarli z rodziny Kulig

PONIEDZIAŁEK – 27.10.2014
  6.30 1/ + Stanisław Kosek
2/ + Alicja Buczek
  7.00 1/ + Czesława w 35 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Filas
2/ + Jadwiga Groszek
17.00 + Rozalia

WTOREK  – 28.10.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna dla Krzysztofa i całej rodziny, o miłość braterską dla Tadeusza
2/ + Władysław Zając
  7.00 1/ + Kazimiera Klimaszewska
2/ + Jan Masłowski – 25 rocznica śmierci
17.00 + Jan i zmarli z rodziny
ŚRODA – 29.10.2014
  6.30 + Marian Sularz
  7.00 1/ + Helena Bielarz
2/ + Irena Cieplińska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Aniela Cieślak

CZWARTEK  – 30.10.2014
  6.30 1/ + Franciszek i Helena Wójciak
2/ + Wanda Bala
  7.00 1/ + Tadeusz Dymon
2/ + Jadwiga Groszek
17.00 + Franciszek

PIĄTEK – 31.10.2014
  6.30 1/ + Stanisław Kosek
2/ + Magdalena i Jakub Filas
  7.00 1/ + Stanisław Wójciak i rodzice Katarzyna i Ludwik
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Maria i Władysław Luberda

SOBOTA  – 1.11.2014
  7.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn, zmarli z rodziny Miśkowców i Czyszczoniów
  9.00 + Stanisław Bydłoń
10.30 + Zmarli z IV Róży Matki Bożej Królowej Polski
12.00 + Zmarli uczestnicy procesji Bożego Ciała ze Słonego
14.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ ++ WYPOMINANI
3/ + Julia Majoch, Władysław Gawron
4/ + Irena Cieplińska
17.00 + Maria i Jerzy Omieciuch

NIEDZIELA  – 2.11.2014
  7.00 + Zofia i Józef Skwarek
  9.00 + Sebastian i Antonina Czyszczoń i zmarli z rodziny
10.30 + Józef Domagała
12.00 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
17.00 + Paweł Karkula


18.10.2014 -

19 – 26 października 2014 r.

NIEDZIELA  – 19.10.2014
  7.00 + Wacław, Nadzieja, Tadeusz Gabis
  9.00 + Tomasz Luberda
10.30 + Regina i Józef Mszańscy
12.00 + Józef – 34 rocznica śmierci
17.00 W intencji chorych ze Słonego

PONIEDZIAŁEK – 20.10.2014
  6.30 1/ + Tadeusz Dymon
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Irena i Edward Przewłoccy
17.00 + Aniela Bednarczyk

WTOREK  – 21.10.2014
  6.30 + Urszula Kasprzak 
  7.00 1/ + Jakub Gąsienica, Katarzyna Chmielarczyk
2/ + Wanda Bala
17.00 W intencji Beaty i Marka Niedźwiedź z podziękowaniem od Kręgu Rodzin
ŚRODA – 22.10.2014
  6.30 + Irena Macioł
  7.00 + Władysław Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Irena

CZWARTEK  – 23.10.2014
  6.30  
  7.00 + Aniela Cieślak
17.00 + Katarzyna i zmarli z rodziny Huzior

PIĄTEK – 24.10.2014
  6.30 1/ + Czesław Wójtowicz – 4 rocznica śmierci
2/ + Helena Mucha
  7.00 + Stanisław i Czesława – 35 rocznica śmierci
17.00 + Andrzej Egert

SOBOTA – 25.10.2014
  6.30 + Aniela Bednarczyk 
  7.00 1/ W int. Zgr. Sióstr Św. Józefa w rocz. kanonizacji św. Zygmunta Gorazdowskiego
2/ + Józef Kowalcze
17.00 O poszanowanie życia, w int. spodziewających się potomstwa i proszących o nie

NIEDZIELA  – 26.10.2014
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Adam Gacek w rocznicę śmierci
12.00 + Józef Domagała
17.00 + zmarli z rodziny Kulig


11.10.2014 -

12 – 19 października 2014 r.

NIEDZIELA  – 12.10.2014
  7.00 + Anna i Władysław Gil
  9.00 + Stanisława i Ignacy Duszyc
10.30 + Józefa Orzeł w rocznicę śmierci
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Anny Wójciak
17.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Edyty i Piotra

PONIEDZIAŁEK – 13.10.2014
  6.30 1/ O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Marii
2/ + Wanda Bala
  7.00 + Władysław Zając
17.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Marianny Madeja
2/ + Jan i Wiktoria Wójciak

WTOREK  – 14.10.2014
  6.30 1/ W intencji s. Małgorzaty – przełożonej prowincjalnej Sióstr Służebniczek
2/ + Irena Cieplińska
  7.00 + Tadeusz Dymon 
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Anny Wójciak
ŚRODA – 15.10.2014
  6.30 + Władysław Syrek i zmarli z rodziny
  7.00 1/ + Jadwiga
2/ + Wanda Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Maria Kubińska – 10 rocznica śmierci
  • + ks. Leon Baran – 10 rocznica śmierci
  • + Aniela Cieślak

CZWARTEK  – 16.10.2014
  6.30 + Irena Cieplińska
  7.00 1/ + dr Maria Stochel – 2 rocznica śmierci
2/ + Helena Mucha
17.00 + Jan Kubasiak i Hildegarda żona

PIĄTEK – 17.10.2014
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
  7.00 + Tadeusz Dymon
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 18.10.2014
  6.30 1/ + Wanda Bala
2/ + Teresa Karkoszka
  7.00 1/ + Andrzej Egert
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Roman Łazarski

NIEDZIELA  – 19.10.2014
  7.00 + Wacław, Nadzieja, Tadeusz Gabis
  9.00 + Tomasz Luberda
10.30 + Regina i Józef Mszańscy
12.00 + Józef – 34 rocznica śmierci
17.00 W intencji chorych ze Słonego


08.10.2014 -

5 – 12 października 2014 r.

NIEDZIELA  – 5.10.2014
  7.00 + Edward Dudzik – 4 rocz. śmierci
  9.00 + Stanisław, Aniela Gil, Franciszek, Władysław, Stanisław synowie, Michał Siepak
10.30 + Franciszek Gacek – 8 rocz. śmierci
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Natalii i Jana

PONIEDZIAŁEK – 6.10.2014
  6.30 1/ + Tadeusz Dymon
2/ + Aniela Cieślak
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla pewnej osoby
2/ + Marian Sularz
17.00 Dziękczynno-błagalna w 7 rocznicę ślubu Anny i Rafała i w intencji ich dzieci

WTOREK  – 7.10.2014
  6.30 1/ + Aniela Bednarczyk
2/ + Helena Mucha
  7.00 1/ + Władysław Zając
2/ + Wanda Bala
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i Zdzisława
ŚRODA – 8.10.2014
  6.30 + Jan Świder i rodzice
  7.00 1/ + Robert Wójciak
2/ + Aniela Cieślak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Artura z okazji imienin
  • + Anna Pacula w 9 rocznicę śmierci
  • + Irena
  • + Józef Wojciaczyk
  • + Maria Kubik
  • + Józef Krzysztof
  • + Józef Talowek

CZWARTEK  – 9.10.2014
  6.30 + Wanda Bala
  7.00 1/ + Robert Filas – 21 rocznica śmierci
2/ + Irena Cieplińska
17.00 + Daniel Sroga


PIĄTEK – 10.10.2014
  6.30 1/ O Opiekę Boża w roku maturalnym, o wyprostowanie drogi życia dla Jana Lee
2/ + Jan Gawron – 18 rocznica śmierci, Paweł syn
  7.00 + Irena Macioł
17.00 + Maria Skwarek – 12 rocznica śmierci

SOBOTA – 11.10.2014
  6.30 1/ + Marian Sularz
2/ + Helena Mucha
  7.00 + Krystyna Mayer
17.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Anny i Jana

NIEDZIELA  – 12.10.2014
  7.00 + Anna i Władysław Gil
  9.00 + Stanisława i Ignacy Duszyc
10.30 + Józefa Orzeł w rocznicę śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Edyty i Piotra


01.10.2014 -

28 września – 5 października 2014 r.

NIEDZIELA  – 28.09.2014
  7.00 + Jan Jugowicz – 17 rocznica śmierci
  9.00 ++ Zmarli z rodzin VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia 
                             Wiernych
10.30 + Teodozja i Józef Bala
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ + prof. Teresa Adamek-Guzik
3/ + Józef Lubiński – 30 rocznica śmierci
17.00 W intencji Rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała

PONIEDZIAŁEK – 29.09.2014
  6.30 1/ O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Rafała
2/ + Aniela Cieślak
  7.00 1/ W intencji Bogu wiadomej
2/ + Irena Macioł
17.00 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Pawła i Moniki Żurek

WTOREK  – 30.09.2014
  6.30 1/ + Bronisława Nowak – 10 rocznica śmierci
2/ + Aniela Cieślak
  7.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Helena Mucha
17.00 + Teresa i Adam Gacek
ŚRODA – 1.10.2014
  6.30 + Małgorzata Ochman
  7.00 + Aniela Bednarczyk
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Danuty z okazji imienin
  • O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże oraz szczęśliwy powrót do domu dla kuracjuszy z domu Żuraw
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Maria i Ignacy Polak
  • + Józef Worwa
  • + Aniela Cieślak
CZWARTEK  – 2.10.2014
  6.30 1/ O Opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci w Przedszkolu Sióstr Służebniczek
2/ + Franciszek Król, rodzice i rodzeństwo
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Kazimierza
2/ + Stanisława Wojtas – 4 rocznica śmierci
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 3.10.2014
  6.30 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa
2/ + Andrzej Egert
  7.00 1/ + Katarzyna i Andrzej Bydłoń
2/ + Tadeusz Dymon
17.00 + Sebastian Czyszczoń

SOBOTA – 4.10.2014
  6.30 Dziękczynna za uzdrowienie z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
  7.00 1/ + Franciszek Kosek
2/ + Franciszek Wójciak
  8.00 + Adam – w dniu urodzin
17.00 + Stanisław Filas

NIEDZIELA  – 5.10.2014
  7.00 + Edward Dudzik – 4 rocznica śmierci
  9.00 + Stanisław, Aniela Gil, Franciszek, Władysław, Stanisław synowie, Michał Siepak
10.30 + Franciszek Gacek – 8 rocznica śmierci
12.00 + Małgorzata i Krzysztof Latos
17.00 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Natalii i Jana


21.09.2014 -

21 – 28 września 2014 r.

NIEDZIELA  – 21.09.2014
  7.00 + Józef Lurka w rocznicę śmierci
  9.00 + Stanisław Twaróg
10.30 + Jan Wójciak
12.00 + Teresa i Leon Czajkowscy
17.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana

PONIEDZIAŁEK – 22.09.2014
  6.30 1/ Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Tadeusza i Kingi w 11 rocznicę ślubu 
2/+ Władysław Zając
  7.00 1/ + Janina i Witold Rawicz - Lipiński i wnuk Michał 
2/ + S. Jowita
17.00 + Irena i Cyprian Lipińscy

WTOREK  – 23.09.2014
  6.30 1/ + Irena Macioł
2/ + Józef Kasprzyk w 11 r śm 
  7.00 1/ + Krystyna Mayer
2/ + Aniela Cieślak 
17.00 + Józef Domagała
ŚRODA – 24.09.2014
  6.30 + Tadeusz Dymon 
  7.00 1/ O Boże błogosławieństwo dla Róży Św. Jana Pawła II
2/ + Aniela Bednarczyk
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Ignacy, Maria Polak
  • + Józef Worwa
  • + Kazimierz, Zofia i Helena Pękala
  • + Michał, Józefa, Wojciech, Paulina, Stefania Kowalczyk   

CZWARTEK  – 25.09.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna za rodzinę Sienków
2/ + Stanisław Luberda 
  7.00 1/ + Andrzej Egert
2/ + Elżbieta Parzątka – 4 rocznica śmierci
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

PIĄTEK – 26.09.2014
  6.30 + Julia i Władysław Gąsior 
  7.00 1/ + Marian Sularz
2/ + Krystyna i Stefan Tomalak
17.00 + Bronisława Surówka

SOBOTA – 27.09.2014
  6.30 + Aniela Bednarczyk
  7.00 1/ O światło Ducha Świętego i błogosław. Boże w dorosłym życiu dla Marcina
2/ + Urszula Kasprzak
17.00 Dziękczynno-błagalna w 6 rocznicę ślubu Marii i Tomasza

NIEDZIELA  – 28.09.2014
  7.00 + Jan Jugowicz – 17 rocznica smierci
  9.00 ++ Zmarli z rodzin VIII Róży Kobiet MB Wspomożenia Wiernych
10.30 + Teodozja i Józef Bala
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ + prof. Teresa Adamek-Guzik
3/ + Józef Lubiński – 30 rocznica śmierci
17.00 W intencji Rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała


13.09.2014 -

14 – 21 września 2014 r.

NIEDZIELA  – 14.09.2014
  7.00 + Stefania Wójciak
  9.00 + Zbigniew Luberda w 10 rocznicę śmierci
10.30 + Anna Szewczyk i Stanisław Niżnik
12.00 Dziękczynna za urodzaje – od Bożego Ciała
17.00 + Józef i Stanisława Ochoccy

PONIEDZIAŁEK – 15.09.2014
  6.30 + Sebastian i Marianna Kielusiak
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
17.00 + Bronisława Surówka

WTOREK  – 16.09.2014
  6.30 + Marian Sularz
  7.00 1/ Dziękczynna za udaną operację z prośbą o zdrowie dla Zofii
2/ + Aniela Bednarczyk
17.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec i Łopata
ŚRODA – 17.09.2014
  6.30 + Andrzej Egert
  7.00 1/ + Józef Domagała
2/ + Irena Macioł
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 29 rocznicę ślubu Artura i Doroty
  • Dziękczynna z prośbą o Błog. Boże dla Patryka w 5 rocznicę urodzin 
  • + Władysław
  • + Ks. Kamil Kowalczyk 
  • + Maria Miśkowiec 
  • + Kacper Panek 

CZWARTEK  – 18.09.2014
  6.30 + Wojciech Rojek
  7.00 1/ + Stanisław Mentel
2/ + Cyryl Duggan
17.00 + dr Lidia Olszowska w 8 rocznicę śmierci

PIĄTEK – 19.09.2014
  6.30 1/ + Aniela Bednarczyk
2/ + Helena i Marek Kłacz i zmarli z rodziny
  7.00 O Błogosławieństwo Boże w Rodzinie 
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.09.2014
  6.30 1/ + Józef Madeja – 2 rocznica śmierci
2/ + Władysław Zając
  7.00 + Józef Domagała
17.00 Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Danuty

NIEDZIELA  – 21.09.2014
  7.00 + Józef Lurka w rocznicę śmierci
  9.00 + Stanisław Twaróg
10.30 + Jan Wójciak
12.00 + Teresa i Leon Czajkowscy
17.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana


06.09.2014 -

7 – 14 września 2014 r.

NIEDZIELA  – 7.09.2014
  7.00 + Katarzyna Mentel
  9.00 + Zofia i Piotr Łopata
10.30 + Maria Czyżowicz
12.00 + Ewa i Ludwik Handzel
17.00 + Roman i Bogumiła Migda w rocznicę śmierci

PONIEDZIAŁEK – 8.09.2014
  6.30 1 /+ Józef Konik – 2 rocznica śmierci
2/ + Karolina Krasińska
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla Nadziei i Jana
2/ O światło Ducha Świętego dla syna Pawła z rodziną
17.00 + Władysław i Henryk Sęk

WTOREK  – 9.09.2014
  6.30 + Józefa i Jan Żurek 
  7.00 1/ + Aniela Bednarczyk
2/ + Jan i Magdalena Czyszczoń i zmarli z rodziny
17.00 + Stanisław Kożuchowski z rodziną
ŚRODA – 10.09.2014
  6.30 1/ W intencji Sióstr Służebniczek o powołania z podziękowaniem za trud wychowywania dzieci w Przedszkolu
2/ + Krystyna Mayer
  7.00 + Piotr i Katarzyna Samborscy
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • Maciej Kwaśniowski – 24 rocznica śmierci
CZWARTEK  – 11.09.2014
  6.30 1/ + Aniela Bednarczyk
2/ + Marian Sularz
  7.00 + Andrzej Egert
17.00 + Paweł Małkiewicz

PIĄTEK – 12.09.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 22 rocznicę ślubu Danuty i Roberta
2/ + Irena Macioł
  7.00 W intencji rodzin Kosteckich, Łazickich, Adamczyk oraz za zmarłych z tych rodzin oraz + Aniela, Anna, Krystyna, Henryk
17.00 + Józef Domagała

SOBOTA – 13.09.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Iwony i Bartłomieja Jurzec
2/ + Wiesław Ścisłowicz
  7.00 1/ + Józef Domagała
2/ + Jan Kruszewski – 3 rocznica śmierci
17.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Józefa i Anny

NIEDZIELA  – 14.09.2014
  7.00 + Stefania Wójciak
  9.00 + Zbigniew Luberda w 10 rocznicę śmierci
10.30 + Anna Szewczyk i Stanisław Niżnik
12.00 Dziękczynna za urodzaje – od Bożego Ciała
17.00 + Józef i Stanisława Ochoccy


23.08.2014 -

24 – 31 sierpnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 24.08.2014
  7.00 + Katarzyna Mentel
  9.00 + Patrycja Miśkowiec
10.30 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
12.00 + Aleksandra i Wacław Szłapka
19.00 + Jerzy Pietraszek

PONIEDZIAŁEK – 25.08.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Bronisława Surówka
19.00 1/ O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie
2/ + Ludwik Tokarczyk

WTOREK  – 26.08.2014
  6.30 + Władysław Ponicki
  7.00 + Józef Domagała
19.00 + Katarzyna Mentel – ostatnia Msza św. gregoriańska
ŚRODA – 27.08.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa – 1 rocznica śmierci
  7.00 + Ignacy Tomalczyk – 10 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna za dar sakramentu małżeństwa z prośbą o potrzebne łaski dla Pawła i Lavanii
  • + Marian

CZWARTEK  – 28.08.2014
  6.30 1/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Bronisława Surówka, Helena Domagała, Władysław Żurek
  7.00 + Bronisława Surówka
19.00 + Władysław i Henryk Sęk

PIĄTEK – 29.08.2014
  6.30 + Bronisława Surówka
  7.00 1/ + Maria Ciepła
2/ + Władysław Zając
19.00 + Andrzej Pępkowski – 3 rocznica śmierci

SOBOTA – 30.08.2014
  6.30 O bł. Boże dla dzieci przedszkolnych, rodziców i prowadzących S. Służebniczek
  7.00 + Józef Domagała
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 31.08.2014
  7.00 O błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny dla Karola i Weroniki
  9.00 + Hieronim Pełka – 5 rocznica śmierci
10.30 Dziękczynno-błagalna w 46 rocznicę ślubu Barbary i Jana
12.00 + Bronisław Wójcik – 4 rocznica śmierci
19.00 + Rafał Sowiński


16.08.2014 -

17 – 24 sierpnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 17.08.2014
  7.00 + Katarzyna Mentel
  9.00 + Bolesław Luberda – 8 rocznica śmierci
10.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra
12.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Tadeusz Kozak

PONIEDZIAŁEK – 18.08.2014
  6.30 + Wiktoria i Piotr Luberda (48 rocznica śmierci)
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Maria i Józef Iskrzyccy

WTOREK  – 19.08.2014
  6.30 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
  7.00 + Teresa Palarczyk – 10 rocznica śmierci
19.00 + Katarzyna Mentel
ŚRODA – 20.08.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Józef Domagała
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Błagalna o dary Ducha Świętego dla Pawła i Lavanii
  • + Marian

CZWARTEK  – 21.08.2014
  6.30 + Bronisława Surówka
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Maria i zmarli z rodziny

PIĄTEK – 22.08.2014
  6.30 + Bronisława Surówka
  7.00 + Julian Zając – 3 rocznica śmierci
19.00 + Katarzyna Mentel

SOBOTA – 23.08.2014
  6.30 + Józef Damagała
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Maria i Stanisław Luberda, Aniela i Franciszek Zając

NIEDZIELA  – 24.08.2014
  7.00 + Katarzyna Mentel
  9.00 + Patrycja Miśkowiec
10.30 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
12.00 + Aleksandra i Wacław Szłapka
19.00 + Jerzy Pietraszek


10.08.2014 -

10 – 17 sierpnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 10.08.2014
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń VIII Róży Kobiet i ich rodzin
  9.00 + Katarzyna Mentel
10.30 + Stanisław Kowalski – 30 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 Dziękczynno-błagalna w 22 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława

PONIEDZIAŁEK – 11.08.2014
  6.30 + Bronisława Surówka
  7.00 Zmarli z rodzin uczestników majówek przy źródełku na ul. Cichej
19.00 + Katarzyna Mentel

WTOREK  – 12.08.2014
  6.30 + Józef Domagała
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Stefania Gacek – 4 rocznica śmierci
ŚRODA – 13.08.2014
  6.30 W intencji Panu Bogu wiadomej
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Doroty
  • + Maria, Stanisław mąż
  • + Marian
  • + Andrzej – 13 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 14.08.2014
  6.30 + Maria Plesińska
  7.00 + Maria Ciepła
19.00 + Katarzyna Mentel

PIĄTEK  – 15.08.2014
  7.00 W intencji Marii w dniu imienin
  9.00 + Maria i Jan Kapłon
10.30 + Janina Bednarczyk – w rocznicę śmierci
12.00 + Marzena Dziel – 10 rocznica śmierci
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.08.2014
  6.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Zająców
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Kazimierz Przybyło – 15 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 17.08.2014
  7.00 + Katarzyna Mentel
  9.00 + Bolesław Luberda – 8 rocznica śmierci
10.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra
12.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Tadeusz Kozak


03.08.2014 -

3 – 10 sierpnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 3.08.2014
  7.00 + Karol, Maria Sienko
  9.00 + Władysława i Władysław Kumorowicz
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 r. śl. Katarzyny i Jakuba Pełka
12.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
19.00 + Barbara Nawrocka-Końska w 90 rocznicę urodzin, Józefa 
                      i Władysław rodzice, Andrzej brat, Andrzej mąż

PONIEDZIAŁEK – 4.08.2014
  6.30 + Maria i Jan Galik i zmarli z rodziny
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Aleksandra i Wacław Szłapka

WTOREK  – 5.08.2014
  6.30 + Maria Ciepła
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Władysław – 4 rocznica śmierci
ŚRODA – 6.08.2014
  6.30 + Zmarłe Siostry Służebniczki
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 90 rocznicę urodzin Elżbiety Leśniak
  • O zdrowie dla Doroty
  • + ks. Jan Mrugała – 23 rocznica śmierci
  • + Janina Nowak – 13 rocznica śmierci
  • + Marian

CZWARTEK  – 7.08.2014
  6.30 O powołania do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 8.08.2014
  6.30 1/ O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Krystiana
2/ + Józef i Maria Kapłon
  7.00 + Józef Domagała
19.00 + Katarzyna Mentel

SOBOTA – 9.08.2014
  6.30 O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla Janiny
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Patrycja Miśkowiec

NIEDZIELA  – 10.08.2014
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń VIII Róży Kobiet i ich rodzin
  9.00 + Katarzyna Mentel
10.30 + Stanisław Kowalski – 30 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 Dziękczynno-błagalna w 22 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława


27.07.2014 -

27 lipca – 3 sierpnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 27.07.2014
  7.00 + Maria Rogowiec
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 O błog. Boże dla Mariusza i jego syna Tymoteusza 
11.30 (Instytut) + Ryszard Sienko  
12.00 + Janina Bednarczyk – 15 rocznica śmierci
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 28.07.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel – pierwsza Msza  gregoriańska
  7.00 + Anna, Anna Kosek
19.00 + Ryszard Sienko

WTOREK  – 29.07.2014
  6.30 + Józef i Anna Łacny
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Ryszard Sienko
ŚRODA – 30.07.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Ryszard Sienko – ostatnia Msza św. gregoriańska
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • O zgodę w Rodzinach 
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby 
  • O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Natalii w dniu imienin 
  • O łaskę zdrowia dla Doroty
  • + Andrzej 
  • + Bronisław Sienkowiec – 4 rocznica śmierci 

CZWARTEK  – 31.07.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Stanisław Bydłoń – 16 rocznica śmierci
19.00 + Patrycja Miśkowiec

PIĄTEK – 1.08.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Jan Kuc
19.00 + Wiktoria Sumara w rocznicę śmierci

SOBOTA – 2.08.2014
  6.30 + Katarzyna Mentel
  7.00 + Felicja Nowak, Adam syn w 1 rocznicę śmierci
19.00 + ks. Władysław Siwek

NIEDZIELA  – 3.08.2014
  7.00 + Karol, Maria Sienko
  9.00 + Władysława i Władysław Kumorowicz
10.30 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Jakuba Pełka
12.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny
19.00 + Barbara Nawrocka-Końska w 90 rocznicę urodzin, Józefa i Władysław rodzice, Andrzej brat, Andrzej mąż


19.07.2014 -

20 – 27 lipca 2014 r.

NIEDZIELA  – 20.07.2014
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Krzysztof Pełka – 15 rocznica śmierci
12.00 + Józef Wójciak – 3 rocznica śmierci
19.00 + Ryszard Sienko

PONIEDZIAŁEK – 21.07.2014
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 52 r. ślubu Stanisława i Zofii
  7.00 + Halina i Kazimierz Kapłon
19.00 + Ryszard Sienko

WTOREK  – 22.07.2014
  6.30 + Maria i zmarli z rodziny
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Janiny i Zbigniewa

ŚRODA – 23.07.2014
  6.30 + Anna Łękawa i zmarli z rodziny
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci
  • + Anna, Wojciech mąż
  • + Maria Kumorowicz w dniu imienin

CZWARTEK  – 24.07.2014
  6.30 + Maria Luberda
  7.00 + Krystyna Mlekodaj – 4 rocznica śmierci
19.00 + Ryszard Sienko

PIĄTEK – 25.07.2014
  6.30 1/ + Ryszard Sienko
2/ + Anna i Alojzy i zmarli z rodziny
  7.00 + Maria Luberda
19.00 1/ O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
2/ + Stanisław Aleksandrowicz – 3 rocznica śmierci

SOBOTA – 26.07.2014
  6.30 + Anna Wójciak
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 32 rocznicę ślubu Marioli i Marka z rodziną
2/ + Anna Luberda
19.00 + Ryszard Sienko

NIEDZIELA  – 27.07.2014
  7.00 + Maria Rogowiec
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 1/ O błogosławieństwo Boże dla Mariusza i jego syna Tymoteusza
2/ + Ryszard Sienko
12.00 + Janina Bednarczyk – 15 rocznica śmierci
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


14.07.2014 -

13 – 20 lipca 2014 r.

NIEDZIELA  – 13.07.2014
  7.00 + Krystyna Górowska
  9.00 + Robert
10.30 + Ryszard Sienko
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocz. ślubu Józefy i Adama
19.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. dla Jakuba i Kingi

PONIEDZIAŁEK – 14.07.2014
  6.30 + Władysława Łazarska
  7.00 + Franciszek i Bronisława Smoleń
19.00 + Ryszard Sienko

WTOREK  – 15.07.2014
  6.30 + Ryszard Sienko
  7.00 + ks. Stanisław Żak
19.00 + Patrycja Miśkowiec
ŚRODA – 16.07.2014
  6.30 Za uczestników majówek przy Źródełku na ul. Cichej i w intencji ich rodzin 
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla ks. Szymona
  • +Andrzej
CZWARTEK  – 17.07.2014
  6.30 + Józef Domagała
  7.00 + Józef Półtorak
19.00 + Ryszard Sienko

PIĄTEK – 18.07.2014
  6.30 + Patrycja Miśkowiec
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.07.2014
  6.30 1/ Za rodziców S. Służebniczek o bł. Boże dla żyjących i dar nieba dla zmarłych
2/ + Józef Gajowski
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Ryszard Sienko

NIEDZIELA  – 20.07.2014
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Krzysztof Pełka – 15 rocznica śmierci
12.00 + Józef Wójciak – 3 rocznica śmierci
19.00 + Ryszard Sienko


06.07.2014 -

7 – 13 lipca 2014 r.

NIEDZIELA  – 6.07.2014
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 25 r. śl. Grażyny i Wiesława
  2/ + Antonina Czyszczoń
10.30 + Władysław, Stefania i Jerzy Ceremuga
12.00 + Barbara Dubrowska
19.00 + Ryszard Sienko

PONIEDZIAŁEK – 7.07.2014
  6.30 + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 + Zdzisław Rej – 1 rocznica śmierci

WTOREK  – 8.07.2014
  6.30 + Maria Ciepła
  7.00 1/ + Władysław Wójciak – 5 rocznica śmierci
2/ + Józef Gajewski
19.00 + Ryszard Sienko
ŚRODA – 9.07.2014
  6.30 + Ryszard Sienko
  7.00 + Józef i Zofia Skwarek
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Olgi z okazji imienin
  • + Julia, Władysław, Maria Skwarek
  • + Anna, Józef, Jan, Franciszka

CZWARTEK  – 10.07.2014
  6.30 + Zmarli rodzice Łukasz Herdzik i Maria żona 
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Ryszard Sienko

PIĄTEK – 11.07.2014
  6.30 + Ignacy i Wiktoria Miśkowiec i zmarli z rodziny
  7.00 + Józef Kosek i Zofia żona
19.00 + Ryszard Sienko

SOBOTA – 12.07.2014
  6.30 + Maria Ciepła
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie


NIEDZIELA  – 13.07.2014
  7.00 + Krystyna Górowska
  9.00 + Robert
10.30 + Ryszard Sienko
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Anny i Mateusza


28.06.2014 -

29 czerwca – 6 lipca 2014 r.

NIEDZIELA  – 29.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Kazimierz Ponicki i Zygmunt Zelek
10.30 + Paweł i Józef Dudzik
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocz. ślubu Piotra i Małgorzaty
19.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn

PONIEDZIAŁEK – 30.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa – ostatnia Msza św. gregoriańska
  7.00 + Piotr Świerk 
19.00 + Stanisław Wójciak – 37 rocznica śmierci

WTOREK  – 1.07.2014
  6.30 + Anna Kosek
  7.00 + Janina Lubińska
19.00 + Ryszard Sienko – pierwsza Msza św. gregoriańska
ŚRODA – 2.07.2014
  6.30 + Zofia Pitek 
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Bronisława
  • + Julia Skwarek, Władysław Skwarek, Maria Skwarek

CZWARTEK  – 3.07.2014
  6.30 + Adam Żurek – 11 rocznica śmierci 
  7.00 + Ryszard Sienko
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.07.2014
  6.30 + Stanisław, Józef Łacny, Adam Klimczyk
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 31 rocznicę urodzin wnuka Łukasza
19.00 + Ryszard Sienko

SOBOTA – 5.07.2014
  6.30 + Patrycja Miśkowiec
  7.00 + Maria Ciepła
19.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Genowefy i Stanisława Czapińskich
2/ + Ryszard Sienko

NIEDZIELA  – 6.07.2014
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Antonina Czyszczoń
10.30 + Władysław, Stefania i Jerzy Ceremuga
12.00 + Barbara Dubrowska
19.00 + Ryszard Sienko


23.06.2014 -

22 – 29 czerwca 2014 r.

NIEDZIELA  – 22.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
10.30 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek
12.00 + Jan Czyszczoń, Jan Twaróg, Maria żona
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 23.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa
  7.00 + Jan Mszański 
19.00 + Stanisław Filas

WTOREK  – 24.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa
  7.00 1/ + Jan Sroka i zmarli z rodziny
2/ + Jan Magiera – 2 rocznica śmierci
19.00 + Jan Jamrozowicz
ŚRODA – 25.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa 
  7.00 + Jan i Józefa Żurek
19.00 NOWENNOWA
  • O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i o dar rodzicielstwa dla proszących o dzieci
  • W intencji dzieci i młodzieży – dziękczynna za kończący się rok szkolny z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Janiny z okazji imienin
  • + Maria Szumilas – 1 rocznica śmierci
  • + Jan i Maria Skwarek

CZWARTEK  – 26.06.2014
  6.30 + Antoni Wójciak – 38 rocznica śmierci 
  7.00 + Władysław Wójciak
19.00 1/ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa o wierność charyzmatowi założyciela św. Zygmunta Gorazdowskiego
3/ + Andrzej Zabawa

PIĄTEK – 27.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa
  7.00 W intencji przełożonej prowincjalnej s. Małgorzaty i za Siostry Prowincji Krakowskiej Sióstr Służebniczek, którym patronuje NSPJ
19.00 1/ Dziękczynna za otrzymane łaski dla chóru
2/ + Władysław i Stefania Ceremuga

SOBOTA – 28.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa
  7.00 + Franciszek  Władysława Kosek
19.00 + Jan Wójciak

NIEDZIELA  – 29.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Kazimierz Ponicki i Zygmunt Zelek
10.30 + Paweł i Józef Dudzik
12.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Piotra i Małgorzaty
19.00 + Piotr Miśkowiec, Paweł syn


14.06.2014 -

15 – 22 czerwca 2014 r.

NIEDZIELA  – 15.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Kazimierz Ponicki – 9 rocznica śmierci
10.30 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
12.00 + Anna Kwaśniowska – 27 rocznica śmierci
19.00 + Stanisław, Andrzej, Zdzisław

PONIEDZIAŁEK  – 16.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa
2/ + Jan i Julia Cholewa
  7.00 + Stanisław Zapała – 14 rocznica śmierci
19.00 + Roman Mikulski

WTOREK  – 17.06.2014
  6.30 1/ + Antoni Sochań
2/ + Bronisława Surówka
  7.00 + Andrzej Zabawa
19.00 + Katarzyna Mentel
ŚRODA – 18.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa 
2/ + Bronisława Surówka
  7.00 + Teodozja Kosek
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże na czas remontu
  • + Jan Magiera – 2 rocznica śmierci
  • + Piotr Filas w rocznicę śmierci
  • + Bronisława
  • + Józef Janiczek – 8 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 19.06.2014
  7.00 + Krystyna Górowska
  9.00 + Patrycja Miśkowiec
10.30 1/ Dziękczynna za kanonizację Jana Pawła II od IV Róży MB Królowej Polski
2/ + Andrzej Zabawa
3/ + Maria i Władysław Luberda
4/ + Józef Wójciak – 14 rocznica śmierci
Po procesji ZA PARAFIAN
19.00 + Tadeusz Kozak

PIĄTEK – 20.06.2014
  6.30 1/ O zdrowie dla mamy Rozalii
2/ + Andrzej Zabawa
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę ślubu Pawła i Anny
19.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla całej rodziny Wójciaków
2/ ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 21.06.2014
  6.30 1/ + Katarzyna Mentel
2/ + Alojzy i Anna i zmarli z rodziny
  7.00 + Andrzej Zabawa
19.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Krystyny i Henryka

NIEDZIELA  – 22.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
10.30 + Janina Kościelniak, Jan Matuszek
12.00 + Jan Czyszczoń, Jan Twaróg, Maria żona
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


07.06.2014 -

8 – 15 czerwca 2014 r.

NIEDZIELA  – 8.06.2014
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 + Andrzej Zabawa
10.30 + Katarzyna Jarug i zmarli z rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Stanisław Niżnik i rodzice

PONIEDZIAŁEK – 9.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Małgorzata Ochman
17.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Piotr Rokita

WTOREK  – 10.06.2014
  6.30 1/ ++ dusze w czyśćcu cierpiące
2/ + Bronisława Surówka
  7.00 + Andrzej Zabawa
19.00 + Małgorzata Ochman
ŚRODA – 11.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa
2/ + Marianna i zmarli z rodziny
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jakuba Filasa
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Józef Wojdyła – 9 rocznica śmierci
  • + Józef
  • + Bronisława
  • + Stefania, Teresa, Franciszek, Niusiek Obłąk

CZWARTEK  – 12.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa 
  7.00 + Katarzyna i Jan Słonina
19.00 1/ + Antoni Rapacz
2/ + Stanisław Worwa

PIĄTEK – 13.06.2014
  6.30 + Józef Lulek (4 rocznica śmierci) i zmarli z rodziny
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 1/ + Andrzej Zabawa
2/ + Antonina Czyszczoń
3/ + Antoni i Franciszek


SOBOTA – 14.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa
  7.00 + Stanisław Worwa
19.00 + Jan Pranica w rocznicę śmierci

NIEDZIELA  – 15.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa
  9.00 + Kazimierz Ponicki – 9 rocznica śmierci
10.30 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
12.00 + Anna Kwaśniowska – 27 rocznica śmierci
19.00 + Stanisław, Andrzej, Zdzisław


02.06.2014 -

1 – 8 czerwca 2014 r.

NIEDZIELA  – 1.06.2014
  7.00 + Andrzej Zabawa – pierwsza Msza św. gregoriańska
  9.00 + Krystyna Górowska
10.30 Dziękczynno-błagalna w 61 rocznicę małżeństwa Anieli i Szczepana
12.00 + Stanisław Worwa
19.00 O błogosławieństwo Boże dla Danusi, Marcina, Leona, Tosi, Oli i Mateusza

PONIEDZIAŁEK – 2.06.2014
  6.30 1/ + Patrycja Miśkowiec
2/ + z rodziny Leśnych
  7.00 O zdrowie, bł. Boże i potrzebne łaski dla Łukasza i Anny na nowej drodze życia
19.00 + Andrzej Zabawa

WTOREK  – 3.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa
2/ + Jakub Ciepliński – 4 rocznica śmierci
  7.00 + Teodozja Kosek
19.00 + Elżbieta i Stanisław Śmieszek
ŚRODA – 4.06.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa 
  7.00 + Krystyna Pędzimąż i jej Rodzice
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Józef

CZWARTEK  – 5.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa 
2/ + Józef Domagała
  7.00 + Edward Zelwinder – 20 rocznica śmierci
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 6.06.2014
  6.30 1/ + Andrzej Zabawa
2/ + Józef Domagała
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Katarzyna Mentel

SOBOTA – 7.06.2014
  6.30 + Stanisław Worwa
  7.00 + Robert Filas
  8.00 + Andrzej Zabawa
19.00 + Stanisław Wójtowicz

NIEDZIELA  – 8.06.2014
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 + Andrzej Zabawa
10.30 + Katarzyna Jarug i zmarli z rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Stanisław Niżnik i rodzice


26.05.2014 -

25 maja – 1 czerwca 2014 r.

NIEDZIELA  – 25.05.2014
  7.00  –  + Stefania Bednarczyk
  9.00  –  + Wiktoria Wójciak
10.30  –  + Stefania, Czesław, Jan, Stanisław Gacek
12.00  – O zdrowie dla męża Henryka
19.00  –  O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o potomstwo

PONIEDZIAŁEK – 26.05.2014
  6.30  –  1/ + Stefania Bednarczyk
               2/ + Stanisław Baliczek – 15 rocznica śmierci
  7.00  –  + Antonina Czyszczoń
19.00  –  W intencji Anny, Rafała, Patryka i Olusia

WTOREK  – 27.05.2014
  6.30  –  + Stefania Bednarczyk
  7.00  –  + Stanisław Worwa
19.00  – + Stanisław i zmarli z rodziny
  
ŚRODA – 28.05.2014
  6.30  –  + Stefania Bednarczyk
  7.00  –  + Władysław Wojtas (14 rocznica śmierci) i żona Stanisława
19.00  –  NOWENNOWA

  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna z prośbą o mądry i dobry wybór drogi życiowej dla Łukasza
  • + Dusze w czyśćcu cierpiące
  • + Józef i Katarzyna
  • + Cyprian i Maria
  • + Elżbieta, Krzysztof syn

CZWARTEK  – 29.05.2014
  6.30  –  + Stefania Bednarczyk
  7.00  –  O zdrowie dla Wiktorii
19.00  –  + Danuta i Mieczysław Zaborowscy

PIĄTEK – 30.05.2014
  6.30  –  + Stefania Bednarczyk – ostatnia Msza św. gregoriańska
  7.00  –  + Teodozja Kosek
19.00  –  + Jan Wójciak

SOBOTA – 31.05.2014
  6.30  –  + Janina Jurzak Zelwinder
  7.00  –  + Stanisław Chorążak – 4 rocznica śmierci
19.00  –  + Aniela Niżnik i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 1.06.2014
  7.00  –  + Andrzej Zabawa – pierwsza Msza św. gregoriańska
  9.00  –  + Krystyna Górowska
10.30  –  Dziękczynno-błagalna w 61 rocznicę małżeństwa Anieli i Szczepana
12.00  – + Stanisław Worwa
19.00  –  O błogosławieństwo Boże dla Danusi, Marcina, Leona, Tosi, Oli i Mateusza


17.05.2014 -

18 – 25 maja 2014 r.

NIEDZIELA  – 18.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja
10.30 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Janiny Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin Ireny Macioł
19.00 + Janina Teresa Jurzak Zelwinder

PONIEDZIAŁEK – 19.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk 
2/ + Teodozja Kosek
  7.00 + Maria Szumilas 
19.00 + Stanisław Worwa

WTOREK  – 20.05.2014
  6.30 1/ + Katarzyna Mentel
2/ + Danuta Kuchta – 12 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Szumilas
19.00 + Stefania Bednarczyk
ŚRODA – 21.05.2014
  6.30 1/ + Maria Szumilas – ostatnia Msza św. gregoriańska
2/ + Stefania Bednarczyk
  7.00 O zdrowie i udaną operację Zofii
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O światło Ducha Świętego w egzaminach maturalnych dla Łukasza
  • Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny Kopciów i Leśnickich
  • O szczęśliwą operację dla Janiny
  • Dziękczynna za dar sakramentu bierzmowania i o wierność złożonym zobowiązaniom
  • + Maria

CZWARTEK  – 22.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk 
2/ + Stanisław Luberda
  7.00 + Władysław i Eleonora 
19.00 + Helena Ptasznik

PIĄTEK – 23.05.2014
  6.30 + Stanisław Worwa 
  7.00 + Cecylia Kapłon, Agata Kapłon 
19.00 + Stefania Bednarczyk

SOBOTA – 24.05.2014
  6.30 + Stefania Bednarczyk
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 25.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 + Wiktoria Wójciak
10.30 + Stefania, Czesław, Jan, Stanisław Gacek
12.00 O zdrowie dla męża Henryka
19.00 O poszanowanie życia, za oczekujących potomstwa i proszących o nie



11.05.2014 -

11 – 18 maja 2014 r.

NIEDZIELA  – 11.05.2014
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Stefania Bednarczyk
10.30 O błogosławieństwo Boże dla Janiny i Kazimierza Biernat
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Władysław i Andrzej Mlekodaj w rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK – 12.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Stanisław Worwa 
19.00 + Janina Teresa Jurzak Zelwinder

WTOREK  – 13.05.2014
  6.30 1/ ++ zmarłe Siostry Służebniczki
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Antonina i Anna Kosek
19.00 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Kazimierz i Zofia Kapłon
3/ + Jan Świder – 17 rocznica śmierci

ŚRODA – 14.05.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę urodzin Przemysława
2/ + Stefania Bednarczyk
  7.00 1/ + Zofia i Józef Skwarek
2/ + Maria Szumilas
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Macieja z okazji imienin
  • O światło Ducha Świętego w czasie egzaminów maturalnych dla Łukasza
  • O ulgę w cierpieniu i szczęśliwy przebieg operacji dla Janiny
  • + Maria i Stanisław
  • + Józef Gorczowski
  • + Maria

CZWARTEK  – 15.05.2014
  6.30 1/ + Zofia Pitek
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Patrycja Miśkowiec 
19.00 + Stefania Bednarczyk

PIĄTEK – 16.05.2014
  6.30 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława
2/ + Stefania Bednarczyk
  7.00 + Maria Szumilas 
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 17.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
18.00 1/ BIERZMOWANIE
2/ + Katarzyna i Jan

NIEDZIELA  – 18.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja
10.30 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Janiny Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin Ireny Macioł
19.00 + Janina Teresa Jurzak Zelwinder


03.05.2014 -

4 – 11maja 2014 r.

NIEDZIELA  – 4.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 + Karolina Krasińska
10.30 + Krystyna Górowska
12.00 + Józef i Józefa Wojdyła
19.00 O zdr. i bł. Boże dla członkiń IV Róży Królowej Polski i ich rodzin

PONIEDZIAŁEK – 5.05.2014
  6.30 1/ + Jakub i Henryk Ogorzałek
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Patrycja Miśkowiec 
19.00 + Stefania Bednarczyk

WTOREK  – 6.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Mary, Karol i Jerome Nycz
  7.00 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Maria Szumilas
19.00 + Jerzy i zmarli z rodziny

ŚRODA – 7.05.2014
  6.30 + Stefania Bednarczyk
  7.00 + Maria Szumilas 
19.00 NOWENNOWA
W intencji Bogu wiadomej
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
Stanisław Kubiński, Maria żona
Zofia i Franciszek Miśkowiec

CZWARTEK  – 8.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Stanisław Worwa 
19.00 + Stanisław Filas

PIĄTEK – 9.05.2014
  6.30 1/ + Patrycja Miśkowiec
2/ + Antoni Gil
  7.00 + Maria Szumilas 
19.00 + Stefania Bednarczyk

SOBOTA – 10.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 1/ + Stanisław Aleksandrowicz
2/ + Piotr Rokita – 7 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 11.05.2014
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Stefania Bednarczyk
10.30 O błogosławieństwo Boże dla Janiny i Kazimierza Biernat
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Władysław i Andrzej Mlekodaj w rocz. śmierci


26.04.2014 -

 27 kwietnia – 3 maja 2014 r.

NIEDZIELA  – 27.04.2014
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 25 r. śl. Janiny i Leszka Jaroszów
12.00 + Antoni i Czesława Stec
17.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 28.04.2014
  6.30 1/ Dziękczynna za dar kanonizacji św. Jana Pawła II
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Katarzyna Mentel 
19.00 + Maria Rogowiec

WTOREK  – 29.04.2014
  6.30 1/ + Maria Szumilas
2/ + Wojciech i Aniela Łąccy
  7.00 + Stanisław Worwa
19.00 O szczęśliwe zdanie matury, bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalszej drodze 
życiowej dla syna Leszka

ŚRODA  – 30.04.2014
  6.30 1/ + Paweł Miśkowiec – 12 rocznica śmierci
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Patrycja Miśkowiec
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynna za szczęśliwy przebieg operacji

CZWARTEK  – 1.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ + Maria Szumilas
  7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa 
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 2.05.2014
  6.30 1/ + Stefania Bednarczyk
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Katarzyna Mentel
16.00 W Intencji Ochotniczej Straży Pożarnej
19.00 + Ignacy i zmarli z rodziny

SOBOTA  – 3.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Jakuba i rodziców
2/ + Maria Szumilas
12.00 1/ ZA OJCZYZNĘ
2/ ROCZNICA I KOMUNII ŚW.
19.00 + Janina Teresa Jurzak Zelwinder

NIEDZIELA  – 4.05.2014
  7.00 + Stefania Bednarczyk
  9.00 + Karolina Krasińska
10.30 + Krystyna Górowska
12.00 + Józef i Józefa Wojdyła
19.00 O zdr. I bł. Boże dla członkiń IV Róży Królowej Polski i ich rodz


19.04.2014 -

20 – 27 kwietnia 2014 r.

WIELKA NIEDZIELA  – 20.04.2014
  7.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 18 r. ślubu Sylwii i Sylwestra
10.30 + Janina i Adolf Skawiańczyk
12.00 + Ludwika i Władysław Gacek
19.00 + Stanisława i Jarosław

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY  – 21.04.2014
  7.00 + Antoni i Czesława Stec
  9.00 ++ Członkinie Róży ze Słonego
10.30 + Janina i Józef Hadwiczak
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i rodziny

WTOREK  – 22.04.2014
   6.30 1/ + Maria Szumilas – pierwsza Msza św. gregoriańska
2/ ++ Zmarli  z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Krystyna Pędzimąż w 22 rocznicę śmierci i jej rodzice
19.00 + Wacław i Wojciech Miśkowiec

ŚRODA – 23.04.2014
  6.30 1/ + Bronisława Antosz
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Aniela i Wojciech Luberda
19.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę urodzin Alfredy Lipnickiej
  • + Wojciech, Anna żona
  • + Maria i Jerzy Omieciuch

CZWARTEK  – 24.04.2014
  6.30 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Maria Szumilas
  7.00 + Katarzyna Mentel
19.00 + Jerzy Pietraszek

PIĄTEK – 25.04.2014
  6.30 1/ + Maria Szumilas
2/ + Stanisław Jamróz
  7.00 + Patrycja Miśkowiec 
19.00 O poszanowanie życia, za oczekujących i proszących o potomstwo

SOBOTA – 26.04.2014
   6.30 + Maria Szumilas 
   7.00 + Katarzyna Mentel
 19.00 + Aniela Mszańska – 3 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 27.04.2014
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Janiny i Leszka Jaroszów
10.30 + Emilia i Jan Miśkowiec
12.00 + Antoni i Czesława Stec
19.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


13.04.2014 -

13 – 20 kwietnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 13.04.2014
  7.00 + Krystyna Górowska
  9.00 + Maria, Julia i Tadeusz Zięba
10.30 + Jan Dubrowski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Aniela Mszańska – 3 rocznica śmierci

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 14.04.2014
   6.30 + Jan i Stanisława Malik 
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Albiny i Zenona Klimaszewskich
17.00 Dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę ślubu Jadwigi i Władysława

WIELKI WTOREK  – 15.04.2014
   6.30 1/ + Katarzyna Mentel
2/ + Aleksandra i Wacław Szłapka
  7.00 + Maria Rogowiec
17.00 + Stanisław Worwa

WIELKA ŚRODA – 16.04.2014
  6.30 1/ + Józef, Waleria, Halina
2/ ++ WYPOMINANI
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 77 rocznicę urodzin Marii
17.00 NOWENNOWA
W intencji Bogu wiadomej
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
Jan i Robert

WIELKI CZWARTEK  – 17.04.2014
18.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 92 rocz. ur. Julii Niżnik i 101 rocz. ur. Anieli Leśny
2/ W intencji Ludwika
3/ + Ks. Kamil Kowalczyk
4/ + Sebastian i Antonina Czyszczoń i zmarli z rodziny
5/ + Jan Wójciak

WIELKA SOBOTA – 19.04.2014
18.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 17 rocznicę ślubu Józefa i Krystyny
2/ + Janina Teresa Jurzak Zelwinder
3/ + Stanisław Worwa
4/ + Maria Rogowiec
5/ + Bartłomiej i Stanisław Handzel

WIELKA NIEDZIELA  – 20.04.2014
  6.00 + Maria i Władysław Luberda
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Sylwii i Sylwestra
10.30 + Janina i Adolf Skawiańczyk
12.00 + Ludwika i Władysław Gacek
19.00 + Stanisława i Jarosław


06.04.2014 -

6 – 13 kwietnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 6.04.2014
  7.00 + Katarzyna Idzikowska – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Franciszek i Katarzyna Sienko
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. urodzin Agnieszki
  2/ + Krystyna Rybińska – 21 rocznica śmierci
12.00 + Rozalia Masłowska – 20 rocznica śmierci
17.00 + Janina Kosek – 1 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 7.04.2014
  6.30 + Krystyna Kosek 
  8.00 + Genowefa, Czesław
12.00 + Tadeusz Kozak – od rodz. Tokarczyków
15.00 + Patrycja Miśkowiec
18.00 + Magdalena Kwaśniowska – 14 rocznica śmierci

WTOREK  – 8.04.2014
   6.30 1/ W intencji pewnej osoby
2/ Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Heleny
  8.00 + Krystyna Górowska
18.00 + Jan Jamrozowicz

ŚRODA – 9.04.2014
  6.30 1/ + Tadeusz Kozak
2/ + Stanisław Jamróz
  8.00 + Stefan, Atanazy
10.00 Za wszystkich chorych naszej Parafii
18.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże w rodzinie
  • O łaskę zdrowia
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boża dla dzieci: Antonii, Marysi, Zosi, Wiktorii, Bartosza, Damiana, Marcela, Dawidka i Kubusia

CZWARTEK  – 10.04.2014
  6.30 + Maria Rogowiec
  7.00 + Stanisław Worwa 
17.00 1/ ++ w Katastrofie Smoleńskiej
2/ + Ks. Roman Sapeta i zmarli chórzyści

PIĄTEK – 11.04.2014
  6.30 + Stanisław Jamróz
  7.00 + Urszula Hładuńska 
17.00 Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu dla Agnieszki i Ludwika i ich dzieci

SOBOTA – 12.04.2014
  6.30 1/ + Patrycja Miśkowiec 
2/ + Franciszek i Maria Zając
  7.00 + Katarzyna Mentel
17.00 + Anna, Jan i Władysław Łabuz

NIEDZIELA  – 13.04.2014
  7.00 + Krystyna Górowska
  9.00 + Maria, Julia i Tadeusz Zięba
10.30 + Jan Dubrowski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Aniela Mszańska – 3 rocznica śmierci


30.03.2014 -

INTENCJE MSZALNE
30 marca – 6 kwietnia 2014 r.

NIEDZIELA  – 30.03.2014
  7.00 ++  zmarłych braci z rodziny Luberda
  9.00 + Władysława i Jan Franczak w 22 r. śmierci
10.30 ++ z rodziny Filasów i Jurców
12.00 + Leszek Fudali – 5 rocznica śmierci
17.00 + Józef Worwa – 10 miesięcy po śmierci

PONIEDZIAŁEK – 31.03.2014
  6.30 1/ O cud uzdrowienia dla wnuczki Wiktorii
2/ + Patrycja Miśkowiec
  7.00 + Maria Rogowiec
17.00 + Jerzy Pietraszek

WTOREK  – 1.04.2014
  6.30 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Katarzyna Mentel
  7.00 + Bronisława Antosz
17.00 ++ z rodziny Wójciaków

ŚRODA – 2.04.2014
  6.30 + Maria i Mieczysław Miśkowiec
  7.00 1/ + Bronisława i Franciszek Smoleń 
2/ + Krystyna Górowska
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Za zmarłych przyjaciół
  • + Patrycja

CZWARTEK  – 3.04.2014
  6.30 + Rozalia Gacek
  7.00 + Urszula Hładuńska 
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.04.2014
  6.30 + Krystyna Kosek
  7.00 + Stanisław Worwa 
17.00 + Eleonora i Józef Kowalczyk

SOBOTA – 5.04.2014
  6.30 + Maria Kumorowicz
  7.00 + Maria Rogowiec
  8.00 Dziękczynno-błagalna od Róży Matki Bożej Uzdrowienia Chorych
17.00 + Janina Jurzak Zelwinder

NIEDZIELA  – 6.04.2014
  7.00 + Katarzyna Idzikowska – 5 rocznica śmierci
  9.00 + Franciszek i Katarzyna Sienko
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Agnieszki
2/ + Krystyna Rybińska – 21 rocznica śmierci
12.00 + Rozalia Masłowska – 20 rocznica śmierci
17.00 + Janina Kosek – 1 rocznica śmierci


22.03.2014 -

INTENCJE MSZALNE
23 – 30 marca 2014 r.

NIEDZIELA  – 23.03.2014
  7.00 + Maria Kumorowicz
  9.00 + Józef Suski, Katarzyna i Jan
10.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. ur. Mikołaja i dla rodziców Agnieszki i Pawła
12.00 + Józef i Wiktoria Twaróg
17.00 + Jan Bielarczyk – 4 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 24.03.2014
  6.30 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Katarzyna Mentel
  7.00 + Jadwiga (1 rocznica śmierci) i Stanisław, Wojciech syn
17.00 + Wiktoria, Józef, Jakub Żurek

WTOREK  – 25.03.2014
  6.30 1/ + Urszula Hładuńska, Marianna Czekan
2/ + Bronisława Antosz
  7.00 Dziękczynno-błagalna dla VI Róży Kobiet
17.00 O poszanowanie życia, za oczekujących i proszących o potomstwo

ŚRODA – 26.03.2014
  6.30 1/ O zdrowie dla Janiny Blecharczyk
2/ + Patrycja Miśkowiec
  7.00 + Krystyna Górowska
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Marii – o zdrowie i potrzebne łaski
  • O błogosławieństwo Boże dla Andrzeja i Marii
  • O rozwiązanie trudnych spraw
  •  + Anna i Mikołaj Żmija
  • + Cyprian i Maria
  • + Elżbieta i syn Krzysztof
  • + Patrycja
  • + Józefa i Józef Jędral

CZWARTEK  – 27.03.2014
  6.30 1/ + Aleksandra i Wacław Szłapka
2/ + Maria Rogowiec
  7.00 + Bronisława Antosz
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Bartłomieja

PIĄTEK – 28.03.2014
  6.30 + Janina Jurzak Zelwinder
  7.00 O zdrowie dla dzieci Janiny Blecharczyk 
17.00 + Maria Kumorowicz

SOBOTA – 29.03.2014
  6.30 1/ + Katarzyna Mentel
2/ + Piotr Miśkowiec – 19 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Rogowiec
17.00 + Józefa Data, Stanisław, Janina córka

NIEDZIELA  – 30.03.2014
  7.00 ++  zmarłych braci z rodziny Luberda
  9.00 + Władysława i Jan Franczak w 22 rocznicę śmierci
10.30 ++ z rodziny Filasów i Jurców
12.00 + Leszek Fudali – 5 rocznica śmierci
17.00 + Józef Worwa – 10 miesięcy po śmierci


15.03.2014 -

16 – 23 marca 2014 r.

NIEDZIELA  – 16.03.2014
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 O zdrowie i błogosł. Boże dla członkiń Róży ze Słonego
10.30 + Krzysztof Wójciak – 6 rocznica śmierci
12.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Świerk
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 17.03.2014
  6.30 + Zbigniew, Bolesław, Małgorzata Luberda
  7.00 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Maria Rogowiec
17.00 + Stanisława, Maria, Adam Fudali

WTOREK  – 18.03.2014
  6.30 1/ O opiekę św. Józefa dla Ojczyzny, Zgr, S. Służebniczek i naszych rodzin
2/ + Marianna i Wojciech Pączek
  7.00 1/ + Józef Faraniec
2/ + Rozalia Gacek
17.00 + Wiktoria i Jakub Wójciak

ŚRODA – 19.03.2014
  6.30 1/ + Józef Luberda
2/ + Maria, Józef, Julia Rączka
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w uroczystość Patrona
2/ + Józef Traczyk i zm. z rodziny
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Księdza Prałata w dniu imienin
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy w 18 rocznicę urodzin
  •  + Ks. Tomasz Kania w rocznicę śmierci
  • + Józef Wojdyła
  • + Józef Wójciak
  • + Józefa i Marian Dudczak
  • + Józef i Katarzyna
  • + Jan, Cyryl i Franciszka
  • + Kazimierz

CZWARTEK  – 20.03.2014
  6.30 + Józef i Zofia Skwarek
  7.00 1/ + Józefa i Stanisław Koch
2/ + Bronisława Antosz
17.00 + Józef Czyszczoń

PIĄTEK – 21.03.2014
  6.30 1/ + Urszula Hładuńska, Marianna Czekan
2/ + o. Władysław Gurgacz SI
  7.00 + Maria Krzyżak – 17 rocznica śmierci 
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.03.2014
  6.30 1/ O powrót do zdrowia dla Stefanii Sutor
2/ + Krystyna Górowska
  7.00 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Maria Rogowiec
17.00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny Wójciak

NIEDZIELA  – 23.03.2014
  7.00 + Maria Kumorowicz
  9.00 + Józef Suski, Katarzyna i Jan
10.30 Dziękczynno-błagalna w 1 rocz. ur. Mikołaja i dla rodziców Agnieszki i Pawła
12.00 + Józef i Wiktoria Twaróg
17.00 + Jan Bielarczyk – 4 rocznica śmierci


11.03.2014 -

9 – 16 marca 2014 r.

NIEDZIELA  – 9.03.2014
  7.00 + Maria i Karol Sienko
  9.00 + Urszula Kasprzak
10.30 + Emilia i Jan Miśkowiec
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan i Maria, Kazimierz i Stanisław Twaróg


PONIEDZIAŁEK – 10.03.2014
  6.30 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Katarzyna i Piotr Samborscy
  7.00 1/ + Jan Wójciak – w rocznicę śmierci
2/ + Krystyna Łopata
17.00 + Maria i Józef Wójciak, Julia Rączka

WTOREK  – 11.03.2014
  6.30 1/ + Maria i Eugeniusz Dziki i zmarli synowie 
2/ + Rozalia Gacek
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i rodziny
2/ + Maria Rogowiec
17.00 + Sebastian i Marianna

ŚRODA – 12.03.2014
  6.30 + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Jan Macko
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
  • + Jan i Magdalena Czyszczoń
  • + Stanisław i Maria
  • + Wojciech i Anna, Jan syn

CZWARTEK  – 13.03.2014
  6.30 1/ + Krystyna Mlekodaj
2/ + Maria Rogowiec
  7.00 + Krystyna Górowska
17.00 + Bronisława Antosz

PIĄTEK – 14.03.2014
  6.30 + Jan Skwarek – 34 rocznica śmierci
  7.00 1/ O powrót do zdrowia dla Stefanii Sutor
2/ + Stanisław Worwa
17.00 + Maria Kumorowicz

SOBOTA – 15.03.2014
  6.30 1/ + Maria Rogowiec
2/ + Z rodziny Dzikich i Kozłowskich
  7.00 + Jerzy Pietraszek
17.00 + Jan i Józefa Żurek

NIEDZIELA  – 16.03.2014
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla członkiń Róży ze Słonego
10.30 + Krzysztof Wójciak – 6 rocznica śmierci
12.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny Świerk
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec


02.03.2014 -

 2 – 9 marca 2014 r.

NIEDZIELA  – 2.03.2014
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Urszula Kasprzak
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 r. ur. Krystyny Sochań
  2/ + Stefania Bednarczyk
12.00 + Jan i Anna Jurzec
17.00 + Helena Ciupek

PONIEDZIAŁEK – 3.03.2014
  6.30 1/ + Kazimiera Klimaszewska, Kazimierz Kasprzak
2/ + Stanisław Worwa
  7.00 1/ + Krystyna Górowska
2/ + Bronisława Antosz
17.00 O zdrowie i szczęśliwą operację dla Lenki

WTOREK  – 4.03.2014
  6.30 1/ + Edward Dudzik oraz Waleria, Kazimierz i Józefa
2/ + Kazimierz Ponicki
  7.00 + Maria Kumorowicz
17.00 1/ + Józefa Orzeł
2/ + Bronisława Antosz – od Chóru Parafialnego

ŚRODA POPIELCOWA – 5.03.2014
  7.00 + Bronisława Antosz
  9.00 + Czesław Zając
10.30 + Maria Kumorowicz
15.30 + Rozalia Gacek
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Kazimierza w dniu imienin
  • + Kazimierz, Jacek syn, Jan brat

CZWARTEK  – 6.03.2014
  6.30 1/ + Kazimierz Kapłon
2/ + Franciszek Kaciczak 
  7.00 1/ + Zenona Pieszczek
2/ + Zbigniew Nowak – 3 rocznica śmierci
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 7.03.2014
  6.30 1/ + Krystyna Górowska
2/ + Prof. Mrowec i uczennice Liceum Pedagogicznego dla Wychowawczyń Przedszkolnych rocznik 1947
  7.00 1/ + Stanisław Worwa
2/ + Stanisław Luberda
17.00 + Rozalia Gacek

SOBOTA – 8.03.2014
  6.30 1/ W intencji Matki Generalnej S. Służebniczek Beaty Chwistek z racji imienin
2/ + Eugeniusz i Maria Dziki i zmarli zynowie
  7.00 1/ + Maria Rogowiec
2/ + Janina Jurzak Zelwinder
17.00 + Marek Chudy – 9 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 9.03.2014
  7.00 + Maria i Karol Sienko
  9.00 + Urszula Kasprzak
10.30 + Emilia i Jan Miśkowiec
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan i Maria, Kazimierz i Stanisław Twaróg


22.02.2014 -

 23 lutego – 2 marca 2014 r.

NIEDZIELA  – 23.02.2014
  7.00 + Jan Miśkowiec – 1 rocznica śmierci
  9.00 Dziękczynna za odbyte pielgrzymki
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 60 rocz. ślubu Genowefy i Franciszka – od syna i córek z rodzinami
  2/ + Stanisław Maczuga – 4 rocznica śmierci
12.00 + Wiesław – 20 rocznica śmierci
17.00 + Piotr Toporkiewicz – 1 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 24.02.2014
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin
2/ + Stanisław Worwa
  7.00 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława Kozłowskiego
2/ + dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Stefania Bednarczyk

WTOREK  – 25.02.2014
  6.30 1/ + Krystyna Górowska
2/ + Maria Rogowiec
  7.00 1/ + Janina Jurzak Zelwinder
2/ + Jan i Mieczysław
17.00 O poszanowanie życia, za oczekujących i proszących o potomstwo

ŚRODA – 26.02.2014
  6.30 + Rozalia Gacek
  7.00 1/ + Maria
2/ + Bronisława Antosz
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Jan Tobiczyk – 3 rocznica śmierci

CZWARTEK  – 27.02.2014
  6.30 O zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opieką Matki Bożej dla Olgi Chorążak
  7.00 1/ + Maria i Stefan Klimaszewscy
2/ + Stanisław Worwa
17.00 1/ + Ignacy
2/ + Zofia Mizak

PIĄTEK – 28.02.2014
  6.30 + Maria Rogowiec
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę urodzin Madzi 
/ + Wincenty Owczarczyk
17.00 + Urszula Kasprzak

SOBOTA – 1.03.2014
  6.30 + Krystyna Górowska
  7.00 1/ W intencji Stefanii Sutor o powrót do zdrowia
2/ + Rozalia Gacek
  8.00 + Maria Kumorowicz
17.00 + Andrzej Bednarczyk – 3 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 2.03.2014
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Urszula Kasprzak
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Krystyny Sochań
2/ + Stefania Bednarczyk
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Katarzyny i Jana Bal
17.00 + Helena Ciupek


17.02.2014 -

16 – 23 lutego 2014 r.

NIEDZIELA  – 16.02.2014
  7.00 + Władysław i Władysława Puścian
  9.00 + Antoni Gacek – 3 rocznica śmierci
10.30 Dziękczynna za szczęśliwy poród i o błogosławieństwo Boże
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Jana i Krystyny Ceremuga oraz o opiekę MB Nieustającej Pomocy dla syna Romana i Córki Barbary z rodzinami
2/ + Cecylia Puchała, Mieczysław Góra, Anna Ząbek
17.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 17.02.2014
  6.30 1/ + Józef Madeja
2/ + Helena Domagała, Maria Czech, Zofia Warchoł
  7.00 1/ W intencji Zgromadzenie Sióstr Św. Józefa w rocznicę powstania
2/ + Zofia Kwaśniowska – 45 rocznica śmierci
17.00 + Urszula Kasprzak

WTOREK  – 18.02.2014
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Franciszek Biernat
2/ + Bronisława Antosz
17.00 + Stefania Bednarczyk

ŚRODA – 19.02.2014
  6.30 1/ O spełnienie woli Bożej i jej przyjęcie dla syna Łukasza i zięcia Łukasza
2/ + Józef i Stanisław Żur
  7.00 1/ + Władysław Ponicki – 35 rocznica śmierci
2/ + Rozalia Gacek
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O błogosławieństwo Boże dla Karola w 15 rocznicę urodzin
  • O Boże błogosławieństwo dla Łukasza w dniu urodzin i dla całej rodziny
  • + Aniela Kościelniak, Andrzej Kościelniak i wnuk Adaś
  • + Roman
  • + Stanisław

CZWARTEK  – 20.02.2014
  6.30 1/ + Jerzy Pietraszek
2/ + Stefania Bednarczyk
  7.00 + Władysław i Eleonora
17.00 + Franciszek Karkula – 14 rocznica śmierci


PIĄTEK – 21.02.2014
  6.30 1/ + Zmarłe Siostry Służebniczki
2/ + Rozalia Gacek – od wnuczki Julianny
  7.00 1/ + Krystyna Górowska
2/ + Bronisława Antosz
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.02.2014
  6.30 1/ + Maria Rojek
2/ + Maria Kumorowicz
  7.00 1/ + Rozalia Gacek
2/ + Stanisław Worwa
17.00 + Stefan i Helena Bala, Józef syn

NIEDZIELA  – 23.02.2014
  7.00 + Jan Miśkowiec – 1 rocznica śmierci
  9.00 Dziękczynna za odbyte pielgrzymki
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Genowefy i Franciszka – od syna i córek z rodzinami
2/ + Stanisław Maczuga – 4 rocznica śmierci
12.00 + Wiesław – 20 rocznica śmierci
17.00 + Piotr Toporkiewicz – 1 rocznica śmierci


02.02.2014 -

2 – 16 lutego 2014 r.

NIEDZIELA  – 2.02.2014
  7.00 + Franciszek Biernat
  9.00 + Józef Żurek – 70 rocznica śmierci
10.30 Za wszystkie Siostry Zakonne naszej Parafii
12.00 + Jan Moskała – 3 rocznica śmierci
17.00 + Maria i Franciszek Romanek i zmarli z rodziny

PONIEDZIAŁEK – 3.02.2014
  6.30 + Maria Kumorowicz
  7.00 + Franciszek Biernat 
17.00 + Adam Źrubek

WTOREK  – 4.02.2014
  6.30 + Franciszek Biernat 
  7.00 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny Zając
17.00 + Andrzej Zabawa

ŚRODA – 5.02.2014
  6.30 + Helena Filas
  7.00 + Franciszek Biernat 
17.00 NOWENNOWA
  • W intencji Bogu wiadomej
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Doroty w dniu imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 76 rocznicę urodzin Marii

CZWARTEK  – 6.02.2014
  6.30 + Wiesław Ścisłowicz
  7.00 + Franciszek Biernat
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 7.02.2014
  6.30 + Bronisława Antosz
  7.00 + Stefania Bednarczyk
17.00 + Franciszek Biernat

SOBOTA – 8.02.2014
  6.30 + Andrzej Zabawa 
  7.00