Intencje mszalne Rabka

Archiwum intencji mszalnych po 30.10.2016

Zobacz archiwum intencji mszalnych przed 30.10.2016

17.11.2018 -

18 – 25 listopada 2018 r.

NIEDZIELA  – 18.11.2018
  7.00 + Roman, Józefa i Jan Żurek
  9.00 + Danuta Roser
10.30 ++ z rodzin Przedszkolaków
12.00 + Jan Matuszek
17.00 + Jan Biernat – 2 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 19.11.2018
  6.30 + Danuta Roser
  7.00 + Jadwiga Handzel
17.00 Dziękczynno-błagalna w 58 rocznicę ślubu Marii i Kazimierza

WTOREK – 20.11.2018
  6.30 W intencjach misyjnych Kościoła
  7.00 + Danuta Roser
17.00 + Irena Gądek – 15 rocznica śmierci

ŚRODA  – 21.11.2018
  6.30 + Danuta Roser
  7.00 + Anna Wójciak
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
+ Maria Zając
+ Ks. Lucjan

CZWARTEK – 22.11.2018
  6.30 + Józef Macioł
  7.00 1/ + Danuta Roser
2/ + Ewa Owczarczyk 
17.00 + Aureliusz Woszek

PIĄTEK – 23.11.2018
  6.30 + Maria Sarka
  7.00 + Władysława Stolarczyk
17.00 + Danuta Roser

SOBOTA – 24.11.2018
  6.30 + Jan Rabski – 50 rocznica śmierci
  7.00 + Jan Wójciak
17.00 1/ W intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój
2/ + Danuta Roser

NIEDZIELA  – 25.11.2018
  7.00 – + Wiktoria Wójciak
  9.00 + Jan i Barbara Dubrowscy
10.30 + Danuta Roser
12.00 + Bronisław Gacal – 5 rocznica śmierci
17.00 + Rozalia Tokarczyk – 1 rocznica śmierci


10.11.2018 -

11 – 18 listopada 2018 r.

NIEDZIELA  – 11.11.2018
  7.00 + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
  9.00 + Danuta Roser
10.30 + Janina i Jan Ojrzanowscy
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w 52 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii

PONIEDZIAŁEK – 12.11.2018
  6.30 + Józef Macioł
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Anieli
17.00 + Danuta Roser

WTOREK – 13.11.2018
  6.30 + Stanisław Bydłoń
  7.00 + Danuta Roser
17.00 + Stanisław Wójciak

ŚRODA  – 14.11.2018
  6.30 – + Danuta Roser
  7.00 + Józef i Rozalia Chowaniec, Paweł i Józef Dudzik i zmarli z rodziny
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
+ Maria Zając
+ Maria
+ Ks. Lucjan

CZWARTEK – 15.11.2018
  6.30 + Tadeusz Sienkowiec
  7.00 1/ + Marek Oczkowicz
2/ + Aureliusz Woszek
17.00 + Danuta Roser

PIĄTEK – 16.11.2018
  6.30 + Danuta Roser
  7.00 + Jadwiga Handzel
17.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Bogusławy i Andrzeja Wójciak

SOBOTA – 17.11.2018
  6.30 + Tomasz Wróbel, Barbara żona
  7.00 1/ + Danuta Roser
2/ + Kazimierz Łazarski
17.00 + Katarzyna i Maciej Jurzakowie

NIEDZIELA  – 18.11.2018
  7.00 + Roman, Józefa i Jan Żurek
  9.00 + Danuta Roser
10.30 ++ z rodzin Przedszkolaków
12.00 + Jan Matuszek
17.00 + Jan Biernat – 2 rocznica śmierci


03.11.2018 -

4 – 11 listopada 2018 r.
NIEDZIELA  – 4.11.2018
  7.00 + Jan Żurek
  9.00 + Danuta Roser
10.30 + z rodz, Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża, z rodz. Pełków: Krzysztof, Hieronim
12.00 + Andrzej Bednarczyk
17.00 + Zenon Nowakowski

PONIEDZIAŁEK – 5.11.2018
  6.30 ++ członkinie I Róży
  7.00 + Danuta Roser
17.00 + Karolina, Józef i Anna

WTOREK – 6.11.2018
  6.30 + Władysława Stolarczyk
  7.00 + Anna i Jan Kościelniak, Maria Dawiec
17.00 + Danuta Roser

ŚRODA  – 7.11.2018
  6.30 + Danuta Roser
  7.00 + Anna Wyka
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
++ Wypominani 
+ Maria Zając

CZWARTEK – 8.11.2018
  6.30 + Jadwiga Handzel
  7.00 1/ + Danuta Roser
2/ + Ewa Owczarczyk
17.00 + Wiktoria Gryz – 17 rocznica śmierci

PIĄTEK – 9.11.2018
  6.30 + Zofia Pitek – 7 rocznica śmierci
  7.00 ++ z VIII Róży Kobiet i ich rodzin
17.00 + Danuta Roser

SOBOTA – 10.11.2018
  6.30 + Józef, Maria i Wiktoria
  7.00 1/ + Danuta Roser
2/ + Aureliusz Woszek
17.00 + Jan Kapłon

NIEDZIELA  – 11.11.2018
  7.00 + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
  9.00 + Danuta Roser
10.30 + Janina i Jan Ojrzanowscy
12.00 ZA OICZYZNĘ I PARAFIAN
17.00 Dziękczynno-błagalna w 52 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii


-

21 – 28 października 2018 r.

NIEDZIELA  – 21.10.2018
  7.00 W intencjach misyjnych Kościoła
  9.00 + Maria Luberda
10.30 1/ + Maria Zając
2/ + Władysława Staniewska – 18 rocznica śmierci
12.00 + Franciszek Gacek – 12 rocznica śmierci 
17.00 + Jakub Gąsienica, Katarzyna Chmielarczyk – 11 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 22.10.2018
  6.30 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Anna Wyka
17.00 + Maria Zając

WTOREK – 23.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Brunon Podbiał – 3 rocznica śmierci
17.00 + Jerzy Kolecki

ŚRODA  – 24.10.2018
  6.30 + Jakub, Maria Świerk i synowie: Józef, Piotr, Władysław, Tadeusz
  7.00 + Maria Zając
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji Bogu wiadomej
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
W intencji osób modlących się o zdrowie syna Marcina
+ Władysław Gacek – 8 rocznica śmierci
+ Maria Zając
+ Maria
CZWARTEK – 25.10.2018
  6.30 + Wiktoria i Piotr Luberda
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Maria Madeja
17.00 + Karolina Krasińska, Maria i Karolina Gacek

PIĄTEK – 26.10.2018
  6.30 + Jadwiga Handzel
  7.00 + Janina Ojrzanowska
17.00 + Maria Zając, Józef Kowalcze

SOBOTA – 22.10.2018
  6.30 W intencji Panu Bogu wiadomej
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Rozalia
NIEDZIELA  – 28.10.2018
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Tadeusz Górka
10.30 + Adam Gacek
12.00 + Jan Masłowski 
17.00 + Ludwik i Zofia Chlebek


14.10.2018 -

14 – 21 października 2018 r.

NIEDZIELA  – 14.10.2018
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Janiny i Kazimierza Biernat
12.00 ZA PARAFIAN 
17.00 + Józefa Orzeł  - 20 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 15.10.2018
  6.30 + Andrzej Czop
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Stanisław Słoński

WTOREK – 16.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla z. Małgorzaty Maniak
17.00 + Jan i Hildegarda Kubasiak, Lidia córka

ŚRODA  – 17.10.2018
  6.30 + Aniela i Stanisław Gwiazdonik
  7.00 + Maria Zając
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
+ Maria Zając
+ Dusze w czyśćcu cierpiące
CZWARTEK – 18.10.2018
  6.30 + Tomasz Wróbel, Barbara żona
  7.00 1/ + Władysława Stolarczyk
2/ + Ewa Owczarczyk
17.00 + Maria Zając

PIĄTEK – 19.10.2018
  6.30 + Tomasz Luberda
  7.00 + Maria Zając
17.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Jana i Joanny

SOBOTA – 20.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Władysława Stolarczyk
2/ + Aureliusz Woszek
17.00 + Helena i Czesław Plewiccy
NIEDZIELA  – 21.10.2018
  7.00 W intencjach misyjnych Kościoła
  9.00 + Maria Luberda
10.30 1/ + Maria Zając
2/ + Władysława Staniewska – 18 rocznica śmierci
12.00 + Franciszek Gacek – 12 rocznica śmierci 
17.00 + Jakub Gąsienica, Katarzyna Chmielarczyk – 11 rocznica śmierci


06.10.2018 -

7 – 14 października 2018 r.

NIEDZIELA  – 7.10.2018
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Maria Zając
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Feliksa i 50 syna Pawła
17.00 + Stanisława i Andrzej Synowczyńscy, Edward, Herbert, Franciszka

PONIEDZIAŁEK – 8.10.2018
  6.30 + Anna Wyka
  7.00 + Maria Zając
17.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Małgorzaty i Andrzeja

WTOREK – 9.10.2018
  6.30 + Janina Ojrzanowska
  7.00 + Halina i Kazimierz Kapłon
17.00 1/ W intencji Bogu wiadomej – o potrzebne łaski
2/ + Maria Zając

ŚRODA  – 10.10.2018
  6.30 – + Zofia Wójtowicz
  7.00 + Maria Zając
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
Dziękczynno-błagalna w 86 rocznicę urodzin Marii
O potrzebne łaski dla Doroty i Daniela w 20 rocznicę ślubu
+ Maria Zając
+ Władysław Jaróg – 3 rocznica śmierci
+ Stanisław i Katarzyna, s. Józefa córka z rodziny Kapłanów
CZWARTEK – 11.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Marek Oczkowicz
2/ + Irena Doniec
17.00 + Jan i Wiktoria Wójciak

PIĄTEK – 12.10.2018
  6.30 + Jan Kapłon
  7.00 + Janina Bala
17.00 + Maria Zając

SOBOTA – 13.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Zenon Nowakowski
2/ + Ewa Owczarczyk
17.00 + Piotr i Małgorzata Ochman
NIEDZIELA  – 14.10.2018
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Janiny i Kazimierza Biernat
12.00 ZA PARAFIAN 
17.00 + Józefa Orzeł – 20 rocznica śmierci


29.09.2018 -

30 września – 7 października 2018 r.

NIEDZIELA  – 30.09.2018
  7.00 + Franciszek Gacek
  9.00 + Tadeusz Pałka
10.30 + Aniela i Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Anny i Marka
17.00 + Irena Cieplińska – 4 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 1.10.2018
  7.00 + Bronisława Nowak – 14 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Zając – pierwsza msza św. gregoriańska
18.00 SUMA ODPUSTOWA

WTOREK – 2.10.2018
  6.30 + Edward Dudzik – 8 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Stanisław Filas

ŚRODA  – 3.10.2018
  6.30 – + Maria Zając
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla Teresy Filas
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji ks. Artura z okazji imienin
W intencji Artura z okazji imienin
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wojciecha, Jakuba, Sylwii i Tomasz
+ Maria Zając
+ Janusz Jankowski – 2 rocznica śmierci
CZWARTEK – 4.10.2018
  6.30 + Franciszek Kosek
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
2/ + Maria Zając
17.00 + Jerzy Stachiewicz

PIĄTEK – 5.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Anna i Jan, Wiktor i Adam Kościelniak
17.00 + Adam i Teresa Gacek

SOBOTA – 6.10.2018
  6.30 + Franciszek Kataniak 
  7.00 + Maria Zając
  8.00 + Franciszek, Anna i Wacław Wójciak
17.00 + Robert Filas – 25 rocznica śmierci
NIEDZIELA  – 7.10.2018
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Maria Zając
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Feliksa i 50 syna Pawła
17.00 + Stanisława i Andrzej Synowczyńscy, Edward, Hubert, Franciszka


29.09.2018 -

30 września – 7 października 2018 r.

NIEDZIELA  – 30.09.2018
  7.00 + Franciszek Gacek
  9.00 + Tadeusz Pałka
10.30 + Aniela i Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Anny i Marka
17.00 + Irena Cieplińska – 4 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 1.10.2018
  7.00 + Bronisława Nowak – 14 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Zając – pierwsza msza św. gregoriańska
17.00 SUMA ODPUSTOWA

WTOREK – 2.10.2018
  6.30 + Edward Dudzik – 8 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Stanisław Filas

ŚRODA  – 3.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla Teresy Filas
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji ks. Artura z okazji imienin
W intencji Artura z okazji imienin
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Wojciecha, Jakuba, Sylwii i Tomasz
+ Maria Zając
+ Janusz Jankowski – 2 rocznica śmierci
CZWARTEK – 4.10.2018
  6.30 + Franciszek Kosek
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski
2/ + Maria Zając
17.00 + Jerzy Stachiewicz

PIĄTEK – 5.10.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Anna i Jan, Wiktor i Adam Kościelniak
17.00 + Adam i Teresa Gacek

SOBOTA – 6.10.2018
  6.30 + Franciszek Kataniak 
  7.00 + Maria Zając
  8.00 + Franciszek, Anna i Wacław Wójciak
17.00 + Robert Filas – 25 rocznica śmierci
NIEDZIELA  – 7.10.2018
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Maria Zając
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Feliksa i 50 syna Pawła
17.00 + Stanisława i Andrzej Synowczyńscy, Edward, Hubert, Franciszka


25.09.2018 -

23 – 30 września 2018 r.

NIEDZIELA  – 23.09.2018
  7.00 + Jan Jugowicz
  9.00 + Janina i Józef Wójciak
10.30 1/ + Tadeusz Pałka
2/ + Czesław Wójtowicz
12.00 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Tomasza i Marii
17.00 + Franciszek Gacek – 12 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 24.09.2018
  6.30 + Jan Kruszewski
  8.00 Dziękczynno-błagalna w 23 rocznicę urodzin
18.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Ewy i Piotra
2/ + Tadeusz Pałka
3/ + Maria Woszek
 
WTOREK – 25.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  8.00 + Elżbieta Parzątka – 8 rocznica śmierci
18.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla Jana
2/ + ks. Eligiusz Woszek

ŚRODA  – 26.09.2018
  6.30 – + Władysława Stolarczyk
  8.00 + Tadeusz Pałka
18.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla członkiń chóru Cantanes Angelicus i ich rodzin 
2/ NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
Dziękczynno-błagalna w 52 rocznicę urodzin
Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski 
O zdrowie dla Tadeusz
O zdrowie dla Marii  
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
Dziękczynno-błagalna w 15 r ślubu Ewy i Piotra 
+ Maria Zając
+ Wacław, Eleonora Kaznowscy
+ Jan Wójciak, Antoni Wójciak 
CZWARTEK – 27.09.2018
  6.30 + Marek Oczkowicz 
  8.00 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Tadeusz Pałka

PIĄTEK – 28.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  8.00 + Anna Hałuszka
18.00 1/ + Stanisława Buławska, Bronisław mąż
2/ + Aleksandra Wierzchowska 

SOBOTA – 29.09.2018
  6.30 + Michał i Stefania Bednarczyk
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 + Hildegarda i Jan Kubasiak, Lidia córka
NIEDZIELA  – 30.09.2018
  7.00 + Franciszek Gacek
  9.00 + Tadeusz Pałka
10.30 + Aniela i Stanisław Gil, synowie Władysław, Stanisław, Franciszek, Michał Siepak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Anny i Marka
17.00 + Irena Cieplińska – 4 rocznica śmierci


-

16 – 23 września 2018 r.

NIEDZIELA  – 16.09.2018
  7.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec
  9.00 + Maria Czyżowicz
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Zofii i Andrzeja Czupta
12.00 + Halina i Kazimierz Kapłon
17.00 + Tadeusz Pałka

PONIEDZIAŁEK – 17.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 + Stanislaw Słoński
17.00 + Józefa Miśkowiec

WTOREK – 18.09.2018
  6.30 + Andrzej Czop
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA  – 19.09.2018
  6.30 – + Tadeusz Pałka
  7.00 + Zmarłe Siostry Służebniczki
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • + Maria Zając
  • + Stanisława Józef oraz syn Piotr z rodziny Kapłonów 
CZWARTEK – 20.09.2018
  6.30 + Władysława Stolarczyk
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 Dziękczynno-błagalna w 15 rocznicę ślubu Kingi i Tadeusza

PIĄTEK – 21.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 + Janina Bala
17.00 + Izabela i Aleksander Dobruccy

SOBOTA – 22.09.2018
  6.30 + Anna i Jan, Sebastian i Gertruda Kościelniak
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Tadeusz Pałka
NIEDZIELA  – 23.09.2018
  7.00 + Jan Jugowicz
  9.00 + Janina i Józef Wójciak
10.30 1/ + Tadeusz Pałka
2/ + Czesław Wójtowicz
12.00 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Tomasza i Marii
17.00 + Franciszek Gacek – 12 rocznica śmierci


09.09.2018 -

9 – 16 września 2018 r.

NIEDZIELA  – 9.09.2018
  7.00 + Stefan Pitek – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Tadeusz Pałka
10.30 O bł. Boże dla rodziny Knapczyków i Diurczaków
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik

PONIEDZIAŁEK – 10.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Roberta i Danuty Wójciak
17.00 + Maciej Kwaśniowski w rocznicę śmierci

WTOREK – 11.09.2018
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Bernadetty
  7.00 + Jan Kruszewski – 7 rocznica śmierci
17.00 + Tadeusz Pałka

ŚRODA  – 12.09.2018
  6.30 – + Helena, Tadeusz, Marek Kłącz
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • 33 rocznica ślubu Artura i Doroty
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski 
  • + Maria Zając
  • + Wincenty Żmuda, córka Maria
  • + Miara i Józef Figuła
  • + Józef i Tadeusz
  • + Anna Wyka
CZWARTEK – 13.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 + Tomasz Wróbel, Barbara żona
17.00 + Maria i Jerzy Omieciuch

PIĄTEK – 14.09.2018
  6.30 + Zbigniew Luberda – 14 rocznica śmierci
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 + Zdzisław Janiczek


SOBOTA – 15.09.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Józefa Bednarczyk w rocznicę śmierci
17.00 + Tadeusz Pałka
NIEDZIELA  – 16.09.2018
  7.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec
  9.00 + Maria Czyżowicz
10.30 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Zofii i Andrzeja Czupta
12.00 + Halina i Kazimierz Kapłon
17.00 + Tadeusz Pałka


-

2 – 9 września 2018 r.

NIEDZIELA  – 2.09.2018
  7.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Macieja
  9.00 + Stefania, Władysław, Jerzy Ceremuga
10.30 W intencji Jakuba Pełki i jego Rodziny
12.00 + Tadeusz Pałka, Jolanta Chorabik
19.00 + Jan Chudy

PONIEDZIAŁEK – 3.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 + Anna Hałuszka
  8.00 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO
17.00 + Stefania Janczy

WTOREK – 4.09.2018
  6.30 + Andrzej Gacek – 2 rocznica śmierci
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 + Zofia i Kazimierz Kapłon

ŚRODA  – 5.09.2018
  6.30 – + Anna Worwa
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Iwony i Piotra
+ Maria Zając
+ Wincenty Żmuda i córka Maria
+ Maria i Józef Figuła
+ Józef i Tadeusz

CZWARTEK – 6.09.2018
  6.30 + Tadeusz Pałka
  7.00 + Stanisława Żur
17.00 Dziękczynna

PIĄTEK – 7.09.2018
  6.30 + Maria Rojek
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Tadeusz Pałka

SOBOTA – 8.09.2018
  6.30 + Jan Kapłon
  7.00 + Tadeusz Pałka
17.00 + Zenon Nowakowski

NIEDZIELA  – 9.09.2018
  7.00 + Stefan Pitek – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Tadeusz Pałka
10.30 O bł. Boże dla rodziny Knapczyków i Diurczaków
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik


-

26 sierpnia – 2 września 2018 r.

NIEDZIELA  – 26.08.2018
  7.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Ludwik Tokarczyk
10.30 + Halina Lubińska
12.00 + Bronisław Wójcik – 8 rocznica śmierci
19.00 + Rafał Sowiński

PONIEDZIAŁEK – 27.08.2018
  6.30 + Andrzej Zabawa – 5 rocznica śmierci
  7.00 O zdrowie i bł. Boże dla członkiń V Róży Królowej Polski
19.00 + Ignacy Tomalczyk w rocznicę śmierci

WTOREK – 28.08.2018
  6.30 + Zofia Lendrat-Gregorczyk
  7.00 ++ zmarłe członkinie V Róży Królowej Polski
19.00 + Marian Kopytek i zm. z rodziny Michalików

ŚRODA  – 29.08.2018
  6.30 – + Bronisław Filas
  7.00 + Andrzej Czop – 1 rocznica śmierci, Władysław Kumorowicz
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie dla Krystyny
+ Andrzej Pępkowski – 7 rocznica śmierci
+ Maria Zając
+ Jan Kowalczyk – 7 rocznica śmierci
CZWARTEK – 30.08.2018
  6.30 + Waldemar – 11 rocznica śmierci, Krystyna – 7 rocznica śmierci
  7.00 + Janusz Tokarzewicz  2 rocznica śmierci
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PIĄTEK – 31.08.2018
  6.30 + Bronisław i Ludwik Antosz
  7.00 + Bronisława i Franciszek Smoleń
19.00 + Józef Filas – 38 rocznica śmierci

SOBOTA – 1.09.2018
  6.30 + Katarzyna Idzikowska
  7.00 + Józefa, Jan, Roman Żurek
  8.00 + Stefania Matuszek
19.00 + Tadeusz Pałka – pierwsza Msza gregoriańska
NIEDZIELA  – 2.09.2018
  7.00 O bł. Boże w nowym roku przedszkolnym dla Macieja
  9.00 + Stefania, Władysław, Jerzy Ceremuga
10.30 W intencji Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 + Tadeusz Pałka, Jolanta Chorabik
19.00 + Jan Chudy


-

19 – 26 sierpnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 19.08.2018
  7.00 + Ludwik i Ewa Handzel
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Maria Łabuz – 1 rocznica śmierci
12.00 + Stanisław Kukuczka
19.00 + Marian Groszek

PONIEDZIAŁEK – 20.08.2018
  6.30 + Jan, Józef Kapłon
  7.00 + Stefan i Czesław
19.00 + Rozalia i Jan Macko

WTOREK – 21.08.2018
  6.30 + Józefa Twaróg – 1 rocznica śmierci
  7.00 + Teresa Kościelniak – 1 rocznica śmierci
19.00 + Zdzisław Janiczek – 3 rocznica śmierci

ŚRODA  – 22.08.2018
  6.30 – + Stanisław Słoński
  7.00 + Justyna, Karol Lasak i zmarli z rodziny Lasak
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
Dziękczynno-błagalna w 86 rocznicę urodzin Zofii Zapała
O zdrowie dla Krystyny
+ Anna Pacula, Wojciech mąż, Kazimierz i Jan synowie
+ Maria Zając
CZWARTEK – 23.08.2018
  6.30 + Zofia Lendrat-Gregorczyk
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Marii
19.00 O błogosławieństwo Boże dla Piotra

PIĄTEK – 24.08.2018
  6.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę urodzin Leszka
  7.00 W intencji Bogu wiadomej
19.00 + Helena Kaczor

SOBOTA – 25.08.2018
  6.30 O zdrowie i bł. Boże dla VIII Róży Kobiet i ich rodzin
  7.00 + Paweł Karkula – 5 rocznica śmierci
19.00 + Aleksandra Sosnowska – 1 rocznica śmierci
NIEDZIELA  – 26.08.2018
  7.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Ludwik Tokarczyk
10.30 + Halina Lubińska
12.00 + Bronisław Wójcik – 8 rocznica śmierci
19.00 + Rafał Sowiński


-

12 – 17 sierpnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 12.08.2018
  7.00 O uzdrowienie na duszy i na ciele syna Jana
  9.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
10.30 + Ryszard Marek – 3 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława
19.00 + Julia, Wojciech Czyszczoń

PONIEDZIAŁEK – 13.08.2018
  6.30 + Janina Bala
  7.00 + Marian Sordyl
19.00 + Maria i Julian Zając

WTOREK – 14.08.2018
  6.30 + Anna Wardęga
  7.00 + Jan-Stanisław Wójciak
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA  – 15.08.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Marii
  9.00 + Aniela i Jan Gacek, ks. Szczepan syn, ks. Krzysztof Sojka
10.30 + Barbara i Józef Wójtowicz w rocznicę śmierci
12.00 + Marzena Dziel – 14 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O zdrowie dla Krystyny z dziękczynieniem za szczęśliwą operację
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • Dziękczynna za szczęśliwą operację i o łaskę zdrowia dla ks. Andrzeja
  • + Maria Kubińska, Stanisław mąż
  • + Maria Zając
  • + Roman Przała
  • + Mieczysław
  • + Waleria i Jan Kasperscy, Jerzy Starzyk i rodzice Wiktoria i Władysław
CZWARTEK – 16.08.2018
  6.30 + Stanisława Buławska, Bronisław mąż
  7.00 + Jerzy Stachiewicz
19.00 + Anna Karkula, Anna Czupta

PIĄTEK – 17.08.2018
  6.30 + Bolesław Luberda – 12 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Hałuszka
19.00 O bł. Boże i opiekę MB, o szczęśliwą podróż i powrót dla Julii

SOBOTA – 18.08.2018
  6.30 + Robert Lulek – 3 rocznica śmierci, Józef Lulek
  7.00 + Maria Szura – 3 rocznica śmierci
19.00 + Maria i Ignacy Luberda
NIEDZIELA  – 19.08.2018
  7.00 + Ludwik i Ewa Handzel
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Maria Łabuz – 1 rocznica śmierci
12.00 + Stanisław Kukuczka
19.00 + Marian Groszek


-

5 – 12 sierpnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 5.08.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jakuba Ceremuga
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Józefa Skwarek
10.30 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Jana i Barbary Skuza
19.00 + Czesław Wójtowicz

PONIEDZIAŁEK – 6.08.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Janina Nowak
19.00 + Józef I Wiesław Polak

WTOREK – 7.08.2018
  6.30 + Anna Hałuszka
  7.00 O Boże bł. dla Sióstr Służebniczek przez wstawiennictwo bł. Edmunda
19.00 + Hanna Majewska-Zalewska

ŚRODA – 8.08.2018
  6.30 + Władysława Stolarczyk
  7.00 + Tomasz Wróbel
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
O zdrowie dla ks. Andrzeja
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie dla Krystyny
O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny
+ Maria Zając
+ Jerzy Starzyk, rodzice Wiktoria i Władysław
+ Waleria i Jan Kasperscy
+ Zofia Czyszczoń
CZWARTEK – 9.08.2018
  6.30 + Ludwik, Teofila i Helena Kaleta
  7.00 + Stanisław Słoński
19.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

PIĄTEK – 10.08.2018
  6.30 + Józef Konik – 6 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Zając
19.00 + Władysława Stolarczyk


SOBOTA – 11.08.2018
  6.30 + Zenon Nowakowski
  7.00 + Barbara Nowrocka-Kańska, matka Józefa, ojciec Władysław, mąż Andrzej, brat Andrzej
19.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
NIEDZIELA  – 12.08.2018
  7.00 O uzdrowienie dla duszy i dla ciała syna Jana
  9.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
10.30 + Ryszard Marek – 3 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Katarzyny i Zdzisława
19.00 + Julia, Wojciech Czyszczoń


INTENCJE MSZALNE

30.07.2018 -


29 lipca – 5 sierpnia 2018 r.

 

NIEDZIELA  – 29.07.2018

  7.00 –          + Władysław Gil

  9.00          O Błogosławieństwo Boże dla Kamila i Eweliny

10.30          + Anna Traczyk z rodziną

12.00          O bł. Boże dla rodziny Chliszcz, i za zmarłych + Zbigniewa i Andrzeja Wójtowicz

19.00          + Katarzyna i Józef Papierz

 

PONIEDZIAŁEK – 30.07.2018

  6.30          + Janina Bonar, Władysław mąż

  7.00          + Waleria I Tadeusz

19.00          O błogosławieństwo Boże dla Kamila I Eweliny

 

WTOREK – 31.07.2018

  6.30          + Jerzy Stachiewicz

  7.00          + Stanisław Bydłoń

19.00           + Wiktoria Sumara – 12 rocznica śmierci

 

ŚRODA – 1.08.2018

  6.30          + Marek Oczkowicz

  7.00          + Jan Kuc

19.00          NOWENNOWA

·      Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości

·      W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego

·      W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski

·      O zdrowie dla Krystyny

+      Ks. Władysław Siwek

+      Maria Zając

                       

CZWARTEK – 2.08.2018

  6.30          + Teresa i Piotr

  7.00          O opiekę MB i uproszenia łask dla VIII Róży Kobiet i ich rodzin

19.00          + Stanisław Aleksandrowicz

 

PIĄTEK – 3.08.2018

  6.30          + Jan Żurek

  7.00          O bł. Boże dla Róży św. Jana Pawła II I ich rodzin

19.00          + Augustyn Kusiak

 

SOBOTA – 4.08.2018

  6.30          + Jerzy Stachiewicz

  7.00          + Stanisława Buławska, Bronisław mąż

19.00          Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Marii i Franciszka Słońskich

                       

NIEDZIELA  – 5.08.2018

  7.00 –          Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jakuba Ceremuga

  9.00          Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Józefa Skwarek

10.30          O błogosławieństwo Boże dla rodziny

12.00          Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Jana i Barbary Skuza

19.00          + Czesław Wójtowicz


22.07.2018 -

22 – 29 lipca 2018 r.

NIEDZIELA  – 22.07.2018
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 W intencji Anny i jej rodziny o wszelkie potrzebne łaski
12.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla Bogdana i Alicji
2/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Krystyny i Pawła
19.00 + Karol i Maria Sienko

PONIEDZIAŁEK – 23.07.2018
  6.30 + Anna Worwa
  7.00 + Stanisława i Jarosław
19.00 + Maria I Franciszek Maciura

WTOREK – 24.07.2018
  6.30 + Janina Bala
  7.00 + Stanisława Buławska, Bronisław mąż
19.00 + Stefania Matuszek

ŚRODA – 25.07.2018
  6.30 + Maria Luberda
  7.00 + Marian Sularz – 4 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji kierowców i podróżujących
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie dla Krystyny
O błogosławieństwo Boże dla Gerarda Sztybera i całej rodziny
+ Anna, Wojciech mąż, Kazimierz i Jan synowie
+ Maria Zając
+ Krystyna Wacławik
+ Anna Hałuszka
+ Zofia Wójciak – 3 rocznica śmierci
CZWARTEK – 26.07.2018
  6.30 + Zdzisław Janiczek
  7.00 + Anna Wójciak
19.00 + Jan i Anna Gaweł

PIĄTEK – 27.07.2018
  6.30 + Agata Macuga – 2 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Kosek
19.00 + Anna Luberda

SOBOTA – 28.07.2018
  6.30 + Jan Żurek
  7.00 + Jan Kapłon
19.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
NIEDZIELA  – 29.07.2018
  7.00 + Władysław Gil
  9.00 O błogosławieństwo Boże dla Kamila i Eweliny
10.30 + Anna Traczyk z rodziną
12.00 O bł. Boże dla rodziny Chliszcz, i za zmarłych + Zbigniewa i Andrzeja Wójtowicz
19.00 + Katarzyna i Józef Papierz


15.07.2018 -

15 – 22 lipca 2018 r.

NIEDZIELA  – 15.07.2018
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Danuty i Tadeusza Jamrozik
10.30 + Maria i Józef Wójciak
12.00 + Krystyna Rybińska – 25 rocznica śmierci
19.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Łukasza

PONIEDZIAŁEK – 16.07.2018
  6.30 + Maria i Józef Gronkiewicz i zmarli z rodziny
  7.00 + Maria
19.00 + Krystyna i Jan

WTOREK – 17.07.2018
  6.30 + Tomasz Wróbel
  7.00 + Kazimierz Nowak – 3 rocznica śmierci
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 18.07.2018
  6.30 + Anna i Jerzy Ambroż
  7.00 + Władysław Wardęga
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • O zdrowie dla Krystyny
  • + Maria Zając
CZWARTEK – 19.07.2018
  6.30 + Władysława Stolarczyk
  7.00 W Intencji Ojczyzny i rządzących – od Róży Św. Teresy
19.00 + Andrzej i Maria Polak

PIĄTEK – 20.07.2018
  6.30 1/ + Wojciech Rojek
2/ + Czesław Zając
  7.00 + Olga i Atanazy Maszczak
19.00 + Maria Wójciak

SOBOTA – 21.07.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Teresa i Piotr
2/ + Anna i Alojzy Mardausz
19.00 + Jan Wójciak – 31 rocznica śmierci
NIEDZIELA  – 22.07.2018
  7.00 + Maria Luberda
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 1/ W intencji Anny i jej rodziny o wszelkie potrzebne łaski
2/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Krystyny i Pawła
12.00 O błogosławieństwo Boże dla Bogdana i Alicji
19.00 + Karol i Maria Sienko


-

INTENCJE MSZALNE
1 – 8 lipca 2018 r.

NIEDZIELA  – 1.07.2018
  7.00 + Janina Niżnik
  9.00 + Władysław Zając
10.30 + Tadeusz Pałka – 1 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza
19.00 + Bogusław i Jadwiga Pieczonka

PONIEDZIAŁEK – 2.07.2018
  6.30 O błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Marii i Józefa Pęczek
  7.00 + Maria i Antoni Filas 
19.00 + Rozalia, Franciszek i Andrzej

WTOREK – 3.07.2018
  6.30 + Adam Żurek – 15 rocznica śmierci
  7.00 + Irena i Edward Przewłodcy
19.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Ewy i Piotra Przybyło

ŚRODA – 4.07.2018
  6.30 + Józef, Maria Polak i zmarli z rodziny
  7.00 O błogosławieństwo Boże dla Róży Św. Jana Pawła II
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • O zdrowie dla Krystyny
  • + Maria Zając
  • + Maria Majka
CZWARTEK – 5.07.2018
  6.30 + Stanisława Buławska, Stanisław mąż
  7.00 + Stanisław Słoński
19.00 + Jan magiera – 6 rocznica śmierci

PIĄTEK – 6.07.2018
  6.30 + Maria i Franciszek Buła
  7.00 + Władysława Stolarczyk
19.00 + Józef Nędza – 3 rocznica śmierci

SOBOTA – 7.07.2018
  6.30 + Andrzej Gacek
  7.00 + Irena Doniec – 5 rocznica śmierci
19.00 + Władysław, Stefania, Jerzy Ceremuga

NIEDZIELA  – 8.07.2018
  7.00 + Władysław Wójciak
  9.00 + Barbara Dubrowska
10.30 + Ignacy i zmarli z rodziny Miśkowiec
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Andrzeja i Małgorzaty
19.00 + Tadeusz Klimiński – 3 rocznica śmierci


23.06.2018 -

24 czerwca – 1 lipca 2018 r.

NIEDZIELA  – 24.06.2018
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Waldemar Tomalak
10.30 + Maria Elżbieta Stachnik-Szumilas i zmarli z rodziny
12.00 + Rodzice i Rodzeństwo
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 25.06.2018
  6.30 + Piotr i Paweł Miśkowiec
  7.00 + Jan i Magdalena Czyszczoń
19.00 + Waldemar Tomalak

WTOREK – 26.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Jan Jugowicz
19.00 + Jan Miśkowiec

ŚRODA – 27.06.2018
  6.30 + Franciszek i Władysława Kosek
  7.00 + Waldemar Tomalak
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji Janiny z okazji imienin
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • O zdrowie dla Krystyny
  • O zdrowie dla Andrzeja
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii
  • O zdrowie i szczęśliwą operację
  • + Maria Zając
  • + Krystyna Pawłarczyk w 2 rocznicę śmierci
CZWARTEK – 28.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Stanisław Mętel – 15 rocznica śmierci
19.00 1/ + Władysław, Stefania i Jerzy Ceremuga
2/ + Stanisław Wójciak – 41 rocznica śmierci z rodzicami

PIĄTEK  – 29.06.2018
  7.00 + Piotr Rokita
  9.00 + Piotr Gryz
17.00 + Waldemar Tomalak
19.00 + Paweł i Józef Dudzik

SOBOTA – 30.06.2018
  6.30 + Piotr i Katarzyna Samborscy
  7.00 1/ + Anna Kosek
2/ + Katarzyna Bydłoń – 30 rocznica śmierci
19.00 + Waldemar Tomalak – ostatnia Msza gregoriańska
NIEDZIELA  – 1.07.2018
  7.00 + Janina Niżnik
  9.00 + Władysław Zając
10.30 + Tadeusz Pałka – 1 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę ślubu Agnieszki i Grzegorza
19.00 + Bogusław i Jadwiga Pieczonka


17.06.2018 -

17 – 24 czerwca 2018 r.

NIEDZIELA  – 17.06.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 34 rocznicę ślubu Krystyny i Henryka i w 1 rocznicę ślubu Joanny i Krzysztofa
  9.00 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
10.30 + Janina Kościelniak i Jan Matuszek
12.00 + Waldemar Tomalak
19.00 + Halina Pieczonka – 2 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 18.06.2018
  6.30 + Małgorzata Cieślak
  7.00 + Anna Piergies
19.00 + Waldemar Tomalak

WTOREK – 19.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Lech Włodarski – 21 rocznica śmierci
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 20.06.2018
  6.30 Dziękczynno-błagalna w rocznicę ślubu Piotra i Małgorzaty Bala
  7.00 1/ + Waldemar Tomalak
2/ + Alojzy i Anna Mardausz
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
O zdrowie dla Krystyny
O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zenona
+ Maria Zając
+ Jan Traczyk
CZWARTEK – 21.06.2018
  6.30 + Stefania Matuszek
  7.00 1/ + Karol i Maria Pędzimąż
2/ + Antoni Gil
19.00 1/ ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
2/ + Waldemar Tomalak

PIĄTEK – 22.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Jan Biernat
19.00 + Jan Jamrozowicz

SOBOTA – 23.06.2018
  6.30 + Jan, Józefa i Roman Żurek
  7.00 1/ + Waldemar Tomalak
2/ + Stanisław Filas
19.00 + Jan Żurek
NIEDZIELA  – 24.06.2018
  7.00 + Alicja Sidorowicz
  9.00 + Waldemar Tomalak
10.30 + Maria Elżbieta Stachnik-Szumilas i zmarli z rodziny
12.00 + Rodzice i Rodzeństwo
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


-

10 – 17 czerwca 2018 r.

NIEDZIELA  – 10.06.2018
  7.00 + Jan Gil
  9.00 + Waldemar Tomalak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 21 rocznicę ślubu Józefa i Krystyny
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Piotr i Małgorzata Ochman

PONIEDZIAŁEK – 11.06.2018
  6.30 + Józef Lulek – 8 rocznica śmierci, Robert syn
  7.00 + Jan Żurek
19.00 + Waldemar Tomalak

WTOREK – 12.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Stefania Matuszek
19.00 + Zdzisław Janiczek

ŚRODA – 13.06.2018
  6.30 + Antonina Kosek
  7.00 + Waldemar Tomalak
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
O zdrowie dla Krystyny
W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
+ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
+ Maria Zając
CZWARTEK – 14.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
19.00 + Jan Płanica

PIĄTEK – 15.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Anna Kwaśniowska  w rocznicę śmierci
19.00 O Boże błogosławieństwo dla córki

SOBOTA – 16.06.2018
  6.30 + Antonina Zapała
  7.00 1/ + Roman, Józefa i Jan Żurek
2/ + Franciszek i Antoni Rojek
19.00 + Waldemar Tomalak
NIEDZIELA  – 17.06.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 34 rocznicę ślubu Krystyny i Henryka i w 1 rocznicę ślubu Joanny i Krzysztofa
  9.00 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
10.30 + Janina Kościelniak i Jan Matuszek
12.00 + Waldemar Tomalak
19.00 + Halina Pieczonka – 2 rocznica śmierci


02.06.2018 -

3 – 10 czerwca 2018 r.

NIEDZIELA  – 3.06.2018
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Aniela i Stanisław Niżnik i zmarli z rodziny
10.30 + Waldemar Tomalak
12.00 + Leszek Fudali w rocznicę śmierci
19.00 ++ z rodziny Kumorowiczów

PONIEDZIAŁEK – 4.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Maria Kuliga
19.00 + Edward Zelwinder i zmarli z rodziny

WTOREK – 5.06.2018
  6.30 + Józef, Anna Łacny, Stanisław, Józef synowie, Adam Klimczyk
  7.00 + Władysław i Ludwika Gacek
19.00 + Waldemar Tomalak

ŚRODA – 6.06.2018
  6.30 + Władysław i Katarzyna Jaróg
  7.00 + Waldemar Tomalak
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji córki i zięcia o potrzebne łaski
  • O zdrowie dla Krystyny
  • W intencji trudnych spraw rodzinnych
  • O zdrowie dla Anny
  • + Maria Zając
  • + Elżbieta
CZWARTEK – 7.06.2018
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 + Maciej Klimczyk
19.00 1/ O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Jana w 17 rocznicę urodzin
2/ + Robert Filas
2/ + Kazimierz Ponicki, Zygmunt Zelek

PIĄTEK – 8.06.2018
  6.30 O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla rodziny
  7.00 + Waldemar Tomalak
19.00 + Piotr i Małgorzata Ochman

SOBOTA – 9.06.2018
  6.30 + Stanisław Niżnik i zmarli rodzice
  7.00 1/ O zdrowie dla Grażyny
2/ + Waldemar Tomalak
19.00 + Władysław Luberda
NIEDZIELA  – 10.06.2018
  7.00 + Jan Gil
  9.00 + Waldemar Tomalak
10.30 Dziękczynno-błagalna w 21 rocznicę ślubu Józefa i Krystyny
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Piotr i Małgorzata Ochman


-

27 maja – 3 czerwca 2018 r.

NIEDZIELA  – 27.05.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 r. ślubu Janiny i Józefa
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 6 r. śl. Marcina i Katarzyny 
10.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
12.00 + Józefa i Józef Wojdyła
19.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 28.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 + Apolonia-Danuta Daszyńska
19.00 + Maria-Elżbieta Stachnik i zmarli z rodziny

WTOREK – 29.05.2018
  6.30 + Bronisław Buławski
  7.00 + Mieczysław i Danuta Zaborowscy – 6 rocznica śmierci
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn

ŚRODA – 30.05.2018
  6.30 + Hanna Majewska-Zalewska
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn – ostatnia Msza gregoriańska
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
Dziękczynna za otrzymane łaski w czasie nabożeństw majowych
O zdrowie i szczęśliwą operację dla Krystyny
+ Maria Zając
+ Elżbieta

CZWARTEK  – 31.05.2018
  7.00 + Stanisław Chorążak – 8 rocznica śmierci
  9.00 + Aniela Bydłoń
10.30 + Władysław i Maria Luberda / + Kazimierz Ponicki – 13 rocznica śmierci
    + Władysław Kumorowicz / + Józef Wójciak – 18 rocznica śmierci
Po procesji + Apoloni-Danuta Daszyńska
19.00 + Tomasz i Barbara Wójciak

PIĄTEK – 1.06.2018
  6.30 + Anna i Marian Mirek
  7.00 + Waldemar Tomalak – pierwsza Msza gregoriańska
19.00 O bł. Boże dla Magdaleny, Klaudii, Jana i Katarzyny

SOBOTA – 2.06.2018
  6.30 + Apolonia-Danuta Daszyńska
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jana Gacka
  8.00 + Antoni Wójciak – 2 rocznica śmierci
19.00 + Waldemar Tomalak

NIEDZIELA  – 3.06.2018
  7.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel
  9.00 + Aniela i Stanisław Niżnik i zmarli z rodziny
10.30 + Waldemar Tomalak
12.00 + Leszek Fudali w rocznicę śmierci
19.00 ++ z rodziny Kumorowiczów


-

20 – 27 maja 2018 r.

NIEDZIELA  – 20.05.2018
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  9.00 + Krystyna Drożdż, Maria Grabiec
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Józefa Skawskich i w int. rodziny 
19.00 + Wiktoria Wójciak

PONIEDZIAŁEK  – 21.05.2018
  7.00 + Piotr Hadaniak – 3 rocznica śmierci
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 90 rocznicę urodzin męża od żony Krystyny
17.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 Dziękczynna za wspólne przeżycie 45 lat w małżeństwie

WTOREK – 22.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 + Apolonia-Danuta Daszyńska
19.00 + Halina Pieczonka

ŚRODA – 23.05.2018
  6.30 + Ludwik, Maria i Tadeusz Kozub
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Teresy
  • O zdrowie i szczęśliwą operację dla Krystyny
  • O wybudzenie ze śpiączki i zdrowie dla Ewy – od sąsiadów z bloku
  • + Stanisława
  • + Maria Wójciak
  • + Maria Zając
  • + ks. Marek Leśniak
CZWARTEK – 24.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 1/ + Jan Jurzec – 12 rocznica śmierci
2/ + Maria Kuliga
19.00 + Józef i Maria Iskrzyccy

PIĄTEK – 25.05.2018
  6.30 + Stanisław Baliczek – 19 rocznica śmierci
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Anny

SOBOTA – 26.05.2018
6.30 O zdr. i bł. Boże w pracy i życiu rodzinnym dla pracowników Uzdrowiskowego Szpitala Dziecięcego Olszówka
  7.00 1/ + Stefania Matuszek
2/ + Maria Kuliga
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
NIEDZIELA  – 27.05.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Janiny i Józefa
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 6 rocznicę ślubu Marcina i Katarzyny 
10.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
12.00 + Józefa i Józef Wojdyła
19.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec


-

13 – 20 maja 2018 r.

NIEDZIELA  – 13.05.2018
  7.00 + Jan Świder – 21 rocznica śmierci
  9.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn 
10.30 + Danuta Kuchta – 16 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Zmarli z rodziny Miśkowiec i Łopata

PONIEDZIAŁEK – 14.05.2018
  6.30 + Zofia i Kazimierz Kapłon
  7.00 + Stanisław Luberda
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn

WTOREK – 15.05.2018
  6.30 + Monika i Jarosław Panyszak
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 16.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 + Jan Żurek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji Macieja z okazji imienin
  • W intencji ś. Zofii i s. Adriany
  • Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Stanisławy Kożuchowskiej
  • O zdrowie i szczęśliwą operację dla Krystyny
  • + Jan Wójciak
  • + Maria Zając
  • + Marian Kopytek
  • + Krystyna Wacławik
CZWARTEK – 17.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 1/ + Maciej Klimczyk
2/ + Stanisław Aleksandrowicz
19.00 + Julia Rączka

PIĄTEK – 18.05.2018
  6.30 O zdrowie i bł. Boże dla Przemysława i Kamila w rocznicę urodzin
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 + Helena Ptasznik

SOBOTA – 19.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 1/ + Hanna Majewska-Zalewska
2/ + Józef i Stanisław Żur
19.00 + Jan Żurek
NIEDZIELA  – 20.05.2018
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  9.00 + Krystyna Drożdż, Maria Grabiec
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Józefa Skawskich i w int. rodziny 
19.00 + Wiktoria Wójciak


-

6 – 13 maja 2018 r.

NIEDZIELA  – 6.05.2018
  7.00 + Stefania i Marian Stanisz
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz – 2 rocznica śmierci
10.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
12.00 + Roman Mikulski, Stanisław Wójtowicz
19.00 + Zdzisława Mlekodaj

PONIEDZIAŁEK – 7.05.2018
  6.30 + Maciej Klimczyk
  7.00 + Stanisław Kozłowski
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn

WTOREK – 8.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 1/ + Stanisława Żur
2/ + Stanisław Filas
19.00 + Zdzisław Janiczek

ŚRODA – 9.05.2018
  6.30 + Stanisław Kozłowski i zmarli z rodziny
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
19.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
+ Stanisław Kubiński, Maria żona
+ Piotr Rokita – 11 rocznica śmierci
+ Stanisław Baliczek
+ Maria Zając
+ Jan

CZWARTEK – 10.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Stanisława
2/ + Stefania Matuszek
19.00 + Stanisław Wielowski

PIĄTEK – 11.05.2018
  6.30 + Mieczysław Pitek
  7.00 + Janusz
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn

SOBOTA – 12.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 1 r. ślubu Artura i Patrycji i o szczęśliwe rozwiązanie
19.00 Dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę urodzin Małgorzaty

NIEDZIELA  – 13.05.2018
  7.00 + Jan Świder – 21 rocznica śmierci
  9.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn 
10.30 + Danuta Kuchta – 16 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Zmarli z rodziny Miśkowiec i Łopata


-

29 kwietnia – 6 maja 2018 r.

NIEDZIELA  – 29.04.2018
  7.00 + Józef Zapała
  9.00 + Marcin Karkula – ostatnia Msza gregoriańska
10.30 + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
12.00 + Andrzej Czop
19.00 + Teresa Świeboda, teściowa Helena i Edward, z rodz. Pawłowskich i Fiszerów

PONIEDZIAŁEK – 30.04.2018
  6.30 + Paweł Miśkowiec – 16 rocznica śmierci
  7.00 W intencji pracowników Szpitala Uzdrowiskowego Olszówka pawilon A
19.00 + Aniela i Wojciech Łąccy

WTOREK – 1.05.2018
  6.30 W intencji pracowników Szpitala Uzdrowiskowego Olszówka pawilon A
  7.00 + Eugeniusz i Maria Dziki i zmarli z rodziny
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn – pierwsza Msza gregoriańska

ŚRODA – 2.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 O bł. Boże dla Alicji i Bogdana w 31 rocznicę ślubu i dla całej rodziny
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Za Ojczyznę
  • O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia
  • + Jan
  • + Maria Zając
CZWARTEK  – 3.05.2018
  7.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
  9.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
10.30 ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Apolonia Danuta Daszyńska

PIĄTEK – 4.05.2018
  6.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  7.00 O szczęśliwe zdanie matury dla Piotra
19.00 + Karolina Krasińska

SOBOTA – 5.05.2018
  6.30 + Stanisław Wójcik
  7.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
  8.00 + Anna Knapczyk – 1 rocznica śmierci
19.00 + Helena, Stefan, Józef, Joanna Bala

NIEDZIELA  – 6.05.2018
  7.00 + Stefania i Marian Stanisz
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz – 2 rocznica śmierci
10.30 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn
12.00 + Roman Mikulski, Stanisław Wójtowicz
19.00 + Zdzisława Mlekodaj


22.04.2018 -

22 – 29 kwietnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 22.04.2018
  7.00 + Krystyna Pędzimąż i jej rodzice
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Bernadety i Jan Wójtowicz
10.30 + Adam Staszewski – 2 rocznica śmierci
12.00 + Marcin Karkula
19.00 + Jan i Rozalia Figura i ich synowie

PONIEDZIAŁEK – 23.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Anna i Jan Łabuz
19.00 + Danuta Kostkiewicz

WTOREK – 24.04.2018
  6.30 + Wojciech Rojek, Wojciech Luberda
  7.00 + Marcin Karkula
19.00 + Eleonora, Józef Kowalczyk

ŚRODA – 25.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Antoni i Czesława Stec
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O poszanowanie życia w naszej Ojczyźnie
  • O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • W intencji ks. Marka w dniu imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin Marii
  • + Wojciech, Anna żona, Jan, Kazimierz synowie
  • + Maria Zając
CZWARTEK – 26.04.2018
  6.30 + Jan Gawiński
  7.00 1/ + Czesława i Antoni Stec
2/ + Hanna Majewska-Zalewska
19.00 + Marcin Karkula

PIĄTEK – 27.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Ludwika i Władysław Gace
19.00 + Jan Bala

SOBOTA – 28.04.2018
  6.30 + Jerzy
  7.00 1/ + Marcin Karkula
2/ + Janina Bala
19.00 + Bronisław i Stanisława Buławscy

NIEDZIELA  – 29.04.2018
  7.00 + Józef Zapała
  9.00 + Marcin Karkula
10.30 + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
12.00 + Andrzej Czop
19.00 + Teresa Świeboda, teściowie Helena i Edward, z rodz. Pawłowskich i Fiszerów


22.04.2018 -

III NIEDZIELA WIELKANOCNA
15 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.
2. Spotkanie uczniów  klas VII  rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania we wtorek o godz. 1600.
3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 1030 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. 
4. Dzisiaj w salkach przy naszej parafii trwa do godziny 1400 akcja krwiodawstwa.
5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
6. Życzenia obfitości Bożego błogosławieństwa przekazujemy wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia. Pozdrawiamy Gości i Kuracjuszy.
7. Do wieczności odprowadziliśmy śp. Janinę Bala i śp. Krystynę Gawińską. Polecajmy Je Bożemu miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj Im wieczne spoczywanie!


-

22 – 29 kwietnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 22.04.2018
  7.00 + Krystyna Pędzimąż i jej rodzice
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 26 rocznicę ślubu Bernadety i Jan Wójtowicz
10.30 + Adam Staszewski – 2 rocznica śmierci
12.00 + Marcin Karkula
19.00 + Jan i Rozalia Figura i ich synowie

PONIEDZIAŁEK – 23.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Anna i Jan Łabuz
19.00 + Danuta Kostkiewicz

WTOREK – 24.04.2018
  6.30 + Wojciech Rojek, Wojciech Luberda
  7.00 + Marcin Karkula
19.00 + Eleonora, Józef Kowalczyk

ŚRODA – 25.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Antoni i Czesława Stec
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O poszanowanie życia w naszej Ojczyźnie
  • O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • W intencji ks. Marka w dniu imienin
  • Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin Marii
  • + Wojciech, Anna żona, Jan, Kazimierz synowie
  • + Maria Zając
CZWARTEK – 26.04.2018
  6.30 + Jan Gawiński
  7.00 1/ + Czesława i Antoni Stec
2/ + Hanna Majewska-Zalewska
19.00 + Marcin Karkula

PIĄTEK – 27.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Ludwika i Władysław Gace
19.00 + Jan Bala

SOBOTA – 28.04.2018
  6.30 + Jerzy
  7.00 1/ + Marcin Karkula
2/ + Janina Bala
19.00 + Bronisław i Stanisława Buławscy
NIEDZIELA  – 29.04.2018
  7.00 + Józef Zapała
  9.00 + Marcin Karkula
10.30 + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
12.00 + Andrzej Czop
19.00 + Teresa Świeboda, teściowie Helena i Edward, z rodz. Pawłowskich i Fiszerów


-

8 – 15 kwietnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 8.04.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 + Marcin Karkula
10.30 Za Rodziców Przedszkolaków
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 W int. Agnieszki o zdr. i bł. Boże oraz Ludwika i ich dzieci

PONIEDZIAŁEK – 9.04.2018
  6.30 + Mieczysław Pitek 
  7.00 1/ + Marian Kopytek
2/ + Marek Kłącz 
19.00 + Marcin Karkula

WTOREK – 10.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 1/ + Stanisław Wójcik
2/ + Marek Kłącz 
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 11.04.2018
  6.30 + Stanisław Wójcik
  7.00 + Marcin Karkula
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego 
  • O pomoc i opiekę w czasie i po operacji 
  • O łaskę zdrowia dla Marii
  • ++ Ofiary katastrofy smoleńskiej
  • ++ Ks. Roman Sapeta i zmarli chórzyści
  • + Maria Zając
  • + Jan Żądło 
CZWARTEK – 12.04.2018
  6.30 1/ + Marcin Karkula
2/ + Marek Kłącz
  7.00 1/ + Robert
2/ + Marian Walczybok 
19.00 + Jan Jamrozowicz

PIĄTEK – 13.04.2018
  6.30 + Edward Rogowiec 1 rocznica śmierci 
  7.00 1/ + Marcin Karkula
2/ + Marek Kłącz
19.00 + Anna Mlekodaj 

SOBOTA – 14.04.2018
  6.30 1/ + Bronisław Buławski, żona Stanisława 
2/ + Marek Kłącz 
  7.00 3/ + Marcin Karkula
4/ + Krystyna Wacławik 
19.00 Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę ślubu Zofii i Adama Jurczakiewicz

NIEDZIELA  – 15.04.2018
  7.00 + Zdzisław Janiczek
  9.00 + Anna i Józef Gacek
10.30 + Katarzyna, Józef, Stanisław Starmach
12.00 + Janina i Adolf Skawiańczyk
19.00 + Marcin Karkula


31.03.2018 -

 1 – 8 kwietnia 2018 r.

NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 1.04.2018
Po Rezurekcji – 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Sroków
2/ + Maria i Jerzy Omieciuch
3/ + Zdzisława Dylewska – 3 rocznica śmierci
4/ + Władysław i Maria Luberda
  9.00 + Rozalia Masłowska
10.30 W intencji Grażyny Pełka o wszelkie potrzebne łaski
12.00 + Marcin Karkula
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY  – 2.04.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin Wojciecha
  9.00 + Jan Moskała z rodzicami Anną i Janem
10.30 + Marcin Karkula
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Józef, Jadwiga Hadwiczak

WTOREK – 3.04.2018
  6.30 + Bronisława i Franciszek Smoleń
  7.00 + Marcin Karkula
19.00 O zdrowie, siły, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Janiny

ŚRODA – 4.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Daniel Sroga
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Maria Zając
CZWARTEK – 5.04.2018
  6.30 + Józef Zapała
  7.00 1/ O nawrócenie
2/ + Marcin Karkula
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 6.04.2018
  6.30 + Józefa Miśkowiec
  7.00 + Jan Gawiński
19.00 + Marcin Karkula

SOBOTA – 7.04.2018
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  8.00 W intencji Róży Uzdrowienia Chorych
19.00 + Magdalena Kwaśniowska w rocznicę śmierci
NIEDZIELA  – 8.04.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny
  9.00 + Marcin Karkula
10.30 Za rodziców przedszkolaków
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 W intencji Agnieszki o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz Ludwika i ich dzieci


-

25 marca – 1 kwietnia 2018 r.

NIEDZIELA  – 25.03.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna dla VI Róży Kobiet i zm. z Róży
  9.00 + Józefa, Stanisław, Grzegorz Wójtowicz
10.30 + Antoni Luberda
12.00 + Krzysztof Wójciak – 10 rocznica śmierci
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Marii i Jej dzieci

WIELKI   PONIEDZIAŁEK – 26.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 + Józef Pustułka
18.00 1/ BIERZMOWANIE
2/ + Aniela i Stanisław Niżnik

WIELKI   WTOREK – 27.03.2018
  6.30 + Wincenty Bohnak
  7.00 + Jan Bala
17.00 + Antoni Luberda

WIELKA   ŚRODA – 28.03.2018
  6.30 + marek Mentel – 2 rocznica śmierci
  7.00 + Antoni Luberda
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji kapłanów pracujących w naszej Parafii
  • + Kazimierz – 10 rocznica śmierci i zmarli z rodziny Kasprzaków
  • + Piotr Miśkowiec – 23 rocznica śmierci
  • + Maria i Andrzej Zając, Władysław Jurzec
  • + Maria Zając
WIELKI   CZWARTEK – 29.03.2018
18.00 – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ
1/ Za kapłanów naszej Parafii i o powołania z naszej Parafii
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Marii i Andrzeja Wójciak z rodziną
3/ + Antoni Luberda – ostatnia Msza gregoriańska
4/ + Zdzisław Janiczek
5/ + Józefa, Jan, Roman Żurek

WIELKA  SOBOTA – 31.03.2018
18.00 MSZA WIGILII PASCHALNEJ
1/ + Marcin Karkula – pierwsza Msza gregoriańska
2/ + Czesław Wójtowicz
3/ + Jan Dubrowski
4/ + Józefa Orzeł
NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 1.04.2018
Po Rezurekcji – 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Sroków
2/ + Maria i Jerzy Omieciuch
3/ + Zdzisława Dylewska – 3 rocznica śmierci
4/ + Władysław i Maria Luberda
  9.00 + Rozalia Masłowska
10.30 W intencji Grażyny Pełka o wszelkie potrzebne łaski
12.00 + Marcin Karkula
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


-

18 – 25 marca 2018 r.

NIEDZIELA  – 18.03.2018
  7.00 – + Janina Niżnik – 12 rocznica śmierci
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 1/ Dziękczynna-błagalna w 10 rocznicę ślubu Pawła i Magdaleny Wójciak
2/ + Antoni Luberda
12.00 + Stanisław Marek – 11 rocznica śmierci
17.00 + Józef Nędza

PONIEDZIAŁEK – 19.03.2018
  6.30 + Kunegunda i Andrzej Kowalczyk
  8.00 1/ + Antoni Luberda
2/ + Jan Bala
18.00 + Józef Wójciak

WTOREK – 20.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  8.00 1/ + Albin-Wiesław Zuber
2/ + Józef Gil
18.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 21.03.2018
  6.30 + Józef, Waleria Palarczyk, Sławomir i Halina
  8.00 + Antoni Luberda
10.00 + Jan i Aniela Macko  
18.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Jan Wójciak
  • + Maria Zając
CZWARTEK – 22.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 1/ + Marian Trybała
2/ + Mieczysław Pitek
17.00 + Stanisław i Józefa Data

PIĄTEK – 23.03.2018
  6.30 + Bronisław Buławski, Stanisława żona
  7.00 + Maria i Karol Sienko
17.00 + Antoni Luberda

SOBOTA – 24.03.2018
  6.30 + Jan Gawiński
  7.00 1/ + Antoni Luberda
2/ + Stanisław Wójcik
17.00 + Józef, Maria, Julia Rączka
NIEDZIELA  – 25.03.2018
  7.00 Dziękczynno-błagalna dla VI Róży Kobiet i zmarli z Róży
  9.00 + Józefa, Stanisław, Grzegorz Wójtowicz
10.30 + Antoni Luberda
12.00 + Krzysztof Wójciak – 10 rocznica śmierci
17.00 O Boże błogosławieństwo dla Marii i Jej dzieci


11.03.2018 -

11 – 18 marca 2018 r.

NIEDZIELA  – 11.03.2018
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Antoni Luberda
10.30 W intencji Krystyny Kowalskiej o wszelkie potrzebne łaski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Patrycja Miśkowiec – 4 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 12.03.2018
  6.30 + Maria i Andrzej Koszarkowie
  7.00 + Antoni Luberda
17.00 + Dariusz Karkula – 20 rocznica śmierci

WTOREK – 13.03.2018
  6.30 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Antoni Luberda
17.00 + Józefa, Zofia, Krystyna, Michał Kowalczyk

ŚRODA – 14.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 + Józef Zapała
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Stefania
  • + Jan Skwarek
  • + Zbigniew Okraszewski
  • + Zenon
  • + Jan
  • + Jan Wójciak
  • + Stanisław
  • + Władysława
  • + Paweł Gawron – 13 rocznica śmierci
CZWARTEK – 15.03.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Marian Kopytek
2/ + Bronisława i Stanisława Buławscy
17.00 + Antoni Luberda

PIĄTEK – 16.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 Józef, Wiktoria, Jakub Żurek
17.00 + Zbigniew Śliwa

SOBOTA – 17.03.2018
  6.30 + Józefa Miśkowiec
  7.00 1/ + Antoni Luberda
2/ + Maria i Józef Rapacz
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec
NIEDZIELA  – 18.03.2018
  7.00 + Janina Niżnik – 12 rocznica śmierci
  9.00 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 1/ Dziękczynna-błagalna w 10 rocznicę ślubu Pawła i Magdaleny Wójciak
2/ + Antoni Luberda
12.00 + Stanisław Marek – 11 rocznica śmierci
17.00 + Józef Nędza


-

4 – 11 marca 2018 r.

NIEDZIELA  – 4.03.2018
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Eugeniusz i Wanda Kawalla
10.30 + Leszek Fudali
12.00 + Antoni Luberda
17.00 + Kazimierz Karkula

PONIEDZIAŁEK – 5.03.2018
  6.30 + Zenona Pieszczek – 10 rocznica śmierci
  7.00 + Antoni Luberda
17.00 + Józef Macioł

WTOREK – 6.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 1/ ++ Zmarli dobroczyńcy Sióstr Służebniczek
2/ + Jan Żurek – 2 rocznica śmierci
17.00 + Tadeusz Pałka

ŚRODA – 7.03.2018
  6.30 + Katarzyna Mentel – 4 rocznica śmierci
  7.00 + Antoni Luberda
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji ks. Kazimierza z okazji imienin
Kazimierz Pacula
Krystyna, Stefania, 
Zenon, 
Jan
Maria Zając
Jan Wójciak
Stanisław, Władysława
CZWARTEK – 8.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 + Jan Bala
17.00 + Józef Petek

PIĄTEK – 9.03.2018
  6.30 + Marian Trybała
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Franciszka i Zofii
17.00 + Antoni Luberda

SOBOTA – 10.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 1/ + Stanisław Sarka – 25 rocznica śmierci
2/ + Mieczysław Pitek
17.00 + Anna i Michał Żmija
NIEDZIELA  – 11.03.2018
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 + Antoni Luberda
10.30 W intencji Krystyny Kowalskiej o wszelkie potrzebne łaski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Patrycja Miśkowiec – 4 rocznica śmierci


-

25 lutego – 4 marca 2018 r.

NIEDZIELA  – 25.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Jan Stepień
10.30 + Jan Miśkowiec i rodzice
12.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Dariusza i Marii Piątkowskich
17.00 + Marian Antolak – 2 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 26.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Marian Trybała
17.00 Dziękczynno-błagalna w r. śl. Anny i Łukasza, Darii, córki i całej rodziny

WTOREK – 27.02.2018
  6.30 1/ + Barbara Luberda – 3 rocznica śmierci
2/ + Leszek Janusiewicz – 1 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Maria i Ryszard

ŚRODA – 28.02.2018
  6.30 + Antoni Luberda – pierwsza Msza gregoriańska
  7.00 + Anna Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Józef, Bronisław, Krystyna, Stefania
  • + Maria Jarmasz
  • + Zenon, Jan, Stanisław Władysława
  • + Jan Wójciak
CZWARTEK – 1.03.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 1/ + Antoni Luberda
2/ + Jan Gawiński
17.00 Dziękczynno-błagalna w 16 rocznicę Wojciecha

PIĄTEK – 2.03.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 + Anna Mlekodaj
17.00 + Anna Zając – ostatnia Msza gregoriańska

SOBOTA – 3.03.2018
  6.30 + Joanna Kwarciak
  7.00 + Antoni Luberda
  8.00 + Zdzisława Mlekodaj
17.00 + Kazimierz Ponicki

NIEDZIELA  – 4.03.2018
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Eugeniusz i Wanda Kawalla
10.30 + Leszek Fudali
12.00 + Antoni Luberda
17.00 + Kazimierz Karkula


-

18 – 25 lutego 2018 r.

NIEDZIELA  – 18.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Janina Koszarek – 6 rocznica śmierci
10.30 + Maria i Jan Twaróg
12.00 + Jan Rajczakowski
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK – 19.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Albin-Wiesław Zuber
17.00 + Marian Kopytek

WTOREK – 20.02.2018
  6.30 + Maria Chlebek – 7 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Franciszek Karkula – 18 rocznica śmierci

ŚRODA – 21.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Józef Macioł
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • 22 rocznica ślubu Rafała i Katarzyny – o bł. dla nich i dzieci
  • +Władysław i Eleonora Wójciak
  • + Irena Klempka
  • + Jan
  • + Krystyna
  • + Stefania
  • + Alina Włodarska – 13 rocznica śmierci
  • + Maria Jarmasz
CZWARTEK – 22.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Maria Rojek
17.00 + Kazimierz, Jadwiga, Małgorzata

PIĄTEK – 23.02.2018
  6.30 + Jan Bala
  7.00 + Zdzisława Mlekodaj
17.00 + Anna Zając

SOBOTA – 24.02.2018
  6.30 + Marian Kopytek
  7.00 1/ + Anna Zając
2/ + Maria Rojek, Aniela Mos
17.00 Dziękczynno-błagalna w 82 rocznicę urodzin Zofii Maczuga
NIEDZIELA  – 25.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Jan Stępień
10.30 + Jan Miśkowiec i rodzice
12.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Dariusza i Marii Piątkowskich
17.00 + Marian Antolak – 2 rocznica śmierci


-

11 – 18 lutego 2018 r.

NIEDZIELA  – 11.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Józef i Eugenia Kroker
10.30 + Stanisław Twaróg
12.00 1/ Za PARAFIAN 
2/ Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Lucyny i Pawła Żurek
17.00 + Stanisława Żur

PONIEDZIAŁEK – 12.02.2018
  6.30 + Wanda Walczybok
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Czesław Wójtowicz

WTOREK – 13.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Anna Wójciak
17.00 Za misje, misjonarzy i w intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 14.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  8.00 O zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Łukasza i Heleny Stachnik
10.30 + Tadeusz Pałka
15.30 + Stanisława Żur
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji Justynki w 6 r urodzin 
  • Dziękczynna w 12 rocznice  ślubu prośbą o Błog. Boże i opiekę dla nich i ich dzieci   
  • + Teresa Trzeciak – 1 rocznica śmierci
  • + Jan
  • + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  • + Stefania 
  • + Małgorzata Pokorska 
CZWARTEK – 15.02.2018
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Marii
  7.00 + Józef Zapała
17.00 + Anna Zając

PIĄTEK – 16.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Jan, Józefa i Roman Żurek
17.00 + WYPOMINANI

SOBOTA – 17.02.2018
  6.30 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Zofia Kwaśniowska w rocznicę śmierci
NIEDZIELA  – 18.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Janina Koszarek – 6 rocznica śmierci
10.30 + Maria i Jan Twaróg
12.00 + Jan Rajczakowski
17.00 + Jan i Anna Kościelniak, Maria Dawiec


03.02.2018 -

4 – 11 lutego 2018 r.

NIEDZIELA  – 4.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Stanisław i Czesława Filas
10.30 W intencji Babć i Dziadków
12.00 + Jan Moskała – 7 rocznica śmierci
17.00 + Józefa Twaróg

PONIEDZIAŁEK – 5.02.2018
  6.30 + Helena Filas – 5 rocznica śmierci
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Tadeusz Pałka

WTOREK – 6.02.2018
  6.30 + Janina Sienkowiec
  7.00 + Tomasz Nachman
17.00 + Anna Zając

ŚRODA – 7.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Marian Trybała 
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji Doroty z okazji imienin
+ Jan
+ Bronisław
+ Krystyna
+ Stefania
CZWARTEK – 8.02.2018
  6.30 + Anna Mlekodaj
  7.00 + Anna Zając
17.00 + Zdzisław Janiczek

PIĄTEK – 9.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Ignacy Tomalczyk
17.00 + Piotr Ochman – 2 rocznica śmierci

SOBOTA – 10.02.2018
  6.30 + Józef Macioł
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Anna Zając
NIEDZIELA  – 11.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Józef i Eugenia Kroker
10.30 + Stanisław Twaróg
12.00 1/ ZA PARAFIAN 
2/ Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Lucyny i Pawła Żurek
17.00 + Stanisława Żur


-

28 stycznia – 4 lutego 2018 r.

NIEDZIELA  – 28.01.2018
  7.00 + Stanisława i Ignacy Duszyc
  9.00 + Piotr Gryz
10.30 + Albin-Wiesław Zuber
12.00 + Marian Marczewski – 10 rocznica śmierci
17.00 + Marian Łabuz – 11 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 29.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Władysława Dutkiewicz
17.00 + Zygmunt Jaszkaniec

WTOREK – 30.01.2018
  6.30 + Józefa Miśkowiec
  7.00 + Anna Mlekodaj
17.00 + Piotr Gryz – ostatnia Msza gregoriańska

ŚRODA – 31.01.2018
  6.30 + Marian Trybała
  7.00 + Antonina Kosek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O powrót do zdrowia dla Ani
  • O zdrowie dla Adama
  • + Maria i zmarli z rodziny Kasprzaków
  • + Jan
CZWARTEK – 1.02.2018
  6.30 + Ludwika Łącka
  7.00 1/ + Anna Zając – pierwsza Msza gregoriańska
2/ + Bronisław Buławski
17.00 + Janina Jurzak-Zelwinder w rocznicę śmierci

PIĄTEK  – 2.02.2018
  7.00 + Zbysław Nowak – 17 rocznica śmierci
  9.00 Za wszystkich, którzy przyjęli kapłanów z kolędą
10.30 W intencji Zgromadzeń Zakonnych naszej Parafii
15.30 + Maria i Franciszek Romanek
17.00 + Anna Zając

SOBOTA – 3.02.2018
  6.30 + Anna Zając
  7.00 + Łucja Sobecka
  8.00 + Wojciech Jurczakiewicz – 25 rocznica śmierci
17.00 + Maria Franczyk
NIEDZIELA  – 4.02.2018
  7.00 + Anna Zając
  9.00 + Stanisław i Czesława Filas
10.30 W intencji Babć i Dziadków
12.00 + Jan Moskała – 7 rocznica śmierci
17.00 + Józefa Twaróg


21.01.2018 -

21 – 28 stycznia 2018 r.

NIEDZIELA  – 21.01.2018
  7.00 + Antoni Sysiak
  9.00 + Piotr Gryz – 1 rocznica śmierci
10.30 + Jan Rajczakowski
12.00 + Antoni Sochań – rocznica śmierci
17.00 + Wiktoria i Ludwik Skuza

PONIEDZIAŁEK – 22.01.2018
  6.30 + Wojciech Luberda
  7.00 + Józef Zapała
17.00 + Piotr Gryz

WTOREK – 23.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Marian Kopytek
17.00 + Wojciech Sochań

ŚRODA – 24.01.2018
  6.30 + Zdzisława Mlekodaj
  7.00 1/ + Piotr Gryz
2/ + Zdzisława Bochnak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Kazimierz – 27 rocznica śmierci
  • + Jan
  • + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  • + Piotr Klempka
  • + Mieczysław
  • + Bronisław
CZWARTEK – 25.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 1/ + Aniela i Wojciech Łąccy
2/ + Jan Gawiński
17.00 + Stanisława Żur

PIĄTEK – 26.01.2018
  6.30 + Florentyna Gacal – 10 rocznica śmierci
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 + Maria i Jerzy Omieciuch

SOBOTA – 27.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 1/ + Antoni Gacek
2/ + Mieczysław Pitek
17.00 + Józefa Twaróg
NIEDZIELA  – 28.01.2018
  7.00 + Stanisława i Ignacy Duszyc
  9.00 + Piotr Gryz
10.30 + Albin-Wiesław Zuber
12.00 + Marian Marczewski – 10 rocznica śmierci
17.00 + Marian Łabuz – 11 rocznica śmierci


14.01.2018 -

14 – 21 stycznia 2018 r.

NIEDZIELA  – 14.01.2018
  7.00 + Stanisław Maczuga – 8 rocznica śmierci
  9.00 + Piotr Gryz
10.30 1/ + Zofia Kosek
2/ + Stanisław Chryc, Andrzej syn, Zdzisław Milc
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Bogdan Brycki

PONIEDZIAŁEK – 15.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Maria Łabuz

WTOREK – 16.01.2018
  6.30 + Janina Sienkowiec
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 + Jan Rajczakowski

ŚRODA – 17.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Wójciak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Marian Trybała
  • + Jan
CZWARTEK – 18.01.2018
  6.30 + Anna Mlekodaj
  7.00 1/ + Jan Filas – 20 rocznica śmierci
2/ + Zofia i Stanisław Luberda, wnuk Damian
17.00 + Piotr Gryz

PIĄTEK – 19.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Józef Macioł
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.01.2018
  6.30 + Anna Gała
  7.00 1/ + Piotr Gryz
2/ + Julianna Zaborowska – 35 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
17.00 + Antoni Luberda
NIEDZIELA  – 21.01.2018
  7.00 + Antoni Sysiak
  9.00 + Piotr Gryz – 1 rocznica śmierci
10.30 + Jan Rajczakowski
12.00 + Antoni Sochań – rocznica śmierci
17.00 + Wiktoria i Ludwik Skuza


-

7 – 14 stycznia 2018 r.

NIEDZIELA  – 7.01.2018
  7.00 + Piotr Gryz
  9.00 + ks. Szczepan Gacek w 1 rocznicę śmierci
10.30 + Eugenia Gawron
12.00 O zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Św. dla Łukasza, Heleny i całej rodziny
17.00 Dziękczynno-błagalna w 36 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława

PONIEDZIAŁEK – 8.01.2018
  6.30 + Maria Zając
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Agnieszki i Tadeusza
17.00 + Piotr Gryz

WTOREK – 9.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 1/ + Maria, Franciszek, Andrzej, Szymon Bala
2/ + Wacław Miśkowiec
17.00 + Edmund Jankowski – 5 rocznica śmierci

ŚRODA – 10.01.2018
  6.30 + Jan Parzątka – 27 rocznica śmierci
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Andrzej – 1 rocznica śmierci
  • + Józef Macioł
  • + Jan
  • + Mieczysław
CZWARTEK – 11.01.2018
  6.30 + Albin–Wiesław Zuber
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 + Tadeusz Pałka

PIĄTEK – 12.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Michał i Maria Wsół
17.00 + Jan Mszański – 5 rocznica śmierci

SOBOTA – 13.01.2018
  6.30 + Antoni Luberda
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec
NIEDZIELA  – 14.01.2018
  7.00 + Stanisław Maczuga – 8 rocznica śmierci
  9.00 + Piotr Gryz
10.30 1/ + Zofia Kosek
2/ + Stanisław Chryc, Andrzej syn, Zdzisław Milc
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Bogdan Brycki


-

31 grudnia 2017 r. – 7 stycznia 2018 r.

NIEDZIELA  – 31.12.2017
  7.00  – + Joanna Bala
  9.00 + Maria i Jan Kumorowicz
10.30 + Władysław Kumorowicz
12.00 O błogosławieństwo Boże dla Dawców krwi
17.00 1 / Za uczestników majówek przy Źródełku i za ich rodziny
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
3/ + Leon Egert – 5 rocznica śmierci
4/ + Wojciech Sochań

PONIEDZIAŁEK  – 1.01.2018
  7.00   O błogosł. Boże dla uczestników procesji Bożego Ciała ze Słonego i ich rodzin
  9.00 + Czesław Zając
10.30 + Mieczysław i Maria Stanik
12.00 + Piotr Gryz – pierwsza msza gregoriańska
17.00 + Jan Wójciak – 5 rocznica śmierci

WTOREK – 2.01.2018
  6.30 + Piotr Gryz
  7.00 + Stanisław Kosek
17.00 + Joanna Bala

ŚRODA – 3.01.2018
  6.30 + Józef Macioł
  7.00 1/ + Piotr Gryz
2/ + Szymon Bala – 3 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Marian
  • + Jan
CZWARTEK – 4.01.2018
  6.30 + Eugeniusz Struś – 5 rocznica śmierci
  7.00 + Piotr Gryz
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 5.01.2018
  6.30 1/ + Piotr Gryz
2/ + Izabela Dobrucka
  7.00 + Zofia Kosek
17.00 + brat Tadeusz Jajko

SOBOTA  – 6.01.2018
  7.00  – W intencjach misyjnych Kościoła i za misjonarzy
  9.00 + Piotr Gryz
10.30 + Paweł Skuza w rocznicę śmierci
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 23 rocznicę ślubu Małgorzaty i Roberta Wójciak
2/ W intencji Piotra Pełki i jego rodziny
3/ + Andrzej Bednarczyk – 7 rocznica śmierci
17.00 + Zdzisław Janiczek
NIEDZIELA  – 7.01.2018
  7.00 + Piotr Gryz
  9.00 + ks. Szczepan Gacek w 1 rocznicę śmierci
10.30 + Eugenia Gawron
12.00 O zdr., bł. Boże i dary Ducha Św. dla Łukasza, Heleny i całej rodziny
17.00 Dziękczynno-błagalna w 36 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława


24.12.2017 -

25 – 31 grudnia 2017 r.

PONIEDZIAŁEK  – 25.12.2017
PASTERKA 1/ + Maria i Jerzy Omieciuch
2/ + Zdzisław Janiczek
3/ + Czesław Zając
4/ + Franciszek, Helena i Jan Wójciak
  7.00   1/ O zdrowie i bł. Boże dla Szczepana i całej rodziny
2/ + Barbara i Władysław Filas
  9.00 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Teofila i Ludwik Kaleta
10.30 1/ + Rozalia Gacek
2/ + Zofia Wójcika
12.00 + Adam Żurek
17.00 O poszanowanie życia w naszej Ojczyźnie

WTOREK  – 26.12.2017
  7.00   + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Genowefa Muniak
10.30 + Szczepan Zapała
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Adam Kapłon, Monika Kisiel

ŚRODA – 27.12.2017
  6.30 + Władysław Łapczyński 
  7.00 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Ludwik, Maria i Tadeusz Kozub
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 60 rocznicę urodzin Henryka
  • O zdrowie dla Anny
  • O łaskę zdrowia dla Teresy
CZWARTEK – 28.12.2017
  6.30 + Joanna Bala
  7.00 + Anna i Józef Skrbeńscy w rocznicę śmierci
17.00 + Genowefa Muniak

PIĄTEK – 29.12.2017
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna z Róży Św. Teresy
2/ + Genowefa Muniak
  7.00 + Marianna Madeja
17.00 + Piotr Mazur – 12 rocznica śmierci


SOBOTA – 30.12.2017
  6.30 1/ + Paweł Zając
2/ + Alicja Buczek
  7.00 1/ + Eugeniusz i Wanda Kawalla
2/ + Lidia Kubasiak, rodzice Jan i Hildegarda
17.00 + Genowefa Muniak – ostatnia Msza gregoriańska
NIEDZIELA  – 31.12.2017
  7.00   + Joanna Bala
  9.00 + Maria i Jan Kumorowicz
10.30 + Władysław Kumorowicz
12.00 O błogosławieństwo Boże dla dawców krwi
17.00 1/ Za uczestników majówek przy Źródełku i za ich rodziny
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie
3/ + Leon Egert – 5 rocznica śmierci
4/ + Wojciech Sochań


-

17 – 24 grudnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 17.12.2017
  7.00   + Anna Litwinowicz – 3 rocznica śmierci
  9.00 + Genowefa Muniak
10.30 + Wiktoria Żurek
12.00 + Janina Kościelniak
17.00 + Andrzej Książek – 3 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 18.12.2017
  6.30 1/ + Andrzej i Wiktoria Wójciak
2/ + Jan Rajczakowski
  7.00 + Stefania i Franciszek Sroka
17.00 + Genowefa Muniak

WTOREK – 19.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Teresa Kościelniak
  7.00 + Wiktoria Gryz
17.00 W intencjach misji, misjonarzy i intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 20.12.2017
  6.30 1/ + Franciszek Biernat – 5 rocznica śmierci
2/ + Rodzice Julia i Franciszek Worwa
  7.00 + Genowefa Muniak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O zdrowie dla Anny
  • + Jan Żądło
  • + Henryka Lipnicka – 1 rocznica śmierci
CZWARTEK – 21.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Stanisław Bydłoń
  7.00 1/ + Władysława Kosek
2/ + Józefa Miśkowiec
17.00 + Barbara i Tadeusz Kościelniak

PIĄTEK – 22.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Janina i Władysław Maciaszek
  7.00 + Paweł Zając
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Przemysława

SOBOTA – 23.12.2017
  6.30 1/ + Wiktoria i Andrzej Wójciak
2/ + Robert i Jan
  7.00 1/ + Michał i Stefania Bednarczyk
2/ + Mieczysław Sołtys – 10 rocznica śmierci
17.00 + Genowefa Muniak
NIEDZIELA  – 24.12.2017
  7.00  – + Genowefa Muniak
  9.00 + Stefania, Władysław i Jerzy Ceremuga
10.30 + Jan, Eleonora, Julianna, Agnieszka, Józef Dragon
12.00 + Adam, Anna Jorman


-

10 – 17 grudnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 10.12.2017
  7.00   + Genowefa Muniak
  9.00 + Małgorzata Luberda – 22 rocznica śmierci
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 + Józefa Bulek
17.00 Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Mirosława i Małgorzaty

PONIEDZIAŁEK – 11.12.2017
  6.30 1/ + Jan Skawski
2/ + Józefa Twaróg
  7.00 + Władysław Biedroń
17.00 + Genowefa Muniak

WTOREK – 12.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Bogdan Brycki
  7.00 + Joanna Bala
17.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla całej rodziny

ŚRODA – 13.12.2017
  6.30 1/ + Jan i Stanisława Oleksy
2/ + Barbara Wójtowicz, Barbara Wójtowicz synowa
  7.00 + Genowefa Muniak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jakuba
  • O zdrowie dla Anny
  • + Jan Żądło
  • + Zdzisława Mlekodaj
CZWARTEK – 14.12.2017
  6.30 1/ + Jan Żądło
2/ + Albin-Wiesław Zuber
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 90 rocznicę urodzin Władysławy Jędraszczyk
2/ + Anna Knapczyk
17.00 + Genowefa Muniak

PIĄTEK – 15.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Maria Łabuz
  7.00 + Kazimierz Karkula
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.12.2017
  6.30 1/ + Stefania Wójciak
2/ + Danuta Roser
  7.00 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Adam Łabuda – 5 rocznica śmierci, Maria żona, Jan syn
17.00 + Magdalena i Stanisław
NIEDZIELA  – 17.12.2017
  7.00   + Anna Litwinowicz – 3 rocznica śmierci
  9.00 + Genowefa Muniak
10.30 + Wiktoria Żurek
12.00 + Janina Kościelniak
17.00 + Andrzej Książek – 3 rocznica śmierci


-

3 – 10 grudnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 3.12.2017
  7.00   + Andrzej Wójciak
  9.00 + Jan i Barbara Dubrowscy
10.30 O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Leśny i Maziarz
12.00 + Genowefa Muniak
17.00 + Barbara i Tomasz Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 4.12.2017
  6.30 1/ + Barbara Wójtowicz, Barbara Wójtowicz synowa w rocz. śmierci
2/ + Ludwik, Teofila Kaleta
  7.00 + Genowefa Muniak
17.00 + Ludwik Tokarczyk w rocznicę śmierci

WTOREK – 5.12.2017
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna od Róży Św. Teresy
2/ + Teresa Kościelniak
  7.00 + Karolina Krasińska – 6 rocznica śmierci
17.00 + Genowefa Muniak

ŚRODA – 6.12.2017
  6.30 + Czesław Zając
  7.00 + Genowefa Muniak
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 47 rocznicę urodzin
  • O łaskę uzdrowienia dla Anny
  • + Małgorzata Hubicka
  • + Jan Żądło
  • + Franciszek i Bronisława Smoleń
  • + Barbara Kasprzak i zmarli z rodziny
  • + Zdzisława
CZWARTEK – 7.12.2017
  6.30 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Jan Książek – 1 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Janina Bonar
2/ + Antoni Luberda
17.00 + Tadeusz Pałka

PIĄTEK  – 8.12.2017
  7.00   + Maria i Franciszek
  9.00 + ks. Adam Sroka
15.30 + Teresa Gacek – w rocznicę śmierci
17.00 + Genowefa Muniak

SOBOTA – 9.12.2017
  6.30 1/ + Paweł Zając
2/ + Jan Rajczakowski
  7.00 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Izabela Dobrucka – od pracowników ZS Uzdrowiskowych
17.00 + Anna Zając – 9 rocznica śmierci
NIEDZIELA  – 10.12.2017
  7.00   + Genowefa Muniak
  9.00 + Małgorzata Luberda – 22 rocznica śmierci
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 + Józefa Bulek
17.00 Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Mirosława i Małgorzaty


25.11.2017 -

26 listopada – 3 grudnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 26.11.2017
  7.00   + Wiktoria Wójciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Jan Biernat
17.00 + Helena i Wojciech Rusnak

PONIEDZIAŁEK – 27.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ + Irena Klempka
2/ + Andrzej Czop
17.00 Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin Marii Kuc

WTOREK – 28.11.2017
  6.30 1/ + Janina Bonar
2/ + Józef, Tomasz i Wiktoria Żur
  7.00 + Jan Biernat
17.00 + Zdzisława Bochnak

ŚRODA – 29.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 7 rocznicę urodzin Marleny
2/ + Jan Żądło
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji ks. Andrzeja i ks. Kapelana z okazji imienin
Dziękczynno-błagalna dla Andrzeja z okazji imienin
O zdrowie i potrzebne łaski dla córki
W pewnej intencji
+ Jan Żądło
+ Andrzej
+ Józef
+ Zdzisława

CZWARTEK – 30.11.2017
  6.30 1/ + Paweł Zając
2/ + Maria Łabuz
  7.00 1/ + Anna, Wojciech Czyszczoń z dziećmi
2/ + Helena Ćwiertnia
17.00 + Jan Biernat – ostatnia Msza gregoriańska

PIĄTEK – 1.12.2017
  6.30 + Aniela Bydłoń – 3 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Anna Knapczyk
2/ + Maria i Józef Filas
17.00 + Genowefa Muniak – pierwsza Msza gregoriańska

SOBOTA – 2.12.2017
  6.30 + Marianna Madeja
  7.00 1/ + Genowefa Muniak
2/ + Józef i Waleria Palarczyk
  8.00 O błogosławieństwo Boże dla członkiń I Róży Kobiet i ich rodzin
17.00 + Jan, Rozalia Macko

NIEDZIELA  – 3.11.2017
  7.00   + Andrzej Wójciak
  9.00 + Jan i Barbara Dubrowscy
10.30 O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Maziarz
12.00 + Genowefa Muniak
17.00 + Barbara i Tomasz Wójciak


-

19 – 26 listopada 2017 r.

NIEDZIELA  – 19.11.2017
  7.00   Dziękczynno-błagalna w 51 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii
  9.00 + Jan Biernat
10.30 + Małgorzata i Krzysztof Latos
12.00 + Jan Matuszek
17.00 + Janina Bonar

PONIEDZIAŁEK – 20.11.2017
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 1/ + Kazimierz Karkula
2/ + Helena Ćwiertnia
17.00 + Jan Biernat

WTOREK – 21.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 + Paweł Zając
17.00 W intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 22.11.2017
  6.30 + Jan Żądło
  7.00 + Jan Biernat
17.00 NOWENNOWA
W intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W intencji Organistów i członków Scholi Parafialnej
W intencji Katarzyny z okazji imienin
W intencji Jacka o zdrowie i potrzebne łaski
+ Małgorzata Hubicka
+ Józef
+ Zdzisława
+ ks. Mikołaj Kuczkowski, ks. Kazimierz Jancarz
+ Józef, Katarzyna, Cyryl, Jan i Andrzej

CZWARTEK – 23.11.2017
  6.30 1/ O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny i bł. Boże dla Antoniny w 2 r. urodzin
2/ + Anna Knapczyk
  7.00 1/ + Jan Biernat
2/ + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
17.00 + Władysław, Stanisław i Wiktoria Haras

PIĄTEK – 24.11.2017
  6.30 W intencji Ojczyzny i rządzących – od Róży Św. Teresy
  7.00 1/ + Bronisław Gacal
2/ + Katarzyna Idzikowska
17.00 + Jan Biernat

SOBOTA – 25.11.2017
  6.30 1/ + Jan Biernat
2/ + Helena Ćwiertnia
  7.00 1/ + Paweł Zając
2/ + Marianna Pędzimąż i zmarli z rodziny
17.00 1/ W intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój
2/ + Bronisław Filas

NIEDZIELA  – 26.11.2017
  7.00  – + Wiktoria Wójciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 + Jan Biernat
17.00 + Helena i Wojciech Rusnak


-

12 – 19 listopada 2017 r.

  7.00   Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Józefa i Marii
  9.00 + Stanisława Żur
10.30 + Jan Biernat
12.00 Dziękczynno-błagalna w 45 r. ślubu Władysławy i Stanisława
17.00 + Marcin i Krzysztof Pawluk – 3 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 13.11.2017
  6.30 + Paweł Zając
  7.00 1/ + Stanisław Bydłoń
2/ + Danuta Roser
17.00 + Jan Biernat

WTOREK – 14.11.2017
  6.30 1/ + Jan Biernat
2/ + Maria Łabuz
  7.00 + Anna Knapczyk
17.00 + Stanisław Wójciak

ŚRODA – 15.11.2017
  6.30 1/ O bł. Boże i wytrwanie w powołaniu dla kleryka Leszka – od Róży Św. Teresy
2/ + Franciszek Obłąk – 12 rocznica śmierci
  7.00 + Jan Biernat
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W pewnej intencji
+ Janina Bonar
+ Józef, Katarzyna, Jan, Cyryl, Andrzej
+ Jan, Barbara córka
+ Maria, Michał syn
+ Cyprian, Maria, Stanisław, Elżbieta Krzysztof,
+ Józef
+ Marian
+ Zdzisława

CZWARTEK – 16.11.2017
  6.30 + Zmarłe członkinie Róży Św. Teresy i zmarli z rodzin
  7.00 1/ + Jan Biernat
2/ + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
17.00 + Anna i Jan Nalepowie – 21 rocznica śmierci

PIĄTEK – 17.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ + Jan Żądło
2/ + Maria Skwarek
17.00 + WYPOMINANI

SOBOTA – 18.11.2017
  6.30 1/ + Irena Klempka
2/ + Andrzej Czop
  7.00 1/ + Jan Biernat
2/ + Roman Żurek
17.00 + Maria i Antoni Pindel, Mieczysław syn

NIEDZIELA  – 19.11.2017
  7.00   Dziękczynno-błagalna w 51 rocznicę ślubu Andrzeja i Marii
  9.00 + Jan Biernat
10.30 + Małgorzata i Krzysztof Latos
12.00 + Jan Matuszek
17.00 + Janina Bonar


-

5 – 12 listopada 2017 r.

NIEDZIELA  – 5.11.2017
  7.00   + Zmarli z Róży Męskiej i z ich rodzin
  9.00 + Jan Biernat
10.30 + Zmarli z rodziny Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela; Miterów: Róża i Wojciech; Pełków: Krzysztof i Hieronim; Andrzej Kamiński 
12.00 + Zmarli uczestnicy i zmarli z rodzin – od majówek przy Źródełku
17.00 + Czesława, Stanisław i dusze w czyśćcu cierpiące

PONIEDZIAŁEK – 6.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 + Jan Żądło
17.00 + Wiktoria Gryz – 16 rocznica śmierci

WTOREK – 7.11.2017
  6.30 + Irena Klempka
  7.00 + Jan Biernat
17.00 + Antoni Luberda

ŚRODA – 8.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 + Piotr Klempka
17.00 NOWENNOWA
Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
W pewnej intencji
O szczęśliwe rozwiązanie trudnej sprawy
++ WYPOMINANI
+ Izabela Dobrucka
+ Maria i Wawrzyniec Wójciak
+ Stefan i Kazimiera Łomińscy
+ Maria Białas, Tadeusz i Julia Zięba
CZWARTEK – 9.11.2017
  6.30 + Zofia Pitek – 7 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Anna Wójciak
2/ + Teresa Kościelniak
17.00 + Jan Biernat

PIĄTEK – 10.11.2017
  6.30 1/ + Janina Bonar
2/ + Józefa Twaróg
  7.00 + Jan Biernat
17.00 + Michał i Anna Żmija

SOBOTA – 11.11.2017
  6.30 + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
  7.00 + Jan Żądło
12.00 ZA OJCZYZNĘ
17.00 + Jan Biernat
NIEDZIELA  – 12.11.2017
  7.00   Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Józefa i Marii
  9.00 + Stanisława Żur
10.30 + Jan Biernat
12.00 Dziękczynno-błagalna w 45 rocznicę ślubu Władysławy i Stanisława
17.00 + Marcin i Krzysztof Pawluk – 3 rocznica śmierci


-

29 października – 5 listopada 2017 r.

NIEDZIELA  – 29.10.2017
  7.00   + Zofia Luberda
  9.00 + Anna Góral
10.30 + Zofia i Ludwik Chlebek i zmarli z rodziny
12.00 + Adam Gacek w rocznicę śmierci
17.00 + Jan Masłowski

PONIEDZIAŁEK – 30.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 1/ + Paweł Zając
2/ + Danuta Roser
17.00 + Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK – 31.10.2017
  6.30 1/ + Piotr Klemka
2/ + Józefa Twaróg
  7.00 + Jan Żądło
17.00 + Anna Góral – ostatnia Msza gregoriańska

ŚRODA  – 1.11.2017
  7.00   + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Aniela i Jan Gacek, ks. Szczepan syn
10.30 + Zofia Wójciak
12.00 + Zmarłe członkinie V Róży Królowej Polski i zmarli z rodzin
14.00 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Jan Biernat – pierwsza Msza gregoriańska 
3/ + Teodozja i Józef Bala
4/ + Janina Bednarczyk
17.00 NOWENNOWA
  • O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • ++ WYPOMINANI
  • + Janina Bonar
  • + Andrzej
  • + Izabela Dobruska
  • + Maria i Wawrzyniec Wójciak
  • + Stefan i Kazimiera Łomińscy
CZWARTEK  – 2.11.2017
  7.00   + Stanisław Bydłoń
  9.00 + Zdzisław Janiczek
10.30 + Zmarłe członkinie VIII Róży Kobiet i zmarli z rodzin
15.30 + Jan Biernat
17.00 + Zmarli uczestnicy i zmarli z rodzin – od Bożego Ciała

PIĄTEK – 3.11.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ + Zmarłe Siostry Służebniczki
2/ + Maria i Andrzej Zając, Władysław Jurzec
19.00 Dziękczynno-błagalna w 10 rocznicę ślubu Łukasza i Edyty

SOBOTA – 4.11.2017
  6.30 + Zmarłe członkinie z I Róży Kobiet
  7.00 + Jan Biernat
  8.00 + Regina Kubik – 10 rocznica śmierci
17.00 + Wojciech Sochań

NIEDZIELA  – 5.11.2017
  7.00  – + Zmarli z Róży Męskiej i z ich rodzin
  9.00 + Jan Biernat
10.30 + Zmarli z rodziny Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela; Miterów: Róża i Wojciech; Pełków: Krzysztof i Hieronim
12.00 + Zmarli uczestnicy i zmarli z rodzin – od majówek przy Źródełku
17.00 + Czesława, Stanisław i dusze w czyśćcu cierpiące


21.10.2017 -

22 – 29 października 2017 r.

NIEDZIELA  – 22.10.2017
  7.00   W intencjach misyjnych Kościoła
  9.00 + Maria, Władysław Luberda
10.30 Dziękczynno-błagalna w 40 rocz. ślubu Barbary i Emila
12.00 + Anna Góral
17.00 + Władysław Gacek

PONIEDZIAŁEK – 23.10.2017
  6.30 + Jan Żądło
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Andrzej Czop
17.00 + Daniel Sroga, Stefania Jańczy

WTOREK – 24.10.2017
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę urodzin Maksymiliana
2/ + Janina Bonar
17.00 + Anna Góral

ŚRODA – 25.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 1/ + Maria Łabuz
2/ + Paweł Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O poszanowanie życia w naszej ojczyźnie
  • + Janina Bonar
  • + Maria Skwarek
  • + Izabela Dobrucka
  • + Józefa
  • + Kazimiera Klimaszewska – 39 rocznica śmierci
  • + Czesław Wójtowicz – 7 rocznica śmierci
CZWARTEK – 26.10.2017
  6.30 1/ + Irena Klempka
2/ + Ryszard Obłąk
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Bogdan Brycki
17.00 + Józef Kowalcze

PIĄTEK – 27.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 1/ + Brunon Podbiał – 2 rocznica śmierci
2/ + Wojciech Sochań
17.00 + Rozalia

SOBOTA – 28.10.2017
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 14 rocznicę urodzin Anny
2/ + Janina Bonar
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Helena Bielarz
17.00 + Tadeusz Górka

NIEDZIELA  – 29.10.2017
  7.00   + Zofia Luberda
  9.00 + Anna Góral
10.30 + Zofia i Ludwik Chlebek i zmarli z rodziny
12.00 + Adam Gacek w rocznicę śmierci
17.00 + Jan Masłowski


-

15 – 22 października 2017 r.

NIEDZIELA  – 15.10.2017
  7.00   + Józef Konik
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 51 rocznicę ślubu Marii i Czesława Stolarczyk
2/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Józef Mszański – 16 rocznica śmierci
12.00 + Anna Góral
17.00 + Barbara Nawrocka-Kańska, Józefa, Władysław, Andrzej, brat Andrzej

PONIEDZIAŁEK – 16.10.2017
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę urodzin Sylwii
2/ + Anna Góral
  7.00 O Boże błogosławieństwo dla s. Małgorzaty Maniak
17.00 + Małgorzata Ochman

WTOREK – 17.10.2017
  6.30 + Anna Knapczyk
  7.00 1/ + Irena Klempka
2/ + Danuta Roser
17.00 + Anna Góral

ŚRODA – 18.10.2017
  6.30 + Stanisław i Aniela Gwiazdonik
  7.00 1/ Dziękczynna za otrzymane łąski
2/ + Anna Góral
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O zdrowie i bł. Boże dla Wojciecha Wrony, jego brata i rodziców
  • O powrót do zdrowia dla Henryka
  • + Janina Bonar
  • + Maria Skwarek
  • + Józefa

CZWARTEK – 19.10.2017
  6.30 1/ + Anna Góral
2/ + Andrzej Czop
  7.00 1/ + Jan Żądło
2/ + Irena Gabis – 1 rocznica śmierci
17.00 + Wiktoria i Jan Wójciak

PIĄTEK – 20.10.2017
  6.30 + Janina Bonar
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Stanisława Zur
17.00 O bł. Boże dla Janiny Egert i całej rodziny

SOBOTA – 21.10.2017
  6.30 1/ + Anna Góral
2/ + Helena Ćwiertnia
  7.00 1/ + Marcin Karkula
2/ + Danuta Roser
17.00 + Katarzyna Chmielarczyk, Jakub Gąsienica
NIEDZIELA  – 22.10.2017
  7.00   W intencjach misyjnych Kościoła
  9.00 + Maria, Władysław Luberda
10.30 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Barbary i Emila
12.00 + Anna Góral
17.00 + Władysław Gacek


10.10.2017 -

8 – 15 października 2017 r.

NIEDZIELA  – 8.10.2017
  7.00   + Robert Filas – 24 rocznica śmierci
  9.00 + Anna Góral
10.30 + Franciszek Gacek – 11 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan Magiera – 5 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 9.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 1/ + Janina Bonar
2/ + Antoni Luberda
17.00 + Franciszek i Maria Maciura

WTOREK – 10.10.2017
  6.30 + Jan Żądło
  7.00 1/ + Piotr Klempka
2/ + Wojciech Sochań
17.00 + Anna Góral

ŚRODA – 11.10.2017
  6.30 1/ + Paweł Zając
2/ + Józefa Twaróg
  7.00 + Anna Góral
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Janina Bonar
  • + Stanisława
  • + Aleksandra Sosnowska
  • + Józefa
  • + Izabela Dobrucka
CZWARTEK – 12.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 1/ + Marianna i Sebastian Kielusiak – 6 rocznica śmierci
2/ + Ryszard Obłąk
17.00 + Józefa Orzeł

PIĄTEK – 13.10.2017
  6.30 + Stanisław Kukuczka
  7.00 1/ + Maria Stochel
2/ + Maria Łabuz
17.00 + Anna Góral

SOBOTA – 14.10.2017
  6.30 + Janina Bonar
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Józefa Miśkowiec
17.00 + Teresa i Adam Gacek
NIEDZIELA  – 15.10.2017
  7.00   + Józef Konik
  9.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 51 rocznicę ślubu Marii i Czesława Stolarczyk
2/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
10.30 + Józef Mszański – 16 rocznica śmierci
12.00 + Anna Góral
17.00 + Barbara Nawrocka-Kańska, Józefa, Władysław, Andrzej, brat Andrzej


-

1 – 8 października 2017 r.

NIEDZIELA  – 1.10.2017
  7.00   + Aniela, Stanisław Gil, synowie Stanisław, Władysław, Franciszek, Michał Siepak
  9.00 + Bronisława Nowak – 13 rocznica śmierci
10.30 + Teresa Adamek-Guzik
12.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Barbary i Leona
3/ O potrzebne łaski i bł. Boże dla Róży Męskiej
17.00 + Zofia Luberda

PONIEDZIAŁEK – 2.10.2017
  6.30 + Edward Dudzik – 7 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Anna Góral – pierwsza Msza gregoriańska
2/ + Janusz Jankowski – 1 rocznica śmierci
17.00 + Stanisław Filas

WTOREK – 3.10.2017
  6.30 + Piotr Klempka
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Rusieckich
2/ + Teresa Trzeciak
17.00 + Anna Góral

ŚRODA – 4.10.2017
  6.30 + Anna Góral
  7.00 + Franciszek Kosek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • W intencji Artura z okazji imienin
  • + Stanisława 
  • + Aleksandra Sosnowska
  • + Józefa 

CZWARTEK – 5.10.2017
  6.30 1/ + Władysław i Katarzyna Jaróg
2/ + Helena Ćwiertnia
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ +Franciszek Wójciak
17.00 + Tadeusz Pałka 

PIĄTEK – 6.10.2017
  6.30 + Sebastian i Marianna Kielusiak – 6 rocznica śmierci
  7.00 1/ O szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki
2/ + Roman Żurek
17.00 + Anna Góral

SOBOTA – 7.10.2017
  6.30 + Wiktoria i Tomasz Kościelniak
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Zdzisław Janiczek
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Michała

NIEDZIELA  – 8.10.2017
  7.00   + Robert Filas – 24 rocznica śmierci
  9.00 + Anna Góral
10.30 + Franciszek Gacek – 11 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan Magiera – 5 rocznica śmierci


17.09.2017 -

17 – 24 września 2017 r.

NIEDZIELA  – 17.09.2017
  7.00   + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik
  9.00 + Stefania Bala
10.30 + Maria i Józef Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Józefy i Józefa
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Julii Wójciak

PONIEDZIAŁEK – 18.09.2017
  6.30 + Zofia Luberda
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 13 rocznicę ślubu Pawła i Patrycji
17.00 + Stefania Bala

WTOREK – 19.09.2017
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 + Irena Klempka
17.00 W intencji misjonarzy, dzieł i spraw misyjnych Kościoła

ŚRODA – 20.09.2017
  6.30 + Helena, Tadeusz i Marek
  7.00 + Stefania Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 14 rocznicę ślubu Kingi i Tadeusza
  • Dziękczynno-błagalna w 14 rocznicę ślubu Ewy i Piotra
  • Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Ewy i Kacpra
  • + Janina Bonar
  • + Helena
  • + Józefa, Stanisława
  • + Helena Domagała, Jan Żurek
 CZWARTEK – 21.09.2017
  6.30 + Edward Rogowiec
  7.00 + Marianna Madeja
17.00 + Stefania Bala

PIĄTEK – 22.09.2017
  6.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana
  7.00 + Stefania Bala
17.00 + Krystyna Sulisławka – 10 rocznica śmierci

SOBOTA – 23.09.2017
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 + Genowefa i Kazimierz Nizioł
17.00 + Piotr Klempka

NIEDZIELA  – 24.09.2017
  7.00   + Jan Wójciak
  9.00 + Stefania Bala
10.30 Dziękczynno-błagalna w 9 rocznicę ślubu Tomasza i Marii 
12.00 + Józef Filas – 31 rocznica śmierci
17.00 + Władysław – 7 rocznica śmierci


09.09.2017 -

10 – 17 września 2017 r.

NIEDZIELA  – 10.09.2017
  7.00  – + Stefania Bala
  9.00 + Maria Czyżowicz
10.30 + Maciej Kwaśniowski w rocznicę śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Czesław Podgórski – 30 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 11.09.2017
  6.30 + Bronisław Filas
  7.00 + Jan Kruszewski
17.00 + Stefania Bala

WTOREK – 12.09.2017
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 ++ Siostry Służebniczki
17.00 + Regina Mszańska – 16 rocznica śmierci, Tomasz mąż

ŚRODA – 13.09.2017
  6.30 + Irena Klempka
  7.00 + Stefania Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Elżbiety i Józefa
  • 80 rocznica urodzin Olgi
  • 32 rocznica ślubu Doroty i Artura
  • + Maria i Jerzy Omieciuch
  • + Janina Bonar
  • + Józefa
  • + Helena Domagała
CZWARTEK – 14.09.2017
  6.30 + Zbigniew Luberda – 13 rocznica śmierci
  7.00 + Stefania Bala
17.00 + Zdzisław Janiczek

PIĄTEK – 15.09.2017
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 + Józefa i Andrzej Bednarczyk
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 16.09.2017
  6.30 + Michał i Stefania Bednarczyk
  7.00 + Stefania Bala
17.00 + Roman i zmarli z rodziny Miśkowiec

NIEDZIELA  – 17.09.2017
  7.00  – + Anna Szewczyk, Stanisław Niżnik
  9.00 + Stefania Bala
10.30 + Maria i Józef Wójciak
12.00 Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Józefy i Józefa
17.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Julii Wójciak


02.09.2017 -

3 – 10 września 2017 r.

NIEDZIELA  – 3.09.2017
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Katarzyny i Krystiana Saniawa
  9.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Maćka
10.30 O potrzebne łaski dla Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 + Bronisław Wójcik – 7 rocznica śmierci
19.00 + Stefania Bala

PONIEDZIAŁEK – 4.09.2017
  6.30 + Piotr Świerk – 4 rocznica śmierci
  7.00 + Stefania Bala
  8.00 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
17.00 + Andrzej Gacek 

WTOREK – 5.09.2017
  6.30 1/ + Bronisław Filas
2/ + Józefa Bulek
  7.00 + Janusz Jankowski
17.00 + Stefania Bala

ŚRODA – 6.09.2017
  6.30 + Edward Rogowiec
  7.00 + Stefania Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • Dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Olgi
  • O błogosławieństwo Boże i uzdrowienie z choroby nowotworowej
  • Za chorych naszej Parafii
  • O wyrwanie z alkoholizmu
  • + Bronisława i Franciszek Smoleń
  • + Józefa
  • + Maria
  • + Józef Lurka
  • + Aleksandra Sosnowska
  • + Piotr Repetowski
  • + Zmarli sąsiedzi z Wójtowiczowej
  • + Julia i Wojciech Niżnik i zmarli z rodziny
CZWARTEK – 7.09.2017
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 1/ + Anna Kanpczyk
2/ + Teresa Kościelniak
17.00 + Kazimierz Karkula

PIĄTEK – 8.09.2017
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 24 rocznicę ślubu Danuty i Roberta
  7.00 + Zofia Luberda
17.00 + Stefania Bala

SOBOTA – 9.09.2017
  6.30 + Stefan Pitek – 1 rocznica śmierci
  7.00 + Stefania Bala
17.00 + Stefania Kulka – od wychowawców z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych
NIEDZIELA  – 10.09.2017
  7.00   + Stefania Bala
  9.00 + Maria Czyżowicz
10.30 + Maciej Kwaśniowski w rocznicę śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Czesław Podgórski – 30 rocznica śmierci


27.08.2017 -

27 sierpnia – 3 września 2017 r.

NIEDZIELA  – 27.08.2017
  7.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Ignacy Tomalczyk w rocznicę śmierci
10.30 + Ewa i Ludwik Handzel
12.00 + Krzysztof i Marcin Pawluk – 10 rocznica śmierci
19.00 + Władysław i Barbara Klempka

PONIEDZIAŁEK – 28.08.2017
  6.30 + Andrzej Zabawa – 4 rocznica śmierci
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Piotra
19.00 1/ + Kazimierz Trybuła
2/ + Rafał Sowiński 

WTOREK – 29.08.2017
  6.30 + Edward Rogowiec
  7.00 + Jan Sienko
19.00 + Andrzej Pępkowski – 6 rocznica śmierci

ŚRODA – 30.08.2017
  6.30 + Roman Żurek
  7.00 + Marianna Madeja
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • O bł. Boże i uleczenie z choroby nowotworowej
  • + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec
  • + Ludwik Tokarczyk
  • + Zofia
  • + Edward
  • + Bronisława i Ludwik Antosz
CZWARTEK – 31.08.2017
  6.30 + Marcin Karkula
  7.00 + Edward Rogowiec
19.00 Dziękczynno-błagalna w 49 rocznicę ślubu Barbary i Jana Skuzów

PIĄTEK – 1.09.2017
  6.30 + Stefania Bala – pierwsza Msza św. gregoriańska
  7.00 1/ O bł. Boże dla Sióstr i dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek
2/ + Wiktoria i Piotr Luberda
19.00 + Marianna Książek

SOBOTA – 2.09.2017
  6.30 + Anna Knapczyk
  7.00 + Teresa i Ludwik Szurlej
  8.00 + Stefania Bala
19.00 + Stefania, Władysław, Jerzy Ceremuga
NIEDZIELA  – 3.09.2017
  7.00   Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Katarzyny i Krystiana Saniawa
  9.00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla Maćka
10.30 O potrzebne łaski dla Jakuba Pełki i jego rodziny
12.00 + Bronisław Wójcik – 7 rocznica śmierci
19.00 + Stefania Bala


20.08.2017 -

20 – 27 sierpnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 20.08.2017
  7.00 + Władysław i Maria Luberda
  9.00 + Halina Lubińska – 3 rocznica śmierci
10.30 + Anna Góral
12.00 + Rozalia Macko, Jan Macko
19.00 + Robert Lulek – 2 rocznica śmierci i Józef

PONIEDZIAŁEK – 21.08.2017
  6.30 + Ks. Władysław Wójciak i zmarli z rodziny
  7.00 + Marianna Pędzimąż
19.00 + Zdzisław Janiczek – 2 rocznica śmierci

WTOREK – 22.08.2017
  6.30 + Bronisław Filas
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo dla Danuty, dzieci i wnuków
19.00 1/ Za misjonarzy i w intencjach misyjnych Kościoła
2/ Dziękczynno-błagalna w 85 rocznicę urodzin Zofii Zapała

ŚRODA – 23.08.2017
  6.30 + Stanisław Kożuchowski – 12 rocznica śmierci
  7.00 + Zofia Luberda
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-wego Pogotowia Modlitewnego
  • + Zdzisław Janiczek – 2 rocznica śmierci
  • + Zofia
  • + Edward
CZWARTEK – 24.08.2017
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Izabeli i Krzysztofa
  7.00 + Julian Zając – 6 rocznica śmierci
19.00 + Rozalia Kaczor

PIĄTEK – 25.08.2017
  6.30 + Irena Klempka
  7.00 + Antoni Wójciak i zmarli z rodziny
19.00 + Marianna Madeja

SOBOTA – 26.08.2017
  6.30 + Antoni Gil
  7.00 + Stanisław i Marek
19.00 + Józefa i Jan Żurek, Roman syn

NIEDZIELA  – 27.08.2017
  7.00 O błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym dla Karola i Weroniki
  9.00 + Ignacy Tomalczyk w rocznicę śmierci
10.30 + Ewa i Ludwik Handzel
12.00 + Krzysztof i Marcin Pawluk – 10 rocznica śmierci
19.00 + Władysław i Barbara Klempka


-

13 – 20 sierpnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 13.08.2017
  7.00 + Julia Niżnik – 1 rocznica śmierci
  9.00 + Władysław Zając – 3 rocznica śmierci
10.30 Dziękczynno-błagalna w 25 r. śl. Katarzyny i Zdzisława
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 + Wiktoria, Bogusław, Kazimierz, Jan Przybyło

PONIEDZIAŁEK – 14.08.2017
  6.30 + Zofia Luberda
  7.00 + Stanisław
19.00 + Anna Wardęga

WTOREK – 15.08.2017
  7.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  9.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
10.30 + Barbara i Józef Wójtowicz w rocznicę śmierci
12.00 + Stanisław Marek – 10 rocznica śmierci, Ryszard Marek – 2 rocznica śmierci
19.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Ewy i Michała Mamro

ŚRODA – 16.08.2017
  6.30 + Jan i Zofia Rzeźniczak, Edward Mielniczak
  7.00 + Teresa Obłąk
19.00 NOWENNOWA

CZWARTEK – 17.08.2017
  6.30 + Bolesław Luberda – 11 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Szura – 2 rocznica śmierci
19.00 + Marzena Dziel – 13 rocznica śmierci

PIĄTEK – 18.08.2017
  6.30 + Maria i Ignacy Luberda
  7.00 + Janusz Jankowski
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.08.2017
  6.30 + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Jana Niżnika
19.00 + Anna Góral

NIEDZIELA  – 20.08.2017
  7.00 + Władysław i Maria Luberda
  9.00 + Halina Lubińska – 3 rocznica śmierci
10.30 + Anna Góral
12.00 + Rozalia Macko, Jan Macko
19.00 + Robert Lulek – 2 rocznica śmierci i Józef


15.07.2017 -

16 – 23 lipca 2017 r.

NIEDZIELA  – 16.07.2017
  7.00 O bł. Boże i opiekę MB dla członkiń i rodzin z Róży św. Jana Pawła II
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 + Wiktoria, Jakub Wójciak
12.00 O zdrowie, bł. Boże i opiekę MB dla członkiń i rodzin z VIII Róży Kobiet
19.00 + Stanisław i Józefa Koch

PONIEDZIAŁEK – 17.07.2017
  6.30 + Kazimierz Nowak – 2 rocznica śmierci
  7.00 + Barbara Zając
19.00 + Janina Bonar

WTOREK – 18.07.2017
  6.30 + Janusz Jankowski
  7.00 + Eleonora Kaznowska
19.00 Za misjonarzy i w intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 19.07.2017
  6.30 + Józef i Anna Łacny
  7.00 + Edward Rogowiec
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach z SMS-owego Pogotowia Modlitewnego
  • O uzdrowienie z choroby nowotworowej Anny
  • + Piotr
  • + Franciszek i Bronisława Smoleń
  • + Edward
  • + Anna
  • + Antoni
  • + Marcin
  • + Maria, Zofia, Michał
  • + Teresa i Stanisław Czyszczoń
CZWARTEK – 20.07.2017
  6.30 + Wojciech Rojek
  7.00 + Anna Suska
19.00 + Zofia Gacek

PIĄTEK – 21.07.2017
  6.30 + Adolf Woźniak
  7.00 + Jan Sienko
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 22.07.2017
  6.30 + Piotr Klempka
  7.00 1/ + Piotr Gryz
2/ + Maria Wójciak
19.00 + Karol, Maria Sienko

NIEDZIELA  – 23.07.2017
  7.00 – + Maria Luberda
  9.00 + Jan i Anna Gaweł
10.30 W intencji Anny Pełka o wszelkie potrzebne łaski
12.00 + Jan Wójciak w rocznicę śmierci
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


-

21 – 28 maja 2017 r.

NIEDZIELA  – 21.05.2017
  7.00 O bł. Boże dla Joanny i Krzysztofa
  9.00 + Katarzyna i Bronisław Wójciak
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 1/ + Karolina i Walenty Książek
2/ + Helena Ptasznik
19.00 + Józef i Józefa Jędral

PONIEDZIAŁEK – 22.05.2017
  6.30 + Józefa Kostuch
  7.00 1/ + Halina Pieczonka
2/ + Zdzisława Bochnak
19.00 + Janina Hanula

WTOREK – 23.05.2017
  6.30 + Anna Suska
  7.00 1/ + Anna Knapczyk
2/ + Zofia Gacek 
19.00 + Edward Rogowiec

ŚRODA – 24.05.2017
  6.30 + Eleonora Kaznowska
  7.00 1/ + Piotr Klempka
2/ + Zofia Luberda
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Jan Zagata
  • + Jan Jurzec
  • + Piotr
  • + Stanisław i Helena Pędzimąż – 20 rocznica śmierci
  • + Edward
  • + Anna Gross
  • + Danuta Kuchta – 15 rocznica śmierci
  • + Józef i Maria Iskrzyccy
  • + Anna
  • + Marianna
CZWARTEK – 25.05.2017
  6.30 1/ + Anna Kościelniak
2/ + Piotr Gryz
  7.00 1/ O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Józefy Oleksy
2/ + Stanisław Baliczek – 18 rocznica śmierci
19.00 + Bronisław Filas 

PIĄTEK – 26.05.2017
  6.30 + Maria Chojnacka
  7.00 1/ + Eleonora Kaznowska
2/ + Adolf Woźniak
19.00 Dziękczynno-błagalna w 5 rocznicę ślubu Katarzyny i Marcina

SOBOTA – 27.05.2017
  6.30 + Zofia Gacek
  7.00 1/ + Barbara Zając
2/ + Marianna Madeja
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 28.05.2017
  7.00 + Mieczysław, Danuta Zaborowscy
  9.00 + Aniela i Stanisław Niżnik
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 1 rocznicę ślubu Jadwigi i Marcina
2/ Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Teresy i Jana
12.00 + Halina Kapłon – 20 rocznica śmierci
19.00 + Franciszka, Stanisława, Jan Łopata


13.05.2017 -

14 – 21 maja 2017 r.

NIEDZIELA  – 14.05.2017
  7.00 + Stefan Pitek – ostatnia Msza św. gregoriańska
  9.00 + Zdzisław Janiczek
10.30 + Zofia i Władysław Skwarek – 25 rocznica śmierci
12.00 + Stanisław Aleksandrowicz
19.00 O zdrowie dla matki dziecka i szczęśliwe rozwiązanie

PONIEDZIAŁEK – 15.05.2017
  6.30 + Zofia Pitek
  7.00 1/ + Piotr Rokita – 10 rocznica śmierci
2/ + Piotr Klempka
19.00 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

WTOREK – 16.05.2017
  6.30 + Honorata i Józef Słońscy
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę urodzin chrześnicy Agaty
2/ + Andrzej Gacek 
19.00 W intencjach misyjnych Kościoła i za misjonarzy

ŚRODA – 17.05.2017
  6.30 + Jan Sienko 
  7.00 1/ + Józefa Kostuch
2/ + Zofia Gacek
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Macieja z okazji imienin
  • O zdrowie dla Stanisława
  • Dziękczynno-błagalna w 33 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja
  • + Jan Zagata
  • + Piotr
  • + Edward
  • + Małgorzata Hubicka
  • + Danuta Kuchta – 15 rocznica śmierci
  • + Aniela Urgacz
  • + Zofia i Stanisław Czyszczoń
CZWARTEK – 18.05.2017
  6.30 1/ + Janusz Jankowski
2/ + Piotr Klempka
  7.00 1/ + Edward Rogowiec
2/ + Zdzisława Bochnak
19.00 + Jan Książek

PIĄTEK – 19.05.2017
  6.30 + Katarzyna Mastalerz Lupowa
  7.00 1/ + Jan Sienko
2/ + Edward Rogowiec
19.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 20.05.2017
  6.30 + Rozalia Kaczor
  7.00 1/ + Jan Książek
2/ + Piotr Hadaniak – 2 rocznica śmierci
19.00 50 rocznica Komunii Świętej rocznika 1967
NIEDZIELA  – 21.05.2017
  7.00 O bł. Boże dla Joanny i Krzysztofa
  9.00 + Katarzyna i Bronisław Wójciak
10.30 I KOMUNIA ŚWIĘTA
12.00 1/ + Karolina i Walenty Książek
2/ + Helena Ptasznik
19.00 + Józef i Józefa Jędral


-

7 – 14 maja 2017 r.

NIEDZIELA  – 7.05.2017
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Stefan Pitek
10.30 + Roman Mikulski, Stanisław Wójtowicz
12.00 + Stanisław Wielowski
19.00 + Aniela Mszańska – 6 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 8.05.2017
  6.30 ++ Zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Jan, Anna, Władysław Łabuz
19.00 + Stanisław Filas

WTOREK – 9.05.2017
  6.30 + Stefan Pitek
  7.00 1/ O zdrowie i bł. Boże dla członkiń V Róży MB Królowej Polski i ich rodzin
2/ +  Kazimierz
19.00 + Jan Biernat

ŚRODA – 10.05.2017
  6.30 + Jan i Antoni Wójciak w rocznicę śmierci
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Józefa
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Stanisława
  • + Stanisław Kubiński, Maria żona
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Antoni Gil
  • + Edward
  • + Aniela Urgacz
  • + Wojciech i Stefania Jabłońscy 
CZWARTEK – 11.05.2017
  6.30 + Stefan Pitek
  7.00 1/ + Maria Chojnacka
2/ + Danuta Stachoń-Szymków
19.00 + Wiktoria i Ignacy, Roman, zmarli z rodziny Miśkowiec

PIĄTEK – 12.05.2017
  6.30 + Barbara Zając
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Zbigniew Litwinowicz – 20 rocznica śmierci
19.00 + Stefan Pitek

SOBOTA – 13.05.2017
  6.30 + Stefan Pitek
  7.00 + Kazimierz i Zofia Kapłon – 5 rocznica śmierci
19.00 1/ + Jan Świder – 20 rocznica śmierci
2/ + Helena i Stefan Bala, Józef syn
3/ + Andrzej Zięba
NIEDZIELA  – 14.05.2017
  7.00 + Stefan Pitek – ostatnia Msza św. gregoriańska
  9.00 + Zdzisław Janiczek
10.30 + Zofia i Władysław Skwarek – 25 rocznica śmierci
12.00 + Stanisław Aleksandrowicz
19.00 O zdrowie dla matki dziecka i szczęśliwe rozwiązanie


-

30 kwietnia – 7 maja 2017 r.

NIEDZIELA  – 30.04.2017
  7.00 + Stefan Pitek
  9.00 + Marian i Stefania Stanisz
10.30 + Krystyna Rybińska – 24 rocznica śmierci
12.00 Dziękczynno-błagalna w 80 rocz. urodzin Barbary Palacz
19.00 + Janina i Józef Hadwiczak

PONIEDZIAŁEK – 1.05.2017
  6.30 + Anna Suska
  7.00 1/ + Janusz Jankowski
2/ + Marian
19.00 + Stefan Pitek

WTOREK – 2.05.2017
  6.30 + Stefan Pitek
  7.00 1/ + Jan Książek
2/ + Rozalia Kaczor
19.00 Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Bogdana i Alicji 

ŚRODA  – 3.05.2017
  7.00 + Stefan Pitek
  9.00 W intencji Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
10.30 ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ
12.00 1/ ZA OJCZYZNĘ
2/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Jana i Jadwigi Wójciak
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Za Ojczyznę
  • Dziękczynno-błagalna w 31 rocznicę ślubu Ewy i Piotra
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Karolina, Marian Gacek, Karolina Krasińska
  • + Antoni Gil
  • + Edward
  • + Anna Gross
CZWARTEK – 4.05.2017
  6.30 + Andrzej Gacek
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Antonina
19.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 5.05.2017
  6.30 + Jan Książek
  7.00 1/ + Janina Hanula
2/ + Tadeusz Robuła
19.00 + Stefan Pitek

SOBOTA – 6.05.2017
  6.30 + Józef
  7.00 + Barbara Kuczaj
  8.00 + Stefan Pitek
19.00 + Stanisław Maczuga
NIEDZIELA  – 7.05.2017
  7.00 + Stanisław Luberda
  9.00 + Stefan Pitek
10.30 + Roman Mikulski, Stanisław Wójtowicz
12.00 + Stanisław Wielowski
19.00 + Aniela Mszańska – 6 rocznica śmierci


15.04.2017 -

16 - 23 kwietnia 2017 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 16.04.2017
  6.00 1/ Dzięk.-błagalna w int. rodziny Chlebek, Zając, Żmuda
2/ + Zdzisław Janiczek
3/ + Joanna Czech
4/ + Władysław Wardęga
5/ + Jan Żurek
  9.00 + Stefan Pitek
10.30 + Andrzej Bednarczyk
12.00 + Jan Dubrowski
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

PONIEDZIAŁEK  WIELKANOCNY  – 17.04.2017
  7.00 + Stefan Pitek
  9.00 + Anna Zając – 1 rocznica śmierci
10.30 1/ + Julia Rączka
2/ + Maria Wójciak – 2 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
19.00 O łaskę przemiany serca

WTOREK – 18.04.2017
  6.30 1/ + Stefan Pitek
2/ + Zenona Pjeszczek – 9 rocznica śmierci
  7.00 + Maria Chojnacka
19.00 1/ W intencjach misyjnych Kościoła i za misjonarzy
2/ + Jan Żądło - pogrzebowa

ŚRODA – 19.04.2017
  6.30 + Andrzej Gacek
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Katarzyna Idzikowska – 8 rocznica śmierci
19.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 7 rocznicę urodzin Maćka i Jasia 
  • O zdrowie dla Stanisława
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii
  • Dziękczynna za wysłuchaną modlitwę
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Irena
  • + Małgorzata Hubicka
  • + Edward
  • + Anna Gross
  • + Jan 
CZWARTEK – 20.04.2017
  6.30 1/ + Stefan Pitek
2/ + Aniela Urgacz
  7.00 1/ + Jan Książek
2/ + Bartłomiej, Maria, Stanisław, Jan Handzel
19.00 + Anna Suska

PIĄTEK – 21.04.2017
  6.30 + Barbara Kuczaj
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Aniela i Wojciech Luberda
19.00 + + WYPOMINANI

SOBOTA – 22.04.2017
  6.30 + Stefan Pitek
  7.00 1/ + Rozalia Kaczor
2/ + Krystyna Pędzimąż – 24 rocznica śmierci i jej rodzice
19.00 + Józef, Wanda, Anna, Wojciech, Krystyna Traczyk
NIEDZIELA  – 23.04.2017
  7.00 Dziękczynno-błagalna w int. rodziny
  9.00 + Władysław Zając i zmarli z rodziny
10.30 + Emilia i Jan Miśkowiec
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Jana i Janiny
2/ + Stefan Pitek
19.00 + Helena i Wojciech Rusnak


-

9 – 16 kwietnia 2017 r.

NIEDZIELA PALMOWA  – 9.04.2017
  7.00 + Zdzisława Dylewska – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Maria, Julia i Tadeusz
10.30 + Grzegorz Wójtowicz – 1 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Paweł i Maria Czyszczoń
WIELKI PONIEDZIAŁEK – 10.04.2017
  6.30 + Marianna Książek – 2 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Barbara Kuczaj
2/ + Andrzej Zięba
17.00 + ks. Roman Sapeta i zmarli chórzyści

WIELKI WTOREK – 11.04.2017
  6.30 + Jan Książek
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Aniela Urgacz
18.00 1/ BIERZMOWANIE
2/ + Jan Jamrozowicz
3/ + Teresa Trzeciak

WIELKA ŚRODA – 12.04.2017
  6.30 + Józefa Kostuch
  7.00 1/ + Bronisława Nowak
2/ + Janina Hanula
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Anny
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Mamy
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby
  • O łaskę wiary dla Piotra i jego rodziny
  • O zdrowie dla Stanisława
  • Dziękczynno-błagalna w 20 rocznicę ślubu Katarzyny i Piotra
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Jacka
  • O zdrowie dla Stanisławy
  • O potrzebne łaski dla Marii
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Irena
  • + Edmund
  • + Zdzisława Dylewska – 2 rocznica śmierci
  • + Józef i Katarzyna, Cyprian i Maria, Jan, Cyryl, Andrzej, Barbara, Elżbieta, syn Krzysztof
  • + Zofia i syn Michał
WIELKI CZWARTEK – 13.04.2017
18.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę śluby Bernadety i Jana Wójtowicz
2/ + ks. Szczepan Gacek
3/ + Andrzej i Maria Zając
4/ + Stefania Wójciak
5/ + Zmarli rodzice Janina i Józef Wójciak
WIELKA SOBOTA – 15.04.2017
18.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę ślubu Józefa i Krystyny
2/ + Maria, Jerzy Omieciuch
3/ + Stefan Pitek – pierwsza Msza św. gregoriańska
4/ + Maria i Władysław Luberda
NIEDZIELA WIELKANOCNA  – 16.04.2017
  6.00 – 1/ Dziękczynno-błagalna w int. rodziny Chlebek, Zając, Żmuda
2/ + Zdzisław Janiczek
3/ + Joanna Czech
4/ + Władysław Wardęga
5/ + Jan Żurek
  9.00 + Stefan Pitek
10.30 + Andrzej Bednarczyk
12.00 + Jan Dubrowski
19.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


01.04.2017 -

2 – 9 kwietnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 2.04.2017
  7.00 + Bronisława i Franciszek Smoleń
  9.00 1/ + ks. Szczepan Gacek
2/ + z rodziny Trzeciaków Maria i Tomasz
10.30 W intencji Grażyny Pełka o wszelkie potrzebne łaski
12.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Sroków
17.00 + Maria i Mieczysław Miśkowiec
PONIEDZIAŁEK – 3.04.2017
  6.30 + Barbara Kuczaj
  8.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
2/ + Anna Suska
18.00 + Józef, Maria, Julia Rączka

WTOREK – 4.04.2017
  6.30 + Rozalia Kaczor
  8.00 1/ + Andrzej Gacek
2/ + Zofia Luberda
15.30 + Hanna Zawadzka-Rej
18.00 + Stefania Bala

ŚRODA – 5.04.2017
  6.30 + Janusz Jankowski
  8.00 + Cecylia Kondys
10.00 1/ W  INTENCJI  CHORYCH  NASZEJ  PARAFII
2/ + Jerzy
18.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O owoce rekolekcji
  • O błogosławieństwo Boże dla Księdza Rekolekcjonisty
  • O zdrowie dla Malwiny
  • O zdrowie dla Anna
  • O zdrowie dla Stanisława
  • O zdrowie dla Marzeny 
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Marii
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla stanisławy
  • + Stefan Pitek
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Irena
  • + Andrzej 
CZWARTEK – 6.04.2017
  6.30 1/ O uzdrowienie z choroby Marcina
2/ + Aniela Urgacz
  7.00 1/ + Anna Zubek
2/ + z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 7.04.2017
  6.30 + Barbara Zając
  7.00 1/ W intencji Bogu wiadomej
2/ + Anna Kościelniak
17.00 + Magdalena Kwaśniowska w rocznicę śmierci

SOBOTA – 8.04.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ + Julia Niżnik
2/ + Jan Książek
17.00 + Zofia Wójciak
NIEDZIELA  – 9.04.2017
  7.00 + Zdzisława Dylewska – 2 rocznica śmierci
  9.00 + Maria, Julia i Tadeusz
10.30 + Grzegorz Wójtowicz – 1 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Paweł i Maria Czyszczoń


29.03.2017 -

26 marca – 2 kwietnia 2017 r.

NIEDZIELA  – 26.03.2017
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 + Joanna Czech
10.30 + Grzegorz Wójtowicz
12.00 1/  + Krzysztof Wójciak
2/ + Leszek Fudali – 8 rocznica śmierci
17.00 + Marcin i Krzysztof Pawluk
PONIEDZIAŁEK – 27.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla rodzin Mlekodaj i Antosz
2/ + Stanisław Rączka
17.00 + Józef Wojdyła

WTOREK – 28.03.2017
  6.30 + Marek Mentel w rocznicę śmierci
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Danuta Stachoń-Szymków
17.00 + Julia NIżnik

ŚRODA – 29.03.2017
  6.30 1/ + Józefa Kostuch
2/ + Piotr Miśkowiec – 22 rocznica śmierci, Paweł syn i zmarli z rodziny
  7.00 + Grzegorz Wójtowicz
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny
  • O szczęśliwy przebieg operacji dla Malwiny
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Stefan Pitek
  • + Jan Sienko
  • + Jan Zagata
  • + Zofia
  • + Piotr
  • + Irena
CZWARTEK – 30.03.2017
  6.30 1/ + Barbara Kuczaj
2/ + Jan Książek
  7.00 1/ + Maria Chojnacka 
2/ + Aniela Urgacz
17.00 + Grzegorz Wójtowicz – ostatnia Msza św. gregoriańska

PIĄTEK – 31.03.2017
  6.30 Przebłaganie za grzechy i miłosierdzia dla Jana i Barbary
  7.00 1/ + Barbara Zając
2/ + z rodzin Mlekodaj i Antosz 
17.00 + Zbigniew Nowak – 6 rocznica śmierci

SOBOTA – 1.04.2017
  6.30 1/ + Waldemar Tomalak
2/ Janina Hanula
  7.00 + Tadeusz Koniówka
  8.00 + Anna Kościelniak
17.00 + Józef, Wiktoria, Jakub Żurek
NIEDZIELA  – 2.04.2017
  7.00 + Bronisława i Franciszek Smoleń
  9.00 1/ + ks. Szczepan Gacek
2/ + z rodziny Trzeciaków Maria i Tomasz
10.30 W intencji Grażyny Pełka o wszelkie potrzebne łaski
12.00 Dziękczynno-błagalna dla rodziny Sroków
17.00 + Maria i Mieczysław Miśkowiec


19.03.2017 -

INTENCJE MSZALNE
19 – 26 marca 2017 r.

NIEDZIELA  – 19.03.2017
  7.00 + Kunegunda, Andrzej, Józefa Kowalczyk
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz
10.30 + Józef Nędza
12.00 + Józef Filas
17.00 + Józef Nawara

PONIEDZIAŁEK – 20.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Waldemar Tomalak
2/ + Aniela Urgacz
17.00 1/ W intencji Ks. Prałata w dniu imienin
2/ + Zdzisław Janiczek

WTOREK – 21.03.2017
  6.30 + Barbara Zając
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Jan Książek
17.00 W intencji misjonarzy i intencjach misyjnych Kościoła

ŚRODA – 22.03.2017
  6.30 Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Andrzej Gacek
2/ + Aniela Przała
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Stefan Pitek
  • + Jan Zagata
  • + Józef Lurka
  • + Zdzisława
  • + Piotr
  • + Ks. Józef Ptak
  • + Ks. Tomasz Kania
  • + Czesław Filas – 10 rocznica śmierci
  • + Paweł Gawron
  • + Józef Nawieśniak
  • + Ewelina Drapsa

CZWARTEK – 23.03.2017
  6.30 1/ + Anna Suska
2/ + Anna Góral
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Janina Hanula
17.00 + Jan Sienko

PIĄTEK – 24.03.2017
  6.30 + Anna Kościelniak 
  7.00 1/ + Rozalia Kaczor
/ + Maria, Karol Sienko
17.00 + Grzegorz Wójtowicz

SOBOTA – 25.03.2017
  6.30 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Agnieszka Krzyżak – 8 rocz. śmierci, Maria Krzyżak synowa – 20 rocz. śmierci
  7.00 1/ Dziękczynno-błagalna dla członkiń VI Róży Kobiet i ich rodzin
2/ + Krystyna Pawlarczyk
17.00 O poszanowanie życia, w int. oczekujących potomstwa i proszących o nie

NIEDZIELA  – 26.03.2017
  7.00 + Józef Pustułka
  9.00 + Joanna Czech
10.30 + Grzegorz Wójtowicz
12.00 1/  + Krzysztof Wójciak
2/ + Leszek Fudali – 8 rocznica śmierci
17.00 + Marcin i Krzysztof Pawluk


11.03.2017 -

INTENCJE MSZALNE
12 – 19 marca 2017 r.

NIEDZIELA  – 12.03.2017
  7.00 + Emilia i Jan Niżnik
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz
10.30 W int. Krystyny Kowalskiej – o wszelkie potrzebne łaski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Dariusz Karkula – 19 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 13.03.2017
  6.30 + Anna Suska
  7.00 1/ + Julia Niżnik
2/ + Patrycja Miśkowiec
17.00 + Grzegorz Wójtowicz

WTOREK – 14.03.2017
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Jan, Stanisław Zając
17.00 + Janusz Jankowski

ŚRODA – 15.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Barbara Kuczaj
2/ + Bogumiła Lityńska
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Krystyny z okazji imienin
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Stefan Pitek
  • + Jan Zagata
  • + Maria, Józef Rapacz
  • + Zdzisława
  • + Hanna
  • + Adolf
  • + Piotr
  • + Irena
  • + Antoni Wójciak
  • + Paweł Gawron – 12 rocznica śmierci
  • + Józef Nawieśniak
CZWARTEK – 16.03.2017
  6.30 1/ Za dzieci nienarodzone
2/ + Janina Hanula
  7.00 + Grzegorz Wójtowicz
17.00 + Maria Chojnacka

PIĄTEK – 17.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Józefa Kostuch
2/ + Jan Książek
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 18.03.2017
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Jan Skwarek – 37 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Józefa i Jan Żurek
17.00 + Józefa

NIEDZIELA  – 19.03.2017
  7.00 – + Kunegunda, Andrzej, Józefa Kowalczyk
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz
10.30 + Józef Nędza
12.00 + Józef Filas
17.00 + Józef Nawara


04.03.2017 -

INTENCJE MSZALNE
5 – 12 marca 2017 r.

NIEDZIELA  – 5.03.2017
  7.00 + Jan Żurek – 1 rocznica śmierci
  9.00 + Kazimierz Ponicki
10.30 + Grzegorz Wójtowicz
12.00 + Andrzej Gacek
17.00 + Tomasz Nachman
PONIEDZIAŁEK – 6.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Tadeusz Koniówka
2/ + Danuta Stachoń-Szymków
17.00 + Krystyna Król

WTOREK – 7.03.2017
  6.30 + Cecylia Kondys
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Katarzyna Mentel – 3 rocznica śmierci
17.00 + Barbara Zając

ŚRODA – 8.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Zmarłe Siostry Służebniczki
2/ + Anna Góral
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Za chorych naszej Parafii
  • + Jan Zagata
  • + Zdzisława
  • + Hanna
  • + Adolf
  • + Piotr
  • + Kazimierz
  • + Barbara
  • + Antoni Wójciak – 1 rocznica śmierci
CZWARTEK – 9.03.2017
  6.30 1/ W intencji Ireny Olszańskiej i jej rodziny
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 1/ + Józefa Kostuch
2/ + Stefania Bala
17.00 + Grzegorz Wójtowicz

PIĄTEK – 10.03.2017
  6.30 + Grzegorz Wójtowicz
  7.00 1/ + Jan Biernat
2/ + zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 + Rozalia Kaczor

SOBOTA – 11.03.2017
  6.30 1/ + Andrzej Gacek
2/ + Jan Książek
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Stanisław Sarka – 24 rocznica śmierci
17.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 12.03.2017
  7.00 + Emilia i Jan Miśkowiec
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz
10.30 W intencji Krystyny Kowalskiej – o wszelkie potrzebne łaski
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Dariusz Karkula – 19 rocznica śmierci


27.02.2017 -

26 lutego – 5 marca 2017 r.

NIEDZIELA  – 26.02.2017
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 1/ + Stefania i Czesław Gacek z synami Stanisławem i Janem
2/ + Maria Chlebek i zm. z rodziny
10.30 + Joanna Czech
12.00 + Stanisław Kuternoga i zmarli rodzice
17.00 + Antoni Smoroń
PONIEDZIAŁEK – 27.02.2017
  6.30 + Barbara Luberda – 2 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Jan Książek
17.00 + Józefa Kostuch

WTOREK – 28.02.2017
  6.30 + Anna Kościelniak
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Stefania Bala
17.00 + Stefan Pitek

ŚRODA POPIELCOWA  – 1.03.2017
  7.00 + Halina Pieczonka
  9.00 + Grzegorz Wójtowicz – pierwsza Msza św. gregoriańska
10.30 + Jan Sienko
15.30 + Antoni Smoroń
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O dobre przeżycie wielkiego Postu dla wszystkich Parafian
  • O zdrowie dla Stanisława
  • W intencji ks. Kazimierza z okazji imienin
  • + Stefan Pitek
  • + Jan Zagata
  • + Aniela
  • + Zdzisława
  • + Hanna
  • + Piotr
  • + Kazimierz
CZWARTEK – 2.03.2017
  6.30 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Jan Książek
  7.00 1/ + Antoni Smoroń – ostatnia Msza św. gregoriańska
2/ + Janina Hanula
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK –3.03.2017
  6.30 + Anna Zając
  7.00 1/ + Andrzej Gacek
2/ + Joanna i Zbigniew Kwarciak
17.00 + Grzegorz Wójtowicz

SOBOTA – 4.03.2017
  6.30 + Józef Krzysztof
  7.00 1/ + Grzegorz Wójtowicz
2/ + Wiktoria, Kazimierz, Stanisław
  8.00 + Julia Niżnik
17.00 + Kazimiera Klimaszewska, Kazimierz Kasprzak
NIEDZIELA  – 5.03.2017
  7.00 + Jan Żurek – 1 rocznica śmierci
  9.00 + Kazimierz Ponicki
10.30 + Grzegorz Wójtowicz
12.00 + Andrzej Gacek
17.00 + Tomasz Nachman


19.02.2017 -

19 – 26 lutego 2017 r.

NIEDZIELA  – 19.02.2017
  7.00 + Franciszek Karkula
  9.00 + Józef Krzysztof
10.30 + Julia Niżnik
12.00 + Antoni Smoroń
17.00 Dziękczynno-błagalna w 35 r. ślubu Magdaleny i Marka
PONIEDZIAŁEK – 20.02.2017
  6.30 + Andrzej Gacek
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Anna Góral
17.00 + Krystyna Pawlarczyk

WTOREK – 21.02.2017
  6.30 1/ + Józef Palarczyk
2/ + Jan i Józefa Zurek
  7.00 + Antoni Smoroń 
17.00 W intencji misjonarzy, dzieł i zadań misyjnych Kościoła

ŚRODA – 22.02.2017
  6.30 + Tadeusz Koniówka
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Jan Zagata
  • + Aniela
  • + Andrzej
  • + Zdzisława
  • + Zofia 
  • + Piotr
CZWARTEK – 23.02.2017
  6.30 + Józef Krzysztof
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Maria i Franciszek Rojek

PIĄTEK – 24.02.2017
  6.30 + Stanisław Rączka
  7.00 1/ + Cecylia Kondys
2/ + Jan Miskowiec – 4 rocznica śmierci
17.00 + Antoni Smoroń

SOBOTA – 25.02.2017
  6.30 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Agata
  7.00 1/ + Anna Zając
2/ + Anna Góral
17.00 O poszanowanie życia, w int. oczekujących potomstwa i proszących o nie
NIEDZIELA  – 26.02.2017
  7.00 + Kazimiera Szmajserowa
  9.00 1/ + Stefania i Czesław Gacek z synami Stanisławem i Janem
2/ + Maria Chlebek i zm. z rodziny
10.30 + Joanna Czech
12.00 + Stanisław Kuternoga i zmarli rodzice
17.00 + Antoni Smoroń


-

12 – 19 lutego 2017 r.

NIEDZIELA  – 12.02.2017
  7.00 + Stanisława, zmarli z rodziny Łopata, Jan Sutor
  9.00 + Józef Palarczyk
10.30 + Antoni Smoroń
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec
PONIEDZIAŁEK – 13.02.2017
  6.30 + Antoni Smoroń
  7.00 1/ + Stanisław Rączka
2/ + Anna Wójciak
17.00 + Barbara Kuczaj

WTOREK – 14.02.2017
  6.30 Dziękczynno-błagalna w 69 rocznicę urodzin Marii
  7.00 1/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Romana
2/ + Antoni Smoroń
17.00 + Waldemar Tomalak

ŚRODA – 15.02.2017
  6.30 + Julia Niżnik
  7.00 1/ O zdrowie dla Małgorzaty i szczęśliwe rozwiązanie
2/ + Antoni Smoroń
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby
  • O zdrowie dla Joanny
  • + Stefan Pitek
  • + Jan
  • + Aniela
  • + Andrzej
  • + Cyprian i Maria, Stanisław
  • + Elżbieta, syn Krzysztof
  • + Józef i Katarzyna
  • + Cyryl i Jan
  • + Zofia, syn Michał

CZWARTEK – 16.02.2017
  6.30 1/ O zdrowie dla Małgorzaty i rodziny
2/ + Władysława i Władysław Puścian
  7.00 1/ + Anna Zając
2/ + Jan Książek
17.00 + Antoni Smoroń


PIĄTEK – 17.02.2017
  6.30 + Zofia Kwaśniowska w rocznicę śmierci
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Janiny i Stanisława
2/ Dziękczynno-błagalna w 21 rocznicę ślubu Katarzyny i Rafała

SOBOTA – 18.02.2017
  6.30 1/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
2/ + Maria, Aniela, Janina
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Anna Góral
17.00 + Józef, Stanisław Żur
NIEDZIELA  – 19.02.2017
  7.00 + Franciszek Karkula
  9.00 + Józef Krzysztof
10.30 + Julia Niżnik
12.00 + Antoni Smoroń
17.00 Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Magdaleny i Marka


14.02.2017 -

5 – 12 lutego 2017 r.

NIEDZIELA  – 5.02.2017
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Marii
  9.00 + Antoni Smoroń
10.30 + Stanisław i Czesława
12.00 + Jan Moskała – 6 rocznica śmierci
17.00 Do Miłosierdzia Bożego i Przemienienia Pańskiego – w int. Bogu wiadomej
PONIEDZIAŁEK – 6.02.2017
  6.30 + Władysław i Eleonora
  7.00 + Józef Palarczyk
17.00 + Antoni Smoroń

WTOREK – 7.02.2017
  6.30 1/ + Janusz Jankowski
2/ + Ignacy
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Józef Krzysztof

ŚRODA – 8.02.2017
  6.30 + Maria i Andrzej Koszarek
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Doroty z okazji imienin
  • powrót do zdrowia dla Doroty 
  • O rozwiązanie trudnej sprawy rodzinnej 
  • O łaskę nawrócenia dla pewnej osoby 
  • + Jan
  • + Aniela
  • + Andrzej Gacek
  • + Grzegorz i zmarli z rodziny 
  • + Halina 
CZWARTEK – 9.02.2017
  6.30 + Krystyna Pawlarczyk
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Piotr Ochman – 1 rocznica śmierci

PIĄTEK – 10.02.2017
  6.30 + Andrzej Gacek
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Zdzisław Janiczek

SOBOTA – 11.02.2017
  6.30 + Anna Zając
  7.00 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Aniela i Stanisław Niżnik
17.00 + Joanna Czech
NIEDZIELA  – 12.02.2017
  7.00 + Stanisława, zmarli z rodziny Łopata, Jan Sutor
  9.00 + Józef Palarczyk
10.30 + Antoni Smoroń
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Jan, Anna Kościelniak, Maria Dawiec


28.01.2017 -

29 stycznia – 5 lutego 2017 r.

NIEDZIELA  – 29.01.2017
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Antoni Gacek 
10.30 + Józef Palarczyk
12.00 1/ Dzięk. za 25 lat kapłaństwa, o bł. Boże opiekę MB i św. Teresy
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Piotra
17.00 + Krzysztof i Marcin Pawluk

PONIEDZIAŁEK – 30.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Józefa Kostuch
17.00 + Rozalia Kaczor

WTOREK – 31.01.2017
  6.30 + Józef Krzysztof
  7.00 + Stanisław Rączka
17.00 + Maria Zając – ostatnia Msza gregoriańska

ŚRODA – 1.02.2017
  6.30 + Antoni Smoroń – pierwsza Msza gregoriańska
  7.00 + Anna Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Doroty w dniu imienin
  • + Stefan Pitek
  • + Marian Antolak – 1 rocznica śmierci
  • + Jan
  • + Antonina Kosek
  • + Jan Biernat
  • + Maria Klimaszewska i zmarli z rodziny
  • + Danuta
  • + Aniela i Andrzej
  • + Maria i Franciszek Romanek

CZWARTEK  – 2.02.2017
  7.00 + Antoni Smoroń
  9.00 Za wszystkich, którzy przyjęli kapłanów z kolędą
10.30 W intencji zgromadzeń zakonnych naszej Parafii
15.30 + Maria i Władysław Luberda
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 3.02.2017
  6.30 + Barbara Zając
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Anna Suska

SOBOTA – 4.02.2017
  6.30 + Maria Chojnacka
  7.00 + Antoni Smoroń
  8.00 O pokój na świecie i zaprzestanie prześladowań chrześcijan – od Róży Św. Teresy
17.00 + Jan Biernat

NIEDZIELA  – 5.02.2017
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 70 rocznicę urodzin Marii
  9.00 + Antoni Smoroń
10.30 + Stanisław i Czesława
12.00 + Jan Moskała – 6 rocznica śmierci
17.00 Do Miłosierdzia Bożego i Przemienienia Pańskiego – w int. Bogu wiadomej


21.01.2017 -

22 – 29 stycznia 2017 r.

NIEDZIELA  – 22.01.2017
  7.00 + Wojciech Luberda
  9.00 + Anna Zając
10.30 + Maria Zając
12.00 + Józef Nawara – 1 rocznica śmierci
17.00 + Anna Wardęga
PONIEDZIAŁEK – 23.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Agata Macuga
2/ + Stefania Bala
17.00 + Stanisław Rączka

WTOREK – 24.01.2017
  6.30 + Julia Niżnik
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Anna Góral
17.00 W intencji Ojczyzny i rządzących – od Róży Św. Teresy

ŚRODA – 25.01.2017
  6.30 1/ + Maria Zając
  7.00 1/ + Jan Biernat
2/ + Jan Książek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Jerzy i Maria Omieciuch
  • + Kazimierz – 26 rocznica śmierci
  • + Jan
  • + Lucyna Omiecka
  • + Jan Biernat
  • + Danuta
  • + Aniela
  • + Andrzej

CZWARTEK – 25.01.2017
  6.30 + Ludwik, Maria, Tadeusz Kozub
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Wojciech Kaczor  w rocznicę śmierci
17.00 + Krystyna i Jan

PIĄTEK – 27.01.2017
  6.30 + Maria Chojnacka
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Stefania Bala
17.00 + ks. Szczepan Gacek – od koleżanek i kolegów z LO im. Romera

SOBOTA – 28.01.2017
  6.30 + Agata Macuga
  7.00 1/ + Stefan Pitek
2/ + Julianna Zaborowska – 34 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
17.00 + Maria Zając
NIEDZIELA  – 29.01.2017
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Antoni Gacek 
10.30 + Józef Palarczyk
12.00 1/ Dziękczynna za 25 lat kapłaństwa – o bł. Boże opiekę MB i św. Teresy
2/ Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Piotra
17.00 + Krzysztof i Marcin Pawluk


14.01.2017 -

15 – 22 stycznia 2017 r.

NIEDZIELA  – 15.01.2017
  7.00 + Zbysław Nowak – 16 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Zając
10.30 O bł. Boże i Opiekę MB dla pielgrzymów do Łagiewnik i Tyńca i ich rodzin
12.00 + Franciszek Mszański i zmarli rodzice
17.00 + Rozalia, Franciszek, Andrzej

PONIEDZIAŁEK – 16.01.2017
  6.30 + Barbara Zając
  7.00 1/ + Anna Góral
2/ + Maria Zając
17.00 + Jan Sienko

WTOREK – 17.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Tadeusz Koniówka
2/ + Anna Góral
17.00 + Marian Łabuz – 10 rocznica śmierci

ŚRODA – 18.01.2017
  6.30 + Maria, Mieczysław Miśkowiec
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Władysława i Stefan Śmieszek
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Andrzej Zięba
  • + Stefan Pitek 
  • + Jan
  • + Elżbieta Diakowska
  • + Jan Biernat
  • + Danuta
  • + Janina
CZWARTEK – 19.01.2017
  6.30 + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ + Józef Krzysztof
2/ + Antonina Zapała – 10 rocznica śmierci
17.00 + Maria Zając

PIĄTEK – 20.01.2017
  6.30 + Cecylia Kondys
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Antoni Sochań
17.00 ++ WYPOMONANI

SOBOTA – 21.01.2017
  6.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 30 rocznicę ślubu Zuzanny i Mariana
2/ + Maria Zając
  7.00 1/ O zdrowie i potrzebne łaski dla Kasi i Adriana
2/ + Krystyna Pawlarczyk
17.00 + Józef Palarczyk
NIEDZIELA  – 22.01.2017
  7.00 + Wojciech Luberda
  9.00 + Anna Zając
10.30 + Maria Zając
12.00 + Józef Nawara – 1 rocznica śmierci
17.00 + Anna Wardęga


09.01.2017 -

 8 – 15 stycznia 2017 r.

NIEDZIELA  – 8.01.2017
  7.00 + Maria Zając
  9.00 1/ + ks. Szczepan Gacek
2/ + Joanna Czech
10.30 Dziękczynno-błagalna w 18 rocz. ur. Katarzyny Kumorowicz
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Marian Łabuz – 10 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 9.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Zdzisław Janiczek
2/ + Florentyna Gacal – 9 rocznica śmierci
17.00 + Anna i Michał Żmija

WTOREK – 10.01.2017
  6.30 + Jan Parzątka – 26 rocznica śmierci
  7.00 1/ + Waldemar Tomalak
2/ + Jan Wójciak z rodzicami: Zofia i Tomasz
17.00 + Maria Zając

ŚRODA – 11.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 1/ + Stanisław Rączka
2/ + Stefania Bala
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie dla Stanisławy
  • + Edmund Lizak
  • + Ludwik i Wiktoria Skuza
  • + Stefan Pitek
  • + Zofia Borowiec
  • + Jan
  • + Jan Sienko
  • + Anna Kościelniak
  • + Elżbieta Diakowska
  • + Jan Biernat
  • + Danuta
  • + Janina
  • + Ks. Szczepan Gacek

CZWARTEK – 12.01.2017
  6.30 + Józef Palarczyk
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Anna Góral
17.00 + Tadeusz Koniówka

PIĄTEK – 13.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Julia Niżnik
17.00 + Agata Macuga

SOBOTA – 14.01.2017
  6.30 1/ + Anna Zając
2/ + Stefania Bala
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Krystyna i Andrzej Pawlikowscy
17.00 + Jan, Anna Kościelnika, Maria Dawiec

NIEDZIELA  – 15.01.2017
  7.00 + Zbysław Nowak – 16 rocznica śmierci
  9.00 + Maria Zając
10.30 O bł. Boże i Opiekę MB dla pielgrzymów do Łagiewnik i Tyńca i ich rodzin
12.00 + Franciszek Mszański i zmarli rodzice
17.00 + Rozalia, Franciszek, Andrzej


31.12.2016 -

 1 – 8 stycznia 2017 r.

NIEDZIELA  – 1.01.2017
  7.00   + Waldemar Chojnecki
  9.00 + Jan i Genowefa Sychta
10.30 Dziękczynno-błagalna w 35 rocz. śl. Krystyny i Stanisława
12.00 + Mieczysław i Maria Stanik
17.00 + Jan Wójciak – 4 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 2.01.2017
  6.30 + Jan Biernat
  7.00 1/ + Józef Krzysztof
2/ + Maria Wójciak
17.00 + Maria Zając – pierwsza Msza gregoriańska

WTOREK – 3.01.2017
  6.30 1/ + Anna Góral
2/ + Maria, Franciszek, Andrzej, Szymon Bala
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Krystyna Pawlarczyk

ŚRODA – 4.01.2017
  6.30 + Maria Zając
  7.00 + Anna Zając
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • + Stefan Pitek
  • + Zofia Borowiec
  • + Jan
  • + Anna
  • + Anna Kościelniak
  • + Elżbieta Diakowska
  • + Jan Biernat
CZWARTEK – 5.01.2017
  6.30 1/ + Tadeusz Koniówka
2/ + Anna Góral
  7.00 1/ + Maria Zając
2/ + Bolesław Kubik
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK  – 6.01.2017
  7.00   Za misje, misjonarzy intencje i dzieła misyjne
  9.00 + Maria Zając
10.30 W intencji Piotra Pełki i jego rodziny
12.00 Dziękczynno-błagalna w 22 rocznicę ślubu Małgorzaty i Roberta Wójciak
17.00 W intencji Antoniny – o opiekę Bożą i Matki Bożej, oraz w intencji jej rodziny

SOBOTA – 7.01.2017
  6.30 + Agata Macuga
  7.00 + Andrzej Gacek
  8.00 + Maria Zając
17.00 + Józef Krzysztof

NIEDZIELA  – 8.01.2017
  7.00 + Maria Zając
  9.00 + Joanna Czech
10.30 Dziękczynno-błagalna w 18 rocznicę urodzin Katarzyny Kumorowicz
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Marian Łabuz – 10 rocznica śmierci


26.12.2016 -

25 grudnia 2016 r. – 1 stycznia 2017 r.

NIEDZIELA  – 25.12.2016
  7.00 1/ + Wiktoria Wójciak
2/ + Piotr Ochman
  9.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla Szczepana i całej rodziny
2/ + Antoni Wójciak
10.30 1/ + Rozalia Gacek – 3 rocznica śmierci
2/ + Jan Żurek
12.00 + Helena, Franciszek, Jan Wójciak
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie
PONIEDZIAŁEK – 26.12.2016
  7.00 + Barbara i Władysław Klempka
  9.00 + Maria Luberda – 9 rocznica śmierci
10.30 + Szczepan Zapała
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Marianna i Sebastian Kielusiak

WTOREK – 27.12.2016
  6.30 + Stefania Bala
  7.00 1/ + Józefa Gnyla
2/ + Maria Książek
17.00 Dziękczynno-błagalna w 25 rocznicę śluby Grzegorza i Iwony

ŚRODA – 28.12.2016
  6.30 1/ + Antoni Smoroń
2/ + Krystyna Pawlarczyk
  7.00 + Marek Mentel
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Grzegorza 
  • + Piotr Ochman
  • + Antoni Wójciak
  • + Zofia Borowiec
  • + Józef
  • + Jan
  • + Cecylia Kondys
  • + Józefa Kostuch
  • + Anna Suska
  • + Janusz
  • + Jan
  • + Anna
  • + Edmund Lizak
CZWARTEK – 29.12.2016
  6.30 1/ + Józef Zając
2/ + Szymon Bala – 2 rocznica ąmierci
  7.00 1/ Dziękczynna w intencji Wacława
2/ + Wiesław Nowak
17.00 + Jan Luberda

PIĄTEK – 30.12.2016
  6.30 1/ + Józefa Gnyla
2/ + Barbra Kuczaj
  7.00 + Mieczysław Sobaś
17.00 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę urodzin Tomasza

SOBOTA – 31.12.2016
  6.30 + Stefania, Władysław, Jerzy syn
  7.00 + Antoni Wójciak
17.00 1/ Za parafian żywych i za zmarłych w minionym roku
2/ + Za zmarłych z rodzin od uczestników majówek przy Źródełku
3/ + Maria Zając
4/ + Zdzisław Janiczek
5/ + Piotr Mazur
NIEDZIELA  – 1.01.2017
  7.00   + Waldemar Chojnecki
  9.00 + Jan i Genowefa Sychta
10.30 Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława
12.00 + Mieczysław i Maria Stanik
17.00 + Jan Wójciak – 4 rocznica śmierci


-

18 – 25 grudnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 18.12.2016
  7.00 + Maria Kumorowicz w rocznicę śmierci
  9.00 + Julianna, Jan, Eleonora, Agnieszka, Józef Dragon
10.30 W int. ks. Proboszcza z okazji imienin
12.00 + Janina Kościelniak – 11 rocznica śmierci
17.00 + Andrzej Książek – 2 rocznica śmierci
PONIEDZIAŁEK – 19.12.2016
  6.30 1/ O uroszenie łask Bożych i opiekę MB dla członkiń VIII Róży Kobiet i ich rodzin
2/ + Krystyna Pawlarczyk
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Franciszek i Janina Wójciak

WTOREK – 20.12.2016
  6.30 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Franciszek Biernat – 4 rocznica śmierci
  7.00 + Janusz Jankowski
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne Kościoła

ŚRODA – 21.12.2016
  6.30 O opiekę Matki Bożej dla członków Róży Męskiej św. Ojca Pio i ich rodzin
  7.00 1/ + Władysława Kosek 
2/ + Anna i Władysław Wardęga
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Ewy i jej rodziny
  • W intencji Grzegorza
  • O zdrowie dla Stanisława
  • + Antoni Wójciak
  • + Maria Książek
  • + Maria Zając
  • + Zofia Borowiec
  • + Edmund Lizak
  • + Józef
  • + Jan 
  • + Józefa Kostuch
  • + Anna Suska
  • + Janusz
  • + Jan
  • + Stefania
  • + Anna 
  • + Anna Kościelniak
  • + Antonina i Andrzej Czop
CZWARTEK – 22.12.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Tadeusz Koniówka
  7.00 1/ + Maria Książek 
2/ + Tomasz Luberda
17.00 + Andrzej, Katarzyna i Antoni Cholewa

PIĄTEK – 23.12.2016
  6.30 1/ + Michał i Stefania Bednarczyk
2/ + Józef Palarczyk
  7.00 + Józef Zając
17.00 + Wiktoria Gryz

SOBOTA – 24.12.2016
  6.30 1/ Za chorych i cierpiących
2/ Dziękczynna z prośba o łaski dla Ewy
3/ + Wiktoria i Andrzej Wójciak
4/ + Adam Kapłon, Monika Kisiel
5/ + Robert i Jan

PASTERKA 1/ + Maria, Jerzy Omieciuch
2/ + Adam Żurek
3/ + Józef Worwa
4/ + Czesław Zając

NIEDZIELA  – 25.12.2016
  7.00 1/ + Wiktoria Wójciak
2/ + Piotr Ochman
  9.00 1/ O błogosławieństwo Boże dla Szczepana i całej rodziny
2/ + Antoni Wójciak
10.30 1/ + Rozalia Gacek – 3 rocznica śmierci
2/ + Jan Żurek
12.00 + Helena, Franciszek, Jan Wójciak
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie


13.12.2016 -

INTENCJE MSZALNE
11 – 18 grudnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 11.12.2016
  7.00 + Andrzej Wójciak
  9.00 + Małgorzata Luberda – 21 rocznica śmierci
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Mieczysław Sobaś
PONIEDZIAŁEK – 12.12.2016
  6.30 + Antoni Smoroń
  7.00 + Maria Zając
17.00 + Józef Krzysztof

WTOREK – 13.12.2016
  6.30 1/ + Jan Żurek
2/ + Zdzisław Palacz w 10 rocznicę śmierci z rodzicami
  7.00 + Stanisław Rączka
17.00 + Stefania Bala

ŚRODA – 14.12.2016
  6.30 1/ + Józef Zając
2/ + Krystyna Pawlarczyk
  7.00 + Anna Zając 
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Grzegorza 
  • W intencji Bogu wiadomej
  • + Piotr Ochman
  • + Antoni Wójciak
  • + Józef
  • + Andrzej Gacek
  • + Waldemar Tomalak
  • + Józefa Kostuch
  • + Anna Suska
  • + Zofia Borowiec
  • + Janusz
  • + Jan
  • + Stefania
  • + Anna
  • + Edmund Lizak
  • + Anna Kościelniak
CZWARTEK – 15.12.2016
  6.30 1/ + Stanisław Rączka
2/ + Barbara Kuczaj
  7.00 1/ + Jan Kubas
2/ + Józef i Anna Gacek
17.00 + Antoni Wójciak

PIĄTEK – 16.12.2016
  6.30 1/ + Józefa Gnyla
2/ + Tadeusz Koniówka
  7.00 + Antoni Smoroń
17.00 + Kazimierz Kapłon

SOBOTA – 17.12.2016
  6.30 1/ + Stefania Bala
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Anna Litwinowicz – 2 rocznica śmierci
17.00 + Józef Palarczyk

NIEDZIELA  – 18.12.2016
  7.00 + Maria Kumorowicz w rocznicę śmierci
  9.00 + Julianna, Jan, Eleonora, Agnieszka, Józef Dragon
10.30 W int. ks. Proboszcza z okazji imienin
12.00 + Janina Kościelniak – 11 rocznica śmierci
17.00 + Andrzej Książek – 2 rocznica śmierci


04.12.2016 -

4 – 11 grudnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 4.12.2016
  7.00 + Barbara Wójtowicz, Barbara Wójtowicz synowa
  9.00 + Jan Stępień
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 1/ + Józef Nędza i zmarli z rodziny
2/ + Anna Zając – 8 rocznica śmierci
17.00 + Z rodziny Głodków: Karolina, Franciszek, Tadeusz, Jan i Janina Galik

PONIEDZIAŁEK – 5.12.2016
  6.30 1/ + Marek Mentel
2/ + Alicja Buczek
  7.00 + Jan Luberda
17.00 + Antoni Smoroń

WTOREK – 6.12.2016
  6.30 1/ + Józef Krzysztof
2/ + Tadeusz Koniówka
  7.00 + Czesław Zając
17.00 + Jakub Gąsienica

ŚRODA – 7.12.2016
  6.30 + Maria Książek
  7.00 1/ + Józef Palarczyk 
2/ + Karolina Krasińska – 5 rocznica śmierci
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • Dziękczynno-błagalna w 46 rocznicę urodzin
  • W intencji Grzegorza
  • W intencji Bogu wiadomej
  • + Antoni Wójciak
  • + Zofia Borowiec
  • + Edmund Lizak
  • + Józef
  • + Jan
  • + Irena Gabis
  • + Andrzej Gacek
  • + Lidia Kubasiak w 1 rocznicę śmierci i jej rodzice
  • + Józefa Kostuch
  • + Anna
  • + Janusz
  • + Barbara Kasprzak i zmarli z rodziny
  • + Jan
  • + Stefania
  • + Anna
  • + Józefa Augustyn
CZWARTEK  – 8.12.2016
  7.00 W intencji Zgromadzenia S. Służebniczek w święto patronalne
  9.00 + ks. Adma Sroka
15.30 + Teresa Gacek – 11 rocznica śmierci
17.00 + Maria i Józef Wójciak

PIĄTEK – 9.12.2016
  6.30 + Za zmarłych rodziców
  7.00 1/ + Józef Zając
2/ + Aniela i Jan Macko
17.00 + Marek Mentel

SOBOTA – 10.12.2016
  6.30 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Cecylia Kondys
17.00 + Antoni Smoroń

NIEDZIELA  – 11.12.2016
  7.00 + Andrzej Wójciak
  9.00 + Małgorzata Luberda – 21 rocznica śmierci
10.30 + Jan Sroka i zmarli z rodziny
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Mieczysław Sobaś


27.11.2016 -

27 listopada – 4 grudnia 2016 r.

NIEDZIELA  – 27.11.2016
  7.00   Dziękczynno-błagalna w 35 rocz. ślubu Zofii i Jana Trzeciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 W intencji ks. Andrzeja z okazji imienin
12.00 + Katarzyna i Jakub Wójciak
17.00 + Czesław Wójtowicz – 6 rocznica śmierci

PONIEDZIAŁEK – 28.11.2016
  6.30 + Marek Mentel
  7.00 1/ + Edmund Lizak
2/ + Irena Łojewska
17.00 + Maria i Franciszek Maciura

WTOREK – 29.11.2016
  6.30 1/ + Maria Książek
2/ + Stefan Pitek
  7.00 + Jan Żurek
17.00 + Andrzej Bednarczyk

ŚRODA – 30.11.2016
  6.30 + Andrzej Garbaruk
  7.00 1/ O błogosławieństwo Boże i potrzebna łaski dla syna Piotra z rodziną
2/ + Władysław Szczęśniak – od przyjaciół ze Związku Niewidomych
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji ks. Andrzeja z okazji imienin
  • W intencji ks. Kapelana z okazji imienin
  • W intencji Andrzeja z okazji imienin
  • W intencji Grzegorza
  • + Piotr Ochman
  • + Maria Zając
  • + Józef
  • + Jan 
  • + Andrzej Gacek
  • + Stefan Pitek
  • + Józefa Kostuch
  • + Jan Mszański – 4 rocznica śmierci
  • + Zofia Borowiec
  • + Janusz
  • + Jan
  • + Zdzisława Dylewska
  • + Stefania
  • + Anna
CZWARTEK – 1.12.2016
  6.30 1/ + Irena Łojewska
2/ + Krystyna Pawłarczyk
  7.00 1/ + Aniela Bydłoń – 2 rocznica śmierci
2/ + Wiesław Nowak
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 2.12.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Jan i Rozalia Macko
  7.00 + Maria i Józef Filas
17.00 + Maria Zając

SOBOTA – 3.12.2016
  6.30 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Franciszek i Bronisława Smoleń
  7.00 + Józef Zając
  8.00 O błogosławieństwo Boże dla I Róży Kobiet
17.00 + Ludwik Tokarczyk – 4 rocznica śmierci

NIEDZIELA  – 4.12.2016
  7.00 + Barbara Wójtowicz, Barbara Wójtowicz synowa
  9.00 + Jan Stępień
10.30 + Jan i Barbara Dubrowscy
12.00 1/ + Józef Nędza i zmarli z rodziny
2/ + Anna Zając – 8 rocznica śmierci
17.00 + Z rodziny Głodków: Karolina, Franciszek, Tadeusz, Jan i Janina Galik


-

20 – 27 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 20.11.2016
  7.00 + Stanisław Wójciak
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Adama Janiak 
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu  Andrzeja i Marii Wójciak 
    2/ + Władysława Wójciak – 8 rocznica śmierci
  3/ + Jan i Barbara Dubrowscy
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i jej dzieci

PONIEDZIAŁEK – 21.11.2016
  6.30 1/ + Maria Książek
2/ + Józef Palarczyk
  7.00 + Józef Zając
17.00 + Jan Rusnak, Zofia Rusnak

WTOREK – 22.11.2016
  6.30 1/ + Edmund Lizak
2/ + Andrzej Gacek
  7.00 + Maria Zając
17.00 W intencji Orkiestry OSP Rabka-Zdrój

ŚRODA – 23.11.2016
  6.30 + Janusz Jankowski
  7.00 1/ + Irena Łojewska
2/ + Krystyna Pawlarczyk

17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W int. Grzegorza
  • + Antoni Wójciak
  • + Zofia Borowiec
  • + Józef
  • + Jan 
  • + Cecylia Kondys
  • + Irena Gabis
  • + Stefan Pitek
  • + Józefa Kostuch
  • + Janusz
  • + Barbara
  • + Jan
  • + Bronisława Gacal
  • + Jan
  • + Regina Kubik  

CZWARTEK – 24.11.2016
  6.30 1/ + Stanisław Rączka
2/ + Irena Łojewska
  7.00 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Katarzyna i Stanisław Kapłon
17.00 + Wiesław Nowak

PIĄTEK – 25.11.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Antoni Smoroń
  7.00 + Irena Gabis
17.00 O poszanowanie życia, w intencji oczekujących potomstwa i proszących o nie

SOBOTA – 26.11.2016
  6.30 1/ + Józefa Gnyla
2/ + Wiktoria i Jan Łukaszczyk w rocznice śm. 
  7.00 1/ + Marianna Pędzimąż i zmarli z rodziny
2/ + Krystyna Pawlarczyk
17.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

NIEDZIELA  – 27.11.2016
  7.00 Dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Zofii i Jana Trzeciak
  9.00 + Jan Wójciak
10.30 W intencji ks. Andrzeja z okazji imienin
12.00 + Katarzyna i Jakub Wójciak
17.00 + Czesław Wójtowicz – 6 rocznica śmierci


-

13 – 20 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 13.11.2016
  7.00 + Stanisław Bydłoń
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Katarzyny i Jakuba i 1 rocznicę urodzin Antoniny
10.30 + Jan Matuszek – 6 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Aniela Kościelniak

PONIEDZIAŁEK – 14.11.2016
  6.30 + Jan Luberda
  7.00 1/ + Marek Mentel
2/ + Krystyna Pawlarczyk
17.00 + Waldemar Tomalak

WTOREK – 15.11.2016
  6.30 + Irena Łojewska
  7.00 + Maria Książek
17.00 Za misje, misjonarzy, intencje i dzieła misyjne Kościoła

ŚRODA – 16.11.2016
  6.30 + Antoni Smoroń
  7.00 + Członkinie z Róży św. Teresy i z ich rodzin
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Grzegorza
  • + Piotr Ochman
  • + Maria Zając
  • + Edmund Lizak
  • + Józef
  • + Jan
  • + Stanisław Rączka
  • + Andrzej Gacek
  • + Barbara Zając
  • + Zofia Borowiec
  • + Janusz 
  • + Barbara
  • + Magdalena i Jakub Filas
  • + Joanna Czech
  • + Jan
  • + Jan Zagata

CZWARTEK – 17.11.2016
  6.30 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Ludwik, Maria, Tadeusz Kozub
  7.00 + Antoni Wójciak
17.00 + Cecylia Kondys

PIĄTEK – 18.11.2016
  6.30 1/ + Marek Mentel
2/ + Stanisław Nowak
  7.00 + Julia NIżnik
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 19.11.2016
  6.30 ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
  7.00 + Zdzisław Janiczek
17.00 + Maria i Władysław Luberda

NIEDZIELA  – 20.11.2016
  7.00 + Stanisław Wójciak
  9.00 + Czesław Wójtowicz
10.30 1/ Dziękczynno-błagalna w 40 rocznicę ślubu Zofii i Adama Janiak 
12.00 1/ Dziękczynno-błagalna w 50 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja Wójciak
2/ + Władysława Wójciak – 8 rocznica śmierci
3/ + Jan i Barbara Dubrowscy
17.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marii i jej dzieci


05.11.2016 -

6 – 13 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

PONIEDZIAŁEK – 7.11.2016
  6.30 + Maria Zając, Andrzej mąż, Władysław Jurzec
  7.00 + Irena Łojewska
17.00 ++ WYPOMINANI

WTOREK – 8.11.2016
  6.30 1/ + Anna Wójciak
2/ + Józef, Tomasz, Wiktoria Żur
  7.00 + Julia Niżnik
17.00 ++ WYPOMINANI

ŚRODA – 9.11.2016
  6.30 + Zofia Pitek
  7.00 1/ + Stanisław Luberda
2/ + Jan Macko i Aniela Macko
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencjach Ojca Świętego
  • W intencji Grzegorza
  • + Antoni Wójciak
  • + Irena Gabis
  • + Waldemar Tomalak
  • + Stefan Pitek
  • + Zofia Borowiec
  • + Joanna Czech
  • + Barbara
  • + Magdalena i Jakub Filas
  • + Jan
CZWARTEK – 10.11.2016
  6.30 1/ + Wiesław Nowak
2/ + Stanisław Nowak
  7.00 1/ + Mieczysław Sobaś
2/ + Maria Chojnacka
17.00 + Julia NIżnik

PIĄTEK – 11.11.2016
  6.30 + Józef Zając
  7.00 + Cecylia Kondys
12.00 ZA OJCZYZNĘ
17.00 + Karol i Justyna Lasak, Edward, Eugeniusz synowie

SOBOTA – 12.11.2016
  6.30 + Jan Żurek
  7.00 1/ + Maria Książek
2/ Zmarli z rodziny Sochań
17.00 + Józef i Rozalia Chowaniec, Paweł i Józef Dudzik i zmarli z rodziny

NIEDZIELA  – 13.11.2016
  7.00 + Stanisław Bydłoń
  9.00 Dziękczynno-błagalna w 2 rocz. ślubu Katarzyny i Jakuba i 1 rocz. ur. Antoniny
10.30 + Jan Matuszek – 6 rocznica śmierci
12.00 ZA PARAFIAN
17.00 + Aniela Kościelniak


30.10.2016 -

30 października – 6 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 30.10.2016
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Józef Filas – 36 rocznica śmierci
12.00 + Maria i Andrzej Polak
17.00 + Franciszek Kataniak

PONIEDZIAŁEK – 31.10.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Maria Książek
17.00 + Marek Mentel

WTOREK  – 1.11.2016
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Piotr Miśkowiec -21 r.ś., Paweł syn -14 r.ś., z rodziny Miśkowców i Czyszczoniów
10.30 + Józef Luberda – 20 rocznica śmierci
12.00 + Jan Luberda
14.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ ++ WYPOMINANI
3/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
4/ + Tadeusz Koniówka
17.00 + Józef Krzysztof

ŚRODA  – 2.11.2016
  7.00 – + zmarłe Siostry Służebniczki
  9.00 + Stanisław Bydłoń
10.30 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
15.30 + Z rodziny Sroków
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Andrzeja w 73 rocznicę urodzin
  • + WYPOMINANI
  • + Zmarli z naszej Wspólnoty Parafialnej w ciągu minionego roku
  • + Maria Książek
  • + Maria Zając
  • + Józef 
  • + Stefan Pitek
  • + Rozalia 
  • + Maria Kumorowicz
CZWARTEK – 3.11.2016
  6.30 1/ + Irena Łojewska
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Anna Zając
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.11.2016
   6.30 1/ + Członkinie z I Róży Kobiet
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Helena Bielarz
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 5.11.2016
  6.30 + Członkinie z V Róży Kobiet MB Królowej Polski i ich rodzin
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Jolanta Widlarz
  8.00 + Józef Nędza i zmarli z rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI


30.10.2016 -

30 października – 6 listopada 2016 r.

NIEDZIELA  – 30.10.2016
  7.00 + Anna Gil
  9.00 + Władysław Gacek
10.30 + Józef Filas – 36 rocznica śmierci
12.00 + Maria i Andrzej Polak
17.00 + Franciszek Kataniak

PONIEDZIAŁEK – 31.10.2016
  6.30 1/ + Antoni Wójciak
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Maria Książek
17.00 + Marek Mentel

WTOREK  – 1.11.2016
  7.00 + Maria i Jerzy Omieciuch
  9.00 + Piotr Miśkowiec -21 r.ś., Paweł syn -14 r.ś., z rodziny Miśkowców i Czyszczoniów
10.30 + Józef Luberda – 20 rocznica śmierci
12.00 + Jan Luberda
14.00 1/ ZA PARAFIAN
2/ ++ WYPOMINANI
3/ + Bolesław, Zbigniew, Małgorzata Luberda
4/ + Tadeusz Koniówka
17.00 + Józef Krzysztof

ŚRODA  – 2.11.2016
  7.00 – + zmarłe Siostry Służebniczki
  9.00 + Stanisław Bydłoń
10.30 + Zmarli z rodzin ze Słonego – od Bożego Ciała
15.30 + Z rodziny Sroków
17.00 NOWENNOWA
  • Za podejmujących postanowienia abstynenckie wpisane do Paraf. Księgi Trzeźwości
  • W intencji Andrzeja w 73 rocznicę urodzin
  • + WYPOMINANI
  • + Zmarli z naszej Wspólnoty Parafialnej w ciągu minionego roku
  • + Maria Książek
  • + Maria Zając
  • + Józef 
  • + Stefan Pitek
  • + Rozalia 
  • + Maria Kumorowicz
CZWARTEK – 3.11.2016
  6.30 1/ + Irena Łojewska
2/ + Waldemar Tomalak
  7.00 1/ ++ WYPOMINANI
2/ + Anna Zając
17.00 O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

PIĄTEK – 4.11.2016
   6.30 1/ + Członkinie z I Róży Kobiet
2/ + Stanisław Rączka
  7.00 + Helena Bielarz
17.00 ++ WYPOMINANI

SOBOTA – 5.11.2016
  6.30 + Członkinie z V Róży Kobiet MB Królowej Polski i ich rodzin
  7.00 1/ + Anna Suska
2/ + Jolanta Widlarz
  8.00 + Józef Nędza i zmarli z rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI

NIEDZIELA  – 6.11.2016
  7.00 + Józef Gil
  9.00 + Wiktoria Gryz – 15 rocznica śmierci
10.30 + Z rodz. Kowalskich: Stanisław, Piotr, Aniela, z rodz. Miterów: Wojciech, Róża
12.00 O błogosławieństwo Boże dla rodziny
17.00 ++ WYPOMINANI


Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2018 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep