Parafia Rabka

Aktualności

31.03.2018 -

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!
PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ!

WESOŁEGO ALLELUJA!!!


31.03.2018 -

OD WIELKANOCY
MSZE WIECZORNE
O GODZ. 19.00


25.03.2018 -

PROGRAM 
TRIDUUM PASCHALNEGO

WIELKI CZWARTEK
1800 – Msza św. Wieczerzy Pańskiej
   Przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy  Adoracja do 2200

WIELKI PIĄTEK
   630 – Ciemna Jutrznia
1000 – adoracja w Ciemnicy dla uczniów gimnazjum i klas VII
1100 – adoracja w Ciemnicy dla szkół podstawowych i przedszkolaków
1500 – Koronka do Miłosierdzia Bożego 
           Droga Krzyżowa
1800 – Liturgia Wielkiego Piątku
   Przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Bożego Grobu
ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU 
W BOŻYM GROBIE
2100 – 2200 – ul. Poniatowskiego od szkoły w górę
2200 – 2300 – ul. Poniatowskiego od szkoły w dół, Zgody
2300 – 0000 – Adoracja młodzieży 
0000 –   100 – ul. Wiejska, Stroma, Tysiąclecia
  100 –   200 – ul. Rabskich, Miśkowcówka, Wójtowiczowa
  200 –   300 – ul. Chopina, Orkana, Parkowa
  300 –   400 – ul. Nowy Świat, Skłodowskiej-Curie
  400 –   500 – ul. Krótka, Leśna, Norwida, Ogrodowa
  500 –   600 – ul. Polna, Gorczańska, Dietla, Cicha
  600 –   700 – ul. Jana Pawła II, Kościuszki, Smrekowa,  Ruchu Oporu, Zagórzan, Słoneczna, Słowackiego

WIELKA SOBOTA
   630 – Ciemna Jutrznia
ŚWIĘCENIE POKARMÓW:   900 – 1700 co godzinę
1800 – Liturgia Wigilii Paschalnej

WIELKANOC
   600 – Procesja Rezurekcyjna

WIELKANOC I PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
Porządek Mszy św. jak w niedzielę
MSZA ŚW. WIECZORNA – GODZ. 1900


11.03.2018 -

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH 
W PARAFII ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS 
W RABCE-ZDROJU
Rekolekcjonista: ks. Piotr Sokołowski

NIEDZIELA – 18 MARCA 2018
  700 – Msza św. z nauką dla wszystkich
  900 – Msza św. z nauką dla młodzieży gimnazjalnej i starszej
1030 – Msza św. z nauką dla dzieci
1200 – Msza św. z nauką dla wszystkich
1600 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
1700 – Msza św. bez kazania 
        – Nauka stanowa dla mężczyzn 

PONIEDZIAŁEK – 19 MARCA 2018  
   800 – Msza św. z nauką dla wszystkich 
         – Nauka stanowa dla kobiet
1500 – Spotkanie rekolekcyjne dla dzieci
1600 – Spotkanie rekolekcyjne dla gimnazjalistów
1800 – Msza św. z nauką dla wszystkich 
        – Nauka stanowa dla kobiet

WTOREK – 20 MARCA 2018 – DZIEŃ POJEDNANIA
SPOWIEDŹ:  830 – 1000, 1030 – 1200
1400 – 1530, 1600 – 1800 
   800 – Msza św. z nauką dla wszystkich
1530 – Msza św. z nauką dla dzieci i gimnazjalistów
1800 – Msza św. z nauką dla wszystkich 
1900 – Spotkanie z nauką dla młodzieży i Komunia Św.
         
ŚRODA – 21 MARCA 2018
  800 – Msza św. z nauką dla wszystkich
1000– Msza św. z nauką dla starszych, chorych, samotnych, wdów, wdowców
(w czasie Mszy udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych)
1500 – spotkanie rekolekcyjne dla dzieci
1600 – spotkanie rekolekcyjne dla gimnazjalistów
1800 – Msza św. na zakończenie rekolekcji z nauką dla wszystkich


-

GORZKIE ŻALE
niedziele - godz. 1600
DROGA KRZYŻOWA
piątki - godz. 1630 i po Mszy św. wieczornej


11.02.2018 -

14 lutego br.
Środa Popielcowa
Msze Święte o godz. 
700, 900, 1030, 1530, 1700


28.01.2018 -

2 lutego
Święto Ofiarowania Pańskiego
Matki Bożej Gromnicznej
Msze św. o godz.: 700, 900, 1030, 1530 i 1700
Rabczański Przegląd Kolęd 
po Mszy św. wieczornej


-


NABOŻEŃSTWO 
CZTERDZIESTOGODZINNE 
2018


Niedziela 28 stycznia 2018 r.
1300 – 1400 – mieszkańcy ul. Poniatowskiego od góry do szkoły
1400 – 1500 – mieszkańcy ul. Nowy Świat
1500 – 1600 – mieszkańcy ul. Norwida, Ogrodowej, Cichej, Dietla, Skłodowskiej-Curie
1600 – 1700 – Grupa Modlitewna Ojca Pio. 
Niedziela 4 lutego 2018 r.
1300 – 1400 – mieszkańcy ul. Poniatowskiego od szkoły w dół, Zgody, Stromej, Wiejskiej
1400 – 1500 – mieszkańcy ul. Słonecznej, Zagórzan, Ruchu Oporu, Słowackiego, Jana Pawła II, Kościuszki, Smrekowej 
1500 – 1600 – mieszkańcy ul. Gorczańskiej i Polnej
1600 – 1700 – Wspólnota Galilea
Niedziela 11 lutego 2018 r.
1300 – 1400 – mieszkańcy Miśkowcówki, Rabskich, Wójtowiczowej
1400 – 1500  – mieszkańcy al. Tysiąclecia
1500 – 1600 – mieszkańcy ul. Chopina, Orkana, Parkowej, Leśnej, Krótkiej
1600 – 1700 – Żywy Różanie i Rodzina Radia Maryja


14.01.2018 -

Porządek kolędy w tym tygodniu:
poniedziałek – 15 stycznia 2018 r.
od godz. 1430  – ul. Kościuszki, Smrekowa, Jana Pawła II (kolejność od góry od II LO)
od godz. 1400 – ul. Poniatowskiego 27 – 3, 24 – 2 
wtorek – 16 stycznia 2018 r.
od godz. 1400 – ul. Norwida
środa – 17 stycznia 2018 r.
od godz. 1400 – ul. Poniatowskiego 48 – 30, Wiejska, Stroma 
czwartek – 18 stycznia 2018 r.
od godz. 1400 – ul. Słoneczna 24a, 24b, 14, 12
od godz. 1430 – ul. Polna 1, 3, 3a


08.01.2018 -

Odwiedziny kolędowe:
poniedziałek – 8 stycznia 2018 r.
od godz. 1400 – ul. Skłodowski-Curie, Nowy Świat 8-20 i 1-33
od godz. 1400 – ul. Dietla oraz Nowy Świat bloki 23, 19, 17 (od góry Dietla a potem Nowy Świat)
wtorek – 9 stycznia 2018 r.
od godz. 1400 – ul. Poniatowskiego 73 – 29 (nieparzyste), Dewajtis
środa – 10 stycznia 2018 r.
od godz. 1500 – ul. Chopina domy, Orkana 32, 47, Parkowa 
czwartek – 11 stycznia 2018 r.
od godz. 1430 – ul. Cicha, Nowy Świat 22 – 48 (parzyste), 43 a,b,c,d
od godz. 1500 – ul. Chopina 2, 4, 6, 12
piątek – 12 stycznia 2018 r.
od godz. 1430 – ul. Leśna
od godz. 1500 – ul. Chopina 8, 10
sobota – 13 stycznia 2018 r.
od godz. 1000 – ul. Krótka
od godz.   900 – ul. Nowy Świat 77 – 49 
poniedziałek – 15 stycznia 2018 r.
od godz. 1430  – ul. Kościuszki, Smrekowa, Jana Pawła II (kolejność od góry od II LO)
od godz. 1400 – ul. Poniatowskiego 27 – 3, 24 – 2 


Na stronie wyświetlono 10 ostatnich wpisów, wszystkie wpisy patrz Archiwum aktualności

Strona główna | Kontakt Copyright 2012 - 2018 by Strony internetowe - profecjonalneNaturalne zdrowie - sklep